Skocz do zawartości
IGNORED

Cd pod Music Angela XD-800MKIII


Pablo-rock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jakie cd będzie najlepsze pod MA XD-800MKIII,mam do wydania 1200zł,pod uwage biore tylko używki,moje typy;

Cd MARANTZ 17

cd Arcam CD73T

Meridian 506-16bit

Rotel rcd 02

nie interesuje mnie Lampizacja odtwarzacza,dwie lewe rece i nieznam się na tyle żeby to zrobić

muzuka i głosniki jak w opisie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz mnie wiele osob techce zlinczowac ale polece Ci Marantza cd 5000 tudziez Philipsa 753. Dodatkowo bedziesz mogl regulowac glosnosc z pilota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kichanadeta, 1 Sty 2009, 00:40

 

>Pewnie zaraz mnie wiele osob techce zlinczowac ale polece Ci Marantza cd 5000 tudziez Philipsa 753.

>Dodatkowo bedziesz mogl regulowac glosnosc z pilota.

 

rozejrzałem się za tym Marantzem 5000 mało dostępny,opinie ma dość dobre szczególnie jakość cena,kupując droższy cd np Marantz 17 nie bedzie lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 1 Sty 2009, 01:32

 

>To już lepiej kup Meridiana. Albo DAC Zhaolu.

 

mam na oku Meridian 506 16bit za 1490zł,wart tych pieniędzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 1 Sty 2009, 01:32

 

>To już lepiej kup Meridiana. Albo DAC Zhaolu.

 

Zhaolu nie zagral lepiej od 5000 nistety wiec uwazam , ze to zbedny wydatek.

Ebay.de tam Philips 753 lub 751 ostatni poszedl za 35 euro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a to to samo co Marantz 5000 tyle ze w innej obudowie. Co do Meridana to sie nie wypowiadam niestety nie mialem przyjemnosci ale to wydatek rzedu 1kzl lub ponad.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mozesz kupic obydwa zaproponowany przeze mnie to tak jak podlaem wydatek 200 zl moze 300 z dostawa z Niemiec. W razie czego mysle , ze nie bedziesz mial problemow z spzedaza.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kichanadeta, 1 Sty 2009, 02:08

 

>Poza tym mozesz kupic obydwa zaproponowany przeze mnie to tak jak podlaem wydatek 200 zl moze 300 z

>dostawa z Niemiec. W razie czego mysle , ze nie bedziesz mial problemow z spzedaza.

 

Kichanadęta Żeby zamkną temat marantz i philipsa,które są w tej chwili nieosiągalne,jak bedzą to kupie jakiś modeli sprawdzę co piszesz,narazie dalszy ciąg tematu,proszę o propozycje

słucham metalu,rocka progresywnego,jazz rocka czy Rotel Rca02 będzie zły,czytałem że się nadaje do takiej muzyki?tylko czy pasuje do lampy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Zhaolu którego ma Kichanadęta, to musi być zepsuty skoro go Marantz CD5000 rozjechał. Ten Marantz to niestety nic specjalnego, a w dodatku koszmarny plasticzak. Niemniej jak się go dostanie w granicach 300zł, to może być dobry na nosiciela dla zaintubowanej lampucery, bo jest niemal całkowicie pusty w środku.

Wspomnianego Rotela nie należy rozpatrywać pod kątem "czy pasuje do lampy", tylko raczej "czy pasuje do KT88". Nie należy wszystkich lampowców wrzucać do jednego wora, bo różne lampowce mogą grać przeróżnie. A wracając do wspomnianego Rotela, to uważam że łączenie go z KT88 to średni pomysł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd Arcam CD73T czytałem o nim same rewelacje,teraz można go kupić w niezłej cenie,ale jest zawsze jakieś ale pare osób które go mniało albo ma odradza do metalu ogólnie nawet rocka

prosze mały cytat z recenzji;

"Niestety, nie ma róży bez kolców... Problemy pojawiają się przy muzyce rockowej, zwłaszcza ostrzejszej. W jednej z wcześniejszych recenzji pojawiła się opinia, że 73-ka wymaga świetnej jakości nagrania i jest bezlitosna dla słabych realizacji. Nie do końca się z tym zgadzam... Obnażanie niedociągnięć to jedno, natomiast zlewanie instrumentów może niezbyt precyzyjnie, ale jednak słyszalnie odseparowanych (co oddają inne CD) w zbitą, nieprzejrzystą masę to zupełnie co innego. Problemem jest tu, jak podejrzewam, właśnie owo podbarwienie średnicy -- doskonale dopasowane do charakterystyki tonalnej instrumentów akustycznych, ale powodujące chaos w brzmieniach "elektrycznych". Dlatego przesiadłem się na odtwarzacz Rotela, choć przy jazzie brakuje mi nieco "ciepełka".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 1200zł powinno się dać ustrzelić Linna Genki z drugiej ręki. To dobrze grający cedek, a jak zagrał z MA XD800mkIII możesz poczytać tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1200zł to chyba jakis gniot bedzie a nie linn genki, sam na niego poluje, ceny wachaja sie w granicach 1700-2200, za ok 1tys to najwyzej linn mimik ale to inna klasa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genki był do kupienia za taką kwotę w czasie gdy waluty miały dołek w stosunku do PLN. Tak zapamiętałem, ale teraz, kiedy złotówka stoi słabiej to faktycznie chyba trzeba będzie dołożyć do niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

philips 751 TDA 1549

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 1 Sty 2009, 12:05

 

