Jump to content
Waldi_06

PCM1704 DAC

Recommended Posts

> Waldi_06

Czy zamiast LM4562 można dać OPA2604 lub NE5532?

> wojtekr

Na półprzewodniki chętnie bym się przyłączył.

xavian

Płytki DACa dotarły, jak pisałem od Poniedziałku wysyłka. Brak zdjęć bo poza domem jestem.

Płytki Analogówki z małym opóźnieniem, ale nie zwiększy to kosztów.

Proszę o adresy email na PW abym mógł wysłać pełną dokumentację.

www.sparus.pl

Płytki DACa wysłane do:

saczek_XTRM,

adam,

Irek10,

romi,

Arczi35,

karsti,

wojtekr,

buble_corp

Czekam na adres Luisa, Upper sam odbierze i jeszcze jeden komplet idzie do kolegi,

Płytek wolnych (DAC) już niema.

Analogówka:

Koledzy:

LeszekB,

mi$kin,

dudu

zamawaili wyłącznie analogówkę, wysyłka jak sam odbiorę, oczywiście do osób do których poszedł DAC, niebawem wyślę też analogówki, dopłaty nie będzie, ponadto mi$kin przysłał 2złote za dużo, będzie zwrot.

www.sparus.pl

Kupuje może ktoś z Was scalaki (pcm, df, stabilizatory)? Zastanawiam się czy warto brać przetworniki pcm1704U-K zamiast pcm1704U. Wedle noty katalogowej te pierwsze maja THD 0.0008 zamiast 0.0025 % i S/N 112 vs 110 dB. Te "lepsze" udało mi się znaleźć za 37$ w digkey. Zwykła wersja w HK za 20$.

-> Adam

Ja również chciałbym kupić wszystkie scalaki. Zadałem pytanie w uniprod i niestety brak odpowiedzi. Chyba trzeba do nich dzwonić.

Pozdrawiam,

Kamil

ponieważ mam dwie (małe!) płytki do 1704, a ta jest z DIRem i DF1706 , czyli jak w na powyższym schemacie, to jedną odstąpię, kompletna uruchomiona, info na PW

nie dawałem w odpowiedniej zakładce bo to bardzo specjalizowane (tylko do tego DACa) rozwiązanie.

www.sparus.pl

>buble_corp

właśnie adresuję koperty.

UWAGA

"Uniprod" był na chorobowym, już działa i z rozmowy telefonicznej wynika, że odpowiedział na zapytania emailowe, więc spoko, części można zamawiać.

Po drugie - Zegar - na początek proponuję nie montować generatora i układów z nim związanych, to zawsze się zdąży, a do pierwszego odsłuchu używać w konfiguracji podstawowej tj z DIRa na złączu J5. Jak zadziała, to wtedy podejmiecie decyzję, czy inwestować w zegar 11.xxx/22.xxx , czy też jakiś zewnętrzny.

Miejsce na generator jest dla opcji z inną wersją płytki córki tzw v2 czyli z upsamplerem na grzbiecie, oczywiście gdy wstawicie tam generator 11MHz to będzie super, ale nie wzyscy mają i są drogie (najtańsze są 24.xxxMHz)

www.sparus.pl

-> Waldi_06

Płytka I/V dotarła, dziękuję. Teraz prośba o BOM do tej płytki, bo opis na płytce jest, ale jeśli masz gotowca z programu do projektowania płytek to będzie łatwiej i może niektórych błędów się ustrzeżemy.

-> wojtekr

Z tego co widzę na płytce są to kondensatory mkp/mkt w standardowych obudowach prostopadłościennych kostek o rasterze na oko 5mm, np. coś jak tutaj

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )