Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

terror twins, tu masz link do aukcji:

http://www.allegro.pl/item947583325_odtwarzacz_grundig_tuning_non_oversampling.html

 

Powiem Ci, że kupiłem u niego za 300 zł jakiś miesiąc temu staruszka PHILIPSA (w pięknym stanie) przerobionego (dodatkowo miał jeszcze dorobione wyjście na lampach) i staruszek strasznie sponiewierał dość wysoki model DVD Denona z przetwornikiem MF V-DAC. Serwerem muzycznym Apple TV z V-DAC'iem też pozamiatał. Jedyny minus to brak pilota ale mi to akurat nie przeszkadza. Pewnie są lepsze CD ale śmiem twierdzić, że do... 1000-1500 zł za używkę nic lepszego nie kupisz. Właśnie zamówiłem do tego Philipsa kabelek w USA Shunyata Diamondback i może będzie jeszcze lepiej :) Na razie u siebie temat CD załatwiłem i piszę to poważńie - bez jaj.

 

Co do końcówki - niestety teraz nie dam rady jej kupić. Muszę poczekać kilka miesięcy ale co się odwlecze... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o dźwięk, to narazie małe rozeznanie, bowiem nie miałem okazji z czymkolwiek porównać, drażni mnie te cholerne dvd.jest ostre jak Gibson Eds;-)

pilot to druga wkur....rzecz, której brak

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowa prezentacja:

 

 

Bardzo pozytywny jej odbiór:

 

The speakers are fantastic... even with the losses through your cam mic, and you tube... and listening through my Sennheiser HD 420 headphones (classic professional model) I can hear their liveliness, and dynamics, and your room acoustics .... great two way Viennas.. wonderful demonstration!

 

A Pan Grzegorz nie ma produktów w salonach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich milosnikow Studio 16 Hertz

 

Mam pytanie byc moze gdzies juz ktos o tym mowil wiec jesli tak to prosze o wyrozumienie ;)

Czy ktos porownywal moze stare Minas Anor z nowymi chodzi o wersje standardowe nie zadne Premium ?

Chcialbym sie dowiedziec glownie o bas czy w nowych Minasach jest on duzo mocniejszy niz w starej wersji ?

I jesli juz ktos porownywal to ogolnie o ile gorsze sa stare Minasy od nowych ?

czy to jakas drastyczna zmiana dzwieku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc... dziś zostałem ponownie tatą (9 dni po terminie) :) i jakoś udało mi się zebrać po cichu (pozabudżetowe) te 5 tys. na końcówkę więc rozpoczynam szukanie. Aby wszystko było jasne - to nie są pieniądze z becikowego czy coś takiego :)

Jak ktoś będzie coś słyszał o końcówce Audionet lub Usher 1,5 w dobrej cenie to bardzo proszę o cynk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia :)

 

arturkali5, 26 Mar 2010, 23:00

 

>Gratulacje Rebciu.

>

>Żeby tylko nowy brzdąc nie wymusił na Tobie kupna wypasionego wzmacniacza ...SŁUCHAWKOWEGO :-)))

 

Mam już 1,5 roczną córkę więc jestem na bieżąco i wiem co robię :) Należę do tej grupy osób które nie lubią słuchawek - taka prezentacja dźwięku mi nie pasuje po prostu. Mam ten komfort, że mogę sobie np. nocami słuchać muzyki dość głośno bez szkody dla reszty rodziny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie na pewno. Zbyt wiele dobrego ta końcówka wniosła żebym z tego zrezygnował :)

Jedno jest pewne - w Minasach drzemie ogromny potencjał i trzeba popracować nad resztą toru aby wydusić 100% możliwości. Naprawdę aż jestem skołowany - narodziny dziecka i tyle radochy po zmianach w stereo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.