Skocz do zawartości
IGNORED

wzmaczniacz za cenę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

5000zł

podajcie propozycje wzmacniacza, który musi mieć dobrą scenę, dobrą dynamikę, dobrą kontrolę basu, dobrą równowagę tonalną.

Ma grać muzykalnie lecz bez przesady. Każda konstrukcja -> integra ; monoblok+pre ; lampa.

Nie pytajcie o resztę toru, o kolumny, o pokój, o żonę, o psa, o kable , o rozmiar ...:)

Krell Kav 300iL, Kav 400ix odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Używany Amplifikator model "G" ale będzie ciężko (raz tylko zdarzył się na Allegro) no chyba że nieco dopłacisz. Zwróć uwagę też na nowego Baltlaba III (nowy 5500zł)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię kazik-t. Po ogłoszeniach na ebayu de od jakiegoś czasu poniewiera się to:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiem że więcej od 5000 PLN ale tak chciałem pokazać bo wreszcie ktośnie chce Krella,a Bow to bardzo miły piecyk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował Krella 300i. Słuchałem i podobał mi się bardzo, w przeciwieństwie do 400xi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .....na całe szczęście istnieje taki wzmacniacz...a dokładnie 2:

Xindak 6950 lub 6950V......

bardzo dobra kontrola basu, dynamika i scena na 4+/5- polecam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba AmpliQ

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usher reference 1.5

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

z drugiej ręki w okolicy 5 tyś. Do tego można skombinować jakąś pasywkę i będzie dobrze. Dźwiek szybki, mocny, bardzo równy a jednocześnie idealnie gładki - zero suchości ala krell itp. Bardzo pozywtywną reckę dostał w prasie - ale nic tam nie było przesadzonego. Zdecydowanie zaklasywfikowano go do znacznie wyższej klasy niż kosztuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i napisz, o których modelach czytałeś i jakie skany testów podesłał kolega qman, to może się uda odnieść do wypowiedzi(tak dla komizmu), bo , że nie słyszałeś, a wiesz, to wiem- tak piszesz bardzo często ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

hej, żeby nie było, że tylko żeruję na waszych wpisach, powiem, że robię dużą robotę w kierunku wzmaka :) a wasze wpisy mają mi w tym również pomóc ale nie tak, że mam zaraz kupić to, o czym ktoś napisał :):)

 

mike1973

widzę to również, a poniewiera się dlatego, że Henry ładuje wysokie ceny :):)

 

dd6

kimkolwiek jesteś, nie czytasz uważnie, krella kup sobie :):) szczególnie po widocznych ostatnio cenach wziętych z kosmosu

 

TomekL3

nie mam żadnych możliwości odsłuchu Dussuna

 

mztv

podobnie jak z Dussunem, brak dostępu do Xindaka :(

 

marivs

jakoś nie mam okazji by się zebrać i pojechać do Qby, w rozmowie ze sprzedawcą wyszło na to, że nie zawsze egzemplarz jest dostępny, również to, że obudowy są w stanie niemowlęcym i nie wiadomo który egzemplarz jest który :):):)

 

Seba78

wiele czytałem na temat tej końcówki, wiele dobrego i to jest podejrzane :):):)

no i niestety, totalny brak dostępu, by móc te wiadomości sprawdzić osobiście

 

annawroc

mój temat nie przewiduje ciągłośći twoich wpisów

..............

 

co można powiedzieć na temat produktów niemieckich - burmester, avm ?

pewien dobry człowiek zalecał zainteresowanie sugdenem A21a, tylko jak się interesować, kiedy niewielu go posiada? Przecież jak nie pomacam i nie posłucham to się nie zdecyduję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

annawroc, 6 Sty 2009, 21:37

 

>i napisz, o których modelach czytałeś i jakie skany testów podesłał kolega qman, to może się uda

>odnieść do wypowiedzi(tak dla komizmu), bo , że nie słyszałeś, a wiesz, to wiem- tak piszesz bardzo

>często ;))

tak dla komizmu przynajmniej dla "tego" loginu masz ban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez opcji phono będzie trochę tańszy więc w okolicach 5k,z drugiej ręki bywają po ok 4k,warto się zaczaić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu nasz rodzimy cennik:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazik, miałem tego ushera dłuższy czas na chacie. Pogadaj także z forumowiczami z lubuskich odsłuchów - bo porównywali ją chyba w bardzo zacnym towarzystwie. To naprawdę kawał porządnego wzmaka łączącego dynamikę, moc, i "zamordyzm" z aksamitem i ładną barwą. Na siłę nie będe forsował - ale jak masz gdzie to posłuchaj jej - rozczarowania nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

ctavarium, 6 Sty 2009, 21:56

 

>Bez opcji phono będzie trochę tańszy więc w okolicach 5k,z drugiej ręki bywają po ok 4k,warto się

>zaczaić.

