Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oglądając serial na netflixie "czarne lustro" w ucho wpadł mi utwór, który śpiewa jedna z bohaterek drugiego odcinka, po przekopaniu neta znalazłem w oryginale.

 

https://www.youtube.com/watch?v=G_K9xsSdgMs

Edytowane przez morfeusz_

Obecnie: Roksan Caspian MKII + CD Caspian M1 + S16Hertz Canto Grand. Kable: Audionova StarLight RS, Audionova euphoria RS, Supra Trico. Rapture AMP, Fostex TH-X00, Shure SRH 1540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio przyszedł do mnie z Francji album Anastasis , Ark Brendana już trochę wcześniej kupiłem.

 

Piotr wyślij na prv info o tych kablach, a także przesłuchaj sobie na Tidalu album Irmy Thomas "After The Rain" może Ci się spodobać.

Obecnie: Roksan Caspian MKII + CD Caspian M1 + S16Hertz Canto Grand. Kable: Audionova StarLight RS, Audionova euphoria RS, Supra Trico. Rapture AMP, Fostex TH-X00, Shure SRH 1540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od lat jednak ubolewam, że nie w całym składzie.

Dla mnie Pink Floyd skończyło się wraz z rozpadem zespołu. Nigdy sam Roger Waters nie zagrał tego tak jak z całym zespołem. I odwrotnie. Nowy skład Pink Floyd bez Rogera nie zagrał tak, żeby mi pantofle spadły.

Dla mnie do końca moich dni w pamięci pozostaną czterej młodzi, ambitni chłopcy, którzy przewrócili Świat do góry nogami.

 

P.S.

"Show" może i to był - nic poza tym.

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pink Floyd to faktycznie zespół wszechczasów. Jestem zresztą ich wieloletnim zagorzałym fanem.

Dla jednych to za Syd Barrett-a był najlepszym ich okresem a inni z kolei najbardziej doceniają okres kiedy przyszedł Gilmour ktory w zasadzie miał zastępować nie dającego się ujarzmić i walczącego z wieloma osobistymi problemami Barretta.

 

Posiadam całą dyskografię i to w dodatku różne wydania Pink Floyd na analogu i cyfrze. Niemniej doceniam niezmiernie solowe dokonania Waters-a ...byłem na kilku jego show w tym ostatnio 2 lata temu . Osoby które tam były to nie tylko fani P.F , wszyscy pod ogromnym wrażeniem. Mimo zaawansowanego wieku ten charyzmatyczny artysta potrafi zdobywać nawet u końca kariery tuziny fanów. Gilmour z całym moim ogromnym szacunkiem za wkład w zespół już tego tak nie potrafi . Posiadam na nośnikach jego dokonania solowe ale tylko w ramach kolekcji bo był znakomitym ogniwem w PF ale tez nie sięgam po nie do odsłuchów.

 

 

 

 

Przy koncercie PULSE z Earls Court na BluRay na projektorze i odpowiednich Watt-ach , ciary na plecach gwarantowane :)

 

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pink Floyd to faktycznie zespół wszechczasów. Jestem zresztą ich wieloletnim zagorzałym fanem.

Dla jednych to za Syd Barrett-a był najlepszym ich okresem a inni z kolei najbardziej doceniają okres kiedy przyszedł Gilmour ktory w zasadzie miał zastępować nie dającego się ujarzmić i walczącego z wieloma osobistymi problemami Barretta.

 

Posiadam całą dyskografię i to w dodatku różne wydania Pink Floyd na analogu i cyfrze. Niemniej doceniam niezmiernie solowe dokonania Waters-a ...byłem na kilku jego show w tym ostatnio 2 lata temu . Osoby które tam były to nie tylko fani P.F , wszyscy pod ogromnym wrażeniem. Mimo zaawansowanego wieku ten charyzmatyczny artysta potrafi zdobywać nawet u końca kariery tuziny fanów. Gilmour z całym moim ogromnym szacunkiem za wkład w zespół już tego tak nie potrafi . Posiadam na nośnikach jego dokonania solowe ale tylko w ramach kolekcji bo był znakomitym ogniwem w PF ale tez nie sięgam po nie do odsłuchów.

 

 

 

 

Przy koncercie PULSE z Earls Court na BluRay na projektorze i odpowiednich Watt-ach , ciary na plecach gwarantowane :)

 

 

 

Ja cenię sobie oba te okresy. Syd Barrett był oczywiscie tym pierwszym ( przed Gilmurem)

Ale wg mnie Gilmur godnie go muzycznie zastąpił. Wniósł (wg mnie) nowe dobre brzmienie ale z kolei sporo zamieszania do zespołu.

Z Syedem nie było problemów takich jak z Gilmurem. Ten cenił się na tyle, że Roger w pewnym momencie nie wytrzymał. To tak w skrócie.

 

Podobnie myślę o twórczości zespołu Dżem.

Bez Ryska nie słucham. Chociaż znam osobiście cały skład. Z jednym z nich chodziłem nawet do szkoły. Sorry chłopaki ale ja tylko słucham muzy.

Mówią, że każdego do się zastąpić. Ja jednak jestem innego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja cenię sobie oba te okresy. Syd Barrett był oczywiscie tym pierwszym ( przed Gilmurem)

Ale wg mnie Gilmur godnie go muzycznie zastąpił. Wniósł (wg mnie) nowe dobre brzmienie ale z kolei sporo zamieszania do zespołu.

Z Syedem nie było problemów takich jak z Gilmurem. Ten cenił się na tyle, że Roger w pewnym momencie nie wytrzymał. To tak w skrócie.

 

 

 

Osobiście cenię wszystkie okresy PF :)

 

Powiedział bym jednak iż to przy R.Watersie reszta nie wytrzymała no i zaczęła się " ciemna strona ..." P.F a zaraz THe Wall i to dosłownie gdyż wlasnie pod dyktaturą Rogera powstało , najwybitniejsze zresztą dzieło wszechczasów . Wybitne ,niepowtarzalne a co najważniejsze zawsze aktualne.

 

 

 

Podobnie myślę o twórczości zespołu Dżem.

Bez Ryska nie słucham. Chociaż znam osobiście cały skład. Z jednym z nich chodziłem nawet do szkoły. Sorry chłopaki ale ja tylko słucham muzy.

Mówią, że każdego do się zastąpić. Ja jednak jestem innego zdania.

 

Dżem to inny zespół , inna historia . Wielokrotnie przyjeżdzają do Łodzi i staram się bywać na ich koncertach . Riedla nikt nie zastąpi ale szacunek dla grupy iż grają nadal bardzo dobrze ale też i Balcar radzi sobie nader świetnie i wcale nie powoduje dyskomfortu wielu fanom Dżem-u.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli i nie tylko

 

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno

Niż wcale :). Tej płyty nie można nie mieć.

 

Zdecydowanie tak..ale jeżeli ktoś szuka ciekawych dźwięków i przestrzeni to polecam Future Sound Of London, Shpongle, Scann-Tec, Miktek, OTT, Solar Fields, Krusseldorf.

Cayin a88T MK I, Diapason Adamantes III, Questyle CMA 600i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.