Skocz do zawartości
IGNORED

Kable do lampy.


MarcinJ

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie polecilibyscie kable glosnikowe do lampowca.? Wiem, ze dosyc czesto stosowanymi i polecanymi kablami do lamp sa DNM Reson. Ale to kabel dosc niedrogi, dobry ale sadze, ze mozna lepiej. Jaki kabel mozecie poleciec z troszke wyzszej półki.???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą juz kolumny będę eksperymentował z kablami. Do Jolidy raczej bardziej konkretny kabelek, może coś z Fadela, będę testował ale dopiero jak kolumienki się zbudują.

Mam Flatline Gold i Ultralinka Ambience...

Gold gra szybko i z duzym powietrzem, może nawet za lekki do Jolidy, która sama z siebie jest bardzo dynamiczna

Ultralink bardziej namacalny, z mniejszą przestrzenią, ale bardziej angażujący i ze znakomitym basem...

Wszystko się wyjaśni jak te kolumny się znajdą u mnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to mamy podobny problem. Tez mysle o tych kolumnach ale jeszcze ich nie odsluchiwalem. Jakie zrodlo przewidujesz do Jolidy docelowo bo ona gra bardzo angazujaco sama z siebie takze ja myslalem o czym co by ja wyspokoił. A Ty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CD Audio Analogue Paganini i nie zamierzam juz kombinować Garmin Paganiniemu troszkę pomógł gra dużo lepiej i jest szybszy, jestem zadowolony, poza tym gram na Svetlanach KT 88.

Kolumienki oczywiście zrecenzuję i powiem jak się zgrały z Jolidą, ale Focal powinien zagrać świetnie z tą lampką...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie gra ciepło, ma ładne barwy, jest dobry jeżeli lubisz ciepło i ogładę w dźwięku, gra dużym baskiem, więc pasuje do systemów gdzie można by go dodać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Szukam cieplego zrodla, bo jednak 502ka gra dosc agresywnie jak na lampe. Mysle o zrodle z przedzialu 8.000-12.000 bo wtedy chyba jest w stanie pokazac na co ja stac.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do MarcinJ

 

Witam

 

Sam posiadam lampę i przesłuchałem wiele różnych kabli, moja lampka pracuje z elektrostatami Logana, źródło to Teac VRDS 25 po gruntownym tuningu za kilka tysięcy zł. Jak wiadomo posiada napęd ten sam co w Wadii 861 i po modernizacji osiąga podobny poziom brzmieniowy. Co do kabli proszę o kontakt [email protected] Mogę zaproponować kilka rozwiązań. Ile chcesz przeznaczyć na kabelki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon>>> Chodzi mi o porade w tej chwili, a nie chce od razu kupowac. Chodzi mi glównie o to czy jest jakis kabel uniwersalny do lampy (tak jak DNM Reson), ale z wyzszej półki tzn powiedzmy 300 - 400 PLN z metra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podłączyć kabel głośnikowy XLO Ultra 6 do lampki. Jest to dobry kabelek do lampki. Przy lampach E34L sprawdził się i pokazał klasę. Najlepiej podłączyć go do sekcji średnio-niskotonowej, do dolnych trerminali. ( jeśli są podwójne terminale). Potem kawałkiem kabelka ( tu trzeba próbować) może kawałek KIMBERA 4TC z dołu do górnych terminali tj. sekcji wysokotonowej. Powinno być nieźle !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.