Skocz do zawartości
IGNORED

kto przeprosi Ziobrę?


anastazy

Rekomendowane odpowiedzi

czy ty zdajesz sobie sprawe,ilu lekarzykow posprowadzalo sobie auta ze stanow,kiedys i obecnie?

czy myslisz,ze kupywali je w salonach,nieuszkodzone.

kupywali KUPE!!!,bo tanio.

wiem ,bo chca je u mnie posprzedawac,jako bezwypadkowe,ale jest cos takiego jak

www.carfax.com

www.copart.com

 

wystarczy miec oplacony karta abonament.

wrzucam VIN takiego auta,i pokazuja sie fotki wraka,a oni ida w zaparte,ze to nie ten samochod,ze to pomylka,wiesz jaka mam wtedy satysfakcje,jak jaraja buraka i spierdalaja?

 

jeszcze ci cos napisze,polacy to golodupcy ,frajerzy i leszcze,ze wierza w tanie dobre auto ze stanow,lub z zachodu,i ci Frajerzy potem zala sie na roznych forach,ze ktos ich wydymal.

 

ja nie od kazdego kupuje,lub przyjmuje na plac samochod.i nie kazdemu sprzedaje.

nie sprowadzam tez aut pod zamowienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cir

26 Sty 2009, 20:59

O mnie » Ignoruj » PW »

 

stat: 748 / 2157 / 0

a to dobre bo nie znam lekarza ktory by siedział za kanty ale znam połowe włascicieli autokomisow ktorzy siedza

 

 

od razu widac w jakim towarzystwie sie obracasz.

 

w moim miescie bylo 2 przekreciarzy ,wlascicieli autokomisow,ale to bylo 10lat temu,obaj niezyja,jednego znaleziono martwego w stanach.glowa byla oddzielona od tulowia.

 

widocznie ci twoi znajomi z autokomisow to frajerzy,ze skusili sie na przekrety.

nie wiem skad jestes,ale zachodnia polska,to przekretasy.(branza samochodowa)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomus nie pitol bo auta ze stanow sciagaja handlarze nie lekarze i chyba najwiekszy trep ktory kupił auto ze stanow wie o istnieniu carfaxu i mozliwosci sprawdzenia tego w kazdym autokomisie i u kazdego handlarza

sam korzystałem z tego

poza tym masz kopie tłumaczen z papierow sprzedazowych i tam jak byk jest napisane auto z odzysku bez gwarancji od sprzedawcy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska centralna

a to ze wejdziesz do autokomisu albo przeczytasz ze go zamkneli i wzywaja ludzi ktorzy cos od nich kupili , lub juz zajeli samochody bo jest sprawa to nazywasz ze sie wsrod nich obracam ?

6 lat temu sprzedali mi samochod z przestepstwa celnego to jedyny moj osobisty kontakt z tym dziadostwem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cir

26 Sty 2009, 21:06

O mnie » Ignoruj » PW »

 

stat: 748 / 2157 / 0 tomus nie pitol bo auta ze stanow sciagaja handlarze nie lekarze i chyba najwiekszy trep ktory kupił auto ze stanow wie o istnieniu carfaxu i mozliwosci sprawdzenia tego w kazdym autokomisie i u kazdego handlarza

sam korzystałem z tego

poza tym masz kopie tłumaczen z papierow sprzedazowych i tam jak byk jest napisane auto z odzysku bez gwarancji od sprzedawcy

 

 

samochodami ze stanow od 3 lat handluja juz wszyscy,lekarze,prawnicy(niewiele),policjanci,nauczyciele,w zasadzie wszystkie grupy zawodowe,i uwierz mi ze w mniejszym stopniu zawodowi handlarze(za duza fatyga w porownaniu do korzysci).

zeby sprawdzic carfax,trzeba miec wykupione kody,a ty je masz????

co chcesz wyczytac z papierow sprzedazy???czy ty wiesz o czym piszesz???

dziecko do zlobka!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anastazy przeciez o to ci chodziło spijaczu ekskrementów , żeby sie wylało

 

lekarze w sporej czesci jako klienci rzeczywiscie ujawniaja cechy ktorych nie chcielibismy sie spodziewac po ludziach wykonujacych taki zawod i tu rozumiem tomka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie to auto,chcial abym mu sprzedal jeden z w/w grup zawodowych

 

 

 

zamieszcze zdjecie tylu,abyscie mogli rozpoznac marke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-3042-100005658 1233001283_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomus chcesz telefon do faceta z łodzi ktory mi rozkodowane viny za dziekuje przysle na mejla?

papiery ze sprzedazy /kopie/ ma kazdy bo była pierwsza rejestracja w kraju wiec musiały byc papiery jak chcesz rejestrowac bez papierow?

moze niewiele tego ogladałem ale jak był z odzysku to było to napisane,tak samo jak potwierdzenie przebiegu i danych stron umowy sprzedazy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co pisze jest malo wazne,liczy sie autentyczny stan samochodu.

rozejrzyj sie lepiej po salonach nowych aut i tam poszukaj naprawianych,powypadkowych.

