Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

terror twins

 

tak wiem zauwazylem juz ze Minasy wlasnie takie sa i przy np. takiej muzyce jak A.M.Jopek Bosa graja super dzwiek naturalny i piekny :) nie brakuje tu basu bo kontrabas jest wyczuwalny na dobrym poziomie to pewnie tez zaleznosc od jakosci wydania plyty no ale A.M. Jopek raczej wszystkie plyty ma w dobrej jakosci na szczescie :)))

A troche kopa w basie brakuje mi np. na plycie Dire Straits Brothers in arms co prawda mam ta tansza wersje tej plyty z empiku za 20pln byc moze to tez przyczyna ze basu jest mniej niz na tej lepszej wersji ;) Pink Floyd The Division Bell tez mam z empiku nie pamietam za ile kupilem ale tez basu by moglo byc wiecej ;)

 

Mr.S

 

O widze ze zestaw teraz juz lepszy :) zawsze mialem slabosc do B&W a slyszalem tylko dawno temu zwykle 603 S3 z koncowka mocy rotel ta najlepsza z dawnych lat + przedwzmacniacz rotel nie pamietam symbolu i Marantz CD 10 i w tamtych latach to byl moj 1 kontak z "Hi Endem" i lekko sie zarazilem dobrym dzwiekiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o pink floyd to u mnie jest świetnie, masz na płycie the wall np.kawałek another brick in the wall,świetnie brzmi, jest potęga, szybkość uderzenie.to samo dire straits, świetna płytka

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to jednak Vify tylko czarne membrany.

post-1391-100005520 1272841494_thumb.jpg

post-1391-100005521 1272841494_thumb.jpg

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minas Anor III zbudowane są w oparciu o przetworniki :

 

Vifa XT18WO 09/08 -niskośredniotonowy z brązową membraną

Morel CAT 298 - wysokotonowy .

Kilka par kolumn będzie wytwarzanych z niskośredniotonowym Vifa XT18WO 08/08 z membraną w kolorze czarnym.

 

W czerwcu/lipcu będzie w sprzedaży Minas Anor IIIs z glośnikami ScanSpeak 18W 8522G01 zamiast Vify XT18WO. Tak napradę to ten sam glośnik zbudowany na koszu serii PL Vifa produkowany pod logiem ScanSpeak w Dani.

post-15230-100005518 1272866059_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terror twins

 

dzis poslucham tego utworu bo chyba o nim zapomnialem az mi wstyd bo to extra powerowy kawalek zaraz lece odpalic lampke i za godzine dam czadu pozniej Ci napisze jak to zagralo u mnie ;)

 

 

 

Tench, 2 Maj 2010, 01:05

 

>Sebolx chyba problem tkwi nie w klockach tylko w akustyce.

 

w akustyce ? nie znam sie na tym za bardzo ale chyba raczej akustyka basu mi w muzyce nie doda a moze doda ? mozesz cos wiecej napisac na ten temat ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terror twins, 1 Maj 2010, 20:17

 

>jeśli chodzi o pink floyd to u mnie jest świetnie, masz na płycie the wall np.kawałek another brick

>in the wall,świetnie brzmi, jest potęga, szybkość uderzenie.to samo dire straits, świetna płytka

 

no i juz po odsluchu hmm... another brick in the wall fajnie zagralo ale jak dla mnie za malo tej potegi bylo pozniej odpalilem "Hey you" tez fajnie bylo bas dosyc mocny i nawet kopa mial ale dla mnie jeszcze to nie to ja chyba musze jednak te altusy 140 kupic hehe nie no zartuje oczywiscie ;)

Minasy spokojne wzmacniacz spokojny CD to juz nie wiem ale raczej tez bez kopa wiec pewnie dlatego caly czas mi czegos brakuje ale tak to juz jest w tym temacie audio ze trudno trafic zestaw ktory Nas zadowoli w 100% pewnie jeszcze dlugo bede szukal czegos co bedzie gralo tak jak bym chcial ale moze kiedys to sie uda mam nadzieje ;)

Coraz czesciej mysle ze moze lampa to nie dla mnie ? byc moze mocny tranzystor z kopem dynamiczny bardziej by mi sie spodobal ? tylko wokale juz takie nie beda no i cena kosmiczna to pewne :-/

Do tej pory malo slyszalem ale mysle ze duzo dowiem sie na AS w wawie bo tam bedzie okazja zeby posluchac wielu zestawow wiadomo ze raczej bardzo drogich ale bede mial jakies odniesienie co do dzwieku ktory mam u mnie teraz :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>w akustyce ? nie znam sie na tym za bardzo ale chyba raczej akustyka basu mi w muzyce nie doda a

>moze doda ? mozesz cos wiecej napisac na ten temat ? :)

 

Akustyka nie ma zadnego wplywu na BASS!! Najwiekszy wplyw na BASS ma $$$, widocznie nie kupiles odpowiedniego hajendu, znaczy sie ze za tanie te Twoje klocki. Przy zakupie nastepnego wzmaka zwroc uwage czy ma przycisk loudness...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tench

 

masz racje kupuje 4x altus 140 do tego stary najwyzszy model wzmacniacza TECHNICS bo ma loudness i super moc :)))

do tego bede zmuszony dokupic bardzo drogie Hi Endowe kable zeby moj Hi End nie byl za tani bo tani Hi End nie zagra basem :]

a i dzieki za info o akustyce przy tym zestawie ktory kupie zadna akustyka nie ma znaczenia bedzie prawdziwy bas moc i power nawet jesli wszystko wywale z pokoju hehe :)))

 

Faktycznie to fotum jest coraz "lepsze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terror twins, 6 Maj 2010, 21:53

 

>w centralnym co masz za głośniki, z czym i jak to gra>

 

Vifa M10MD-39-08 + Morel CAT 298, gra to Denonem AVR 1907.

 

Gra to bardzo przyjemnie. Jeśli chodzi o kino domowe to jestem zadowolony i żadnych zmian nie planuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.