Skocz do zawartości
IGNORED

Dlaczego Palikot szarpie Kaczyńskiego?


Nowy2

Rekomendowane odpowiedzi

Palikotowi na razie nic nie będzie. Jest zbyt użyteczny dla Donalda. Jest doskonałą przykrywką dla poważnych tematów, które są chowane pod kołdrą. Ale z drugiej strony zegar ruszył. Palikot przesadził i teraz zarabia już dla PO punkty ujemne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nowy2 to nie jest naiwność w przypadku Palikota....Jego majątek nie jest zależny od PO w przeciwieństwie od majątków notabli partii kaczyńskich...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"czy ktoś gdzieś trafił na felieton lub wypowiedź p. prof. Magdaleny Środy w sprawie spostonowania b.p.m G. Gęsickiej przez Palikota? wydaje sie, że milczenie tej zagorzałej i bezpardonowej obrończyni praw kobiet jest wysoce niezrozumiałe. LOL"

 

 

Odniosłem wrażenie, ze czytałem jej felieton popierający Palikota. Ale może to była któraś inna żelazna dama, Senyszyn albo Staniszkis, słabo odróżniam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladz, 15 Sty 2009, 11:43

 

>Nie nowy2 to nie jest naiwność w przypadku Palikota....Jego majątek nie jest zależny od PO w

>przeciwieństwie od majątków notabli partii kaczyńskich...

 

no pisałem, że naiwniak, ale naiwnością z twej strony jest uważanie, że pisałem o Palikocie; więć jasno, wg. mnie on nie jest naiwniakiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy2 za naiwny uważasz mój wniosek o możliwości wyrażania niezależnych od partii opinii polityków których majątki nie są od niej zależne...

 

Tak idealizuję lecz jest to bardziej możliwe od polityków uzależnionych finansowo od partii...A przyglądając się notablom PiS to powiedz którego z nich majątek nie jest uzależniony od kaczyńskich..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy sprawe jasna palikot to "parowa"!!!!

 

 

Znany reżyser: Palikot jest biseksualista

 

M. Środa: to dobrze, że w Sejmie jest Janusz Palikot (ta to wie co powiedziec ,hehe)

 

Seksualne insynuacje, którymi posłużył się Janusz Palikot, pytając na swoim blogu premiera Kaczyńskiego "Czy Jarosław jest Jarosławą?", obróciły się przeciw niemu samemu. Sylwester Latkowski, reżyser filmów dokumentalnych i dziennikarz, twierdzi, że Palikot jest biseksualistą - czytamy w dzienniku "Polska". Z kolei "Super Express" donosi o "romantycznej kolacji" posła z "tajemniczym brunetem".

 

Sylwester Latkowski napisał na swoim blogu, że znajomy Janusza Palikota opowiadał mu o tym, co mówi się o kontrowersyjnym pośle. "Palikot ma być biseksualistą, nie sypiał tylko wyłącznie z kobietami, jak zapewnia w blogu, ale i z mężczyznami. Ta sprawa jest dobrze znana w Lublinie" - napisał reżyser.

 

Wystarczy popytać wśród lokalnych polityków w Lublinie, jak to jest z orientacją seksualną posła Palikota

Janusz PalikotDziennik "Polska" zapytał Latkowskiego, skąd ma takie informacje. - Polityk, który mi o tym powiedział, to bliski znajomy Janusza Palikota. Nie zdradzę jego nazwiska, ale wystarczy popytać wśród lokalnych polityków w Lublinie, jak to jest z orientacją seksualną posła. Nigdy bym o tym nie napisał, ale jeśli Janusz Palikot takim mieczem walczy z politycznym przeciwnikiem, to powinien mieć świadomość, że ten miecz ma dwa ostrza. I to drugie ostrze bije w niego - tłumaczył dokumentalista.

Jak pisze dziennik "Polska" plotka o biseksualizmie Palikota jest w Lublinie coraz głośniejsza. Miała pojawić się dwa lata temu, gdy poseł forsował kandydaturę jednego z lokalnych działaczy na stanowisko sekretarza lubelskiego Urzędu Miasta. Jeden z członków lubelskiej PO zaznaczył, że ostatnio "mówiono coś na ten temat w ratuszu".

