Skocz do zawartości
IGNORED

Atlas Hyper - kabelki


desino

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam użytkowników tychże kabelków. Sam przymierzam się do wyrzucenia Audionovy i wpięcia Atlasa pytanie tylko czy warto dopłacać do wersji Hyper 3.0 czy bazować na 2.0, który ma dobre opinie. Proszę o opinię tych co mieli lub mają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie porównywałem z 3, mam 2 i bardzo sobie je chwalę. W porównaniu z ProCab`ami wniosły masę zmian, nawet nie potrafię ich dokładnie opisać, ale po wpięciu ProCab`y już nie wróciły :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

mam obecnie hypera 3 , miałem 2, różnica jest raczej subtelna niż dobitna ale jest zauważalna, 3 gra minimalnie przesuniętą równowagą w dól tzn ma ciut mniej góry a więcej niższego basu, brzmienie nabiera bardziej masy, średnica jest podobnie otwarta detaliczna ale gładka, myślę że na całym kablu jak jest dopłaty 100-150pln to nie jest to dużo, jeżeli ktoś potrzebuje minimalnie dynamiczniejszego i ciemniejszego charakteru względem 2.0. oba kable są bardzo dobre w tej cenie, przekazują sygnał w sposób otarty detaliczny ale bez podkreślania nerwowości i ostrości jeżeli jest taka w systemie, lekko zmiękczają brzmienie ale nie zacierając informacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.