Skocz do zawartości
IGNORED

DAC tu, DAC tam...


D4ncer

Rekomendowane odpowiedzi

>Rodzi się jeszcze jedno pytanko. Czym to ze sobą połączyć: interkonektem optycznym czy coaxialnym?

 

Ciii... zaraz wywołasz burzę ;)

 

Z tego co wiem to wszystko zależy od konkretnego przypadku a raczej od tego co jest odpowiedzialne za nadajnik i odbiornik spdif. Jeszcze jakiś czas temu panowała powszechna opinia że koaksjal jest znacznie lepszy od optycznego, ale gdy ja testowałem jak na złość optyk miał lekką przewagę nad koajsjalem - nadajnikiem był Pioneer DV-600, odbiornikiem lampucera z bardzo dobrym cs8416 na pokładzie. Wniosek: każdy przypadek trzeba sprawdzić indywidualnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie brzmienie oferuje nowy DAC Audiotraka Prodigy CUBE i jak by się klasyfikował w porównaniu z HD2 & DR.DAC2 :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarł i się rozmraża...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-13090-100007578 1231179581_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VALAB DAC jest już u mnie. Pudełko o rozmiarach zbliżonych do Beresforda. Trochę krótsze ale też troszkę wyższe. Wejścia na USB, coaxiala i optyka. Do tego gniazdo sieciowe pod które podłączamy kabel zasilający (niedostępny w komplecie). Na szczęście jest to standardowa "trójeczka", czyli ten sam kabel co podłączamy do zasilacza komputera, wzmacniaczy itd. Z tyłu przełącznik USB,Coaxial/Optical, którym wybieramy rodzaj połączenia. Analogowe wyjście RCA do wzmacniacza. Z przodu włącznik zasilania, dioda "Power" oraz dwie diody "Lock" i "USB". Ta druga miga sobie podczas przesyłu danych z portu USB do Dac-a. Pierwsza domyślam się że świeci się gdy podłączymy VALAB-a do zewnętrzenego transportu. Wyjścia na słuchawki i regulacji głośności z poziomu Dac-a niestety brak.

 

Jeśli podłączamy do USB to nie potrzebujemy żadnych transportów ani kabli cyfrowych. Wystarczy kabel USB i już po chwili komputer wykrywa urządzenie jako "C-MEDIA USB Headphone Set". Włączamy ulubiony playerek muzyczny i jedziemy z muzą. Asio4All, Kernel Streaming i Wasapi działają bez problemu. VALAB grzeje się dużo bardziej niż Beresford, ponieważ ma zasilacz w środku. Ale nie ma obaw. Zastosowane w środku radiatory i porządna gruba aluminiowa obudowa skutecznie odprowadzają ciepło z układów.

 

Jak niektórym wiadomo VALAB zawiera 8 układów TDA1543. Całkowity brak oversamplingu, filtrów oraz opków na wyjściu. Jednym słowem najbardziej naturalny dźwięk jaki można uzyskać, bez żadnych "udoskonaleń". I to słychać Panie i Panowie. Dźwięk nie jest ani ciepły ani chłodny (metaliczny). Wszystko jest idealnie zrównoważone. Wysokie, niskie, średnica. Beresford brzmy przy VALAB-ie jak ciepła klucha a Esi@Juli jak chirurgiczny skalpel. Do tego muzykalność, która wręcz parzy. Dźwięk płynie sobie tak od niechcenia, bez najmniejszego wysiłku. Najlepszą rekomendacją jest wypowiedź posiadacza Audio Note DAC.

 

"I have the Valab Dac in my second system for a month now, It's a great DAC, VERY natural sounding, I don't see anything that come close at the price especially upsampling 24 bit stuff. It is not an Audio Note DAC but the sound you can get from the Valab with a proper system is Hi-End."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> rbej