 

- Janusz Palikot, pisząc o rzekomym homoseksualizmie Jarosława Kaczyńskiego, obraca się w świecie plotek, więc i ja odważyłem się napisać to, o czym huczy Lublin - powiedział "Polsce" Latkowski.

 

"Super Express" wypatrzył z kolei Palikota w luksusowej restauracji w jednym z warszawskich hoteli. Pod koniec romantycznej - jak pisze gazeta - kolacji przy winie, poseł PO objął i przytulił swego "tajemniczego bruneta", z którym spędzał wieczór.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to był majstersztyk ;-) Bo to, że powiedział, że posłanka sie prostytuuje było większą obrazą dla PiS niż nazwanie prezesa homoseksualistą... i to już przylgnęło na zawsze ;-)

A z komisja, pewno już tak było ustalone przedtem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladz, 15 Sty 2009, 12:53

 

>Nowy2 za naiwny uważasz mój wniosek o możliwości wyrażania niezależnych od partii opinii polityków

>których majątki nie są od niej zależne...

>

>Tak idealizuję lecz jest to bardziej możliwe od polityków uzależnionych finansowo od partii...A

>przyglądając się notablom PiS to powiedz którego z nich majątek nie jest uzależniony od

>kaczyńskich.

 

idealizuj sobie naiwnie, że Palikot jest nawet bardzo niezależny, ale ostatnio musiał wycofać się z Łazienek, a tu jeszcze owa sprytna kobieta wzięła sobie za kompana Giertycha. Będą schody, chyba że PO rzuci/nie rzuci tratwę ratunkową. Pożyjemy, zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro1

 

"homoseksualizm jarka sugerował Wałęsa na początku lat 90..."

 

Po ostatniej wypowiedzi Nelki bardziej wygląda mi to na kompleks Edypa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Oddajmy może głos samemu bohaterowi:

 

 

"Jestem BI. Albo TRI. A nawet QUADRO.

 

Wydało się. Dwa brukowce, „Super Express” i „Dziennik”, dopadły Palikota.

 

W pierwszym jestem na fotografiach z mężczyzną, siedzimy po obu stronach stołu, w eleganckiej restauracji. Co robię? Owóż: prostytuuję się homoseksualnie. I minę mam taką, jakbym mu swój obleśny pocałunek zdalnie przekazywał! Chyba, bo zdjęcia zrobiono aparatem z telefonu komórkowego albo przez szybę; niewiele widać, ale są dowodem, że „Palikot ma partnera” Mam! I przecież nie jednego! Prawdziwy biseksualista ma wielu partnerów.

 

Drugi brukowiec wypchnął swój tekst tylko w internetowym wydaniu, nie ma w nim obscenicznych fotografii, są za to pytania, które stawia mi kobieta, Luiza Zalewska. Pierwsze brzmi: Czy Palikot lubi chłopców? Odpowiadam więc – ależ oczywiście! Mam trzech synów i jakżebym ich nie lubił? Kocham moich chłopców! A dziewczynki, Zosi, wręcz nie mogę się w tej miłości doczekać. Wniosek? Biseks. Jako żywo, regularny biseks!

 

Zalewskiej to jedno pytanie nie wystarcza, pyta więc o Kaczyńskiego – czy przypadkiem moje nim zainteresowanie nie wynika z chęci znalezienia bratniej homoseksualnej duszy…? Hmm… Więc jednak w umysłowych ogrodach Luizy lęgnie się ta wątpliwość, że Kaczyński nie jest prawdziwie heteroseksualnym samcem typu alfa? I usiłuje sprawdzić – czy ja na niego lecę? Odpowiadam zatem zgodnie z intencjami Zalewskiej: jak każdy BI wypuściłem do samca z PiS-u publiczną sondę-sygnał, że jakby co, to ja jestem gotów i liczę na zainteresowanie. Czy to Zalewską zaspokaja? Czy jak na standardy „Dziennika” jestem teraz wystarczająco ekshibicjonistyczny?

