Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stolik robiony na zamówienie przy okazji zmiany mebli w kuchni. Fornir orzech amerykański grubość elementów 8 cm. Cena mało atrakcyjna dla potencjalnego klienta - ja staram się nie pamiętać takich rzeczy :) "Antywłamywacze" kupione gdzieś w sieci przez moją małżonkę :) Serdecznie pozdrawiam i z góry gratuluję. Życzę bezproblemowego przyjścia na świat w zdrowiu i szczęściu całej rodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce troszkę off top - mnie dziecko zmieniło strasznie. Po 21 latach palenia papierosów (ostatnie 6-7 lat paliłem 2 paczki dziennie) rzuciłem :) Rzuciłem także szaloną jazdę na motocyklu oraz zmieniłem samochód na bezpieczniejszy i zdecydowanie spokojniejszy (dynamika:)). Siedzę w kuchni godzinami aby dogadzać rodzinie. Nie kupuję w sklepie produktów typu wędliny, chleb, warzywa itp. Wszystko robię sam. Mieszkam na wsi, mam wędzarnię i gdzie nabyć tą cebulę czy marchew. Sam nie hoduję bo i tak czasu na spanie mam zdecydowanie zbyt mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już o dzieciach....hehheh

u mnie pociecha hasa na całego, dół owinięty kocem bo chodzikiem piz*a o kolumy;-(

no to Radzio się spisałeś;-D

ja mojej córeczce puszczam....bebe lilly;DDDD

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radoslavm, 11 Lis 2009, 23:09

 

A wracając do tematów stereo jaką muzą 'karmicie' swoje pociechy. Ja dziś dawałem ostro Royal

>Filharmonic Orchestra:))

 

U mnie jest etap tańców :) tzn. próby taneczno-glebowe są przeprowadzane więc raczej leci coś typowo dziecięcego i rytmicznego (zuzie, kulfony itp.). Na dzień dzisiejszy jeszcze jakiś RAP ją interesuje. Niestety ambitniejsza muzyka jest niezauważona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wal do producenta bo wiesz jak jest;D

mnie się podoba fornir sukupira, z fotek wygląda świetnie

ten głośnik znam z aplikacji z minasach, znam też opinie uzytkownika mimo, napisz Radek do marianusa

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko Panie Michale jak będzie upgrade to raczej do Minas Premium lub Credo:))

O Mimo pytałem z czystej ciekawości.

 

A propos maskownic do Minasów to korespondowałem dziś z Panem Rogalą i na tę chwilę niestety nie da rady. Sytuacja może się zmienić po Nowym Roku. Informacyjnie przekazuję gdyby ktoś był zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.