Takie same teksty były o Zhaolu i innych tanich Dac-ach, prawdą jest taka że stosunek jakość/cena tanich Dac-ów jest bardzo wysoki, ale nie są aż tak rewelacyjne jak chcieliby tego ich posiadacze ;) Do Accuphase DP700 trochę im brakuje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo audiofilskie myślenie. To co jest tanie nie może być dobre. Żeby grało dobrze to musi być cieżkie, być znanej firmy i kosztować conajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych. Inaczej to syf. Jak by taki Beresford, Valab czy Zhoulu krył się w obudowie Accuphase i kosztował 100 tysięcy to byłby największym cudem świata. A tak jest tylko zwykłym przeciętniakiem dla mało zamożnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby ten sam Zhaolu kosztował 10 tysięcy, to byś powiedział że zagraża CD-kom za 100 tysięcy. W przypadku DAC-ów ich cena nie jest aż tak istotna, bo to w większości wyroby DIY, więc nie płacimy za markę, tylko cenę komponentów+robociznę. Najlpeszy przykład to Goldmund, w którym siedzą bebechy od Pionków za kilkaset złotych. Aż strach pomyśleć ile Goldmund zarzyczył sobie gdyby w środku siedział taki Beresford czy Yulong.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rbej, 6 Sty 2009, 13:35

 

Reasumując: Wszystkie urządzenia powyżej 1 x 1000PLN są przereklamowane i overpriced?

Trochę przesadzasz... to śmierdzi teorią spiskową producentów urządzeń "audiofilskich" celem wyciągnięcia kasy ponad to, co powyżej.

 

Oczywiście są produkty typu Goldmund - przy czym chętnie posłuchałbym "budżetowego" Goldmunda w zestawieniu z tym "niebudżetowym". Ja mam w domu "wyższy model Goldmunda" - DV-610.

 

Podłączałem go do DACa i porównywałem z moim poczciwym Rotelem 951 - uwierz mi, że nie było lepiej...raczej znacznie gorzej, mimo że teoretycznie nie powinno. BTW mój DAC jest chyba też "overpriced" - nowy to prawie 1000$

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rbej

 

gdzie kupowałeś swojego DAC'a?

 

i ciekawe jak najnowszy DACMagic od Cambridge Audio miałby się do Beresforda i VALAB'a.

W "What Hifi" ocenili go wysoko:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"One of the best DACs we've tested"

 

"It sounds great too, combining the timing, clarity and punch of Beresford's £120 TC-7510 with a healthy dose of the £160 Musical Fidelity V-Dac's midrange fluidity and richness"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez. Bez przesady. Urządzenia powyżej 1000zł są jak najbardziej ok ale CD-ki za kilkadziesiąt i kilkaset tysięcy złotych to już lekka przesada. A wiadomo że nic tak nie działa na umysł jak znana firma i kosmiczna cena. A że firmy audio żerują na niedoskonałości ludzkiego mózgu, to wiadomo już od dawna.

 

Za Valaba zapłaciłem 180$ wraz z przesyłką. Paczka została wysłana jako "gift" o nazwie "decoder". Cła ani podatku nie zapłaciłem. Kupiłem tutaj:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Obecnie nie ma ich w sprzedaży bo schodzą jak świeże bułeczki. Wczoraj w kilka godzin poszło 10 sztuk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rbej, 6 Sty 2009, 13:00

 

>Typowo audiofilskie myślenie. To co jest tanie nie może być dobre. Żeby grało dobrze to musi być

>cieżkie, być znanej firmy i kosztować conajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych. Inaczej to syf. Jak

>by taki Beresford, Valab czy Zhoulu krył się w obudowie Accuphase i kosztował 100 tysięcy to byłby

>największym cudem świata. A tak jest tylko zwykłym przeciętniakiem dla mało zamożnych.

 

A to jest czy nie jest audiofilskie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Pudełko na baterie i deseczka jest OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>W "What Hifi" ocenili go wysoko:

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>

>"One of the best DACs we've tested"

>

>"It sounds great too, combining the timing, clarity and punch of Beresford's £120 TC-7510 with

>a healthy dose of the £160 Musical Fidelity V-Dac's midrange fluidity and richness"

 

czytałem na head-fi opinię gościa, który przesiadł się na niego właśnie z Beresforda i napisał, że ciężko jednoznacznie określić który jest lepszy jakościowo. Grają trochę inaczej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beresford i Valab. A w tle PCLink. Proszę zwrócić uwagę na audiofilskie okablowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dinus, 5 Sty 2009, 14:35

 

>Witam,

>

>Mi też po głowie chodzi jakiś zewnętrzny DAC do Marantza CD63SE. Czy takie kombinacje mają sens i

>coś wniosą pozytywnego do systemu? Czy może lepiej zainwestować w nowszego cedeka?

