Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  115 członków

Sugden Klub
IGNORED

Sugden klub


czodaboy

Rekomendowane odpowiedzi

Byc moze dla kogos to cudo,ja jednak nie tylko slucham.Pamietam ktorys z seri A nie pamietam dzis ktory ale tamten to byla klapa.Optima zagrala lepiej to tylko moje odczucia.Jedno co moge powiedziec i stwierdzic to fatalny montaz plyty zeczywiscie chyba kobiety to lutuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra system i rózna są też gusta... więc takie opinie to niewiele wnoszą...

Nie gra system a graja jego poszczegulne skladniki-wzmacniacz lichy system gra licho.Pomijajac to tranzystorow z prawidlowo zbudowanego wzmacniacza nie wyciagnie sie palcami,firma ktora dba o produkt i jego montaz urzywa topnika.Krytykuje i bede krytykowal dziadostwo.Nie bede tu wypisywal co lepiej zagralo bo i po co,mialem dwa na warsztacie i na temat brzmienia moge duuuuuzo powiedziec.Kolego jesli tyle sprzetu przezucisz co ja mozemy dyskutowac.Ja nie mam jednego Sugdena w kaciku w pokoju i nie onanizuje sie przy nim.W rekach mialem tony sprzetu i to nie takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wojtek1234 napisał:

.....mialem dwa na warsztacie i na temat brzmienia moge duuuuuzo powiedziec.Kolego jesli tyle sprzetu przezucisz co ja.....

To oznacz się na niebiesko 😉

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2020 o 18:57, misiek x napisał:

Moje kolumny mają skuteczność 88 dB. Wilson Benesch arc. czyli trochę brakuje.

A znalazłem Sugden A21 Signature za 5500zł, podobno stan igła. Czy to dobra cena ?

 

Witajcie ,wczoraj kolega mnie zaprosił na odsluch sugdena a21 a i niespodzianki....Panowie sherwood ax7 ,tak samo barwny .kolorowy w srednicy ,precyzyjniejszy bas szybszy ,i scena .Sugden stworzony tylko do jednego rodzaju muzyki,ma cos wciągającego , wspólnym mianownikiem tych wzmacniaczy są takie same kondensatory elektroniczne ,ziemnozielone samwhy for audio ,na plus ax7 przemawiają dwa trafa ,do tego świetny wygląd no i w stosunku do sugdena to za darmo kupujemy.Jestem za ślepymi testami ! Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w slawnym Sugdenie niema nic szczgulnego.Czego sie spodziewiales po nim?tez myslalem ze to cos z zacieciem i dusza.Ja nie musialem wysoko mierzyc Nad 712 za 300zl zagral lepiej ,lepszy byl przede wszystkim bas.W Sudgenie producent mowi o 70 Watach jednak jakies dziwne te jego waty chyba waciane.2 zestawy glosnikow i dalej dupa brak werwy duza ociezalosc tego wzmacniacza.Taki troche stary mol.Dla mnie to nic nie warte sa o niebo lepsze tansze wzmacniacze.No i najwazniejsze ja tez ogladam zabawki od srodka.Nie mierzylem mu mocy ale wydajnosc pradowa licha jesli juz to do jakis efektywnych ostrych glosnikow bo innaczej takie maslo maslane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wojtek1234 napisał:

Bo w slawnym Sugdenie niema nic szczgulnego.Czego sie spodziewiales po nim?tez myslalem ze to cos z zacieciem i dusza.Ja nie musialem wysoko mierzyc Nad 712 za 300zl zagral lepiej ,lepszy byl przede wszystkim bas.W Sudgenie producent mowi o 70 Watach jednak jakies dziwne te jego waty chyba waciane.2 zestawy glosnikow i dalej dupa brak werwy duza ociezalosc tego wzmacniacza.Taki troche stary mol.Dla mnie to nic nie warte sa o niebo lepsze tansze wzmacniacze.No i najwazniejsze ja tez ogladam zabawki od srodka.Nie mierzylem mu mocy ale wydajnosc pradowa licha jesli juz to do jakis efektywnych ostrych glosnikow bo innaczej takie maslo maslane.

