Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ oczywiście Mirku ,że najważniejsze są emocje. Ja natomiast mam to szczęście obcowania z systemem który łączy te dwie cechy , nazwałbym to ,, Perfekcyjną Muzykalnością". I uwierz mi , często ciary snują się po mym ciele. To oczywiście jest zdanie i odczucie mojej skromnej osoby .

Pozdrawiam.

 

nie musisz mnie zapewniać że masz to szczęście obcowania....wiem to.. i dlatego tak ociągam się z wizytą

u Ciebie, coby te szczęście mnie nie przytłoczyło ;-)

masz system którego nie trzeba zachwalać....broni się sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8N Fan mozesz mi powiedziec czemu ma sluzyc to pytanie?

Pytanie jest wprost, bez podtekstów ale zadam je specjalnie dla Ciebie prościej.

Proszę o tytuły całych płyt jeśli takie są, lub konkretne utwory na danych płytach.

Wtedy jest szansa w swoich systemach sprawdzić co nam, na czym-który fragment niedomaga lub jest lepiej niż w systemie Rafała.

 

Myślę że Rafał wrzuci nam tu taką referencyjną listę z Ciarami

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było moje podstawowe spostrzeżenie. Nie wiem co jest tego przyczyną - nieskrępowany sposób odtwarzania, może to? To trzeba posłuchać najlepiej na swojej muzie. Ostatnio słuchaliśmy Krzysia Krawczyka i były jaja bo zagrało to zaskakująco dobrze.

Pamiętacie te recenzje o systemie który obnażył kiepskie realizacje? Tu mamy system który je odrobine reanimuje

Edytowane przez Marcin_Sz

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdej.. . :) ten system wiele przeciętnych realizacji reanimuje.

 

Dokładnie, cokolwiek odpalisz u Rafałka ciary gwarantowane, system nie boi się żadnego repertuaru, reprodukcja dźwięku wybitna po prostu. Trochę się różnych zestawień nasłuchałem (również tych z cenowego topu) i prawdę mówiąc, te najlepsze z nich są daleko daleko daleko za tym co gra u Rafała gdzie zestawienie jest synergiczne (elektronika+akustyka). System ten na tyle odstaje od całej reszty, że dyskusja o tym co jak gra i czy są ciary jest po prostu bez sensu jeżeli nie było się u Rafałka i nie słuchało tych dźwiękowych delicji. To doświadczenie przestawia/ustawia punkt widzenia/odniesienia na dobry dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8N Fun, Emdester juz widze udzielil za mnie odpowiedzi, mam nadzieje, ze nie bede musial tego specjalnie dla Ciebie bardziej tlumaczyc. Odpowiedz na to pytanie nic Ci nie da, jest pozbawione sensu, sorry.

 

Jak bym chciał to bym zapytał Ciebie czy Emdestera ale pytam Rafała i już nie musisz, musicie się tu produkować z kolejnymi odpowiedziami nie pytani.

 

Dziękuję z góry :)

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdej.. . :) ten system wiele przeciętnych realizacji reanimuje.

Niema czegoś takiego, jak reanimacja przeciętnych realizacji ;))

Coś takiego robi słaby system audio..

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimbazo , puknij się w łe.. zanim wyskoczysz jak filip z konopi, to świadczy o Tobie i Twoim doświadczeniu w obcowaniu z muzyką.

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimbazo , puknij się w łe.. zanim wyskoczysz jak filip z konopi, to świadczy o Tobie i Twoim doświadczeniu w obcowaniu z muzyką.

A może to jednak świadczy o Twoim braku doświadczenia, nie słyszałeś ale oczywiście wiesz jak gra, jak sama nazwa "doświadczenie" sugeruje aby je mieć trzeba czegoś doświadczyć..... System Rafała wyciąga to co najlepsze z każdego nagrania, wiadomo im lepsza realizacja tym lepsza prezentacja. Proponuje zabrać płytkę która nie sprawia przyjemności w odsłuchu na swoim sprzęcie i wybrać się do Łodzi i posłuchać jak "uśrednia" ją "słaby" system audio.

Edytowane przez tb82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było moje podstawowe spostrzeżenie. Nie wiem co jest tego przyczyną - nieskrępowany sposób odtwarzania, może to? To trzeba posłuchać najlepiej na swojej muzie. Ostatnio słuchaliśmy Krzysia Krawczyka i były jaja bo zagrało to zaskakująco dobrze.

Pamiętacie te recenzje o systemie który obnażył kiepskie realizacje? Tu mamy system który je odrobine reanimuje

 

System Rafała bardzo dobre realizacje odtwarza w wybitny sposób i nie dlatego że kosztuje pół miliona złotych polskich ,bo słuchałem droższych systemów i grały w sposób warty części tej kwoty i nic dziwnego bo gdzie im technologicznie do tego co stoi u Rafała.

