Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aqs

(Konto usunięte)

Naprawdę taki chłam jest teraz na rynku...

 

To fakt, a ceny istny kosmos

Moje zdanie jest takie że lepiej zainwestować w lepsze kolumny, najlepiej w kolumny S16Hz, niż pakować grubą kasę w DACi, myślę tu o kwotach przekraczających wartość kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi odpowiedzieć.

Jak ma się A-70 T mk2 do Sugden A21 Signature.

Z odsłuchów dodam, że Sugden A21 wypada dużo lepiej niż CS-88A.

Nie słuchałem A-70 T mk2.

A stoję przed zakupem wzmaka w kwocie 12000pln.

Ktoś tu ma rozeznanie w temacie?

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból dupy w z wydanej kasy ;)

Teraz są na to maści :)))

A70 MK2 musisz koniecznie posłuchać, na dobrych lampkach to inny świat od A88 czy jakiegokolwiek tranzystora. Zwłaszcza z Minasami to pewniak. Tym bardziej, że Twoja Kambodża na źródle wypada korzystnie. Znaczy będzie progres.

Barwa nie do pobicia w tej cenie.

Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To fakt, a ceny istny kosmos

Moje zdanie jest takie że lepiej zainwestować w lepsze kolumny, najlepiej w kolumny S16Hz, niż pakować grubą kasę w DACi, myślę tu o kwotach przekraczających wartość kolumn.

Też tak myślałem do czasu jak w Audiofilu po cd zagrał gramofon i spadły mi kapcie. Wtedy uznałem że źródło równie ważna rzecz.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Też tak myślałem do czasu jak w Audiofilu po cd zagrał gramofon i spadły mi kapcie. Wtedy uznałem że źródło równie ważna rzecz.

 

 

podaje przykład, mamy kolumny za 5tyś, ja nie kupiłbym DACa za 10tyś tylko na odwrót, kolumny za 10tyś, DAC za 5tyś, to miałem na myśli, no i gramofon to nie DAC, oczywiście wszystko jest ważne, wzmacniacz to podstawa, każdy kabelek, gra system jako całość plus akustyka.

To moje osobiste zdanie, każdy robi jak uważa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz lepszą górę i basik przy zachowaniu super gładkości to zostają Alexandry.

Gdzie najlepiej szukać tych Alexandrów?..Muszę zrobić kosztorys :)

czekam z niecierpliwością na paczkę z Hongkongu.

Piotrze podeślij linka gdzie zamawiałeś te Obligatto i jak poszła cała operacja zamówienia,zakupu,przesyłki?...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze podeślij linka gdzie zamawiałeś te Obligatto i jak poszła cała operacja zamówienia,zakupu,przesyłki?...

 

Moje Obbligato kupiłem tutaj:

http://m.ebay.pl/itm/Matched-Pair-of-Obbligato-Premium-Gold-Capacitor-0-47uF-630V-/291288254991?_trkparms=aid%253D222007%2526algo%253DSIC.MBE%2526ao%253D1%2526asc%253D20150519202348%2526meid%253D348bebe00d1d46c3b6520d37117b3176%2526pid%253D100408%2526rk%253D8%2526rkt%253D25%2526sd%253D291288269667&_trksid=p2056116.c100408.m2460

 

Płatność przez PayPal. Transakcja przebiegła sprawnie z małym zastrzeżeniem, że na drugi dzień po zapłaceniu dostałem info od sprzedawcy, że wysyłka do Polski kosztuje 12 $ a nie 8 $ jak podał w aukcji. Po zapłaceniu różnicy dostałem nr wysyłki. Zamówiłem kilka szt a za wysyłkę tylko te 12 $.

 

Gdzie najlepiej szukać tych Alexandrów?..Muszę zrobić kosztorys :)

 

Duelondy kupisz tu:

http://www.hificollective.co.uk/components/duelund_alex.html

Obbligato też kupisz w tym sklepie tylko trochę drożej.

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

z tą wysyłką z Chin to różnie bywa, mnie właśnie idzie paczka z małymi perypetiami

 

Nadanie 2017-01-06 21:39 International Postal System

 

Wysłanie przesyłki 2017-01-07 16:10 GUANGZHOU

 

Przyjęto w Polsce 2017-01-29 22:53 WER Warszawa

 

Przesyłka w transporcie 2017-01-29 24:00

 

Kontrola celna 2017-01-30 16:38 WER Warszawa

 

Wysłanie przesyłki 2017-01-30 20:57 WER Warszawa

 

Nadejście 2017-01-31 02:58 WER Zabrze

 

Kontrola celna 2017-01-31 08:05 International Postal System

 

Zwolniono po kontroli celnej 2017-01-31 08:43 International Postal System

 

ciekawe czy się urząd celny doczepi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..widzę że Alexsandry to 900 VDC a u mnie są wszystkie 630 VDC.. Jak te wartości się mają, można zastąpić?..nie mam o tym pojęcia.

Obbligato kuszą ceną tylko się biję że będą "zagrzeczne" bo zależy mi na najniższym zejściu, masie i na mikrodynamice w górnych rejestrach, na zadziorności strun dokładnie. Zostało mi to po przygodzie z tubowymi Klipschami...

Edytowane przez Aleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może 4 luty ,sobota koło 18:00 , tak też wstępnie umówiłem się z Defolem a z tego co pamiętam to razem mieliście wpaść. Szymon jak się wykuruje to też będzie

Rafał, wysłałem Ci wiadomość. Szymona obecność jest niezbędna, Szymon wie dlaczego :) Potwierdzę jeszcze w piątek bo lada dzień żona rodzi i różnie bywa z jej samopoczuciem.

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, wysłałem Ci wiadomość. Szymona obecność jest niezbędna, Szymon wie dlaczego :) Potwierdzę jeszcze w piątek bo lada dzień żona rodzi i różnie bywa z jej samopoczuciem.

Dam znać pod koniec tygodnia czy będę na chodzie. Do czego ja Wam jestem potrzebny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
z tą wysyłką z Chin to różnie bywa

(...)

ciekawe czy się urząd celny doczepi

Skoro zwolnili z odprawy celnej to sie nie doczepi, inaczej przystaliby Ci pismo zebys zapłacił VAT dopiero wydaliby Ci przesyłkę.

 

Do małych i tanich paczek sie nie czepiają. Ściągałem takie po 300usd i bez problemu. Na liście Chińczyk pisze mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.