Skocz do zawartości
IGNORED

wzmaczniacz za cenę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

słuchajcie, jest sprawa dotycząca kabli a w szczególności IC. Dla mnie jest oczywiste, że kable "grają", czyli wpływają na barwę, jednak, czy mają one wpływ na przestrzeń na lokalizację dźwięków ?

Jak widać jest to odmienny temat niż sama barwa.

..................

janek_dolas -> jeśli nie masz niczego ciekawego do powiedzenia, nie wpisuj się tu więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik

pewno, że kable mają wpływ na kreowanie przestrzeni. Szkoda, że nie zdąrzyłeś porównać mojego Furukawa do zwykłego ic. Powiem więcej. Szkoda zachodu na składanie dobrego audio i ominięcia ic i przewodów głosnikowych. IC chyba ważniejszy od głośnikowego w kontekście przestrzeni ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kazik-t, jakbyś napisał jaki wzmacniacz kupiłeś, to może by było więcej odpowiedzi. Nie wiem czy niektóre osoby nie czują się urażone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemiecki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

tomaen, 14 Sty 2009, 19:44

 

>Kazik

>pewno, że kable mają wpływ na kreowanie przestrzeni. Szkoda, że nie zdąrzyłeś porównać mojego

>Furukawa do zwykłego ic. Powiem więcej. Szkoda zachodu na składanie dobrego audio i ominięcia ic i

>przewodów głosnikowych. IC chyba ważniejszy od głośnikowego w kontekście przestrzeni ?>

 

witaj Tomasz !

i mogę żałować, bo słyszę, że poprostu muszę podłączyć inny IC niż ten, który teraz jest, ale jak wcześniej pisałem, ten IC kupiłem po to, by zestaw mógł wogóle zagrać, no i po wcześniejszym zadowoleniu, że zagrało czyli, że wszystko jest technicznie sprawne, przyszła pora na posłuchanie jak gra muzyka a z tym już wiadomo, że trzeba coś zrobić.

.........

 

dd6...

 

też tego nie wiem i nie chcę wiedzieć, bo jeżeli miałoby tak być jak piszesz, to po co mi takie obrażalskie towarzystwo :)

Wzmacniacz który kupiłem, być może zna jedna lub dwie osoby z tego forum, i to mało pewne, czy akurat ten model. Takie uwagi jak twoja, są nie na miejscu. Zresztą taki wpis, to płytka psychomanipulacja i już dziwne, że poświęciłem jej aż tyle czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazik-t, 14 Sty 2009, 20:17

 

>Wzmacniacz który kupiłem, być może zna jedna lub dwie osoby z tego forum, i to mało pewne, czy

>akurat ten model.

 

To napisz wreszcie co to za cudo, rzuć nieco światła, żebyśmy i my mogli poznać, podziel się wrażeniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemiecki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restek ?

Kiedyś słuchałem Restek Fable, z 13 lat temu. Oj to był piękny wzmak. Do dziś go wspominam ... Na froncie miał wychyłowe wskaźniki. Tak mi głęboko zapadł w pamięć, że nieświadomie ... mój obecny wzmak też ma wskaźniki ;-)

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazik -t >>> Hmm nie na miejscu to jest twoje zachowanie bo od jakiegos czasu ludzie radza co ewentualnie moglbys sobie kupic a ton twoich wypowiedzi jest raczej niewyszukany i czasem nawet obrazliwy np. to ze poswieciles i tak za duzo czasu na jakas analize wypowiedzi dd66 !

 

Co to ma byc kolego?! Inni mieli czas dla ciebie.

 

Dlatego osoby doradzajace moga poczuc sie nieco zniesmaczone bo poswiecily swoj czas aby ci pomoc dlatego informacja jaki kupiles wzmak nalezy sie im ,,jak psu zupa,, tymbardziej ze dalej zadajesz pytania odnosnie kabli.

