Skocz do zawartości
IGNORED

Szukam Kolumn


Michal098

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kolumn(nie subwoofera)co mają najniżej shodzący bas do 4-5 tys muzy słucham rapu amerykańskiego,crunku do tych kawałków jest potrzebne niezłe dowalenie basu i mam pełno utworów gdzie bas shodzi tak nisko że prawie go niesłychać a wszystko drży ale po chwili przestaje Jak na moich kolumnach włanczam bas test to szybko przestaje słychać bas i mnie to wkurzyło tak samo mam w kilku utworach że bas shodzi i dalej go nie słychać a ja lubie jak bas walnie i słychać go od począdku do końca .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowales zaklejic otwor bass reflex tasma klejaca? albo wykrecic wysokotonowy(dodatkowy otwor bass reflex) albo zrob membrane aktywna z kartonu po telewizorze ale musi byc crt bo lcd za plaskie;/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moich kolumn nie ruszam są na sprzedaż na bas tescie bas słychać kiedy sie kończy i dalej nic idą tylko hz na dół a nic nie słychać i można wyczuć różnice bo już nie drży podłoga i kanapa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% to nie z kolumnami masz problem ale ze wzmakiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślałem ale nie wiedziałem że wamzacniacze mają coś do niskoshodzącego basu mi sie wydawalo że bardziej kolumny ale ja na 90% to wzmak to musze go wymienić i pytanie moje jaki wzmak ale już do 3tys będzie miał ten mocny bas niskoshodzący minimum 2x80w 8ohm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez prawie rok napisałeś 14 tematów, a 8 z nich dotyczyło kolumn. Nie lepiej odświeżać swoje stare pytania??? No chyba że się trollem jest, więc "SPADAJ DZIADU" rzekł by kaczorek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.