Skocz do zawartości
IGNORED

Projekt Orion


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marko

sam szarpałem sie z poniszczonymi przesyłkami bo nawet jak masz spisany protokół to zaczynaja sie schody z wycena produktu,opinia rzeczoznawcy co do kosztow naprawy szczerze gehenna i tygodnie czekania

niestety jesli macie cos wartosciowego i duzego to tylko samemu- przyczepa czy bus ostatnio nawet pozyczaja za nieduze pieniadze albo robionyna wymiar pojemnik sarkofag i paleta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Jakieś pół roku temu zamówiłem u Marka obudowy do monitorków według własnego projektu i również mnie spotkało opuźnienie spowodowane "lekkim" podejściem lakiernika...na które Marek wpływu niemiał, nawet wspomnianego lakiernika starał się przyspieszyć-napewno niezostawił sprawy ot tak.

Ale do sedna

Wykonanie skrzynek przez Marka, według mojej oceny reprezentuje bardzo wysoki poziom. Fotki z każdego etapu produkcji wraz z opisem dostawałem na bieżąco a efekt końcowy całyczas cieszy moje oczy :)

Sama wysyłka to osobny temat bo tak dobrze zabezpieczonej paczki jeszcze niewidziałem, każda warstwa opakowania chroniła przesyłke bardzo konkretnie a takich warstw było kilka. Rozpakowanie paczki trwało z 30min...Marek materiału na zabezpieczenie paczki napewno nieszczędzi.

Marek jest napewno solidnym człowiekiem oczym sam się przekonałem w jak najbardziej pozytywny sposób.

Na forum jest temat (coś w stylu) "kurier DHL totalna klapa" i pięknie tam widać co potrafią wyrabiać przewoźnicy...czasem najlepsze zabezpieczenie niema szans...pozatym od tej strony wypadałoby zacząć.

Bo do solidności wykonania Marka z jego skłonnością do sztywnych/solidnych obudów niemam żadnych wątpliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEEEEE tam

w całej tej sprawie najsłabszym ogniwem jest XYZPaweł :)

a reszta to już uboczna sprawa (stolarka to nie laser - rozumiem przejazd o 3 cm - no ale z tego co widzę Marko3T przyznał siędo błędu i poprawł - ale 3 mm na całości konstrukcji to już wybaczcie - ale nie rozumiem - chyba ża XYZPaweł zapłacił 10 000 złotych i kategorycznie zażądał tolerancję np do 0,1 mm)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych wymiarów...

 

Może to kwestia innych miarek, przymiarów, linijek ? Ja porównując dwie miary (taśmy) miałem 1mm różnicy na długości 18cm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, 5 miesiecy oczekiwania, a jest wogole w polsce mozliwosc zrobienia obudów na zamowienie w jakichs normalnych czasach realizacji i za normalne pieniadze? nbo ten Pan henryk piatek to tez przeciez miesiacami cos tworzyl dla kolegow z forum i klopoty byluy i kasa jakas niemozebna, to moze zna ktos jakiegos stolarza co zrobi obudowy bez problemu? moze nie ma zadnego takiego w polsce? bo ja nie znam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Widzę, że Marek ma dużo obrońców...

Szkoda, że tak mało wiedzą w sprawie.

Może jesteście przyzwyczajeni do bylejakości, ja nie. Uważam, że należy się wywiązywać z danego słowa itd. Może jestem staroświecki.

Jeśli dla was to jest norma, że jak się obiecuje 5 tygodni a nie realizuje po 5 miesiącach...

Nie mieści mi się w głowie, jak można wysłać robotę do klienta z odchyłkami rzędu 3 cm ?!?

 

Jeśli chodzi o kontakt z Markiem, to też był kiepski, odpowiadał z reguły po 2 dniach, o postępy trzeba było się dopraszać.

 

Przypominam, że głównym problemem nie było to, że stłukły się rogi, tylko to że boki były kiepsko przytwierdzone i, oczywiście, wymiary.

