Skocz do zawartości
IGNORED

Buffalo DAC - następca lampucery ?


Ericson-TN

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Fikus i tym razem umieścił ciekawe informacje - na temat nowego dac'a:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

m.in. zastanawiające są zdania:

"...Compared directly to the Rockna DAC, LAmpucera DAC, Satch, DAC, and about 10 best lampized players from my collection, including Sony CDP-333ESD, Sony 555ESD, Pioneer PD-S06, Kenwood DPD8010, Sony 338ESD, and 2 or 3 others, the buffalo overall is a winner. It probably wins even with all of the best features of all these finest players put together."

 

nowy przetwornik wzbudził niemałe zainteresowanie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czy ktoś już słyszał to cudo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))))

 

No to zaraz powstanie kolejny watek typu "budujemy costam, costam..." a lampucera zaraz okaze sie beee....

A tak na powaznie to ciekaw jestem jak toto gra...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z każdym DACem, efekt końcowy w 70-80% zależy od implementacji. W tym przypadku mamy dobrze wykonaną płytkę i pozytywne opinie - ale dostępność słaba i cena średnio zachęcająca. Lampucera też nie jest super dacem, żeby zagrała trochę pracy trzeba w nią włożyć. Tutaj może być podobnie, jedynie punkt wyjściowy jest lepszy, lepiej przemyślana płytka i za to niestety trzeba już trochę zapłacić.

 

Rewelacje Fikusa traktowałbym z przymrużeniem oka, on o prawie każdej nowej zabawce zamówionej przez internet pisze że to rewelacja - ale tylko do czasu do kiedy nie znajdzie innej fajnej której jeszcze nikt nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafko, 22 Sty 2009, 22:15

 

>:))))

>

>No to zaraz powstanie kolejny watek typu "budujemy costam, costam..." a lampucera zaraz okaze sie

>beee....

 

Lampucera nie okaże się beee nawet jak Bufallo będzie dużo lepszy. Trzeba pamiętać że Bufallo jest dużo droższy.

 

>A tak na powaznie to ciekaw jestem jak toto gra...

 

Ja też, ale wkrótce zaspokoję swoja ciekawość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 22 Sty 2009, 22:28

 

>>A tak na powaznie to ciekaw jestem jak toto gra...

>

>Ja też, ale wkrótce zaspokoję swoja ciekawość.

 

Adam, czekamy na obszerna recenzje i porownania :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlb, 22 Sty 2009, 22:28

 

>jak z każdym DACem, efekt końcowy w 70-80% zależy od implementacji.

 

No to skrobnij (moze jednak w watku o lampucerze, zeby tu nie smiecic) jak w Twojej implementacji zrobiona lampucera wypada na tle Grundiga 7550 GAT? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>>jak z każdym DACem, efekt końcowy w 70-80% zależy od implementacji. W tym przypadku mamy dobrze wykonaną płytkę i pozytywne opinie - ale dostępność słaba i cena średnio zachęcająca.

No właśnie cena jest taka sobie ale w sumie sam chip tani nie jest, i ta płytka to nie jest nie wiadomo jaki wypas....ma parę ułomności takich w zasadzie banalnych... jak branie napiecia analogowego z cyfrowego, brak odzielnego zasilania dla generatora zegerowego..jak coś lata na czestotliwości 80Mhz powinno mieć jak najmniej wspólnego z analogówką....tyle uwag technicznych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morris, 22 Sty 2009, 22:45

 

..jak coś lata na

>czestotliwości 80Mhz powinno mieć jak najmniej wspólnego z analogówką....tyle uwag technicznych

 

A moze warto najpierw posluchac, a potem gadac o technologii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafko, 22 Sty 2009, 22:50

 

>morris, 22 Sty 2009, 22:45

>

>..jak coś lata na

>>czestotliwości 80Mhz powinno mieć jak najmniej wspólnego z analogówką....tyle uwag technicznych

>

>A moze warto najpierw posluchac, a potem gadac o technologii?

