Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawią sie Iluminatory.

 

ARIES to konstrukcja dojrzala brzmieniowo,to typ brzmienia ktory skłoni do ich posłuchania kogoś kto jest po "przejściach" i wielkim poszukiwaniu tego co dobre w muzyce.

One nie są efekciarskie ,one nie są nawet efektowne,one są po prostu bardzo rzetelne.

Kultura i naturalnosc ,bez "wbijania " szpileczki słuchaczowi.

Kolumny które uspokoją słuchacza,ale nie tracąc nic ze swojej szczegółowości.

 

ARIES będzie w ofercie Studia 16 Hertz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na Audio Show i powiem wam szczerze, że z mojego systemu z Minasami, starym angielskim Audiolabem i pewnymi dodatkami jestem wręcz dumny :) Systemy, które wzbudziły moją ciekawość (było naprawdę co słuchać) zaczynały się cenowo za same kolumny to Minasy x 3, a reszta toru to.... kosmos. Kupiłem sobię kilka ciekawych albumów i słucham teraz, a samopoczucie mam zdecydowanie lepsze niż przy wczorajszej wieczornej sesji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych doświadczeniach jestem śczęśliwym człowiekiem :) Słuchałem m.in. 2 par kolumn, które o mało nie kupiłem i wiem, że pewnie wystawcy częściowo się nie popisali dopracowaniem sytemu ale... straszne to było po prostu.

 

terror twins, 8 Lis 2009, 10:23

 

>a jakieś wtopy są?

 

Nie rozumiem troszkę pytania. Jeśli chodzi o moje "wtopy" przy "strojeniu" systemu to mogę zaliczyć tylko zakup kabla Qed Spiral bo ni jak nie pasował do systemu. Ogólnie zmiany w kablach głośnikowych słychać dość drastycznie i trzeba po prostu znaleść ten pasujący do całości. Ja pewnie jeszcze kiedyś coś pokombinuje w tym temacie choć uważam, że teraz jest dobrze ale pewnie można lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem m.in. 2 par kolumn, które o mało nie kupiłem i wiem, że pewnie wystawcy częściowo się nie popisali dopracowaniem sytemu ale... straszne to było po prostu.

 

ciekawe zdanie,

 

możesz troche więcej;D

wtopy tzn, miałem na myśli jakieś kiepściutkie zestawy głośnikowe na AS

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wątek o AS w dziale stereo i tam można sobię poczytać co było "be", a co "cacy" :) Wiesz to jest kwestia gustu i preferencji. Jednym pasuje to, a innym tamto. Rozczarowaniem chyba największym dla mnie było stoisko Monitor Audio - RX8 zagrały tragicznie. Harpia wystawiła 300B Grande w pokoiku no nie wiem jakieś 15m2 i wyszła tragedia, szczególnie w niskich partiach pasma. Kilka zestawów za setki tysięcy złotych zagrały jak "koszmarki". Mnie zaiteresowało kilka zestawów ale cenowo zdecydowanie nie mój target więc w sumie taki troszkę dumny jestem z tego co mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz dudzinski, 10 Lis 2009, 14:32

 

>Oczywiscie zdeklasował morela.Narazie wygrzewanko i z godziny na godzine jest siudme niebo.

>Jak emocje opadną napisze więcej.

>Musze przyznac ,że profesjonalne podejście do każdej sprawy samego konstruktora jest na bardzo

>wysokim poziomie .

 

 

Jak tylko usłyszałem D-260 w Credo , wiedziałem , że muszę je mieć w Minasach.

 

Teraz obaj mamy Minasy Preminm :-)

 

Do tych , którzy się wahają - naprawdę warto !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.