Jeśli chodzi o końcówkę współpracy, to dajmy się wypowiedzieć Markowi:

post-18950-100003920 1234626114_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy w tym wszystkim jest mail od kzysiek łukasiak:

 

"krzysiek łukasiak > ty frajerze"

 

hhahahahahhahha

 

no coment

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż końcowy we wtorek wysyłka miała być w czwartek, kolumny nie wyszły.

 

Na Twoje PW odpisałem "istotnie ale wyjdą..." i miały wyjść w piątek, ale jak pisałem mogłem czekać do 17 na kuriera dłużej nie. Nie ma tu żadnego mataczenia, ale nie mam też zamiaru publicznie tłumaczyć sie z mojego życia prywatnego.

 

Napisałeś mi w PW(przytoczę sens tego PW) ze martwisz sie czy dostaniesz to czego oczekujesz i że zobaczymy...

To był ten powód dla którego nie wysłałem ich po raz drugi, bo cały czas pamiętałem o odchyłce 5mm i oddałem zaliczke.

 

Możemy tak ciągnąć tą dyskusje i ciągnąć, tylko po co? Jesteś niezadowolony i masz prawo , ja to rozumiem, straciłeś czas i 124pln za odesłanie ich. Ja mam nadszarpniętą reputacje i jestem w plecy ponad 1000pln, ale czegoś sie nauczyłem.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xyzPawel

no chcialbym, marze o tym, ale widze ,ze na pierdoly kupe czasu straciles, a linkwitz pisze, ze taka obudowa to pestka jest i tak patrzac na rysunki pogladowe to sie wydaje latwizna, a tu prosze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego wątki zastanawiam się czy jest w Polsce człowiek lub firma która solidnie i terminowo potrafi wykonać obudowy według projektu klienta ?

 

TUX

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

TUX, 20 Lut 2009, 10:31

 

>Po przeczytaniu tego wątki zastanawiam się czy jest w Polsce człowiek lub firma która solidnie i

>terminowo potrafi wykonać obudowy według projektu klienta ?

 

Firma od obudów do pre i zwrotnicy robiła je dwa razy, ale im się udało :)) (za drugim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUX

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

firma robio obudowy zadaj pytanie o termin i cene to zobaczysz że lepiej długo poczekac :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
Gość

(Konto usunięte)

Czas leci, cisza w temacie, aż tu nagle...

 

YES, YES, YES :)) tadam, tadam :)))

 

Obudowy zawitały w me skromne progi :)

 

Moja wiara w stolarzy wróciła: obudowy są ładne, wymiary zgadzają się co do milimetra (mierzyłem z duszą na ramieniu...), poślizg z robotą był... PÓŁ TYGODNIA, łza popłynęła mi ze wzruszenia... od zlecenia do zrobienia: 2,5 tygodnia, wydaje się niemożliwe, a jednak. W dodatku cena była naprawdę dobra, nic dziwnego, że stolarz się W OGÓLE nie ogłasza, roboty ma aż nadto.

 

Jeszcze tylko zrobienie otworów pod wkręty (będzie problem z niskotonowymi: kiepski dostęp) i w weekend pierwsze odsłuchy :))

post-18950-100000293 1237325649_thumb.jpg

post-18950-100000294 1237325649_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym ciemniejszy fornir, ale ta czerń ładnie kontrastuje.

 

Poza tym kolumny sa jak baton - notabene - "Pawełek": najważniejsze co mają w środku. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zaznaczyłem na fotce, to zamierzony efekt?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

kubedes, 18 Mar 2009, 08:38

 

>To co zaznaczyłem na fotce, to zamierzony efekt?

nieee, też to zauważyłem później, ale się nie rzuca w oczy więc oleję... tylko drobny efekt estetyczny, najważniejsze, że kluczowe wymiary się zgadzają i generalnie robota jest zrobiona bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozefkania, 18 Mar 2009, 10:53

 

>Paweł, wklej to może lepiej do STEREO, bo tylko tam zaglądają prawdziwi audiofile. DIY jest takie

>nieaudiofilskie...

 

na Stereo zaglądają głównie trolle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.