Skocz do zawartości
IGNORED

PCM1704 DAC


Waldi_06
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre połączenie stykowe daje dobry kontakt jeśli wszystko jest dobrze zmontowane i styki poprawnie zaciśnięte.

 

A jak to się ma w odniesieniu do np. interkonektów:) zwłaszcza że gniazda i wtyki goldpin które są przewidziane do płytek daca Waldiego są standardowe i marnej jakości.

 

Z kondensatorami masz absolutną rację.

Wybrałem takie po długich odsłuchach.Miałem w tym miejscu (wszystkie kondensatory na płytce analogu też) wlutowane gniazda goldpin i podmieniałem na słuch.

Przy pojemności 47uF w moim systemie zagrało najlepiej.

 

Oryginalny 10uF zlikwidowałem całkowicie a elektrolity lutowałem max blisko "na czapkę" do bocznikującego 100nF.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to się ma w odniesieniu do np. interkonektów:) zwłaszcza że gniazda i wtyki goldpin które są przewidziane do płytek daca Waldiego są standardowe i marnej jakości.

Nie rozumiem powiązania z interkonektami, wytłumacz.

Co do gniazd i wtyków - możesz zastosować KK z klipsem lub goldpiny. Ja osobiście lubię KK molexa, są porządne i uważam, że póki DAC nie stoi na pracującej zagęszczarce (:P) to zapewniają wystarczająco solidne połączenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość połączenia miedzy częściami systemu ma znaczenie.Dobre gniazda,wtyki,kable bez tego podobno system nie ma szans zagrać dobrze.

 

Moim zdaniem połączenie obu płytek daca to to samo. Zwłaszcza że to czułe na zmiany miejsce(okolice kości dac).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre gniazda,wtyki,kable bez tego podobno system nie ma szans zagrać dobrze.

 

Zgadzam się, połączenia muszą być solidne aby nie było żadnych efektów ubocznych.

Ale całego systemu przecież nie polutujesz (choć teoretycznie można polutować WSZYSTKIE połączenia począwszy od źródła do przetworników w kolumnach :P)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lampami można jedynie tak pobawić.

Jedynie dodam że na solidnym połączeniu dac gra bardzo dobrze.Lutując na stałe dobrymi kabelki można wyciągnąć odrobinę więcej ale traci się wygodę swobodnego rozłączania płytek.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały myk polega na tym, ze styk to jedno a materiały łączące to druga kwestia. Jak już stosowac rozłączane kwestie to albo solidne ARK albo wsuwki np 6.3. jednak łącząc się bezpośrednio poprzez lut mamy tylko miedź i cynę. Decydując się na złącza mamy mosiadz z cyna. Już to ma znaczenie. Wystarczy porównać gniazda głośnikowe z mosiądzu i np wykonane tylko z miedzi. Można tak samo sobie porównać gniazdo zasilające i rca. Takie rzeczy mają znaczenie dlatego nie stosuje w ogóle gniazd głośnikowych, RCA i zasilajacych bez miedzi. W ogóle :-) Nawet w ścianie gniazda mam miedź + rod + złoto. Mogę sobie milion razy przełączyć pomiędzy zwykłym gniazdem a tym drugim. Odpowiedz sama się nasuwa po takim przełączaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam bardziej techniczne uzasadnienie .

Jak się ma stabilność rezystancji styku na wyjściu PCM 1704 generującego max prąd 1,2 mA w tym obwodzie , odniesiona do zdolności rozdzielczej najniższych bitów ( przetwornik R2R 24 ) i zmian tym wywołanych.

Waldku , na kiedy planujesz finał plebiscytu ;-))

 

Nie widzę tego szczegółu , ale tak na wszelki wypadek - połącznia pomiędzy PCMami a analogówką polutuj, czyli zrezygnuj ze złączy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Nakamichi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam bardziej techniczne uzasadnienie .

Jak się ma stabilność rezystancji styku na wyjściu PCM 1704 generującego max prąd 1,2 mA w tym obwodzie , odniesiona do zdolności rozdzielczej najniższych bitów ( przetwornik R2R 24 ) i zmian tym wywołanych.

Waldku , na kiedy planujesz finał plebiscytu ;-))

 

Takie połączenie jest słyszalne wszędzie i prawda jest, że rezystancja styku jest tu bardzo istotnym parametrem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie połączenie jest słyszalne wszędzie i prawda jest, że rezystancja styku jest tu bardzo istotnym parametrem.

