Skocz do zawartości
IGNORED

subwoofer do ok 1 tys PLN


gregorjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

od miesiąca jestem użytkownikiem takiego zestawu

 

av marantz 4002

dvd marantz 3002

i komplet 5.0 yamaha ns-8900

 

.. właśnie komplet ale bez subwoofera, więc proszę o poradę, mam możliwość posłuchania w sklepie i wypożyczenia za kaucją do domu, te dwa NS-Sw210 i NS-Sw310 wyglądają na dedykowane do mojego zestawu, czy ktoś miał z nimi doświadczenie?, na jakie inne mógłbym jeszcze zwrócić uwagę do ok. 1000?.

/pokój ok 30 m.kw./

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelkie porady

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o tych jajcach co zes powymienial

 

do kina w tej cenie tylko uzywany

ps1200 v4

lub ps1000 v4 ! bez konkurencji !

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym metrażu 30m to nie morze być nic małego za 1tys nic nie wskórasz uwierz mi tylko te sub co kolega wyżej wymienił albo inne używki nic ze sklepu!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli sub będzie używany tylko do kina to wg mnie nie warto przepłacać

ok 1 tys. zł kosztuje Magnat Betasub 30a, spokojnie wystarczy na 30m pokój, nie tak potężny jak Paradigm ale zagra nienajgorzej także w muzyce (Paradigm tylko do kina)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sie zastanowić na tymi:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a jakbyś uzbierał jeszcze 200 zł to bierz w ciemno taki:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Przedwczoraj słuchałem Paradigma, zdaje się serii PDR albo PS (wylot bassreflexu z tyłu) i dla mnie porażka. Ryczał jak zarzynana krowa, bez kontroli, ładu i składu. Jednostajne bębnienie zawsze i wszędzie - na dłuższą metę nie do zniesienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wszystkie uwagi, kiedy posłucham kilku zaproponowanych przez Was dam znać jakie sprawiły na mnie wrażenie , ogólnie poszukuję suba , który cechował by się - nie wiem do końca jak to ująć , ale powiedzmy pewną subtelnością dźwięku , bass łagodny miękki naturalny, drżenie podłogi to potrafią wywołać i moje kolumny gdy zmieniłem kabelki i podłączyłem fronty na cztery końcówki /ps. zmiana okablowania z tego co dostarczają z kolumnami to niebo a ziemia, np. głośniki efektowe przestały "ćwierkać" a fronty zdecydowanie się "ożywiły" inna sprawa że są jeszcze świerze więc zobaczymy z czasem/, wracając do suba to nie wchodzi w rachubę żadne dudnienie,ryczenie łomotanie itp , w ogóle słuchanie muzyki czy oglądanie kina w pełnej mocy uważam za pewne nieporozumienie i nie chodzi tu o sąsiadów ale o znalezienie się w pewnej przestrzeni dźwiękowej która by mnie wciągneła a nie stawiała na baczność, w każdym razie stawiam relaks przed agresją,

 

- sory za przydługawość ale chciałem tylko zaznaczyć , że wolę suba , który gra basem a nie zdmuchuje mi filiżanki ze stołu

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem specem ale uwierz, ze mi trudno znalezc takiego za 10 tys :)

PS-1200v4 mialem i moje odczucia ladnie opisal Kolega powyzej... rznieta krowa:)... doskonaly na sasiadow, ewentualnie na program "Uwaga"... w kinie sie jako tako sprawdza ale nie w stereo... absolutnie... kiedys byly na rynku ponoc przyzwoite i tanie Eltaxy. Nie sylszalem ich ale moze ktos z forum z wiekszym doswiadczeniem cos doda na ich temat.

 

zycze powodzenia w poszukiwaniach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie kolega ma tego Tonsila kupił wczoraj TONSIL AKTIV 250 on ma 12m pokój. ja 20m Jest to 8m miedzy jego a moim a różnica słyszalna od razu. Wiec mój sub jest w sam raz na to pomieszczenie jestem zachwycony pracuje na 50 % 60% mocy a po odpaleniu tonsila: jakaś porażka! wiec 30 m to w ogolę odpada!!!! mało mocy!!! głębi basu!!!!! twardy i pierdzący bas!!! ja miałem ten sam problem co ty. Też myślałem ze 1000zł zamknie sprawę aż posłuchałem sub Dali za 2500 i obrazu mi przeszła ochota na tanie sub pul roku poczekałem i kupiłem ślicznotę!! i więcej mi nie trzeba bo mam za mały pokój

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro896

sub tonsil jest zbudowany na bardzo dobrym wzmacniaczu a i nie nagannym przetworniku !