 

System Rafała nie obnaża źle nagranych płyt jak to robią inne systemy za średnie i duże pieniądze ,na tym systemie przeciętne realizacje brzmią w sposób taki iż słucha się ich przyzwoicie .Tego nie daje wiele innych systemów obnażając takie przeciętne realizacje.

Czyli brzmi niczym reanimacja takich utworów ,oczywiście system ich nie poprawia bo tego zrobić nie może ale klasa ,ogromna klasa tych urządzeń powoduje ogromną przyjemność słuchania utworów które z reguły nie nadają się do prezentacji możliwości systemu.

 

Ostatnio klubowicz wspominał mi przez telefon iż słuchał systemu za 700 tyś znanego śląskiego dystrybutora i nie dlatego że chciał go kupić ,zainteresowany był gramofonem tegoż dystrybutora o którym ja osobiście wyrażałem się bardzo dobrze .Ów dystrybutor chciał podkreslić walory gramofonu zestawiając go w systemie wartym 700 tys zł. Wszak dźwięk wg.klubowicza 16Hz nie był zły ale nie powalił go na kolana ,nie oszołomił go ,wręcz powiedział że system który ma wzmak +koumny 16Hz+Cayin za 20 tyś nie ma czego się wstydzić przy owym systemie ,wszak ten drugi był mniej przestrzenny ale 20 tyś konta 700 tyś daje do myślenia .

 

Gimbazo , puknij się w łe.. zanim wyskoczysz jak filip z konopi, to świadczy o Tobie i Twoim doświadczeniu w obcowaniu z muzyką.

 

Wirtualnych słuchaczy jest tu na forum dużo,ale skoro zdecydowałeś się zamieścić post w klubie 16Hz a nie na forum ogólnym musisz mieć jakieś doświadczenie o tym o czym tu piszemy,czyli o Ethosach ,adaptacji i systemie napędzającym te kolumny . Marcin_Sz ma bo był u Rafała ,wszak trwało to wiele miesięcy zanim trafił do niego ale posłuchał i może o tym konstruktywnie napisać. Ty nie byleś ,zachęcam Cię do tego abyś doświadczył tego o czym tu piszemy bo wtedy możesz się konstruktywnie wypowiedzieć .Teraz piszesz wirtualnie o doznaniach brzmieniowych Marcina Sz i innych osobach będących na odsłuchu u Rafała. (z całym szacunkiem dla Twojej osoby abyś nie odebrał tego postu jako atak na Twoją osobę) .

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem witamy teoretyka

 

Ty masz problem z interpretacją, tego co słyszysz.

Dobry, czy wybitny system audio, jest w stanie pokazać prawdę o nagraniu i niema to nic wspólnego z reanimacją materiału zawartego na CD ;))

Tak jest nagrywana duża ilość płyt i tylko słabe systemy sobie z tym nie radzą.

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wizyta u Rafała kompletnie przebudowala wyobrażenie o tym co to jest dobre granie, a szukałem długo i sporo eksperymentowałem... A widzę że Kazik (z pełnym szacunkiem) masz to jeszcze przed sobą.

Z drugiej strony - wizyta u Rafala może być dla Ciebie bolesna...

Edytowane przez Marcin_Sz

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System Rafała bardzo dobre realizacje odtwarza w wybitny sposób i nie dlatego że kosztuje pół miliona złotych polskich ,bo słuchałem droższych systemów i grały w sposób warty części tej kwoty i nic dziwnego bo gdzie im technologicznie do tego co stoi u Rafała.

 

System Rafała nie obnaża źle nagranych płyt jak to robią inne systemy za średnie i duże pieniądze ,na tym systemie przeciętne realizacje brzmią w sposób taki iż słucha się ich przyzwoicie .Tego nie daje wiele innych systemów obnażając takie przeciętne realizacje.

Czyli brzmi niczym reanimacja takich utworów ,oczywiście system ich nie poprawia bo tego zrobić nie może ale klasa ,ogromna klasa tych urządzeń powoduje ogromną przyjemność słuchania utworów które z reguły nie nadają się do prezentacji możliwości systemu.

 

Ostatnio klubowicz wspominał mi przez telefon iż słuchał systemu za 700 tyś znanego śląskiego dystrybutora i nie dlatego że chciał go kupić ,zainteresowany był gramofonem tegoż dystrybutora o którym ja osobiście wyrażałem się bardzo dobrze .Ów dystrybutor chciał podkreslić walory gramofonu zestawiając go w systemie wartym 700 tys zł. Wszak dźwięk wg.klubowicza 16Hz nie był zły ale nie powalił go na kolana ,nie oszołomił go ,wręcz powiedział że system który ma wzmak +koumny 16Hz+Cayin za 20 tyś nie ma czego się wstydzić przy owym systemie ,wszak ten drugi był mniej przestrzenny ale 20 tyś konta 700 tyś daje do myślenia .