 

To technologia - a nie krasnoludki - sprawia że gra tak, jak gra. Jak coś jest zrobione dobrze, to nie ma się co czepiać. Jak mogłoby być lepiej, to warto to pokazać. Sprawy o których pisze Morris nie pozostają bez wpływu na jakość dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafko - dopisałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena o ile nie zostanie zmieniona będzie całkiem dobra...Jeśli opinia Fikusa jest w miarę obiektywna (tego nie można do końca wykluczyć uwzględniajac doświadczenie) - Buffalo może niewiele ustępować Audio Note DAC-4 , na którego trzeba wydać "troszkę" więcej...

Ale oczywiście bez samodzielnych odsłuchów ani rusz za dużo czynników....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 22 Sty 2009, 22:55

 

>To technologia - a nie krasnoludki - sprawia że gra tak, jak gra. Jak coś jest zrobione dobrze, to

>nie ma się co czepiać. Jak mogłoby być lepiej, to warto to pokazać. Sprawy o których pisze Morris

>nie pozostają bez wpływu na jakość dźwięku.

 

Skoro na podstawie technologii jestes w stanie ocenic dzwiek, napisz jak wedlug Ciebie nierobiony Buffalo gra w porownaniu z lampucera...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafko, 22 Sty 2009, 23:18

 

>Skoro na podstawie technologii jestes w stanie ocenic dzwiek, napisz jak wedlug Ciebie nierobiony

>Buffalo gra w porownaniu z lampucera...

 

Nadinterpretujesz, więc napiszę najprościej jak się da:

 

Skoro w czymś, co gra "jakoś" wykryto niedociągnięcia projektowe, to po ich odpowiednim poprawieniu będzie grać lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 22 Sty 2009, 23:22

 

>Skoro w czymś, co gra "jakoś" wykryto niedociągnięcia projektowe, to po ich odpowiednim poprawieniu

>będzie grać lepiej.

 

Jasna sprawa, ale dlaczego mamy rabac cos, czego nie sluchalismy, a co i tak mimo niedociagniec moze zagrac lepiej niz robiona lampucera?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafko, 22 Sty 2009, 23:31

 

>McGyver, 22 Sty 2009, 23:22

>

>>Skoro w czymś, co gra "jakoś" wykryto niedociągnięcia projektowe, to po ich odpowiednim

>poprawieniu

>>będzie grać lepiej.

>

>Jasna sprawa, ale dlaczego mamy rabac cos, czego nie sluchalismy, a co i tak mimo niedociagniec moze

>zagrac lepiej niz robiona lampucera?

 

A dlaczego zaraz "rąbać"? Jak by nie zagrało, to swoje wady ma. A jak się o nich wie, to warto je poprawić żeby grało jeszcze lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 22 Sty 2009, 23:34

 

>A dlaczego zaraz "rąbać"?

 

Zerknij na wspis morrisa

 

> Jak by nie zagrało, to swoje wady ma. A jak się o nich wie, to warto je

>poprawić żeby grało jeszcze lepiej.

 

No coz jedni sluchaja dzwiekow, inni technologii. Rozumiem ze zanim posluchasz DACa, poprawisz wady...??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafko, nie ma się o co spierać. Uwagi podobne morrisa można znaleźć w notach katalogowych takich układów i rzeczywiście mają one wpływ na dźwięk. Być może bufallo gra dobrze, ale na pierwszy rzut widać że niektóre rzeczy mogłyby być zrobione w nim lepiej - z technologicznego punktu widzenia. Jaki mają rzeczywisty wpływ na dźwięki - to można stwierdzić tylko nausznie odsłuchując płytkę przed i po modyfikacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafko, 22 Sty 2009, 23:41

 

>McGyver, 22 Sty 2009, 23:34

>

>>A dlaczego zaraz "rąbać"?

>

>Zerknij na wspis morrisa

>

>> Jak by nie zagrało, to swoje wady ma. A jak się o nich wie, to warto je

>>poprawić żeby grało jeszcze lepiej.