Ostatnie zadanie zgadzam się z tobą, dużo zależy z jakimi kolumnami je zestawisz. Montaż niestety słaby. Z dobrze dobranymi kolumnami a21 potrafi grać niemal każdy gatunek b.dobrze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA z dobrze zestawionymi kolumnami???? 3 pary glosnikow 2 Sugdeny i dalej lipa...........po co kupowac Sugdena?kup troche waty wsadz w uszy i masz to samo za grosze.Tak wiem wiem posiadacz tego oczywiscie bedzie tego bronil ,no cuz kazdemu wolno.Ja wiem co slyszalem i co widzialem i mnie to wystarczy.Sprawa podstawowa wzmacniacz do ktorego trzeba wybierac,szukac glosnikow jest poprostu TANDETA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiscie Sugden na tzw rynku audiofilskim jest najwieksza tandeta jaka mialem w rekach a zapewniam tu wszystkich ze mialem i mam tego nie malo.Kto ta legende stworzyl?nie wiem chyba to byl wlasnie koniec lat 60ych bo wtedy to zaczeli produkowac i w tamtych czasach na tamte standardy moglo to grac.Chociaz juz wtedy byly wzmacniacze o niebo lepsze.Testu mocy i wydajnosci nie robilem ,zapewne finalem byloby uszkodzenie optimy-male radiatory zdecydowanie za male z tad grzanie sie tegoz wynalazka.Oczywiscie posiadacze mysla o klasie A NIE NIE NIC BARDZIEJ MYLNEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, wojtek1234 napisał:

Dla mnie osobiscie Sugden na tzw rynku audiofilskim jest najwieksza tandeta jaka mialem w rekach a zapewniam tu wszystkich ze mialem i mam tego nie malo.Kto ta legende stworzyl?nie wiem chyba to byl wlasnie koniec lat 60ych bo wtedy to zaczeli produkowac i w tamtych czasach na tamte standardy moglo to grac.Chociaz juz wtedy byly wzmacniacze o niebo lepsze.Testu mocy i wydajnosci nie robilem ,zapewne finalem byloby uszkodzenie optimy-male radiatory zdecydowanie za male z tad grzanie sie tegoz wynalazka.Oczywiscie posiadacze mysla o klasie A NIE NIE NIC BARDZIEJ MYLNEGO.

Haha zabawny jesteś. Kogo Ty tu chcesz przekonywać ✌️ nie trzeba mieć nie wiadomo jak wielkiego doświadczenia żeby docenić dźwięk sugdena. Widać to nie twój harakter brzmienia. Pobaw się lepiej klasą d albo czymś co gra neutralnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha zabawny jesteś. Kogo Ty tu chcesz przekonywać ✌️ nie trzeba mieć nie wiadomo jak wielkiego doświadczenia żeby docenić dźwięk sugdena. Widać to nie twój harakter brzmienia. Pobaw się lepiej klasą d albo czymś co gra neutralnie. 

Maly czlowieczku wcisniety w zacisze swojego pokoiku w blkoku komu ty chcesz cos mowic o barwie sprzetu???? ja mialem wiecej wzmacniaczy na wlasnosc niz ty ich wogule widziales.O tym co trafia na warsztat nie wpomne.Ty myslisz ze ja czytam jakis reklamowy belkot i w to wierze?ja kolego slucham,naprawiam i wiem.Stara MV3 DDRowska po remoncie miazdzy twojego Sugdena  i zbyt wybredna na glosniki nie jest pomimo 12 Watow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wojtek1234 napisał:

Haha zabawny jesteś. Kogo Ty tu chcesz przekonywać ✌️ nie trzeba mieć nie wiadomo jak wielkiego doświadczenia żeby docenić dźwięk sugdena. Widać to nie twój harakter brzmienia. Pobaw się lepiej klasą d albo czymś co gra neutralnie. 

Maly czlowieczku wcisniety w zacisze swojego pokoiku w blkoku komu ty chcesz cos mowic o barwie sprzetu???? ja mialem wiecej wzmacniaczy na wlasnosc niz ty ich wogule widziales.O tym co trafia na warsztat nie wpomne.Ty myslisz ze ja czytam jakis reklamowy belkot i w to wierze?ja kolego slucham,naprawiam i wiem.Stara MV3 DDRowska po remoncie miazdzy twojego Sugdena  i zbyt wybredna na glosniki nie jest pomimo 12 Watow.

Widać jakieś kompleksy masz czy coś bili cię w szkole albo ksiądz...

Po co te nerwy. Nie lubisz nie kupuj.

Napij się melisy lepiej ✌️👉🥯

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ja nic nigdy nie polecam.Kazdy niech slucha ,poslucha i sam decyduje.Nie trudnie sie reklama itp ja tylko naprawiam i slucham a slucham bardzo duzo i sa to cale lata i masa kasy wtopionej przez chore portale,reklamy i gazety audio.

