Skocz do zawartości
IGNORED

Buffalo DAC - następca lampucery ?


Ericson-TN

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno wyjaśnienie- gdzie napisałem że to nie gra lub słabo gra?. Pod drugie- dwie uwagi które napisałem nie dotyczą aspektów które należy dobierać w każdym układzie z osobna bo gotowych z góry recept nie można podać bo są nieprzewidywalne typu kondensatory, stopień wyjściowy,zasilacz itp....

Sorry, ale jak ktoś uważa że lepsze zasilanie zegara który jest referencją bo tutaj on jest punktem odniesienia dla upsamplingu(bo jakby nie było "jitter attention" jest formą upsamplingu) to nie wiem...tak samo osobne zasilane tego zegara....zegar w tym dacu jest około 80Mhz (zgodnie z zaleceniami projektanta chipu żeby możliwa była redukcja jittera dla 192kS/s). Już samo zakłóceń o tej częstotliwości jest bardzo poważnym problemem, a przecież generowany jest tam sygnał prostokątny, a więc spokojnie kilka wyższych harmonicznych...przy wyższych czestotliwościach powyżej 10Mhz pozbywanie się zakłócen jest bardzo utrudnione, nie mówiąc już o wyższych czestotliwościach. W tym zakresie tłumienie wnoszone przez stabilizatory jest żadne, a i kondensatory nie tłumią tak skutecznie ich jak się to niektórym wydaje..Dodajac dotego słabe PSRR z natury funkcjonowania układy Delta-Sigma( wprawdzie nie dokońca ES9008 nim jest ale jak podają udostepnione informacje jest jakąś opantentowaną formą tego rodzaju modulacji)z nausznych obserwacji zawsze skutkuje na plus przy jak najbardziej daleko posuniętej separacji zasilania analogowego od cyfrowej...

Zgadzam się że sprzęt tuningowany w danym systemie może osiągnąć ekstrimum możliwości, ale ogólne zmiany wpływają na plus w każdym systemie...

Ps. Nie chce się niczym chwalić- naprawdę niektóre rzeczy da się wyjaśnić logicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artPaw, 25 Sty 2009, 11:00

>Tak na marginesie, czy ktoś próbował "rozszyć" zasilanie lampucerki?

 

Ja to robiłem w celu ograniczenia problemów opisanych przez morrisa. Upierdliwe i ryzykowne w realizacji, trzeba przecinać ścieżki, ale jest słyszalny efekt. Zasilanie akumulatorowe wszystkiego nie załatwi, ogranicza wpływ zakłóceń zewnętrznych ale kostki DACa i odbiornika spdif generują własne. Zasilanie akumulatorowe jest bardziej efektywne w preampie czy wzmacniaczu - tutaj jest tylko półśrodkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co? Przecież ono jest rozdzielone, to co popisał morris to są głupoty. Ba, całe pasmo głupot, ale szkoda tracić na to czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lulu, 24 Sty 2009, 20:36

 

>... a i tak najniebezpieczniejsi są kierowcy bo

>dostali zabójczą broń na którą pozwolenie dostać jest zbyt łatwo..

 

Oj tak, tak :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tam? Czy nasz forumowy tandem Flip i Flap... tfu chciałam rzec McGyver i gagacek w końcu zaprezntują nam to wiekopomne odkrycie?

 

A ty morris dobrze gadasz. Ciemną Stroną Mocy czyli nenetoperkiem się nie przejmuj. On już w dzieciństwie wyrywał muchom skrzydełka a do przeszkola mama go ubierała w strój clowna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroova do szkoły, tutaj pisują dorośli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek wrócił na górę w pełnej krasie, czyli dużo bełkotu i zero treści związanej z tematem. Akurat do Lampucery trzeba "zintegrować" napięcia zasilania jeszcze bardziej, a zysk jaki jest, to mogę dać posłuchać. :) Mogę tyle powiedzieć, że pojedynczy mostek na zasilaczu lampucery mini to akurat nie są największe głupoty na tej płytce, a jak się ma to do wizji rozdzielania zasilania - niech sobie każdy dośpiewa, a raczej dosłucha. Ciekawe jakim cudem podwójna stabilizacja 5V bez separacji ferrytem od analogu daje takie dobre efekty. :D

Płytki Buffalo nie zaprojektował oszołom, lecz człowiek doświadczony w temacie digital audio, ja tam uchybień nie widzę, to może zagrać. Osobne zasilanie do zegara - bez jaj. Po pierwsze - śmieci i tak przejdą po masie, a po drugie stabilność tego zasilania wcale nie poprawi jittera, bo kwarc jako element rezonansowy ma pobór prądu praktycznie zerowy, a bufor pracuje z tą samą częstotliwością i efektu modulacji nie będzie. Ja i tak uważam, że najlepsze rozwiązanie to zegar odtworzony z SPDIFa - z punktu widzenia widma zakłóceń i ich potencjalnej intermodualcji w przypadku dwóch niesynchronicznych generatorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mroova do szkoły, tutaj pisują dorośli.