 

Zalewska pyta, czy mnie uradowały rozważania o moim biseksualizmie? Ha! One dopiero teraz mnie radują, ponieważ sprowokowany przez panią Luizę mogę wyznać swe najgorętsze biseksualne marzenia – marzy mi się Karnowski, jej szef, marzy mi się Michalski, jej kolega… Ciasteczka! My, biseksualiści (a nawet triseksualiści, a niech tam, cokolwiek to znaczy), mamy dobry gust.

 

Zalewska nie byłaby sobą, gdyby nie poszła do końca w swej bezpruderyjnej, acz nieco pensjonarskiej ciekawości. Najpierw więc pyta o moje balowanie z lubelskim asystentem w „gejowskich klubach”. Ależ to oczywiste, że balowaliśmy! W Lublinie, jak wiadomo, gejowskie kluby są na każdym rogu, a ile gejowskich klubów jest w Biłgoraju! Zaraz potem Zalewska dobija mnie ostatecznie, pytając: „po jakie marketingowe sztuczki sięgnął (Palikot) dziś rano, próbując poprawić humor żonie” w ósmym miesiącu ciąży? Przez grzeczność nie sugeruje – że sięgnąłem po wibrator; to słowo damie przez różane usteczka nie przejdzie.

 

Więc ze mną – żeby już wszystko do końca powiedzieć – jest tak: kobiety, mężczyźni, dzieci, koty i psy. Wszystkich kocham i lubię. Już taki jestem, quadroseksualista. Od środka rozwala mnie testosteron, a od zewnątrz – rozwala mnie dziennikarskie dziadostwo i sztywni jak kij ponuracy.

 

Mój blog ma teraz każdego dnia więcej czytelników niż „Dziennik”. I to wiele tłumaczy… Karnowski najpierw błaga mnie o wywiad (tylko on i ja, hmm…, a pytania od internautów, spryciula!), potem funduje czytelnikom trzy pierwsze strony z Palikotem (tamże Michalski namawia, żebym się rozebrał – Czaruś, masz to u mnie!), a potem męczy Tuska, by zdjął mu Palikota z łamów. Kiedy nakład, mimo sensacji, nie idzie w górę, brukowiec sięga po prowokację. A jaka dziś prowokacja zwiększa nakłady? Prowokacja z Palikotem. Kto ma dzisiaj najlepsze czytelnicze branie? Palikot. O kim mówi ulica? Bardzo przepraszam, nie o Karnowskim z Zalewską do pary, ale o Palikocie – choć o to nie prosiłem. Gdyby głowy dziennikarzy „Dziennika” wypełnione były pomysłami lepszego kalibru, ulica mówiłaby o nich. A tak – sorry, chłopaki – niedługo sami będziecie musieli się rozebrać, żeby wam sprzedaż drgnęła.

 

PS. Obu bulwarówkom dedykuję piosenkę, którą śpiewałem u Szymona Majewskiego: „Dla was mogę być i gejem, mogę być i z SLD, po to mamy demokrację, żeby chamstwo chamstwem zwać, a na stanu rację zawsze prowokację mogę dać”.

 

Janusz Palikot (08:00)"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Kpi z gazet, przyznaje się do biseksualizmu, a nawet nazywa quadroseksualistą. Posła zabolało to, co sam tak uwielbia.[...]"

 

 

To mi się szczególnie spodobało. Nabija się chłop bez litości z biednych żurnalistów, więc oni, żeby poprawić sobie humorek, twierdzą, że on tak tylko przez łzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dostał karę- stracił posadę szefa komisji, a chwilę później został wiceszefem hmmmm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie w Programie I PR mówił o Palikocie R. Ziemkiewicz, ale zupełnie bosko powiedział jeszcze o innych - oto cytat:

"...Palikot jest ordynarnym chamem, ale też, przyznajmy, znakomicie spełnia rolę wykrywacza innych chamów i hipokrytów - na co dzień skrytych za maskami dystyngowanych salonowców lub nowoczesnych bojowników o polityczną poprawność. Za to należy go docenić."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.