W większości przypadków polączenia sygnałowe , to raczej domena "napięciowa " , tam stabilność rezystancji styku ma inne ( mniejsze ) znaczenie , niż domenie prądowej takiego sygnału.

Tu jest to połączenie wyjścia przetwornika z wejściem konwertera I/V

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Nakamichi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W większości przypadków polączenia sygnałowe , to raczej domena "napięciowa " , tam stabilność rezystancji styku ma inne ( mniejsze ) znaczenie , niż domenie prądowej takiego sygnału.

Tu jest to połączenie wyjścia przetwornika z wejściem konwertera I/V

 

Chodzi o fakt, że lutowanie newralgicznych punktów daje słyszalne rezultaty. Jak ktoś ma wątpliwości, a jest dociekliwy bez problemu to sobie zweryfikuje. Nie napisałem, że w domenie napieciowej będzie mniej czy bardziej słyszalny efekt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej, właśnie z ciekawości jak jakość połączenia ma się do sygnału w domenie prądowej wymieniłem na max dobre kabelki.

Różnica była słyszalna.

Po zastanawianiu ciężko jest stwierdzić co poprawiło dźwięk może zmienił się tylko przez bardziej solidny punk masy,moim zdaniem jakość tego połączenia ma znaczenie.(wychodzę z założenia że bezpośrednio przy kości dac absolutnie wszystko ma znaczenie)

 

W sprzęcie wysokiej klasy do połączeń prądowych stosuje się osprzęt tej samej klasy co do sygnału tradycyjnego.

 

Pomoże ktoś z szanownych kolegów wyregulować ostatni stopień analogu.

Zostało tylko to i w końcu po roku mogę zamykać:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego taka rada?

 

Bo to najpewniejszy i najlepszy sposób podłaczenia. Owszem nieco mniej praktyczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Prawie koniec modyfikacji.Polecam delikatnie zmodyfikować tego rewelacyjnego daca.Osoba która ma czas pobawić się dłużej w strojenie ,zabawę w szukanie najlepszego układu, może wycisnąć z tego dac bardzo dużo.Sprzęt odsłuchany na spokojnie w odpowiednich warunkach i trzyma poziom wysoki.Szkoda że nie wygląda jak nówka bo gra na tyle wysoko i poprawnie że zostaje na dłużej.Dziękuję koledze Waldiemu bo wszystkie 3 dac jakie słuchałem i lutowłem miały dobre granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez krzysieks_2007

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo czasu musiałeś poświęcić i dużo modyfikacji zrobiłeś. Gratuluje dobrnięcia do końca ale pewnie to nie koniec :) ?

Jak możesz to napisz co jeszcze zrobiłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sam dac to koniec w obecnym systemie.

 

Od kilku dni przy odsłuchach już nic w nim nie drażni,jeżeli tylko nagranie pozwala, wszystko jest tak jak trzeba i w odpowiedniej ilości.

Najwięcej czasu poświęciłem właśnie na wyrównanie całości.Wszystkie części składowe trzymają bardzo podobny ,wysoki poziom.

 

Cała moja elektronika to tranzystory.Cały system gra dźwiękiem muzykalnym,bez ostrości ,,niesamowicie szybkim a scena czy trójwymiarowość sprawia że autentycznie nie mogę się doczekać co pokaże następny utwór.Zero technicznego grania tylko swing,cudowna melodia grana przez bas i muzykalność.

 

W domu mam raczej średnie kolumny i to one są wąskim gardłem mojego systemu.

 

W prawdziwym pokoju odsłuchowym na kolumnach Utopia V2(panowie ze sklepu byli na tyle zaciekawieni graniem tandemu dac Waldiego+accuklon+moje kable że sami zaproponowali taki odsłuch) mi szczęka delikatnie do podłogi bo osobiście nie często mam okazję słuchać czegoś na takim poziomie.Panowie przyznali że sprzęt jest dobry i ładnie się zgrywa.

 

Kolejnym krokiem ,którego nie da się pominąć to pokój odsłuchowy i nowe kolumny.

 

Na koniec reklama:) i podziękowania dla Muzga. Polecam zegar i stabilizatory dyskretne.Bez układów przez niego wykonanych trudno było by znaleźć części odpowiedniej jakości by osiągnąć satysfakcjonujący poziom jakości dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez krzysieks_2007

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Od dłuższego czasu walczę z dca Waldiego.

