Skocz do zawartości
IGNORED

DALI 450 vs KEF REFERENCE 2.2


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Prosze o porade. Mam okazję zamienić moje Dali na KEFy jak w temacie za małą dopłatą.

Po KEFAch oczekiwałbym większej przestrzennosci, mocniejszego udeżenia na basie i w ogóle wiekszej klasy.

Czy się mylę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Po KEFAch oczekiwałbym większej przestrzennosci, mocniejszego udeżenia na basie

 

jeszcze mocniejszego uderzenia basu??? No dali miałem prze z kilka lat - i uderzenia basu im nie brakuje...

 

w innych aspektach KEF moze byc lepszy... zwłaszcza przestrzen i stereo... - ale to spostrzezenbie po sluchaniu mniejszego KEfa...

 

pozdrawiam z samego Tarnau :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchalem tych kolumn kiedys ( w sumie kompletnie nieznany mi byl system marantz7-krc3-ksa50) i gralo to w sumie bardzo wypelnionym i przestrzennym dzwiekiem - ogolnie bardzo dobrze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wpisy.

Więc KEFy powinny być lepsze, cieszy mnie to:)

 

> mily

Nie chodzi mi, że jest za mało basu, chodzi mi o jego moc, czyli pewnie moc całych kolumn. Trnów jest mały i nie wylkuczam, że sie znamy:)

 

pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nadzieje ze wpadlem na watek w czasie .Moja dobra rada unikac tych kolumn dokladnie tego modelu !!!!!Sam chcialem je kupic za okolo 3 tys zl stan igla .Zasugerowalem sie super konstrukcja i przekrojem na stronce 2 basy w srodku itp.Nastepnie podjechalem do zaprzyjazninego skepu i tam mi facet powiedzial ze gosc ktory chce je sprzedac byl u nich i chial je oddac w komis ale jak je podlaczyli to wiekszego buczydla i tandety to juz dlugo nie slyszeli !!!!!Wygladaja swietnie ikonstrukcja fajna ale graja jak to powiedzial jak tanie stereo w samochodzie jak je krytykowal to az mu slina z buzi leciala ahhahahaahaa pozdro ....dokladnie te

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet to ,facet tamto,gadać i pisać można wiele.

Wypadałoby jednak posłuchać tych Kefów przed wydawaniem kategorycznych opinii.

A warto,bo to wyśmienity wyrób .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear77

Ferowanie opinnii o kolumnach na podstawie odsłuchu w sklepie,w przypadkowym zestawieniu,w dodatku nie będąc jeszcze przy odsłuchu,jest mocno odważne.Tych kolumn należy posłuchać.Gra cały system,łącznie z pomieszczeniem,przecież wszyscy o tym wiemy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli facet jest czlowiekiem zaufanym i zna sie na kolumnach to nie pozostaje nic innego jak zaufac .Nie powiedzial tego laik z Media Markt tylko czlowiek przez ktorego sklep przewijaja sie klocki po kilkadziesiat tysiecy Euro !!!! Tez myslalem ze to wina gustu konfiguracji ale testowal je na lampie i tranzystorze na okablowaniu nordosta w pomieszczeniu wygluszonym idealnie.Z mojego doswiadczenia z Kefami wiem jedno sa to jedne z najgorszych kolumn jakie slyszalem np. seria iQ 7 5 itp .Sluchalem ich w trzech roznych miejscach w pokojach odsluchowych w roznych konfiguracjach i tak np w Rewex Plock na testy poszly Q7 do Monitor audio RS6 totalne zniszczenie pod kazdym wzgledem .Nastepnie iQ7 i 5 w Dublinie dno na maxa jakies smietniki Qacoustic je pozamiataly i na koniec Reference w Wawie nie pamietam sklepu do piwnicy sie schodzi W tym sklepie ustawil je facet do Triangli o polowe tanszych to nawet koles z ktorym bylem powiedzial tak nie znam sie ale te kolumny graja sto razy lepiej i tak jest cala prawda o Kefach.Natomiast jezeli chodzi o Dali mialem kilka dni kolumny Living Voices Auditorium na Vifach C17 i jezeli te kolumny posiadaja te glosniki a chyba tak to nie zamieniaj ich za zadne skarby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.