>http://cgi.ebay.it/AMPLIFICATORE-UNISON-RESEARCH-IBRIDO-UNICO-SE-OPERA_W0QQitemZ200288826652QQcmdZViewItemQQptZCasse_e_diffusori?

 

aukcje z itali i holandii są najdroższe, trudno wyczaic dlaczego. Na jednym z zagraniczych forum była dyskusja o tym modelu i opinie były mocno nie przychylne. To ciekawe bo firma z dobrą przeszłością.

 

Moje ostatnie wrażenia z odsłuchów ;

- Rotel RA1070 - ten wzmak to wojownik, dynamika ogromna, kontrola basu elegancka, tonalnie ok, góra szczegółowa, średnica niezbyt łagodna. Słuchałem go najdłużej ze wszystkich innych i ...trudno sie na niego zdecydować. Sprzedawca mówił że brak mu muzykalności, dla mnie brakowało "tego czegoś"

 

-Musical Fidelity A5.5 - troche lepszy od Rotela. Narastanie dźwieku łagodniejsze mimo dwukrotnie większej mocy. Brzmienie jakby łagodniejsze, bas jakby mniej zwarty w porównaniu z Rotelem. ale kontrola dobra.

 

- Jolida lampowa /średni model/ - ciekawe ale zagrała jak Rotel, jak na lampę żadne coś tam :)

 

- Krell 400xi - żadne fajerwerki, w brzmieniu nie znalazłem niczego, co możnaby porównać z tym, co inni piszą na jego temat, żadnych klinicznych dźwięków, żadnych suchości, że miała być niby niczym nieograniczona przestrzeń ...nie stwierdzono :) to zwyczajny wzmak tyle, że dość drogi - 9999zł na półce sklepu -

 

- Jolida JD 1000RC - potężne brzmienie jak na lampę , do moich głośników za mocna. Wyróżnienie za super średnicę, dopiero ta Jolida zagrała ludzkim głosem :)

 

- Audio Analoge Verdi - niczym nie zachwycił, dźwięk trochę przytłumiony ale to słychać przy porównaniu bezpośrednim porónaniu

 

- nowy model Musical A1 - podobnie jak Verdi, dość słaby

 

- Krell 300iL - kiedy już siadałem z nadzieją na szczególne wrażenia -> zepsuł się

 

konkluzja jak dotąd jest taka, że żaden z odsłuchiwanych wzmacniaczy nie potrafił zagrać dobrej średnicy, takiej, którą można by poprostu słuchać, poza wspomnianą Jolidą JD 1000RC. Żaden ze wzmacniaczy nie zachwycił niczym szczególnym na tyle, by wyłożyć kasę.

 

Bardzo interesuje mnie bermester 991 i avm z tym, że dzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też interesująca propozycja,pre pasywne i aktywne na pokładzie do wyboru,opcja aktywnego pre posiada 3 stopnie wzmocnienia,każdy układ (pre pasywne/aktywne) brzmi inaczej,można "modelować" brzmienie w czasie rzeczywistym ;-) w zależności od słuchanego repertuaru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a tu promocja po polsku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

octavarium, 6 Sty 2009, 22:21

 

>też interesująca propozycja,pre pasywne i aktywne na pokładzie do wyboru,opcja aktywnego pre

>posiada 3 stopnie wzmocnienia,każdy układ (pre pasywne/aktywne) brzmi inaczej,można "modelować"

>brzmienie w czasie rzeczywistym ;-) w zależności od słuchanego repertuaru.

>http://www.audiodestination.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=2_18&products_id=619

>a tu promocja po polsku:

>http://sklep.koris.com.pl/index.php?p391

porównaj te modele i wyjdzie, że to dwa różne wzmacniacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołany do tablicy przez kolegę Seba spieszę donieść, że nasze odczucia co do brzmienia końcówki mocy Usher 1.5 w pełni pokrywają się z tym, co napisał Seba.

Kawał ładnego, dobrego i ciężkiego kloca o dynamicznym, naturalnym, pełnym i barwnym dźwięku.

Co prawda kolega Elberoth kiedyś w dyskusji napisał, że pod względem barwy jest znacznie uboższy niż wzmacaniacze Passa (wybacz - nie pomnę, którego modelu dotyczyła opinia), ale z dobrym (np. lampowym) przedwzmacniaczem na jego pułapie cenowym - prawdopodobnie best buy,a przynajmniej bardzo mocna propozycja!