>

>No coz jedni sluchaja dzwiekow, inni technologii. Rozumiem ze zanim posluchasz DACa, poprawisz

>wady...??

 

Nie rozumiesz, tylko świadomie nadinterpretujesz i się wyzłośliwiasz. Czytaj to co zostało napisane, a nie między wierszami, bo to prowadzi donikąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swiecie diy tak samo jak w glownym nurcie, ciagle nowe produkty i ciagle lepsze i najlepsze na swiecie, lepsze niz cala reszta, czy cos moze byc lepsze od czegos tydzien temu najlepszego z czym nic juz nie moglo sie rownac ? a moze tamto nie bylo najlepsze skoro po tygodniu juz jest lepsiejsze? moze to najlepsze jeszcze przed nami? moze nie jest tak latwo zrobic cos najlepszego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, przeciez wiadomo co jest najlepsiejsze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 22 Sty 2009, 23:47

 

>Nie rozumiesz, tylko świadomie nadinterpretujesz i się wyzłośliwiasz. Czytaj to co zostało napisane,

>a nie między wierszami, bo to prowadzi donikąd.

 

Wyzlosciwiam sie ZAWSZE kiedy ktos bez sluchania i uzasadnienia daje note ujemna bo cos nie tak jest w konstrukcji! Czy Ty aby uwaznie czytales co napisal morris? Nie sluchal, nie widzial, ale ma wady, jest malo dostepne i drogie. Po cos sie tym zainteresowal?

 

Wiesz, niejednokrotnie trafialem na sprzet ktory nie powinien grac a gral albo na ten co mial grac i nie gral....

Mam wrazenie ze to Ty dostrzegles tylko to co chciales w tekscie :)

 

Tym postem koncze ten temat, bo po pierwsze nie chce tu smiecic, po drugie mam wrazenie ze sie troche nie rozumiemy... a po trzecie moj wpis byl do morrisa....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są w sieci gdzieś dostępne pomiary tego DACa ,ciekawe czy rzeczywiście osiąga chociaż w przybliżeniu te 134 dB dynamiki ,no i jaki będzie w przybliżeniu koszt końcowy ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>no i jaki będzie w przybliżeniu koszt końcowy ?

 

wg moich szacunków ta zabawa to całkowity koszt od około 1 do 2 kzł - zależnie od jakości obudowy i sposobu realizacji bufora. Pewnie że i da się drożej, tu zawsze jest duże pole do popisu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafko, 23 Sty 2009, 00:04

 

>McGyver, 22 Sty 2009, 23:47

>

>>Nie rozumiesz, tylko świadomie nadinterpretujesz i się wyzłośliwiasz. Czytaj to co zostało

>napisane,

>>a nie między wierszami, bo to prowadzi donikąd.

>

>Wyzlosciwiam sie ZAWSZE kiedy ktos bez sluchania i uzasadnienia daje note ujemna bo cos nie tak jest

>w konstrukcji!

 

Czytasz między wierszami. Jeżeli tak nie jest, to pokaż mi gdzie wystawiłem note ujemną, co?

 

>Czy Ty aby uwaznie czytales co napisal morris? Nie sluchal,

 

No nie słuchał.

 

>nie widzial,

 

Widział, widział, choćby na fotkach.

 

>ale ma wady,

 

No bo ma. Dysponując wiedzą techniczną można to bez trudu zauważyć oglądając same fotki czy schemat. Co więcej, można z dużą dozą trafności stwierdzić jakie bedą w praktyce skutki popełnienia takich to a takich błędów projektowych.

 

>jest malo dostepne i drogie.

 

Ano jest. Ale czy to jest ocena brzmienia?

 

>Po cos sie tym zainteresowal?

 

Z ciekawości. Wymagasz lepszego uzasadnienia?

 

>Wiesz, niejednokrotnie trafialem na sprzet ktory nie powinien grac a gral

 

Ja też trafiałem. Co nie znaczy, że jak są błędy, to nie należy spróbować ich poprawić.