nie rób z tej firmy az takiej sieroty ! slyszalem suba 250 tke w salonie w poznaniu w duzym salonie i gdyby nie to ze od zawsze mialem chec na servo 15v2 lub pw2200

to wziol bym tego aktiva bo za 700 zl uwazam nie dostaniesz lepszego brzmienia!!! tak dla twojej wiadomosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor za te cenę jest ok u nas kosztuje 1000zł a to przesada ale za 700zł taki subik :) i niemuwilwm ze jest do du.... lecz do używek za 1500 1000zł i 2000 nie pasuje!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno chciałem sprostować bo wyjawiłem sie nie jasno! tonsil grał super na 12m był tam tylko na 1/3 mocy. Tylko na 20m jest już za słaby! a mocniejsze sub były by zdecydowanie za silne na 12m. przepraszam za niejasność wyrażenia!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zauwazyc, ze autor ma do nabasowania 30m2 i wysoko precyzyjne wymagania co do basu. Obawiam sie wiec, ze za przedstawiony budzet jest to nierealizowalne zadanie. Pozostaje uzywka ale nie Paradigmy bo nie o takim basie kolega pisze. Polecanie tonsili za 1000 zl do takiego pomieszczenia z takim oczekiwaniem efektu mija sie chyba z celem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję i czytam pilnie, na jakieś odsłuchy podjade dopiero pon lub wtorek - wiem jedno nie będę chyba się spieszył

 

darekdz

... trochę mnie podłmało hehe te Twoje 10 tys. i nic , ale myślę że powoli coś tam sobie dobiorę

 

 

pozdrófka dla wszystkich

 

... te DIY - zastanawiające - przecież lubię majsterkować renowacja starego mebla to przecież nie był dla mnie kosmos ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co podlamywac tylko szukac. patrzac na wielkosc pomieszczenia i wymagania co do jakosci basu realnie tego nie widze ale szukaj a jak znajdziesz to sie pochwal:)

 

podpowiem tylko, ze mialem dobre doswiadczaenie z Velodyne CHT-15R kosztuje ok 5 tys oraz z B&W PV-1 ok 7tys. Mysle, ze do Twych wymagan to jest polka cenowa:) powodzenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje się pod tym mógł by tez spróbować cht-10 ale boje si ze będzie za slaby. Bo spełni ona wymagania ale na 20m tylko co ze 30??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w celu pokrycia pomieszczenia moze i tak - pod warunkiem, ze uda sie zestroic. jesli chodzi o jakosc basu to trzeba zwiekszac jakosc suba a nie ich ilosc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam coś z yamahy, jednakże cos z używanych, gdyż do 1000pln na ten metraż nic nie dostaniesz

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze co potrafia bo sam szukam u nich teraz dla siebie ale moze z tych tanszych cos zagra u Ciebie ale i tak to o 1tys nie masz co myslec.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

swoje zamiary zakupu suba rozpoczynalem od max 6 tys. Teraz szukam juz w okolicy 10-12 tys a jak do tej pory jedyny, ktory mi jako tako pasowal to ok 17tys :) budzet i zamiar to jedno a realia to inna bajka... szukaj, pytaj, sprawdzaj...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dopiero teraz miałem trochę czasu więc dlatego, że mam kolumny yamahy to na pierwszy ogień poszedł ten YAMAHA YST RSW300

 

- trochę się naustawiałem i w ampli i suwaniem suba po podłodze i w kinie jak najbardziej spełnia swoje zadanie stwarza większą przestrzeń basową, rezonans ok a żonka stwierdziła , że kanapa na której przesiaduje od raz informuje że sub jest załączony, ale mnie oczywista też interesuje jak on zachowuje się w muzyce , więc zaraz załączyłem multichanel stereo /lubię jak myzyczka sączy się ze wszystkich stron/ i w rzuciłem Deep Purple i zaraz Pink Floyd /wiem że na forum jest trochę przeciwników substereo ale ja tu piszę o swoich subiektywnych odczuciach/ i powiem tak, że widzę wielki sens w odsłuchu z subem /przynajmniej niektórej muzyki, wcale nie techno/, podczas dłuższego słuchania Pink Floyd w pewnym momencie wyłączyłęm sub i stało się tak ... jakby serce mi stanęło... a na płucach czegoś wyraźnie zabrakło, mam jeszcze kilka dni do zabawy, a ponieważ mój zestaw z marantzem jest dość szczegółowy i raczej żadne tony nie są fabrycznie przejaskrawione, za to sporo dekoderów i możliwości ustawień więc i zabawy trochę będzie.

Ogólnie sub jest dość dokładny i ładnie uzupełnia zestaw o te tony które powinien ale na ile szczegółowy i lepszy lub gorszy to niestety jeszcze nie wiem, zabawa do poniedziałku a na następny tydzień jakiś inny, może komuś to się przyda więc nie omieszkam poinformować.

