Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ładne cacko!

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oczywiście najlepiej byłoby posłuchać daną konfigurację. Myślę, że MIMO zapewni spokój, kulturę i to, że słuchając zapomnisz o głośnikach, a skupisz się na spektaklu muzycznym. Obawiam się, że B&W nie dadzą tego komfortu, a coś zawsze będzie wychodzić na plan pierwszy. Ale, pozostaje to jedno ale... no i własne preferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Mimo grają na 18-19 mkw. i na ilośc basu nie narzekam, ale to tez może wynikać z preferencji. Bas ma się pojawić tam gdzie się go oczekuje, ma być elementem dźwięku, instrumentu, a nie zakresem wychodzącym przed szereg. Dla kogoś, kto oczekuje, że ten zakres będzie mu buszował w trzewiach, cóż... może i będzie go za mało. Myślę, że jednak na 20mkw powinny zdać egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAL149 dzięki za odpowiedz.Jestem już na takim etapie że mam dość basu buszującego w trzewiach-to dobre dla małolatów.Zaczynam poszukiwać dzwięku relaksującego a zarazem bardzo angażującego.Niestety nie znam osobiście żadnego audio-maniaka który pokazał by mi odpowiednią drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ostatnio mam sporo czasu z powodu choroby kombinowałem z ustawieniem kolumn-Minas Anor.

Po wielu próbach zacząłem się zastanawiać czy założenia konstrukcyjne kolumn zakładają jakieś najbardziej optymalne ustawienie a raczej posadowienie na kolcach. Mam kolce Spike a więc mam możliwość dosyć dużej regulacji wysokości. Przy maksymalnym wykręceniu kolcy kolumny grają bardzo przestrzennie ale odbywa się to kosztem basu i średnicy.Kombinowałem, kombinowałem aż wkręciłem standardowe kolce i wróciła równowaga lecz odbiło się to minimalnie na przejrzystości.

 

Pytanie do konstruktora:w założeniach na jakiej wysokości powinien znadować się głośnik wysokotonowy aby uzyskać optimum z tych kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.