Wspaniały dac.

W środku z racji ciągłego grzebania bałagan.Płytki po sporej ilości lutowania ,dają radę.

Testowane 3 stopień stabilizacji do części analogowej kości dac i m2tech evo jako źródło sygnału I2S.

Sporo poprawia zmiana zasilania i zegar w m2tech. Dac przy tym wydaje się nie mieć końca.Cały czas jest podatny na zmiany.

Obecne granie dac jest bardzo rozdzielcze.

 

Przy cichym słuchaniu jest prawie normalnie,ściana gęstego dźwięku. Przy średniej głośności nagrania przykuwają uwagę nawet z drugiego pokoju.Niesamowita szybkość miedzy jednym a drugim głośnikiem.Wszystko dzieje się błyskawicznie.Lokalizacje na scenie zrobiły się wręcz malutkie.

 

Długo dziś myślę bo pierwsze wrażenie dziwne i nie wiem czy jest lepiej czy w drugą stronę.

Do tej pory było bardzo gęsto i tłusto.Teraz jest jakby głucho.Ciężko opisać ale pierwsze wrażenie że czegoś brakuje.

Lokalizacja i wszystko co się dzieje na scenie są teraz tak samo ważne jak barwa.Nie da się słuchać bez zaangażowania ,szybkość i odpowiednia eneria na samym końcu.

Brzmi to bardzo dynamicznie w przestrzeni,cały czas zwraca uwagę.

Bardzo przyjemne i angażujące granie.

 

Polecam zmodyfikować m2techa lub amanero(właśnie biorę się za pierwszą modyfikację amanero).

Prawie wszystko potrzebne do zabawy od szanownego kolegi Muzga.

Zegar ,stabilizatory są niezastąpione.Polecam nowego shunta. Doskonały zamiennik zwykłego salasa ale nie potrzebuje tak wysokiego spadku napięcia.Coś bardziej jak reflektor-d.Obecnie grają mi 2 takie.Wypróbowane przy bezpośrednim zasilaniu kości i stabilizatorów na zmianę z salsami.

Polecam są super.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-25899-0-92576500-1541871051_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikuj proszę pełna listę zmian. Lub wyślij na PW.

Byc może zasosuje się je w następnych układach, ale wcześniej nalezy je przemysleć.

 

jak chcesz to wyślę ci płytkę do analogu bo mam jedną ostatnią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pokusi się ktoś o różnice brzmieniowe między DACem na PCM63 a PCM1704?

 

Wiem że to zależy od wielu zmiennych, ale może ktoś ma z grubsza swoje obserwacje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany polegają jedynie na podmianie zasilania na płytce dac.W analogu zmiany to dodane kilka kondensatorów bocznikujących(ruskie K40U).

 

Dac jest BARDZO CZUŁY na jakość sygnału cyfrowego.

Wiec znacznie lepiej jest pominąć odbiornik i dostarczyć sygnał I2S.

Jeżeli ktoś musi korzystać z odbiornika to też trzeba podmienić mu zasilanie.W moim dacu odbiornik ma całkowicie odłączone zasilanie(dodałem zworkę) ale z doświadczenia wiem że gra o klasę lepiej zasilany z shunta.

 

Tak więc cały ukryty potencjał leży przy ścieżce sygnału cyfrowego.

SCR4192 , DF1704 i na końcu PCM1704.

 

Po paru dniach odsłuchu stwierdzam że mój dac ma bardzo dobrą barwę(coś tam delikatnie można by było poprawić ale całościowo jest już na poziomie Hi-END) za to selektywność i scena to absolutny Hi-END ,takie rzeczy w nagraniach jak to że wokalistka w połowie nagrania staje 5 kroków bliżej nas są wręcz zbyt proste by bawić się w ich wychwytywanie.Scena nie ma ograniczeń,jest pokazana tak jak na nagraniu,na każdej płycie inna.Wszystko co do milimetra cały czas stabilne i bardzo ostro rysowane od tyłu również.Całkowity brak kompresji przy kulminacjach.

 

I co ciekawe to wszystko było już w dac zmodyfikowane wiele tygodni temu.Nie było tego słychać bo żródło sygnału i2s nie pozwalało.Po podmianie zasilania sprzęt ze świetnie grającego zrobił się klasy hi-end czyli oprócz wyśmienitej barwy doszła wręcz rewelacyjna scena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez krzysieks_2007

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie.Np scr stronę we/wy z osobnych salasow na 3v3 a oryginalne stabilizatory zasilają tylko stany logiczne też z podziałem na stronę we/wy.