A tak na powaznie za 2500zl?np AA WERSJA se nie dosc ze zagra to nie marudzi o wykonaniu nawet nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podalem tu AA Pucini se cena okolo 2tys ktory jest o lata swietlne lepszy pod kazdym wzgledem od gowna marki Sudgen czytaj ANTYDZWIEKA dla zabitych lbow audifilskich lub raczej ludzi ulomnych bo jak nazwac kogos kto sam sobie wmawia cos czego niema???

Sory chyba przegiolem Pucini to za wysoka polka dla Sugdena damy nizej cos np z starszych Arcamow ale tych starszych nowe seri A to juz suchotniki nie to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tez nikim szczgulnym nie jestes a wiec rynku tandeta nie zasypiesz

Autorytety za koperte podpisuja sie pod brzmieniem bezpiecznika sieciowego no ale to przeciez ty wlasnie go kupisz,jak bys bardzo chcial dam ci gratis bo je wyzucam ze sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2021 o 14:52, wojtek1234 napisał:

Ty tez nikim szczgulnym nie jestes a wiec rynku tandeta nie zasypiesz

Autorytety za koperte podpisuja sie pod brzmieniem bezpiecznika sieciowego no ale to przeciez ty wlasnie go kupisz,jak bys bardzo chcial dam ci gratis bo je wyzucam ze sprzetu.

Przeczytałem twoje wpisy na tej stronie i niestety ich jakością całkowicie odbierasz sobie wiarygodność. Szkoda bo zaczynało się ciekawie...

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2021 o 07:16, tedi02 napisał:

Witajcie ,wczoraj kolega mnie zaprosił na odsluch sugdena a21 a i niespodzianki....Panowie sherwood ax7 ,tak samo barwny .kolorowy w srednicy ,precyzyjniejszy bas szybszy ,i scena .Sugden stworzony tylko do jednego rodzaju muzyki,ma cos wciągającego , wspólnym mianownikiem tych wzmacniaczy są takie same kondensatory elektroniczne ,ziemnozielone samwhy for audio ,na plus ax7 przemawiają dwa trafa ,do tego świetny wygląd no i w stosunku do sugdena to za darmo kupujemy.Jestem za ślepymi testami ! Pozdrawiam .

Nie słuchałem żadnego z nich ale wg mnie one nie mogły brzmieć podobnie bo tylko jeden z nich pracuje w klasie A. Jak byśmy jej nie oceniali to jest to inny rodzaj brzmienia.

Swoją drogą strasznie dużo tego Sherwooda zalega na allegro. Z jakich lat jest to wzmacniacz?

Edytowane przez Yodzisław

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np zbytnia sympatia Sherwoda nie darze .A czy kondensatory sa w urzadzeniu A takie jak w B mysle ze sprawa drugo planowa.Istotny jest efekt koncowy ,jak gra ile placisz i co za to dostajesz.Co do samej klasy A jeden z moich wzmacniaczy pierwsze 50w ma w klasie A i mowiac szczerze bardzo jakos z tego sie nie ciesze sa zalety ale sa i wady.Popatrzylem na pobor mocy -800 Watow troche duzo ......

Yodzisław ,mnie na wiarygodnosci nie zalezy poprostu napisalem jak jest a czy ktos w to wierzy czy tez nie jego prywatna sprawa.Ani ja nikomu nie dam ani mnie nikt nie zabierze.Kazdy gra na tym co ma na co go stac,co lubi i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yodzisław napisał:

Nie słuchałem żadnego z nich ale wg mnie one nie mogły brzmieć podobnie bo tylko jeden z nich pracuje w klasie A. Jak byśmy jej nie oceniali to jest to inny rodzaj brzmienia.

Swoją drogą strasznie dużo tego Sherwooda zalega na allegro. Z jakich lat jest to wzmacniacz?

Nie wiem z jakich lat ,inny rodzaj brzmienia oczywiście , sugden jest specyficzny  ,podobny środek ,z tym że sherwood w tym zakresie precyzyjniejszy jest ,reszta in plus dla sherwood no i wygląd.Sugeruje dużo droższy wzmacniacz , potencjometr głośności i wyboru źródła . Natomiast dwa trafa ,dwa mostki ,8tranzystorow mocy sanken oraz grzeje się ,nie tak jak A klasa ale wydaje mi się że bardzo. Czy dużo ? Jest jakiś zestaw ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim A21a pokazuje 100 parę watt,Sherwooda nie znam to się nie odniosę jak to gra ,miałem Nad 3020 zajefajny,brakowało dołu, cambridge a500 mam w salonie po zmianie kondów fajnie gra z Tannoy M3, przed Sugdenem był Roksan K2 ale preferuje Sugdena z Castle Knight 5, basu aż czasem za dużo,ważne co jest źródłem dźwięku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.