 

W szkołach różnych to ja byłam. Nawet długo. Pytałam o gagacka, ale nikt o takim nigdzie nie słyszał.

 

No to jak tam z tym dacusiem gagacusiu? Będzie szczęśliwa minka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>No to jak tam z tym dacusiem gagacusiu? Będzie szczęśliwa minka?

 

Widzisz młody (i potwornie głupi), to działa tak:

Umawiasz się z kolegą,, poświęcasz czas, pieniądze, paliwo, nie masz z tego nic, nagle czytasz kilka dziecinnych słów i zaczynasz zastanawiać się: a po co mi to?

Po co i dla kogo? Przecież po drugiej stronie siedzi szczeniak który nie ma nawet odwagi pisać pod własnym nickiem, czekający tylko na to aby dogryźć. Aby bezsensownie dowalić się dla bliżej niezidentyfikowanej podgłupiastej szczeniackiej frajdy dzieciaka z problemami.

Właśnie mnie się odechciało.

Koledzy podziękujcie szczeniakowi, ja mówię pas. Ocena będzie tylko dla znajomych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ocena będzie tylko dla znajomych.

 

i tak wyplynie na forum, bo takie dzialania nie pomagaja w byznesie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Widzisz młody (i potwornie głupi), to działa tak:

 

Widzisz gagacuś, działa to tak: opluwasz na tym forum każdego kto ma odmienne zdanie, wysuwasz tezy bez pokrycia i zgrywasz kozaka którym nie jesteś. Więc słuchaj sobie tego byczka kuchni pod stołem, wypłacz się w rękaw McGyverowi a tutaj nie wracaj - od razu to forum będzie lepszym miejscem. morris to jest gość z którym można dyskutować bo potrafi przedstawić dobre argumenty, ty przy nim to jesteś pętak z obdartymi kolanami i tyle. Ciao bambino.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Widzisz gagacuś, działa to tak:

Dziecko właśnie dostałeś zdrowego kopa w d. i dorabiasz do tego ideologię. A wcale jej tutaj nie potrzeba, bo to tylko ciebie boli. Tak boli, że nawijasz bez pomyślunku dalej.

 

>morris

>to jest gość z którym można dyskutować bo potrafi przedstawić dobre argumenty

Tutaj jakoś mądrych argumentów zabrakło, ale to przekracza twoją możliwość pojmowania. Spadaj dziecko z powrotem na ah. Pa niedorobiony "anonimowy" śmieciu.

 

foxbat, 28 Sty 2009, 19:44

>nie pomagaja w byznesie :)

Sorry, ale nie mam (miałem) w tym żadnego biznesu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Wątek wrócił na górę w pełnej krasie, czyli dużo bełkotu i zero treści związanej z tematem. Akurat

>do Lampucery trzeba "zintegrować" napięcia zasilania jeszcze bardziej, a zysk jaki jest, to mogę dać

>posłuchać. :) Mogę tyle powiedzieć, że pojedynczy mostek na zasilaczu lampucery mini to akurat nie

>są największe głupoty na tej płytce, a jak się ma to do wizji rozdzielania zasilania - niech sobie

>każdy dośpiewa, a raczej dosłucha. Ciekawe jakim cudem podwójna stabilizacja 5V bez separacji

>ferrytem od analogu daje takie dobre efekty. :D

 

@michelangelo, z chęcią posłuchałbym takiej aplikacji z pojedynczym zasilaniem, ale nie wiem jak to jest geograficznie możliwe. Co do ferrytów - masz całkowitą rację - bez nich ciężko (ja mam ich w lampucerze kilka) - no chyba że zaprojektujesz płytkę od nowa, ale i tu nie jestem pewien czy się da ich uniknąć.

 

@foxbat, mroova - dajcie temu gagackowi coś tam pisać skoro admin pozwala. Opcja "Ignoruj" działa dobrze, stosuję już od jakiegoś czasu i dużo mniej się denerwuję - gagacka też objąłem kwarantanną ;)

 

Co do byczka - myślę że będzie go łatwiej zmusić do dobrego grania niż lampucerę, ale i zapłacić odpowiednio więcej też trzeba. Dla kogoś kto nie lubi DIY to może być ciekawa opcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlb,

> gagacka też objąłem kwarantanną ;)

Tylko choć raz dotrzymaj słowa, pamiętaj!!! Bo inaczej zawał gotowy ;))

 

Tymczasem piszcie sobie chłopaki o byczku bez byczka, chyba lubicie takie klimaty. Podziękujcie za to mrowie, taki bystry z niego chłopak.

Foxbat - szacun;)

 

michelangelo

daj znać na pw kiedy dysponowałbyś czasem, zorganizujemy z McGyverem porównanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroova - to przez Ciebie gagacek zabrał swoje zabawki z piaskownicy i przez ciebie się na nas gniewa. Dziecinada już urosła do kwadratu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo, 28 Sty 2009, 21:27

 

>mroova - to przez Ciebie gagacek zabrał swoje zabawki z piaskownicy i przez ciebie się na nas

>gniewa. Dziecinada już urosła do kwadratu :)

 

Nie pozostaje nic innego jak wyłożyć własne pieniądze, kupić i przetestować. A mogło być tak pięknie, nic nie płacić, a wiedzieć wszystko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlb, nigdzie nie napisałem, że mam pojedyncze zasilanie, bo nie mam, tylko 5V jest inaczej podebrane. Oryginalny trafolek poszedł w odstawkę, oczywiście.

 

@gagacek, najlepiej któryś weekend, tylko nie pierwszy weekend lutego, nie sobota w każdym razie. Akcja w tygodniu do ewentualnego dogrania. Panowie wybaczą, konstrukcja będzie raczej bez obudowy. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo, nie przekłamuj.

 

gagacek

28 Sty 2009, 18:42

O mnie » Ignoruj » PW »

mroova

>No to jak tam z tym dacusiem gagacusiu? Będzie szczęśliwa minka?

 

Widzisz młody (i potwornie głupi), to działa tak:

Umawiasz się z kolegą,, poświęcasz czas, pieniądze, paliwo, nie masz z tego nic, nagle czytasz kilka dziecinnych słów i zaczynasz zastanawiać się: a po co mi to?

Po co i dla kogo? Przecież po drugiej stronie siedzi szczeniak który nie ma nawet odwagi pisać pod własnym nickiem, czekający tylko na to aby dogryźć. Aby bezsensownie dowalić się dla bliżej niezidentyfikowanej podgłupiastej szczeniackiej frajdy dzieciaka z problemami.

Właśnie mnie się odechciało.

Koledzy podziękujcie szczeniakowi, ja mówię pas. Ocena będzie tylko dla znajomych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michelangelo,

>Panowie wybaczą,

No pewnie! Jedyny warunek: ma działać ;-) A termin na pewno dogramy, pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! McGyver napisał do admina żeby usunął wpisy o tym jak gagacuś się rozczulił i zarzeka się że nie pokaże nam byczka! No to to ja rozumiem :))

 

Kto będzie w naszej pięknej krainie dystrybutorem byczka?

 

mlb - ja wszystko rozumem, trzeba być miłym, uprzejmym i tak dalej, to po co gość się przypie***la do morrisa skoro ten z sensem pisze???Dla sportu? Przecież ten gagacek lutownicę tylko na wystawie albo u kolegów widział a sam ludziom wciska taką głupotę że aż uszy więdną...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo

>mroova - to przez Ciebie gagacek zabrał swoje zabawki z piaskownicy i przez ciebie się na nas gniewa.

Rambo nie przekłamuj, ja się nie gniewam tylko mrova uzmysłowił mi że dla takich jak on szkoda tracić czas i pieniądze. Podziękuj mu za to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroova, 28 Sty 2009, 21:41

 

>O! McGyver napisał do admina żeby usunął wpisy o tym jak gagacuś się rozczulił i zarzeka się że nie

>pokaże nam byczka! No to to ja rozumiem :))

>

>Kto będzie w naszej pięknej krainie dystrybutorem byczka?