 

aha zapomnialem dodac,ze ci wszyscy imporujacy lekarze,policjanci ,adwokaci,to oczywiscie jada na sfalszowanych,zanizonych fakturach,interesujace co???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak jest wpis z odzysku to znaczy ze walony , z powodzi lub przestepstwa

przyznasz czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych slabych samochodow lekarzy to moze byc duzo prawdy, bo wielu znajomych mi sie skarzylo, ze handlarz im sprowadzal/sprzedawal samochod taki super-duper SPECJALNIE DLA PANA PANIE DOKTORZE, a pozniej mieli z takim autem duzo klopotow, okazywalo sie , ze lekarz to dobry dla nich klient, bo naiwny, nie zna sie na samochodach, nie ma czasu sprawdzic oferty , no i ma pieniadze, jednym slowem wymarzony do okantowania...natomiast jesli chodzi wogole o ludzi, pacjentow to ja mam duza satysfakcje z pracy, mysle ze to forum pelne jest ludzi z kompleksami, slabo wyksztalconych, ale nabzdyczonych jak cale to hobby audio,czasami po prostu sfrustrowanych i podlych przecietniakow, ludzie w wiekszosci sa inni, chca zeby im pomoc, za okazane serce i troske dziekuja , chyba zaden zawod nie daje takiej satysfakcji z pomocy innym, chociaz samochody tez mozna przeciez uczciwie sprzedawac, nawet z poczuciem misji...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>aha zapomnialem dodac,ze ci wszyscy imporujacy lekarze,policjanci ,adwokaci,to oczywiscie jada na

>sfalszowanych,zanizonych fakturach,interesujace co???

 

chyba nikt nie sądzi, że lekarz czy adwokat w tym narodku ma wyższe morale niż najtępszy fizol czy wiochman?

popatrzmy na naszych dochtorów jaki poziom majom :-)

zresztą wszystkie chłopy udajom panów :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viny-bo lubie wiedziec jaka wersja z jakimi dodatkami plus dane carfaxu przebieg,przeglady naprawy stłuczki moze niedokładnie napisałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, 26 Sty 2009, 21:39

 

>kurde, po co ja wogole tutaj pisze:) przeciez to watek dla trolli...

 

 

 

tak, są tu niestety dwa trolle

 

cir i tomek

 

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro

26 Sty 2009, 21:32

O mnie » Ignoruj » PW »

 

stat: 2033 / 1231 / 0 co do tych slabych samochodow lekarzy to moze byc duzo prawdy, bo wielu znajomych mi sie skarzylo, ze handlarz im sprowadzal/sprzedawal samochod taki super-duper SPECJALNIE DLA PANA PANIE DOKTORZE, a pozniej mieli z takim autem duzo klopotow, okazywalo sie , ze lekarz to dobry dla nich klient, bo naiwny, nie zna sie na samochodach, nie ma czasu sprawdzic oferty , no i ma pieniadze, jednym slowem wymarzony do okantowania...natomiast jesli chodzi wogole o ludzi, pacjentow to ja mam duza satysfakcje z pracy, mysle ze to forum pelne jest ludzi z kompleksami, slabo wyksztalconych, ale nabzdyczonych jak cale to hobby audio,czasami po prostu sfrustrowanych i podlych przecietniakow, ludzie w wiekszosci sa inni, chca zeby im pomoc, za okazane serce i troske dziekuja , chyba zaden zawod nie daje takiej satysfakcji z pomocy innym, chociaz samochody tez mozna przeciez uczciwie sprzedawac, nawet z poczuciem misji...:)

 

 

 

tacy lekarze ,widzieli na fotkach co kupuja,byli nawet obecni przy licytacji za zywo przy kompie,wiec tu spudlowales.

co do pieniedzy,to kazdy kto chce zalicytowac,wyklada przy takiej formie kupna kase na stol w momencie licytacji.

ciesze sie ze jestes dobrym lekarzem.

co do wyksztalcenia innych na tym forum,to raczej nie mam kompleksow,lecz wyksztalcenie,nie czyni z czlowieka kogos lepszego od innych.z tym sie czlowiek rodzi i wychowuje.

znam blisko ludzi z majatkiem kilkudziesieciu mln zl,ktorzy zachowuja sie zupelnie normalnie,niezwracajac na siebie uwagi,sa ludzmi,ktorzy w mily,kulturalny sposob potrafia zagadac i z menelem i z wojewoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przerywnik i o lekarzach - jeden ostro popisał się w stosunku do twórcy Marancunia i Naleśnika, i jako jeden z pierwszych jak gdyby nigdy nic - złożył wyrazy ubolewania z powodu jego śmierci, a drugi często stawia remote diagnozę i to z dziedziny psychiatrii (niezgodnie ze soecjalizacją) i jest zmęczony Polską jak nieomal jak jego ulubiony Płemieł.

no cóż, takie życie, inżynier - nieinżynier, polityk - niepolityk, doktor - niedoktor

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy-nienowy, to ty jestes jeszcze na posterunku? myslalem, ze cie juz pogonili stad...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

importujacy samochody lekarze to jakas nowosc, musi sie im w bialymstoku rzeczywiscie nudzic , ze uczciwym obywatelom miejsce na gieldzie i chleb odbieraja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy2

kazdy lekarz ma prawo stawiac diagnoze, nawet nie w ramach swojejspecjalizacji, jest takie magiczne slowko susp. podejrzenie stanu chorobowego:))) jesli chodzi o s.p. senicza to paranoja wynalazcza byla jak byk, jesli chodzi o wiekszosc pisowcow na tym forum to zwykla glupota, podobnie jak paranoja wynalazcza bardzo trudna w leczeniu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem , przypomnij mi, jaka diagnoza a...a, ktora go zabolala? diagnozy dotyczace zdrowia psychicznego zwykle bola diagnozowanych, to nic dziwnego...o kogo Ci chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o a....a który nazywa się na B., albo Sz.B.,

(boję się go wymieniać bo redaktor józwa zaraz dostaje gęsiej skórki jak widzi jego nazwisko, a ja nie chcę szkodzić red. józwie bo on dla nas dobry jest jak matka)

schizofrenie bodajże mu zdiagnozowali :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.