Skocz do zawartości
IGNORED

Dlaczego Palikot szarpie Kaczyńskiego?


Nowy2

Rekomendowane odpowiedzi

z onet.pl

"Nowak: to wstyd, przepraszam wyborców PO

Jest mi wstyd. Przepraszam panią Gęsicką i wszystkich wyborców Platformy Obywatelskiej - powiedział Sławomir Nowak z PO w TVN24 o wypowiedziach Janusza Palikota o minister Gęsickiej."

 

e tam, to jakiś happening i jutro ukaże się oświadczenie, że PO nie przeprasza, bo nazwanie p. GG przez posła Palikota prostytutką polityczną nie jest jednoznaczne z bazwaniem jej dz...ą i k....ą i w żadnym przypadku nie nosi znamion obrażania kogokolwiek i mieści się w uznanych kanonach tzw. dyskusji parlamentarnej. Jeśli p. GG nadal czuje się obrażona, to poseł Palikot jest gotów w TVP1 bezpośrednio przed dziennikiem telewizyjnym oświadczyć, że Grażyna Gęsicka nie jest dz...ą, k...ą, a nawet być może nie jest prostytutką polityczną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy to jest dla was sieroty po pisie rzeczywiscie taki problem , ze ktos cos powiedzial, ile niesamowitych socjalistycznych bredni wygadywal jarek przez dwa lata premierowania i ja nie bylem na niego obrazony, bylem zalamany , ze musze to przechodzic, ale nie obrazony, tak samo jak jadac tramwajem nie obrazam sie jak mnie kopnie siedzace na kolanach matki uposledzone dziecko, bo wiem, ze to nie jego wina, ze tak musi byc...bo jest uposledzone...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz, dziecko upośledzone a wie, że electro nie powinien jeździć tramwajami i daje ci to delikatnie do zrozumienia; ja bym na twoim miejscu serdecznie podziękował matce z upośledzonym dzieckiem i ufundował obojgu po bilecie miesięcznym - małe pieniądze a wdzięczność dozgonna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedna gesicka sklamala, bo miala nie te dane.Nie przeprosi i dobrze.ma to cos z prostytuowaniem sie.mam nadzieje ze palikot tez nie.Ale kto co by wiedział.... GDYBY nie Palikot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nowy2, 12 Sty 2009, 22:14

 

>nazwanie p. GG

>przez posła Palikota prostytutką polityczną nie jest jednoznaczne z bazwaniem jej dz...ą i k....ą

 

Nie śledziłem tego fascynującego zdarzenia i mam pytanie: co NAPRAWDĘ powiedział Palikot? Można to gdzieś znaleźć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z onet.pl

"Władze PO ukarały Palikota

 

Władze Platformy Obywatelskiej podjęły decyzję w sprawie Janusza Palikota. Zarząd partii zarekomendował Prezydium klubu PO usunięcie Palikota z funkcji szefa komisji "Przyjazne Państwo". Posłowi Platformy udzielono także nagany - poinformowała TVN 24."

 

to granda, bo teraz będzie "niePrzyjazne Państwo", ale przynajmniej PO sprawdziło J. Kaczyńskiego, a uprzednio L. Kaczyńskiego i wiemy, że bliźniaki to...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na przeprosiny gesickej za prostytuowanie sie .Polityczne.Tak jak czekamy na przeprosiny kurskiego za prostytuowanie sie polityczne.Tak a propos.Przeprosil jak mu sad kazał???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagonka PiSmaków na Palikota jest zrozumiała...dla nich to jest polityka...lecz dlaczego TVN od kilku dni domaga się ukarania?....Horst masz dowód na manipulację przez media...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Władze Platformy Obywatelskiej podjęły decyzję w sprawie Janusza Palikota. Zarząd partii zarekomendował Prezydium klubu PO usunięcie Palikota z funkcji szefa komisji "Przyjazne Państwo"."

 

PO - idioci. Zarzuty pod adresem Palikota w żadnym stopniu nie dotyczyły jego pracy w komisji. Chyba że PO uważa, ze szefem komisji zostaje się nie dlatego, ze ma się tam coś do roboty, tylko za dobre sprawowanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 14 Sty 2009, 11:02

 

>"Władze Platformy Obywatelskiej podjęły decyzję w sprawie Janusza Palikota. Zarząd partii

>zarekomendował Prezydium klubu PO usunięcie Palikota z funkcji szefa komisji "Przyjazne Państwo"."