>W okolicach 1200zł powinno się dać ustrzelić Linna Genki z drugiej ręki. To dobrze grający cedek, a

>jak zagrał z MA XD800mkIII możesz poczytać tu:

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

dzieki Mac,tego Genki znalazłem najtaniej za 2200 a do wydania 1200 ;-(, a co powiesz o tym modelu

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

czy lepiej tego Meridiana 506-16bit

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimika nie słuchalem, ale ponoć jest gorszy od Genki. A jeżeli tak, to i od Meridiana będzie gorszy. Przeczytaj wątek z mojego linku, jest tam porównanie kilku ciekawych cedeków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 1 Sty 2009, 11:39

 

>Co do Zhaolu którego ma Kichanadęta, to musi być zepsuty skoro go Marantz CD5000 rozjechał. Ten

>Marantz to niestety nic specjalnego, a w dodatku koszmarny plasticzak. Niemniej jak się go dostanie

>w granicach 300zł, to może być dobry na nosiciela dla zaintubowanej lampucery, bo jest niemal

>całkowicie pusty w środku.

>Wspomnianego Rotela nie należy rozpatrywać pod kątem "czy pasuje do lampy", tylko raczej "czy

 

Widzisz Mc i w takich momentach uwazam tio za brak kultury Moglbym odpowiedziec, ze MCGyver ma zepsuty sluch skoro to i tamto...

Poza tym nie jestes chyba, zadnym Guru, Wyrocznia etc

Zhaolu jest sprawny niegdy nie byl naprawiany. To ze Marantz ma plastikowy front nie zmenia faktu , ze gra dobrze. A jesli nie ma prawa grac bo jest tani plastikowy itd To chinskie wzmacnacze no name tez nie maja prawa,a w takim wypadku gra jedynie to co poleca McGyver.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny przepis na dobry dzwiek to Music Angel po tjuningu, Cd oczywiscie tez i kolumny firmy , ktorej nie chce reklamowac wiadomo jakiej z 16 w nazwie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-1391-100008036 1230813650_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czemu się tak oburzasz? Znam doskonale tego Marantza, ma go mój przyjaciel. Wiem jak gra. Przeciętnie. I plastikowy front nie ma tu nic do rzeczy. Jeżeli masz inne zdanie, to Twoja sprawa, ale nie możesz wymagać żeby wszyscy zgadzali się z Twoimi opiniami. Ja akurat się nie zgadzam, dlatego ostrzegam człowieka przed wpakowaniem się w coś, co IMHO ani dźwiękowo, ani konstrukcyjnie (cienka, wyginająca się obudowa i ów plasticzany front) nie jest tego warte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponislo mnie troche i owszem pewnie zmeczenie juz poprosilem o usuniecie tych wpisow admina. Moze i przecietnie dla mnie nie gorzej oo zhaolu , ktory zarowno Sony DVD 9100 ES jak i Harmana HD970 , Yamahe 396 rozjechal a kosztuje sporo mniej od nich. Chodzi o to ze ten Marantz czy Philips nie kostuje majatku a smieszne pieniadze (i w tej cenie jest uwazam nie do pobicia), a jak sam napisales nadaje sie pod lampucere. Ja kupilem go rowniez na probe po przeczytaniu opinii lampizatora (choc moj angielski jest na poziomie szkoly podstawowej) , a ze okazal sie nie gorszy od Zhaolu to i zostanie narazie. Gdybym sam potrafil go zlampizowac to tez pewnie bym sie zdecydowal niestety elektronika dla mnie to voodoo. Poza tym mialem , przez moment dwa egzemplarze Zhaolu jeden sprzedany, wiec nie mozesz powiedzeiec ze obydwa byle zepsute jak to zasugerowales. Byc moze przyczyna tkwi gdzie indziej, ze nie slysze roznic moze brak mi osluchania, moze moj sluch tak odbiera bodzce.

Podsumowujac Marantz CD 5000 (Philips 753, 751) to w swojej cenie dobre urzadzenia zaznaczam, dobre nie wybitne. Takie perelki , a ze nie kazdemu pasuja OK.

Pozdr

 

A tu dla autora watku do zlicytowania jesli chetny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, spoko.

