Jump to content
IGNORED

Usher X-718, a może inne ?

bower

Recommended Posts

Witam.

Przyszedł czas na zmianę głośników stąd też moja prośba o poradę bardziej doświadczonych Forumowiczów.

Dotychczas słuchałem na B&W CDM1 i MF E11, jako źródło głównie komputer.

Bowersy już sprzedane, ale wzmacniacz przez jakiś czas zostanie.

Z dźwięku byłem w 80% zadowolony, dźwięczna góra, wspaniałe wokale, duża scena, brakowało mi jedynie niskiego basu, gdyż pasmo przenoszenia niskich częstotliwości w tych kolumienkach zaczynało się od 70 Hz.

Budżet jakim dysponuję to ok. 4k zł, zależy mi na dobrej stereofonii, przestrzeni, dźwięcznej górze i szybkim niskim basie.

Myślę o zakupie Usher-ów X-718, ale nie wiem czy dźwięk spełni moje oczekiwania.

Może któryś z Forumowiczów ze Śląska posiada te monitory i podzieli się wrażeniami, ewentualnie zgodzi się na odsłuch.

Na forum niewiele pisze o tych głośnikach a zachodnia i Polska prasa opisują je w samych superlatywach.

A może ktoś poleci jakieś inne monitory, które w tej cenie są godne uwagi i spełnia moje kryteria dźwięku.

Będzie to grać w pokoju o powierzchni 11m, dość dobrze wytłumionym, otwartym na korytarz i garderobę.

Muzyka przeróżna, dużo odmian jazzu, triphop, chillout, rock, blues, nie pogardzę też Sepulturą i Slipknotem.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

719 mają większy bas ale 718 i tak dadzą dużo basu na tych 11m2.

Po mimo ,że nie są trudne do wysterowania , maja impedancję 8 Ohm to wydajny wzmacniacz nie zawadzi tylko to żródło komputer / a fe !/ nie pokaże ich możliwości.

Hidden Content

Komputer gra przez kartę Prodigy HD2 - całkiem przyjemny dźwięk, miałem kilka "budżetowych" odtwarzaczy CD i ta karta w niczym im nie ustępuje.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.