>

>PO - idioci. Zarzuty pod adresem Palikota w żadnym stopniu nie dotyczyły jego pracy w komisji. Chyba

>że PO uważa, ze szefem komisji zostaje się nie dlatego, ze ma się tam coś do roboty, tylko za dobre

>sprawowanie?

 

Redaktor zaczyna POwoli dojrzewać. :)

Żeby nie było, że się czepiam, to pojednawczo dodam - w każdej partii to samo - synekurki dla swoich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Każdemu według zasług. Koncepcja, że komisją sejmową (i to taką, która przewala tony bieżącej roboty) kieruje sie w nagrodę za grzeczność, wydaje mi się pomysłem z cyrku. Albo ciut poniżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by potwierdzało obawę, że ta komisja to tylko tak dla picu.

Udało im się już zlikwidować jakiś durnowaty przepis?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 14 Sty 2009, 11:27

 

>Każdemu według zasług. Koncepcja, że komisją sejmową (i to taką, która przewala tony bieżącej

>roboty) kieruje sie w nagrodę za grzeczność, wydaje mi się pomysłem z cyrku. Albo ciut poniżej.

 

Do mnie dotarło i zakarbowałem sobie w pamięci zdjęcie Palikota stojącego na stercie ustaw. Uważam, że jest mocno symboliczne. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuczynski bardzo ladnie podsumował.Baby sa glupie zarowno tu ,jak i tam.I to prawda.a poza tym z palikotem wszystko gra.On tez tak uwaza.I ja tak uwazam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wierchuszki PO jest najgłupszym z możliwych. Odcięcie Palikota od sensownej roboty może zaowocować jedynie kolejną seria bon motów-Palikotów. Powinni mu dać więcej roboty to by się chłop uspokoił i byłby z niego pożytek. Niestety trzęsące się gacie skutkują utratą ostrości widzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde środowisko ma własna ocenę zachowania....w świecie alfonsów i prostytutek to panie ciężko pracują...dla nowego ta pani jest mądra a Władysław Bartoszewski głupi..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś gdzieś trafił na felieton lub wypowiedź p. prof. Magdaleny Środy w sprawie spostonowania b.p.m G. Gęsickiej przez Palikota?

wydaje sie, że milczenie tej zagorzałej i bezpardonowej obrończyni praw kobiet jest wysoce niezrozumiałe. LOL

 

PO dokonała jednak pospołu z Palikotem swoistego majstersztyku propagandowego, bo w powszechnej opinii wszystkie uwagi opozycji dotyczące faktycznie skandalicznego niewykorzystania pieniędzy unijnych (vide wstrzymanie wielu projektów zaakceptowanych już do finansowania ze środków UE tuż po objęciu władzy przez PO)

będą puszczane mimo uszu. Ciekawe czym zrewanżują się Palikotowi, bo nie ulega wątpliwości, że jakowąś rekompensatę za ogromne straty moralne musi otrzymać. Może dotację z UE na dużą instalację bioalkoholu w lubelskim POLMOSIE, albo jakieś inne rządowe zamówienie, a może wyjątkowo korzystny werdykt sądowy? Obserwujmy uważnie.

 

Ze swej strony mam równiez wątpliwości co do bardzo nieprofesjonalnego przygotowania swojego publicznego wystąpienia przez b.p.m. G. Gęsicką. Efekt końcowy tego wystąpienia będzie zbliżony do tego jaki miał miejsce po prezydenckim projekcie ustawu lustracyjnej, czyli sprawie zostanie ukręcony łeb.

 

Od jakiegoś czasu politycy PO i PiS nieustannie wzajem częstują się kuksańcami, ale mimo tego żaden z polityków z wózka jeszcze nie spadł, bo wszyscy załoganci są potrzebni, aby wózek jechał dalej i się nie wykopyrtnął.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak kuksańce...propaganda i co tam jeszcze?

 

 

Nowy Palikot jest dowodem że tylko polityk niezależny finansowo od partii w uprawianej polityce może korzystać z własnego zdania a nie partyjnego nakazu..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.