Skocz do zawartości
IGNORED

Telewizory toshiba do kd


ulan

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, że częśc z forumowiczów oburzy się, że do kd to tylko projektory. Jednak ze względóqw ekonomicznych i lokalowych projektor odpada.

niedawno rozmawiałem z kolegą, który stwierdził, że b. dobre televizory panoramiczne robi Toshiba, jednak sa one rzadko spotykane w Polsce, jednak w tym roku to ma się zmienić (dotąd nieopłacało się toshibie sprzedawać w polsce tv, bo sa one produkowane w Japoni i były obłożone wyższymi cłami, ale teraz się to podobno zmieniło, bo zgodnie z wytycznymi UE zmienia sie cła w Polsce na elektronikę produkowaną w Japoni, podobno z 23% do 5%).

Pytanie swoje kieruję zwłaszcza do osób spoza Polsk (np xajas :-): czy miały do czynienia z tv Toshiby i jak je oceniają. Chodzi mi o modele 32 calowe panoramiczne.

A może ktoś wie gdzie w Polsce mozna je zobaczyć (jakiś sklep w Wawie), może ktoś zna stronę inetową po polsku o tych tv (jakieś cenniki).

 

Post ten zamiieścilem bo chę w tym roku zakupić jakiś tv 32 calowy i chce wyjść poza zaczarowany krąg:Sony, Panasonic (Philips odpada bo go nielubię, takoż Thomson, lg, Samsung it itd). Zastanawiam się jeszcze nad Loewe (ale ktos mi mowił, ze to przereklamowane i przewartościowane tv, niewarte takich pieniędzy, ale jak to z nimi jest nie wiem).

 

P;azmy i lcd z wiadomych względów odpadaja (fajne tylko ta cena!!!)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak sie czujesz :D Mam ten sam problem tylko że z Sharpem 32" niegdzie na jego temat nic nie moge znaleść o Thospibie tez za dużo nie wiem WIEC CI NIE POMOGE Trzymaj się

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywalem jeszcze panoramicznego TV Toshiba ale moge Ci powiedziec ze posiadam w domu 21 calowa Toshibe pilowana od 1987 roku ktora do tej pory dziala i poza jednym tranzystorem nic w niej nie walnelo a i obraz jest nadal ostry i bardzo kolorowy. Prze 10 lat uzywalem video hi fi Toshiby - 0 problemow. Teraz mam DVD SD 3750 - dziala jak zloto. Wiem ze sie w Polsce niektorzy z Toshiby smieja ale to jest Polska.

W sklepie natomiast popatrzylem sobie na 3 stojace obok siebie 34 panoramiczne: Sony, Panasonic i Toshiba na ktorychh lecial ten sam DVD Shrek. Najlepszy obraz mial jednak Panasonic - inna sprawa ze moze byly inaczej stawione. Pozdrawiam i nie sadze ze Toshiba bylalby zlym wyborem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzaiałem kiedyś tv Toshiby. I wiecie co ? Chyba nie zamieniłbym tego obrazu na żaden inny.

Wtedy jawiły mi się jedną z najlepszych wizji, jakie miałem możliwość oglądać. (Czasy Baltony i Pewexów.)

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widział ktos może ten model Toshiba Atrium 32 ZD 26 P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Z opisu wygląda ciekawie, tylko jak to wygląda w rzeczywistości. widział ktoś go w działaniu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.