Pozdrófka

 

PS. Ludzie jak macie coś na oku to kupujcie bo w moim sklepie już podnieśli ceny o ok 20% - zwyżka kursu walut.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he już powinienem zmienić tytuł wątku sub do 2 tys, ale nie wiem jak to zrobić ... ciekawe jak to się skończy

 

... ale do rzeczy, przyspieszam tempo więc uwinąłem się i już /wczoraj po południu/ wymieniłem sobie na następnego do próby a więc dzisiaj już u mnie gra Yamaha YST-SW515

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i powiem wam, że to już jest różnica klasy w stosunku do modelu 300, podstawowe różnice to 300 miała większe pudło i chyba dlatego wydaje mi się, że potrafiła wywołać większy rezonans, ale nie do tego mi potrzebny sub, 515-tka jest o niebo dokładniejsza potrafi puknąć basem punktowo, potrafi rozlać się nim po ścianach a nade wszystko potrafi już zagrać instrumenty, gdzieniegdzie wkręca się gitara basowa chyba nawet usłyszałem kontrabas, w przypadku szybkich uderzeń w bębny słychać już poszczególne puknięcia nie zlewające się w całość, a przy Indiana Jones przy upadku jakby kości zachrzęściły ,

... zabawa trwa dalej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wszystko zalezy czy chcesz kupic suba czy miec fajny bas... skonczy sie tak jak mowilem ;)

 

moj pierwszy watek na innym forum byl "sub do 6tys" teraz jestem na poziomie ceny detalicznej ok 16-18tys i tak sie pewnie skonczy:)

 

zycze powodzenia... im dalej w las tym wiecej drzew...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do autora - a juz mialem Ci polecic yamahe 515. Sam takiego uzywam w kd. Przed zakupem wysluchalem wiele sub-ow i wybor padl na wlasnie ten model. Do dzis nie zaluje, sluchajac raz na jakis czas suba ktory mnie zainteresuje. Oczywiscie wszystko jest kwestia ceny - zawsze porownuje w tym samym pulapie cenowym. Pamietaj o sumiennym ustawieniu tzn dopasowaniu suba do pozostalego zestawu. nic gorszego niz uwypuklenie pasma i nakladanie sie czestotliwosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu uważałem że moja Yamaha 315 (515)jest super i poradzi sobie spokojnie w 30 czy 40 m2. Byłem w bardzo wielkim błędzie.

Patrząc na to co potrafi 17cm woofer z JBL E30 proponowałbym posłuchać jeszcze coś z JBL, ale do 30 m2 to raczej z głośnikiem 30cm.

Ostatnio na allegro poszedł za około 1600 zł JBL Studio L8400P.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj stoi u mnie Yamaha NS-SW700

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i bije na głowę wszystko co było do tej pory, bas melodyjny, zdecydowany i precyzyjny , jeśli jeszcze ktoś mi powie , że sub nie do stereo to się do niego nie odzywam /żart/. Właśnie leci Time – Pink Floyd i jest super, wreszcie znalazłem to o co mi chodziło, posłuchałem oczywiście jeszcze kilka innych moich ulubionych płytek i naprawdę jestem pod wrażeniem – posłuchać i …brać proszę koleżeństwa, to jest to. W nic droższego nie zamierzam się pakować ponieważ żeby docenić następne niuanse sprzętów musiałbym chyba zrobić osobny pokój do odsłuchu i kina a to przy 160 mkw mojego domu i rodzinie niemożliwe jest, sprzęt musi stać w salonie i kropka.

Kilka uwag jeszcze o pozycji suba i dekoderach – otóż znalazłem dwa miejsca gdzie odsłuch jest najlepszy – jedno jak na zdjęciu , pomiędzy frontami nieco z przodu a drugie wzdłuż prawej ściany ale nie w samym rogu lecz ok. 1,5 m od rogu i 0,5 m od ściany, w tych miejscach MRAC autokalibracja Maranta wymierzyła wsio dokładnie / w innych miejscach róznie/

L i R – 3.9 metra

Sub – 3,3 metra

SL i SP – 1,7 metra

Jeszcze jedno posłuchajcie muzyki w stereo , w multi Chanel stereo, CSII musik i w dts Neo 6 musik , moim zdaniem dts kładzie na łopatki wszystko, takiego wypełnienia przestrzeni i świeżości nie ma w żadnym innym dekoderze.

Pokombinowałem też z połączeniami i powiem Wam, że połączenie kablem Y suba jest dla mnie tym samym co bi-amping dla frontów, wszystko wyraźnie się ożywia, łatwiej suba jest ustawić i zrobić nastawy.

Oczywiście sprawdziłem i w kinie, wszystkie suby odegrały scenę wyścigu na ścigaczach ze Star Wors i kilka scenek z Wanted – ścigani , jest rewelacyjnie. /515ka też dobra ale 700ka lepsza/ przy 700tce, wow trzymajcie się stołków.

… i możecie pomyśleć , że jestem już w ogródku … ale, otóż niestety nie za bardzo podoba mi się wykończenie tej 700tki, jakieś kakieś takie fortepiano, ale podobno są w drewnie … no cóż, poza tym jestem leniwy trochu, więc niesamowicie korci mnie aby spróbować jeszcze jakiegoś sprzętu z pilotem , chodzi mi o tak wszechpolecaną Velodyne CHT-10R no może coś z B&W , a więc … na razie pakuję Yamahę i lecę dalej.

Pozdrófka

post-22066-100004290 1234257522_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.