Skocz do zawartości
IGNORED

Cd pod Music Angela XD-800MKIII


Pablo-rock

Rekomendowane odpowiedzi

madly, 16 Sty 2009, 10:54

 

>McGyver, 15 Sty 2009, 23:47

>

>>oj, nie znam źródła. po prostu trzeba posłuchać przed zakupem. Arcama nowego to bym nie kupił bo

>>IMHO się nie opłaca, ale z drugiej ręki to moze mieć sens. Posłuchaj tez może Cambridge Azur 640C

>>koniecznie w wersji v.2.

>

>Ale tylko po lampizacji :-). W tym wypadku róznica jest kolosalna :-)

 

Niekoniecznie, 640v2 sam z siebie gra bardzo przyzwoicie. Oczywiście ulampienie dalej rozwija jego zalety, ale nieruszanego też da się słuchać z przyjemnością. Co innego v1, tego to IMHO warto kupić jedynie z drugiej ręki i od razu z założeniem że będzie zaintubowany.

 

A CD5000 słuchałem "golasa".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam,dzięki wielkie McGywerowi i kichanadeta,kupiłem proponowany przez kicha nadęta cd Marantz 5000,w kwocie 1200 chyba nic lepszego bym nie kupił,trafił mi się egzemplarz w stanie idealnym,normalnie jak z salonu,ktoś powie że przepłaciłem bo dałem 500zł ale to bardzo dobrze wydana kasa,cd gra zaje...fajnie,przede wszystkim dźwięk jest muzykalny co nie przeszkadza żeby grał dość szczegółowo na poziomie dobrym,wystarczająca ilość szczegółów,nie wiem jak cd jest zrobione bo waży niecałe 5 kilo żaden czołg.

Nie twierdze że gra lepiej od omawianych w temacie cd Linn,Arcam,Meridian bo ich nie słyszałem co na pewno uczynię przy nadarzającej się okazji

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazzby, 5 Lut 2009, 00:14

 

>Dzięki McGyver

>

>Dotarłem do opisu Łukasza Fikusa - no faktycznie z taką rewelacją mam do czynienia i żyję 9 lat w

>takiej nieświadomości obcowania z czymś wyjątkowym. Ciekawa sprawa?! Ale wracając do lampizacji

>odtwarzacza to mam pytanie jaka jest orientacyjnie kwota takiej modyfikacji (lampucera +lampizator)?

>Najchętniej to bym zlecił ją komuś z Warszawy, sam raczej bym się nie podjął bo efekt pewnie by był

>daleki od oczekiwanego ;)

 

 

Moze poprostu pozostala czesc toru ogranicza docenienie tego plasticzaka. Fikus ktos w opiniach, mnie sie pdoba rowniez tutaj kolega napisal pare slow. Nie twierdze , ze lampizacja nie przyniesie skoku jakosciowego tego cd ka , ktory IMHO nie jest wcale taki zly.

 

Pablo-rock, 2 Lut 2009, 08:28

 

>Witam,dzięki wielkie McGywerowi i kichanadeta,kupiłem proponowany przez kicha nadęta cd Marantz

>5000,w kwocie 1200 chyba nic lepszego bym nie kupił,trafił mi się egzemplarz w stanie

>idealnym,normalnie jak z salonu,ktoś powie że przepłaciłem bo dałem 500zł ale to bardzo dobrze

>wydana kasa,cd gra zaje...fajnie,przede wszystkim dźwięk jest muzykalny co nie przeszkadza żeby grał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomylilem watek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.