Skocz do zawartości
IGNORED

czy szukać Cd-eka i za ile??


przemoWroc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam taki oto zestaw B&W Dm309, marantz pm7001 , oraz (dvd) philips cineos 9000. Brzmienie rewelacja w porównaniu do ampli KD(HK 645), jednak lektura forum oraz chęć poznania nowego kuszą mnie do zakupu CD. Kabelki już wybrałem firma Klotz(bi-wire). I teraz pytanie czy second-hand do 600zł da wyczuwalną różnicę??? Co ewentualnie pasowałoby do takiego mariażu. Wstępnie moge powiedzieć tyle że dzwięk ma solidną podstawę basową, wokale jakby trochę w tyle choć wszystko zalezy od jakości materiału, wysokich dość, dosyć szczegółowe(porównuję do dość drogiego ampli )Scena buduje się za linią kolumn, łatwo znikają aczkolwiek scena jest dość wąska i nie wychodzi poza kolumny(trochę kiepskie pomieszczenie mam -skosy, poddasze). Doradzcie... Wydawać kasę na cedeki , czy gromadzić i kupić coś lepszego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

proponuję nowego Harmana Kardona 980 - kosztuje 1050 złotych i jest zaliczany przez niemieckie pisma do high -end - to najtańsza propozycja z nowych CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od harmana przynajmniej 970 lepiej zagra Zhaolu DAC z jakims napedem dvd wiem bo mialem obydwa. Jesli natomiast chcialbyc CD polecam Philips 753 lub Marantz CD 5000 to to samo roznia sie tylko obudowa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, liczę na więcej:) Cóż mam w domu Philipsa 723 i w porównaniu do dvd to dzwięk mnie nie zachwyca, słaba przestrzeń lub jej brak, dzwięk matowy, wysokie krzykliwe tak że po pół godzinie miałem dość na początku myślałem że to wina wzmaka ale naszczęście okazało się że to cd player. Mam na oku : sony xa2es(tylko ile on jest wart-aukcja), ca 500, amc modyfikowany, xindak 06 oraz cała masa marantz 42-67. Harmana nie brałem pod uwagę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justas32, 4 Sty 2009, 12:27

 

>Witam

>proponuję nowego Harmana Kardona 980 - kosztuje 1050 złotych i jest zaliczany przez niemieckie pisma

>do high -end - to najtańsza propozycja z nowych CD.

 

 

Chyba żartujesz? Sam mam 950 i uważam, że to skończony badziew. 1050 zł i high-end?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4ncer, 4 Sty 2009, 15:12

 

>Jak dobrze widze to kolega kilka wpisow wyzej pisze o 980, nie 950 ;-)

 

Aaaaa... to zupełnie zmienia postać rzeczy :DDD

Przerobię sobie 5 na 8 i będę miał nowy model :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemoWroc, 4 Sty 2009, 14:41

 

>Dzięki za propozycje, liczę na więcej:) Cóż mam w domu Philipsa 723 i w porównaniu do dvd to dzwięk

>mnie nie zachwyca, słaba przestrzeń lub jej brak, dzwięk matowy, wysokie krzykliwe tak że po pół

>godzinie miałem dość na początku myślałem że to wina wzmaka ale naszczęście okazało się że to cd

>player. Mam na oku : sony xa2es(tylko ile on jest wart-aukcja), ca 500, amc modyfikowany, xindak 06

>oraz cała masa marantz 42-67. Harmana nie brałem pod uwagę

 

 

753 nie 723

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.