Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hheehhe,

no widzisz lampa kt88, a źródło sony 3 es z wewnętrznym dac.lampa popędza aż, miło/kolumny trochę pograły, jest pięknie:D.coś na weekend naskrobie.tak w sumie to każdy już w opiniach dodał swoje zdanie na temat minasów wiec;D.

a fakty są takie, że każdy dobry produkt obroni się sam

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Tomaszu już w przyszłym tygodniu wyjeżdżam do centalnej Polski zatem zarezerwuj jeden dzien i potestujemy wysokotonowki z górnej pólki .A będą to :Morel Supreme,Dynaudio Esotec ,ScanSpeak Iluminator R3004 ,ETON 25SD 1.Opcjonalnie Esotar T330 D.

 

Zobaczymy co przypasuje najlepiej Amplifonowi WT 40 .

Trioda zwykle "lubi" inne tweetery niż tetroda czy pentoda.

 

Mam już gotowe rozwiązania w postaci schematow zwrotnic przetestowanych praktycznie na gotowych kolumnach.

Będzie to interesujace doswiadczenie dla użytkowników Amplifona WT40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie szukam muzykalnego brzmienia. wzmacniacz gra cieplo, cd pewnie bedzie albo neutralny (dla zrownowazenia - moze jakis arcam z serii alpha - jeszcze nie wiem) albo neutralny ale po cieplej stronie, no i teraz jest kestia kolumn. Stad moje pytanie o ogolny charakter brzmienia Studio 16 Hertz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już spokojnie mimo zagrają,

z otwartą średnicą, dobrym zróżnicowanym basem i czystą górą.dodając do tego muzykalność i dynamikę, otrzymujesz solidnie poukładaną kolumnę.można słuchać i słuchać,

ja bym poszedł w tym kierunku, posłuchać jak grają

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie zapisac do klubu z moimi MIMO ;]

Jesli ktos jeszcze nie sluchal tych kolumn z dobra lampa na kt88 to bardzo polecam, swietny dzwiek.

Poki co mam vincenta sv-226 i tez nie jest zle. Jakie cd proponujecue to mojego zestawu?

TerrorTwins jakie cd gra z Twoimi miansami i kt88? Probowales jakies inne cd przed tym co masz teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o Twój wpis w klubie vicka to faktycznie ten ktoś tam wypisuje bzdury na jego temat.miałem i to żadna tandeta.konstrukcja solidna, żadnych tandetnych materiałów, ale wracając do Twojego pytania to miałem okazje porównać moje cd do nada 541 chyba, i nie dla mnie;D.super, że mimo przypadły do gustu.przed lampą miałem wzmaka 4 razy droższego od mojej "chińszczyzny" i lampa została i z minasami brzmi świetnie.jest to kolejny dowód, że nie trzeba płacić kroci za sensowny system.imho lampa kt88 świetnie zgrywa się z mimo i minasami.mam 3es z cystalem 4390 p.stelmacha;D.

raz jeszcze gratuluje zakupu mimo

post-21290-100001646 1257093437_thumb.jpg

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terror twins, 27 Paź 2009, 20:43

 

>rebciu

>ale czym popędzasz minasy, bo w o mnie nie mam zbyt wiele

 

U mnie Minasy napędza Audiolab 8000S (wersja stara, angielska) i po pewnych ostatnich zmianach w systemie (kabelki + MF V-DAC) jest naprawdę dla mnie ogólnie zaj..cie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tu obecnych,

 

Audio Show 2009,

 

Tym razem 16 Hertz nie wystawia się na tegorocznych targach.

Zadecydowałem iz z racji różnych prac zwiazanych z indywidualnymi projektami jak i dosyć napiętym grafikiem w miesiącu paździrnik-listopad , zrezygnujemy z tegorocznych targów.

 

Przygotujemy się za rok do wystawy 2010 i pokażemy sporo nowości które zmienią naszą ofertę produktową .

 

Ów nowości będą już pokazywać się od wiosny 2010 w nowej szacie graficznej naszej strony internetowej.

 

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.