 

Filtr df1704 dużo zasilalem z reflektor-d na 5volt.Dzwiek trochę suchy ale rewelacyjnie kontrolowany i masa szczegółów. Później zasilalem go z regulatora Tt, tu dźwięk znacznie bardziej nasycony i tylko z odrobinę mniejsza rozdzielczością i kontrolą.

Obecnie filtr zasilam pierwszy stopień to Shunt a drugi,dyskretny 2.1(taka sama zasada działania jak TT czyli pompa i oba od Muzga). Z tym zasilaniem dźwięk nasycony,pełny,szczegółowy i mega rewelacyjna otwarta średnica.

 

Jeżeli ktoś ma problem z offsetem polecam wyjść sygnałem symetrycznym na transformator np.LL1517.Oryginalna desymetryzacja jest bardzo wysokiej jakości ale przez trafo gra to jeszcze bardziej mikrodetalami i bez napięcia stałego na wyjściu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez krzysieks_2007

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś może ma na sprzedaż Dac Waldi-ego na 4x PCM1704 najlepiej złożony ewentualnie płytki lub układy poszukuję .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam, z ciekawością obserwuje ten temat i zauważyłem że kilka ostatnich postów zginęło. Ciekaw jestem jak sie ma PCM1704 w odniesieniu do starszego modelu PCM1702 a takiego miałem okazje słuchać z wyjściem analogowym na lampie(zmodyfikowane CD DENON DCD-655). Bardzo dobre granie, szczegółowe i nie męczące. Jaką funkcje pełni układ SCR4192, czy funkcjonalnie to samo co AD1896?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Filmik z telefonu.

Dac gra z symetrycznymi zasilaczami od Muzga.

Film calkowicie nie oddaje co dzieje sie w pomieszczeniu odsluchowym.

Dac gra rowno i bogato.Mozna sluchac wszystkiego i jezeli jest to na plycie zawsze gleboki i ciekawy przekaz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nudy,straszne wiec post pod postem.Pozdrawiam.

Uważam że ciekawym pomysłem było by złożenie tego dac ale bez lutowania całych sekcji od zasilania a zastąpienie ich odpowiednimi zasilaczami.

W skrócie to daje to praktycznie gwarancję że dac zagra jak powinien.Koszt wszystkich dodatków na bogato z 800zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez krzysieks_2007
Dodanie treści

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wprowadziłem twoje zmiany :)

Co do barw zasilaczy się zgodzę, ja wybrałem mięso ponieważ u mnie inny repertuar :) METAL,ROCK musi być jebnięcie i teraz go tak dostroiłem że o zamulaniu i suchości nie ma mowy ...

 

Tylko że ja mam dość skomplikowany analog lampowy który wyniósł mnie drugie tyle co dac :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.Pamietam problem z zasilaniem df1704.

Analog lampowy to ogromny potencjał.

Jeżeli po pierwszych zmianach w zasilaniu jest potrzeba jeszcze większej rozdzielczości, wygładzania barwy czy spójności(na lampach pewnie nie ma z tym problemu:-) zawsze jest na to sposób.

Szybki i prosty np. nowe zasilanie tylko pierwszego stopnia od analogu i cyfrowej części Pcm1704.

Poprawia to wszystko.W moim przypadku doszła ogromną magia wszystkiego co 3d.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Spoiler

 

Zasilacze symetryczne.Ustawione na 5.4Volt więc dedykowane do dac trafo nadaje się idealnie. Shunty delikatnie zmodyfikowane przez usunięcie 2 kondensatorów na wyjściu.Prąd trafia bezpośrednio do kondensatorów przez stabilizatorami  LDO.

Trochę nie ogarniam nowego forum chyba.

Spoiler

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Acccuphase 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam , mam problem w tym Dac   przy zmianie częstotliwości  próbkowania  i czasami przy zmianie utworów występują trzaski , źródło to malina z digi + pro  przez  S/PDIF  czy zworki są dobrze ustawione ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rysiu126 napisał:

Witam , mam problem w tym Dac   przy zmianie częstotliwości  próbkowania  i czasami przy zmianie utworów występują trzaski , źródło to malina z digi + pro  przez  S/PDIF  czy zworki są dobrze ustawione ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprawa rozwiązana - zworki ustawiłem  prawidłowo ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.