>

>mlb - ja wszystko rozumem, trzeba być miłym, uprzejmym i tak dalej, to po co gość się przypie***la

>do morrisa skoro ten z sensem pisze???Dla sportu? Przecież ten gagacek lutownicę tylko na wystawie

>albo u kolegów widział a sam ludziom wciska taką głupotę że aż uszy więdną...

 

Nie pisałem do żadnego admina. Wręcz przeciwnie, żałuję że wycięto twoje wpisy którymi wystawiłeś sobie niepiękne świadectwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>@mroova, z czego Tobie wynikło, że morris pisze z sensem? Pozostałe tezy, nawet mnie nie interesuje,

>skąd wyssałeś.

 

przecież morris pisze rzeczy oczywiste, wystarczy przejrzeć kilka daców z wyższej półki żeby zobaczyć że są tak projektowane żeby uniknąć problemów o których morris mówi. A gagacuś że to głupota. A potem gagacuś pisze że byczka kupi i będzie go w tajemnicy testował... przecież skoro ten gość nie rozumie jak dobre dace działają, to skąd wiadomo że zamiast daca nie podłączy do wejść wzmaka bezpośrednio transformatora zasilającego z byczka i później będzie opisywał jakie to wstrząsające wrażenia są przy słuchaniu tego daca???

 

>Nie pozostaje nic innego jak wyłożyć własne pieniądze, kupić i przetestować. A mogło być tak ?>pięknie, nic nie płacić, a wiedzieć wszystko

 

-> McGyver, nie ściemniaj. Wszyscy wiedzą że do ciebie gagacuś przybiegnie pierwszy żeby się radosną nowina podzielić.

 

gagacuś, dobra dobra, znam takich jak ty. Pod swoim nickiem nie napiszesz, ale przełączysz się na XYZ Paweł i cały poemat powstanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroova, 28 Sty 2009, 22:00

 

>>@mroova, z czego Tobie wynikło, że morris pisze z sensem? Pozostałe tezy, nawet mnie nie

>interesuje,

>>skąd wyssałeś.

>

>przecież morris pisze rzeczy oczywiste, wystarczy przejrzeć kilka daców z wyższej półki żeby

>zobaczyć że są tak projektowane żeby uniknąć problemów o których morris mówi. A gagacuś że to

>głupota. A potem gagacuś pisze że byczka kupi i będzie go w tajemnicy testował... przecież skoro ten

>gość nie rozumie jak dobre dace działają, to skąd wiadomo że zamiast daca nie podłączy do wejść

>wzmaka bezpośrednio transformatora zasilającego z byczka i później będzie opisywał jakie to

>wstrząsające wrażenia są przy słuchaniu tego daca???

 

o, pisz dalej w tym stylu, niezły ubaw z ciebie mamy. Gagacek już dawno ma tego DACa i zdążył się z nim zapoznać. Ale dzieki takim jak ty swoje opinie zachowa dla siebie.

 

>

>>Nie pozostaje nic innego jak wyłożyć własne pieniądze, kupić i przetestować. A mogło być tak

>?>pięknie, nic nie płacić, a wiedzieć wszystko

>

>-> McGyver, nie ściemniaj. Wszyscy wiedzą że do ciebie gagacuś przybiegnie pierwszy żeby się radosną

>nowina podzielić.

 

Owszem, ze mną się może i podzieli. I tyle, tacy jak ty będą musieli wyółożyć własną kasę żeby się z tym DACem zapoznać, na krzywy ryj nie przyjmujemy.

 

>gagacuś, dobra dobra, znam takich jak ty. Pod swoim nickiem nie napiszesz, ale przełączysz się na

>XYZ Paweł i cały poemat powstanie

 

O, pisz tak jeszcze! Boki zrywać! Sam nie wierzysz w to co pleciesz. Ale my chcemy jeszcze! Rozrywka jest przednia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Rozrywka jest przednia.

 

Potwierdzam - historia jak z mydlanej opery ale skoro nikt na temat nie pisze to chociaż jest zabawa :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mroova, Ty widziałeś w CDkach (w sumie trudno dociec co Ty tam widziałeś), a my tu o zewnętrznym DACu gadamy. morris może i pisze z sensem, ale w jakim kontekście to będzie z sensem? Wiesz, im dłużej bawię się audio, tym bardziej puszczam w niepamięć wyczytane w podręcznikach akademickich komunały, a drażni mnie przytaczanie ich na forum audio. Może na forum o aparaturze metrologicznej miałoby to sens...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.