 

Ps. Sprzedalbym ci wzmak jakiego szukales za okolo 2000 PLN ale po tym co tu napisales.....

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

robix, 15 Sty 2009, 02:01

 

>kazik -t >>> Hmm nie na miejscu to jest twoje zachowanie bo od jakiegos czasu ludzie radza co

>ewentualnie moglbys sobie kupic a ton twoich wypowiedzi jest raczej niewyszukany i czasem nawet

>obrazliwy np. to ze poswieciles i tak za duzo czasu na jakas analize wypowiedzi dd66 !

>

>Co to ma byc kolego?! Inni mieli czas dla ciebie.

>

>Dlatego osoby doradzajace moga poczuc sie nieco zniesmaczone bo poswiecily swoj czas aby ci pomoc

>dlatego informacja jaki kupiles wzmak nalezy sie im ,,jak psu zupa,, tymbardziej ze dalej zadajesz

>pytania odnosnie kabli.

>

>Ps. Sprzedalbym ci wzmak jakiego szukales za okolo 2000 PLN ale po tym co tu napisales.....

>

>robix

......

 

Co to ma być kolego ?

to twój pierwszy-jedyny- ostatni wpis w tym temacie a ty mnie już rozliczasz i pouczasz ?

bujaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazik-t

Skoro rozpoczynasz dyskusję to grzeczność wymaga, żeby ją dokończyć. Nie ujawniając marki wzmacniacza, który kupiłeś robisz sobie jaja z kolegów. Rób tak dalej a nikt nie będzie z Tobą dyskutował. Rozumiem, że nasze upomnienia traktujesz jako atak na siebie i stajesz się agresywny. Niepotrzebnie. Jesteśmy po prostu bardzo ciekawi jak ułozyły się ścieżki twoich wyborów. Igrając z nami wzbudzasz w nas irytację, więc się nie dziw, że ją wyrażamy.

Twoja reputacja jest w twoich rękach. Dokonaj dobrego wyboru (czy zakończysz to czy będziesz brnął dalej). Powodzenia !

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Piopio, 15 Sty 2009, 11:21

 

>kazik-t

>Skoro rozpoczynasz dyskusję to grzeczność wymaga, żeby ją dokończyć.>

 

tyle, że z dokończeniem, już widać, nie jest tak szybko, i wcale nie kończę a zaczynam :) Nie ma tu żadnej aresji, ta raczej pojawia się u osób najmniej wchodzących w temat, którym wydaje się, że ktoś - tu ja - coś musi.

Ważne jest i konieczne, zrozumienie mojego wpisu - początku tematu !

Niemniej, twój wpis zbiegł się w czasie z postepującą ewolucją tematu i widzę, że warto to powiedzieć, bo żadna to tajemnica -> AVM M3 + V3.

Na kablach się nie znam, niestety.

Też niestety, znajomość brzmienia AVM i moich kolumn, może być dla was tajemnicą , więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie znam brzmienia ale domyślam się, że jest zacne ;-) AVM to nie byle co !!!

Gratuluję zakupu ! Jaką ma moc końcówka M3 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ! Coś dla mnie ! Chętnie bym przetestował taki zestaw albo podobny u siebie. Choć obawiam się, że tak kocham klasę A, że jej długo nie zdradzę ... Moim marzeniem jest końcówka mocy 250W pracująca w klasie A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

w tym momencie trudno mi orzec wyższość klasy A nad tym co mi już gra ?

kiedy pisałem na początku o wzmacniaczu potrafiącym zagrać "ludzki wokal" czyli naturalną średnicę, myślałem niestety o lampowcu, teraz na tych kablach jakie są,z tym cd jaki jest, średnica JEST normalna, taka jak miała być :) To jest moje największe zaskoczenie w tym temacie. Aktualnie wygrzewam nowy IC i posłucham co z tego wyniknie. Jak bedzie źle, podłączę inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.