Skocz do zawartości
IGNORED

ProAc fakty i mity...


foxbat

Rekomendowane odpowiedzi

>mi Dynaudio sprzed nosa uciekły :-) No i pewnie będę na coś innego wymieniał bo w obecnych 26

>metrach trochę są za małe. Może na ProAc a może na co innego. Raczej nie jestem zdeklarowanym

>obrońcą jakiejkolwiek marki, a ceny nowych ProAc akurat uważam za nieco przesadzone.

 

Tez lubie dynaudio i audiophysica ale one zdzieraja za swjoje produkty ale i tak o wiele mniej niz np Wlm nie wspominajac o firmach typu Wilson Audio.

Jak lubisz dynaudio to plubisz swansa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Swietnie grały na audioshow i są stosunkowo tanie i swietnie wykonane i podajze na głosnikch dynaudio.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób kopiowało response tyle ze 18 scana była modyfikowana dla proac wiec nie dało sie ich sklonowac. Druga sprawa wiele osób jak klonowało to wstawiało wyzszy model wysokotonowy wiec klon w rzeczywistosci nie byl klonem ale inna konstrukcja. Proac jest prosty do sklonowania bo ma proste pudło (sprubójcie sklonowac audiophysica np virgo 5 albo slimaki bowersa :) - chodzi mi o paczke).

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>lancaster, 18 Sty 2009, 00:10

 

>Zbig, jedno jest pewne: klona szpadlem nie zrobisz. hihi.

 

Widzę że całkiem nisko upadłeś. Obrońca uciśnionych robi za trolla na konkurencyjnym forum. W dodatku słabo poinformowanego. Cóż za smakowity epilog całej tej historii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam nowych głosników po sprzedaży Dynek. Wczoraj wytargałem mojego Cayina (A265i) do Top HiFi w Katowicach. Miałem tam sporo czasu na odsłuchy. Słuchałem monitorów (proac 100,110, B&W Nautilius 805S) i podłogówek (ProAC 130, D15, Vienna Acoustisc Grand Bach i Mozart). Sporo jak na jeden raz. I summa sumarum nic nie wzbudziło we mnie szybszego bicia serca. No Vienna robi piekne skrzynki :) A ProAc mnie rozczarował. Zaczynam żałować sprzedaży moich Dynek. Contour 1.3 miały swoje wady ale miały jak sie okazuje mnóstwo zalet. Robi się jeszcze dobre głośniki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile mozna pisac ze nowe prozaki to juz nie ta bajka? Posluchaj starszych modeli a zakumasz o co biega.

 

A tak nawiasem mowiac to jesli juz zasmakowalo sie w wysokotonowkach Dynaudio to ciezko jest zejsc na jakies swiszczace pierscieniowe Vify- to normalne ze wrazenia sa mieszane i kolan nie bylo:)

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zaskoczony jak usłyszałem wysokie tony z ProAc D15, zupełnie inaczej to brzmiało niż w Spendorach SP 2/3 brrr.

Mam kilka typów, hmm niestety żadnych proaców.

Dynki 72SE

Spendor SP 1/2

Na razie pożyczyłem od Radka P. Dali 450. Na tle tego co słyszałem ostatnio to są przyzwoite głośniki. Choć vintage.

Wiem MaC, że dobrze znasz brzmienie mojego Cayina, czytałem też o Twoich preferencjach, hmm Morel? Kornel też lubi Morela. Czas pokaże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>oldbeat

 

takie tam gościnne występy po tym jak na AH skomentowałem fakt zbanowania tam XYZ

 

dodam jeszcze że to nie mój szpadel, ja chciałem łyżką ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.