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>kazik-t, 6 Sty 2009, 21:50

>marivs

>jakoś nie mam okazji by się zebrać i pojechać do Qby, w rozmowie ze sprzedawcą wyszło na to, że nie

>zawsze egzemplarz jest dostępny, również to, że obudowy są w stanie niemowlęcym i nie wiadomo który

>egzemplarz jest który :):):)

 

 

Z tym, który jest który? to lekka przesada - Jakub lubi sobie pożartować :)

Qba to nie fabryka co produkuje wzmacniacze 100-kami i więcej sztuk dziennie, więc trzeba czekać na realizację zamówienia. Chociaż z drugiej strony jeśli Jakub mówi, że nie ma tzn., że jest na nie popyt i z produkcji jadą prosto do właściciela. Na miejscu ma podłączoną najwyższą integrę i chyba pre+końcówkę, więc zawsze można posłuchać a wypożyczenie na 14 dni też jest możliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej barwy... to pewnie mozna lepiej - zwłaszcza zestawiając z jakims a klasowym passem - ale to i tak dla mnie najlepsza końcówka z tych mocnych która nie wypiera muzyki z barwy i nasycenia i dlatego ją poleciłem. No a pozatym stosunek jakości do ceny... lepiej chyba nie można:) w cenie ok 5 za używkę.

berberys, chyba słuchaliśmy nawet tego samego egzmeplaża:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

berberys...

super dzięki za poparcie w temacie końcówki ushera, ale jest jedno zasadnicze ale -> jest 5kzł i już.

mogę żałować, ale cóż :)

:)

 

marekzawa...

991 ->u niemców jest bardzo lubiany i ceniony a kłopot jest taki, że u nas bardzo mało popularny chyba ze względu na cenę a to co o nim wiadomo to jest, że nic nie wiadomo. Ktoś tu na formu pisał że posiada taki model 4 lata i jest zadowolony. Brak dostępu czyni go wielką niewiadomą.

Podobnie sprawa ma się z AVM, który jest tak samo popularny jak Burmester.

 

Mik...

sonneteer -> różne wieści o nim są...:) to, że mocno traci na "wadze", jest powodem zmuszającym do ostrożności.

 

marivs...

pisałem o rozmowie ze sprzedawcą , nie z właścicielem :) i było tak jak to opisałem : "jest wzmacniacz ale nie wiadomo jaki to model bo nie ma oznaczeń".

 

 

Otrzymałem dziś wiadomość od Amplifona żeby brać pod uwagę WT40-II. Chyba nie ma pilota. A najgorsze jest to, że w taką pogodę choćbym chciał, poza miasto nie wyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziuku-T!

Rozumiem!

Co do AVMa - nie przesadzaj z tym brakiem popularności. ;-)

Gdybys miał szukać - szukaj raczej zestawu monobloki plus preamp. Integry są okropnymi "suchotnikami". Monobloki - już nie! Spróbuj "uderzyć" na priv do kolegi Jacka o miłym nicku "Zukzukzuk" - onegdaj był właścicielem dwóch par różnych końcówek mono. Gdy porównywaliśmy je z innymi zacnymi amplifikacjami, mimo dość niepozornych gabarytów, wychodziły z tarczą!

No i kolejna nieśmiertelna propozycja z rynku second-hand - odjazdowa i absolutnie hi-endowa końcówka Metaxas Audio System Solitaire. Wieść gminna niesie, że w Wawie można gdzieś takową dostać w cenie ok. 4.5 kzł.

Niestety do tego przydałby się pre... ;-(

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba!

Ja prawie jestem pewien, że to ten sam egzemplarz!

Kaziku-T!

Temat sie rozwija, a, jak dotąd, nie padło sakramentalne pytanie - z czym to ma grać!

I teraz "walnę" truizmem, że w tej naszej zabawie raczej pytanie powinno brzmieć nie "co", ale przede wszystkim "co z czym"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

berberys, 7 Sty 2009, 12:06

>Temat sie rozwija, a, jak dotąd, nie padło sakramentalne pytanie - z czym to ma grać!

>I teraz "walnę" truizmem, że w tej naszej zabawie raczej pytanie powinno brzmieć nie "co", ale

>przede wszystkim "co z czym"...

 

nie padło, bo też na początku zaznaczyłem, by o to nie pytać, jednak faktycznie żeby wejść w szczegóły, to z czym widać niżej na kolorowych zdjęciach :) kable będą dobierane na zasadzie porzyczę-posłucham :) napewno nie będą ze srebra, możliwe że Nordost Blue-Heaven lub każde inne które zechcą zagrać.

post-5939-100007437 1231329381_thumb.jpg

post-5939-100007438 1231329381_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>kazik-t, 6 Sty 2009, 22:21

 

Piszesz odnośnie Unisona:

 

>>Na jednym z zagraniczych forum była dyskusja o tym modelu i opinie były mocno nie przychylne.>>

 

a za chwilę:

 

>>Krell 400xi - żadne fajerwerki, w brzmieniu nie znalazłem niczego, co możnaby porównać z tym,co inni piszą na jego temat>>

 

Sam się więc przekonałeś,że może mimo opinii z forum może jednak warto posłuchać Unico SE,być może tak jak w przypadku 400xi niewiele prawdy będzie w tym co zagranica donosi....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.