Skocz do zawartości
IGNORED

Wharfedale Diamond 9.4 czy Koda av-702


simon84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam próbuje doradzić dla znajomego do pokoju ok 13m2 Amplituner YAMAHA RX-V340RDS muzyka rożnie.

Chce się zdecydować na te wafle bo ma ograniczony budżet a można je kupić juz za 600zl i to decyzja prawie ostateczna czy nie warto pakować sie w takim pokoju do kody .Użytkowałem kiedyś te głośniki i maja potencjał wiec myślę ze wafle mu starcza czy podzielacie moja opinie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogówki z dwoma 16cm wooferami do 13m2 ?? Przecież dudnienie go zdmuchnie... Do tego metrażu zdecydowanie monitorki, najlepiej jakieś łatwe do napędzenia i o lepszej skuteczności. Może kultowe już Tannoy'e M2 ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czemu tu nie można edytować postów :/ W kazdym razie i tak szukałbym monitorków, lub jeśli już to małych podłogówek ale łatwiejszych do napędzenia. Ta Yamaszka do mocarzy nie należy a nominalnie 6 ohm i 86db w Waflach może okazać się za trudne do prawidłowego dźwięku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.