>

>

>McGyver,

>

>Może Ty coś ciekawego napiszesz na ten temat, bo chyba masz doświadczenie z takim Cedekiem.

>

>

>Pozdrawiam

 

Sorry, nie zaglądałem tu. Nie zauważyłem pytania.

CD63, do niedawna najlepiej opisany cedek na świecie pod katem tuningu. Korzystając z tych opisów mozna zauważalnie podnieść jego walory brzmieniowe, aczkolwiek po zrobieniu kilku modów natrafiamy na kres mozliwości, i dalsze inwestycje stają się nieuzasadnione ekonomicznie w kontekście istnienia na rynku tanich i niezłych DACów, głównie chińskich. Cieszmy siuę, bo kiedyś tego nie było.

CD63 sprawnie czyta wszelkie płyty, w tym najpodlejsze CDRy i mocno porysowane. Jak mu poprawić obwody zegara, to może służyć jako napęd do wolnostojącego DACa.

Możnaby też pomyśleć o wstawieniu do środka czegoś takiego jak "lampucera", aczkolwiek trzeba się nieco nagimnastykować bo to naleśnik. Powinno to grać dobrze, podłączałem do CD63 zewnętrzny DAC na bazie lampucery z wyjściem lampowym, z dobrym skutkiem. Ale do takiej przebudowy wolę Onkyo, bo ma więcej miejsca w środku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>GRADO__Fan, 5 Sty 2009, 11:53

>Tutaj można poczytać porównanie poprzedniej wersji Beresforda z Dr.DAC2

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak się zastanawiam jak można scharakteryzować brzmienie z Dr.DAC2 jako ''sztuczny dźwięk'' czy też podbarwiony w pewnych zakresach mając do porównania jedynie DACa Beresforda ,porównywać (czy brzmienie jest ''sztuczne'' czy też nie) należy do wzorca czyli do uznanych przez masteringowców DACów takich jak np Benchmark DAC ,Lynx aurora , albo z prawdziwymi instrumentami muzycznymi a nie do swojego wyobrażenia o naturalnym dźwięku ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aethelred, 5 Sty 2009, 01:17

>Wyjście słuchawkowe w typ DACu to ściema, producent zstrzega, że jest ono przewidziane dla VoIP,

>nie ma nawet regulacji głośności

 

Tj chodzi tutaj o regulację głośności dla wyjścia słuchawkowego czy też regulację dla poziomu wyjściowego z przedwzmacniacza ? bo coś dziwne to jest żeby za tą kasę sępili na regulacji dla słuchawek .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma regulacji na wyjściu słuchawkowym. Właśnie sprawdziłem. Tu nie chodzi chyba o sępienie - w mojej ocenie wyjście słuchawkowe i mikrofon ? lekkie przegięcie można było sobie oszczędzić, a poza tym ostatnio znalazłem w CD Raysonic i DAC chwilowo w odstawce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Mac, a słyszałeś o CD-63 KIS DP? To jest wersja zrobiona przez Ishiwatę jako odpowiedź na pytanie Davida Price z HFW, jak poprawić CD-63 KIS do granic możliwości. D.P. używa tego jako źródła referencyjnego i przyznam, że ciekaw jestem, co oni tam namajstrowali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor chyba lubi bardzo ocieplony typ brzmienia bo ten 63 KIS miał wyraźnie ciepły charakter. To chyba ten Marantzowy pomysłna układ stopnia analogowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem zasiegnac Waszego zdania n/t DAC 'a MHDT Labs Havana (i...nic-niestety).Zaintrygowaly mnie opinie w necie - a poniewaz szukalem tego typu sprzetu - zdecydowalem sie na ruletke i zakup "w ciemno".....

Moim zdaniem ciekawy (choc moze nie najtanszy) DAC.

 

Napisze pare spostrzezen - od zakupu do odsluchu.

 

Havane kupilem na eBay'u - producent ma 100% pozytywow - 2 maile - opcja "kup teraz" - zaplata PayPal em i DAC ruszyl z Taiwanu do Polski.

Przesylka trwala 3 (!) dni majac "tracking number" wiedzialem kiedy wjechala do kraju,wybralem sie osobiscie "na clo" i po odbior do Bytomia - opis zawartosci paczki do uzgodnienia ze sprzedajacym.

