Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  62 członków

Mission Klub
IGNORED

Klub Mission.


Therion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.03.2011 o 08:09, Raziel napisał:

 

Dodam jeszcze co może kogoś zdziwi, że wg mnie te M31i grają lepiej po lekkim przestrojeniu bassreflexu za pomocą rurki piankowej z izolacji do rur.

Raziel mógłbyś coś więcej o tej modyfikacji napisać .

Podepnę się do klubu , dzieciak przytargał do domu M31i stan obudów wspaniały lecz niestety spalone woofery ,i tu pytanie czy warto szukać sprawnych czy tuning (inny głośnik lecz jaki) w sieci nie mogę odnaleźć jego parametrów  (LF-M015 ) wszelkie sugestie mile widziane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam w domu mx 1 , miałem m 72 ,m 31i, 33i oraz m34i .Najlepiej grały m 33i ,seria mx jest już okrojona przez księgowych ,wysokotonowy bez żadnych złączek zlutowany na stałe do zwrotnicy i otwór na kabel uszczelniony jakimś klejem.

Edytowane przez Pawes
Zapomniałem dopisać że miałem też m 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Jakby ktoś szukał wysokotonowców do kolumn mission to tu można kupić:

https://www.digikey.pl/pl/products/detail/peerless-by-tymphany/OC25SC65-04/6557474?s=N4IgTCBcDaIPIGEwFYDKCBsyC0AGALCALoC%2BQA

https://willys-hifi.com/products/vifa-peerless-oc25sc65-04-tweeter?variant=25846612487

Ja kupowałem do M34i ale pasuje też do innych modeli. Głośnik ma trochę inny design od oryginału ale idealnie pasuje do frontowego plastiku, trzeba trochę przerobić tylny plastik mocujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.