Natomiast warto wziąć pod uwagę fakt, że masz zupełnie inny wzmacniacz niż założyciel wątku. Inny, i diametralnie inaczej grający (wiem, bo go znam).

Ja natomiast mam taki sam wzmak. Można nawet powiedzieć, że identyczny, bo oba upgradowałem osobiście ;-))). Piszę więc z punktu widzenia spasowania danego źródełka z tym konkretnym wzmacniaczem. Może CD5000 akurat się zgrywa z Amplifonem WT30, ale z Music Angelem to on nic ciekawego nie pokazał. Sorry, taka prawda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam możliwośc kupić w dardzo dobrym stanie Xindaka C06,co myślicie onim,wiem że to nieta sama klasa co Meridian ale czytałem że gra przyzwoicie,napęd ma sprawny,czyta cd-r,może ktoś słyszał go z lampą na kt88

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xindaka nie słuchałem, ale C06 jest oparty na zabytkowym DACu Philipsa TDA1543 co nastawia mnie do niego sceptycznie. W ciemno nie brać, posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki McGyver,niemam możliwości posłuchania,myśle też o dac Stelamacha albo o dac Beresford dużo ludzi ma i zachwala

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz do wydania 1500zł to stać Cię na coś lepszego. Może pożycz do odsłuchu Linna Genki, albo Arcama CD73T? Słuchałem tego z KT88, kompetentne granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli linie dzwieku,Arkam chodzi mi po głowie od początku tylko czytałem opinie jednego użytkownika że do ostrzejszego grania niebardzo się nadaje,ale masz racje można oddać jak niebędzie pasował,w poniedziałek chyba go zamówie,chyba że znasz inne źródło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, nie znam źródła. po prostu trzeba posłuchać przed zakupem. Arcama nowego to bym nie kupił bo IMHO się nie opłaca, ale z drugiej ręki to moze mieć sens. Posłuchaj tez może Cambridge Azur 640C koniecznie w wersji v.2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ebay.de tam Philips 753 lub 751 ostatni poszedl za 35 euro

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>a to to samo co Marantz 5000 tyle ze w innej obudowie.

 

Nie, to PRAWIE to samo. Np. zwykłe kondy, a nie Elna Cerafine w stopniu wyjściowym, brak CD Textu w 751, brak wyjścia toslink.spdif. Ale baza bardzo zbliżona.

 

 

To może ja się włączę do tematu ponieważ... gram zarówno na Marantzu CD5000, lampucerze i PD NOS DAC'u Premium, a sporo tutaj tym MArantzu.

 

Marantz ma najprostszy tunning za sobą, poprawione mocno zasilanie DAC'a (oddzielne staby na 3 różne napięcia dla DAC'a) - pominięty cały tor wyjściowy na opampie - z wyjścia DAC'a bezpośrednio przez dobre PIO i teflony na wzmak. Gra całkiem przyzwoicie - dosyć analogowo. Temu CD trzeba zaaplikować jeszcze parę innych modyfikacji, na pewno jest duży potencjał, jest też sporo miejsca. Ale to dla pasjonatów. Po tej modyfikacji charakter grania jest zachowany i to typ grania PD NOS DAC'a, nie lampucery.

 

Nadal jednak ustępuje zarówno PD NOS DAC Premium, jak i lampucerze (oczywiście przerobionej ale bez lampizacji).

 

Mac słuchałeś gołego Marantza, czy modyfikowanego?

 

Cena. Swojego kupiłem za jakieś 140 zł i to sensowna cena. W środku jest pełno miejsca, czyta dobrze płytki, ma CD Text, itd. Do 200 zł można kupować, wyżej... moim zdaniem nie. Doliczyć trzeba jeszcze koszt modów. To jednak bardzo duża budżetówka.

 

Jakoś nikt nie zadał pytania, na jakich kolumnach słuchasz, jakie pomieszczenie i czego szukasz w graniu, jakie masz preferencje nie muzyczne, a dotyczące prezentacji. Gra system, a nie CD i wzmak :-) TDA 1549 i 1543, a lampucera z CS4397 to nieco inny typ grania :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 15 Sty 2009, 23:47

 

>oj, nie znam źródła. po prostu trzeba posłuchać przed zakupem. Arcama nowego to bym nie kupił bo

>IMHO się nie opłaca, ale z drugiej ręki to moze mieć sens. Posłuchaj tez może Cambridge Azur 640C

>koniecznie w wersji v.2.

 

Ale tylko po lampizacji :-). W tym wypadku róznica jest kolosalna :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta, wróć! Philips 751 mocno różni się od 753, jedyne, co je łączy to ten sam DAC. Nawet transporty mają inne.

 

Marantz CD5000 i Philips 753 to prawie to samo - różnice wypisałem. Na płytce z DAC'em Mrantza jest opisane 753 :-) Ta płytka jest po prostu nieco mocniej i lepiej osadzona w podzespoły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.