 

Sprzet bardzo dobrze zapakowany dotarl bez problemow i uszkodzen.

 

Zabralem sie do odsluchu - skrobne pare zdan o brzmieniu i wygrzewaniu - wlasnie zaczalem sluchac.

 

PS.zdjecia "zerznalem" ze strony producenta - postaram sie o fotki mojego egzemplarza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-12056-100006487 1232280255_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim napisze o wrazeniach z odsluchu - pare slow o budowie (bez szczegolow technicznych).

 

Obudowa ze szczotkowanego aluminium,przedni panel z przezroczystego "pleksi" - dla lubiacych widziec co w srodku (lampka daje fajna,pomaranczowa poswiate) - O.K - dla innych zbedny gadzet.

Calosc sprawia solidne "drogie" wrazenie.

Chociaz...przedni panel mocowany zlotymi wkretami - tez rzecz gustu.

 

Mamy 3 wejscia : optyczne,USB i coaxial - dobrej jakosci zlocone wtyki (oprocz USB i optycznego,oczywiscie)i jedno wyjscie - RCA.

3 diody informuja o : czerwona-brak sygnalu, zielona-jest sygnal i synchronizacja ,niebieska-jest sygnal,brak synchronizacji-swieci podczas przeskakiwania utworow lub gdy laser ma problem z odczytem plytki CD.

Dac zalaczamy "hebelkiem" - takie mile urozmaicenie.

Sprzet dostarczany bez kabla sieciowego i interkonektu.

 

Fabrycznie mamy NOS JAN 5670,oraz dolaczona zapasowa chinska lampke 5670.Co ciekawe, na stronie producenta jest wykaz polecanych lamp z podzialem na te "lepsze i gorsze" - rzecz gustu,oczywiscie.

 

Tak jak wspominalem - slucham - przy wspolpracy : Mcintosh MC602, Mcintosh C2200, jako naped toploader Sony CDP X5000, Infinity Kappa 9a i Sonus Faber Cremona.Interkonekt Spirit XXL,glosnikowe wlasnej konstrukcji - tasma Jantzen 16 AWG,szerokosc jednej "zyly" 2 cm.

Pierwsze wrazenia z odsluchu - ciekawe - napisze wiecej pozniej, razem z odczuciem jakie towarzyszylo "wygrzewaniu".

Jesli doczytales do tego miejsca gratuluje i podziekowania - krocej nie potrafie. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VISTO

 

Jest to wydaje się b.ciekawa alternatywa dla audionemesisa.

Sam jestem na etapie konstruowania systemu i zaczynam od źródła.

Za napęd będzie mi służyl Squeezebox Classic (być może z jakimś jitterkillerem) a obecnie szukam daca.

Czy ktoś może mi przetłumaczyć o co chodzi z tym dobieraniem reszty klocków do daców typu NOS ?

W ciekwaym artykule o tym dacu piszą:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"If you have a forward sounding system, a NOS DAC may likely sound quite good. It helps bring your system into ‘balance'. If your system is reasonably laid back, you may be better off with an upsampling DAC"

 

Czy ktoś może mi to wyjaśnić w bardziej przystępny sposób o co chodzi?

Co to znaczy (jak to słychać) "forward sounding" ? Czy chodzi o przesuniecie sceny?

I z innej beczki jaki dobry wzmak słuchawkowy + słuchawki polecacie do takiego NOS daca? Liczę się z wydatkiem do 4000 zł za słuchawki + wzmak razem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirhon,

 

Squeezbox jest u mnie alternatywnym zrodlem sygnalu - jak juz sie "naslucham" dam znac jak to zagralo.

Przy okazji pytanie - dlaczego jitterkiller ze Squeez'em..nie zaglebialem sie w temacie tego "ustrojstwa" za bardzo...jesli masz jakies doswiadczenie daj znac - dzieki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VISTO

doświadczenie ze SB i jitterkilerem w postaci Genesis Digital Lenses to ma zdaje się kolega z forum gutekbull (może więc coś więcej napisze :-) ), z tego co czytałem z jego i innych użytkownikow postów to użycie GDL lub innego może przynieść radykalną poprawę dźwięku... ja to tylko tak z czytania ;-) , ale na 100% będę szukał okazji do spróbowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.