Skocz do zawartości
IGNORED

Triangle Khali - zna ktoś?


romekjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy ktoś zna te głośniki? Nie znalazłem żadnego info w necie o nich, poza tym, że są poprawioną wersją Triangle Antal (tweeter przeniesiony pod średniotonowy chyba). Czy cena ok. 1500 PLN za używane jest akceptowalna? Wiem, że triangle polecane są głównie do lamp, stąd pytanie: czy zagra to dobrze z HK675? Ewentualnie w innym wątku rozważałem zakup Tonsil Siesta, jako opcji 'bezpiecznej'. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, czy te kolumny to ta sama liga, czy warto?

Z góry dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, nie znalazłem żadnego zdjęcia. Jeśli te kolumny należą do serii ES lub są jej rozwinięciem to pod względem spójności dźwięku, rozdzielczości wysokich, sceny i stereofonii, dynamiki to wyższa półka niż Tonsile, w niektórych aspektach sporo wyższa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmak/ampli powinny grać bardziej ciepławo niż analitycznie jeśli ma to grać jako całość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.