Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk gratulacje. Nowe kolumny w dom, radość w dom :)

Do czego zmierzasz ? Wysokotonowy z dziubkiem to jakaś modyfikowana vifka-fifka ;) czy .. ?

Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też noszę się z zamiarem posłuchania S16. Mam nadzieję, że trafi się okazja. Porównywał ktoś może S16 do KEF LS50? Jak to porównanie wypada z lampą?

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się recenzja Fezz Audio Silver Luna, między innymi w zestawieniu z Studio 16 Hertz

I co kur#@&%(*&fffffffa następny bez pilota, a mógł by być to wzmak dla mnie. Brał bym w ciemno, w głucho

No ludzie co WY robicie ! Jak coś robicie to róbcie od początku do końca. Ładne to to ładne gra z tego co napisane, aleee partyzantka jakaś, kulas zrypany na dzień dobry bez pilota.

Przepraszam musiałem.

ps.

tylko nie mówcie, że co ta za problem można podejść i wyciszyć gałką, bo nie można, musi być z pilota

Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk gratulacje, nic tylko zazdrościć.

 

Użytkownik mack10 dnia 15.12.2015 - 10:39 napisał

Pojawiła się recenzja Fezz Audio Silver Luna, między innymi w zestawieniu z Studio 16 Hertz

I co kur#@&%(*&fffffffa następny bez pilota, a mógł by być to wzmak dla mnie. Brał bym w ciemno, w głucho

No ludzie co WY robicie ! Jak coś robicie to róbcie od początku do końca. Ładne to to ładne gra z tego co napisane, aleee partyzantka jakaś, kulas zrypany na dzień dobry bez pilota.

Przepraszam musiałem.

ps.

tylko nie mówcie, że co ta za problem można podejść i wyciszyć gałką, bo nie można, musi być z pilota

 

Robert bierz CS 55 od Patryka i będziesz happy.

Stereo Cayin A70 MKII, Marantz 67SE, Studio Hertz 16 Minas Anor 2,5III

Kino Yamaha 767, Blu-ray Panasonic, Himedia 600, Dali concept 1, JBL ES 150, Epson TW 3200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa koledzy.

No bracie gratuluje ,to teraz na szybkości zyskałeś co Patryk?

Tak szybkość, dynamikę, jeszcze bardziej zróżnicowanie w dolnych rejestrach i kick bass.

no proszę-4ohmy,bass-refleks w tył!

Pomyślałeś o maskownicach?

Oczywiście że są maskownice :)

Patryk,

mozesz przypomniec co miales wczesniej ze stajni S16h? Jak to u Ciebie zmienialo sie? Co zyskales? Co straciles? Plusy dodatnie... Plusy ujemne... ������

Miałem i Minas Anor, ARIES Classic SE

Każdy model - zszyte wyśmienicie ale akcentowane na inne podzakresy.

Minas Anor grają najrówniej, mają cudny kick bass, wokal.

ARIES Classic z naciskiem na cieplej, gęściej, z bardzo obfitym dołem.

Small ARIES tu zachowana sygnatura Illuminatorów jak w większym ARIES Classic gdyż to "mój dźwięk" ale granie wiadomo że jednak inne bo i małe monitorki i wysoko tonowy klasę wyższy co daje większy wgląd w nagrania, przestrzeń, pogłębienie planów za kolumnami, dźwięczność, wybrzmienia itd. Także dla każdego coś bardzo miłego wspólne cechy to średnica wybitna. A że całościowo każde z w/w grają zacnie to wiedzą Ci co słuchali/słuchają i odpowiednio skonfigurowane i połączenie wrodzonych cech z resztą systemu dają efekt wspaniały!

Patryk, gratki. Cieszę sie razem z Tobą.

Jak się sprawuje mniejszy Illuminator?

Jak pisałem pokrótce powyżej - szybkość, jędrność, niesamowite zejście.

to napisz od razu Patryk jaki piec masz w planach?

Jaki to się okaże za jakiś czas, czy zostanę z obecnym czy.... ;)

Patryk gratulacje. Nowe kolumny w dom, radość w dom :)

Do czego zmierzasz ? Wysokotonowy z dziubkiem to jakaś modyfikowana vifka-fifka ;) czy .. ?

Zmierzam do..... systemu absolutnie dla mnie grającego wybornie (mam pewną drogę obraną) i słuchania, słuchania, słuchania :P

Patryk gratuluję, rozumiem,że poprzednie były za wielkie do Twojego pomieszczenia?

Generalnie ARIES jest do dużych pomieszczeń, jednak ja miałem skonfigurowany system w ten sposób że grało bardzo dobrze, ale też z powodów innych (dzieciak i mniejsza jednak mobilność dużych kolumn obecnie) kolejnym moim krokiem było przejście na monitor. Więc przy okazji poszedłem pułap wyżej, o klasę wyżej!

Patryk gratulacje.

Ten to Twój?

http://allegro.pl/cayin-cs-55a-i5856277484.html

Powodzenia w sprzedaży

Tak to mój :)

Więc żyję hehe nie trzeba wdrażać poszukiwań, to wina Small ARIES :)

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram podobną Mingdą...moja 368 B-5 i mam wpięte Dali Grand ale coraz bardziej chodzi za mną 16-cie Hertz-ów..tylko w co by celować do 20mkw...?

 

a z jakiej części jesteś?

do 20 metrów to może popatrz za monitorami

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej chodzi za mną 16-cie Hertz-ów..tylko w co by celować do 20mkw...?

Miałem podobną zagwozdkę, 19m2

Pan Grzegorz sugerował monitory (Canto) ale ostatecznie stanęło na Mimo, już chyba nie ma ich w ofercie.

Grały rok i byłem bardzo zadowolony.

Ale przyszedł czas na zmiany, W bezpośredniej konfrontacji Minasy nie dały im szans... Teraz cieszą mnie ogromnie i szybko ich nie zmienię.

Edytowane przez Hrehor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.