 

Swego czasu pracowałem w serwisie RTV. No i klient przyniósł do naprawy telewizor, zepsuł się dźwięk. Włączamy zeby sprawdzić, a tam na ekranie zielony napis "dupa" (telewizor miał mozliwość wpisania nazwy programu, i ktoś wpisał "dupa"). Pytamy więc klienta czy mu to nie przeszkadza, a ten na to "Ja myślałem, że tak ma być"

 

>Mam wrazenie ze to Ty dostrzegles tylko to co chciales w tekscie :)

>Tym postem koncze ten temat, bo po pierwsze nie chce tu smiecic, po drugie mam wrazenie ze sie

>troche nie rozumiemy... a po trzecie moj wpis byl do morrisa....

 

Dostrzegłem, że Ty jesteś trochę jak ten facet, co myślał że tak ma być ;-)))

Natomiast Morris mając wiedzę techniczna wskazał na potencjalne możliwości upgradu. Co nie znaczy, że ktokolwiek tu namawia do jakichkolwiek ruchów na ślepo (czy raczej na głucho). Skutki modyfikacji rzecz jasna należy zweryfikować odsłuchowo. Jest różnica na plus-zostawiamy. Nie ma różnicy w ogóle-też zostawiamy, ale jak jest różnica na minus, to wracamy do konfiguracji pierwotnej, ot co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 23 Sty 2009, 00:40

 

>Czytasz między wierszami. Jeżeli tak nie jest, to pokaż mi gdzie wystawiłem note ujemną, co?

 

Adam albo naucz sie czytac ze zrozumieniem, albo odstaw piwko! Czy ja gdziekowliek napisalem ze Ty, powtarzam TY, wystawiasz note ujemna Buffalo?

To taki wieczorny test na zrozumienie tekstu pisanego ;-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafko, 23 Sty 2009, 00:56

 

>McGyver, 23 Sty 2009, 00:40

>

>>Czytasz między wierszami. Jeżeli tak nie jest, to pokaż mi gdzie wystawiłem note ujemną, co?

>

>Adam albo naucz sie czytac ze zrozumieniem, albo odstaw piwko! Czy ja gdziekowliek napisalem ze Ty,

>powtarzam TY, wystawiasz note ujemna Buffalo?

>To taki wieczorny test na zrozumienie tekstu pisanego ;-))))

 

Czyli nie ja, tylko Morris, tak? Hm, czytam i czytam to co napisał, i nigdzie jakoś tej noty ujemnej nie widzę. po prostu facet ma rzetelna wiedzę techniczną która pozwoliła mu dostrzec niedociągnięcia które opisał, ale też nigdzie nie napisał że to dyskwalifikuje ten DAC. Zatem nadal mam prawo uważać że nadinterpretujesz ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że swoim wpisem spowodowałem dyskusje w dziwnym kierunku......ja nigdzie nie napisałem że "Byczek" gra źle lub to totalna beznadzieja...chcialem zwrócic uwagę są niedociągniecia(które nie są ani audio voodo ani też takim inżynierskim podejściem z czysto technicznym teoretycznym osądem, bo rozdzielenie napiecia zasilania dla takiego typu daców jak ESS Sabre zawsze przynosi dobre rezultaty) , króre są są poprawiane a są w miare oczywiste. Sam konstruktor daca Russ White zamieszcza propozycje sugestie modyfikacji..więc pewnie następne wersje płytki będą poprawione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ericson-TN

>Oby w odpowiednim kierunku "poszedł" ten wątek ... :)

Masz jak w banku że nie, ponieważ ukierunkowujesz dyskutantów już samym tytułem. To bez sensu, bo tutaj będzie tylko jałowe bardzo mądre teoretyzowanie przeplatane odwiecznymi głupotami mlb - czyli nic nowego.

Obiecałem McGyverowi ze go odwiedzę i komisyjnie sprawdzimy Buffalo. Jest świetnie wykonany. Opis będzie w oddzielnym wątku, tak ja to było podane w "Lampucera DAC".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem pomiary jakiejś wersji ESS Sabre DAC :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.