 

 

 

Wirtualnych słuchaczy jest tu na forum dużo,ale skoro zdecydowałeś się zamieścić post w klubie 16Hz a nie na forum ogólnym musisz mieć jakieś doświadczenie o tym o czym tu piszemy,czyli o Ethosach ,adaptacji i systemie napędzającym te kolumny . Marcin_Sz ma bo był u Rafała ,wszak trwało to wiele miesięcy zanim trafił do niego ale posłuchał i może o tym konstruktywnie napisać. Ty nie byleś ,zachęcam Cię do tego abyś doświadczył tego o czym tu piszemy bo wtedy możesz się konstruktywnie wypowiedzieć .Teraz piszesz wirtualnie o doznaniach brzmieniowych Marcina Sz i innych osobach będących na odsłuchu u Rafała. (z całym szacunkiem dla Twojej osoby abyś nie odebrał tego postu jako atak na Twoją osobę) .

To znaczy że wasze kolumny reanimują dźwięk, czy graj wiernie ?

Rozumie, ze niektórzy przeżywają szok słysząc wysoką wierność odtwarzanego materiału i nie potrafią określić tego przyczyny.

 

Zatem witamy teoretyka...

hejter.jpg

 

Na Sugdenie tak nie zagra... przerabialem ;)

 

Świat nie kończy się na Sudgenie ;)) - reszta systemu też gra.

Poza tym nie wyrażam się o jakości sprzętu Rafała bo go nie słyszałem, tylko poruszyłem problem reanimacji ;))))) muzyki

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że wasze kolumny reanimują dźwięk, czy graj wiernie ?

 

Kazik jesteś tu na forum od 2004 tak jak ja więc powinieneś wiedzieć że jak nie byłeś i nie słyszałeś to nie piszesz na zasadzie domysłów . Nie byleś - proszę nie pisz o tym jak tam brzmi bo tego po prostu nie wiesz .

 

Przeczytaj wyraźnie mój post słowo po słowie . Przeanalizuj go i zrozumiesz .

 

System Rafała nie obnaża źle nagranych płyt jak to robią inne systemy za średnie i duże pieniądze ,na tym systemie przeciętne realizacje brzmią w sposób taki iż słucha się ich przyzwoicie .Tego nie daje wiele innych systemów obnażając takie przeciętne realizacje.

Czyli brzmi niczym reanimacja takich utworów ,oczywiście system ich nie poprawia bo tego zrobić nie może ale klasa ,ogromna klasa tych urządzeń powoduje ogromną przyjemność słuchania utworów które z reguły nie nadają się do prezentacji możliwości systemu.

 

 

Ja Ci powiem ostatnio będąc u klienta klient wspominał iż w jednym z jego domów sąsiadką jego jest Anna Maria Jopek i on do niej mówi iż ma dobrze nagrane płyty ,a ona na to ''wiesz jakbyś posłuchał tego w studio gdzie nagrywają materiał to to co Ty dostajesz na płycie to jest materiał zubożony o możliwości zapisu płyty CD''

 

I w tym sensie to porównanie systemu Rafała (nie samych kolumn bo same nie grają) do innych systemów ma się tak jakbyś u Rafała słuchał ze szpulowca materiału nagranego prosto w studio a na innym systemie płyty CD . Czy to rozumiesz ? .System Rafała daje większe możliwości odtworzenia płyt . Czyli tym samym ta sama płyta zostanie odtworzona korzystniej niż na Twoim czy moim systemie zakładając podobne pieniądze systemów.

 

System Rafała nie gra jak system za 500 tys a za jego wielokrotną wartość .

 

Dla mnie osoby która składa systemy klientom system Rafała zmienił wyobrażenie o dźwięku ,myślałem że buduję dobre systemy ,myślałem.......

 

Sugdeny znam na wylot i mam dobre zdanie o nich ,ale ….......to przecież nie jest sprzęt którym chcesz gonić Rafałkowe WM300 który i innej lidze grają :-) Najlepszej ,najwybitniejszej.

 

Brzmienie systemów u wielu osób jest różne wynika to z ceny ,umiejętności zestawiania z sobą urządzeń,technologii z której są wykonane. Nie możesz wymagać od średniej klasy urządzenia że ono dogoni to topowe najlepsze. My tu w Polsce mamy ogromny potencjał (polscy konstruktorzy) do zrobienia dźwięku bardzo dobrego ,nie mamy tylko takich środków i możliwości produkcyjnych co zachód Europy ,ale znany się na ich tworzeniu i wiedzą to Niemcy chcąc nas za wyrobników . Ów Niemcy po przesłuchaniu SET-a 140 powiedzieli że jest jeden problem tego urządzenia : jest za tani (50tyś Euro) ,powinien kosztować 2 x więcej .(Niemcy chcący robić deal handlowy z Amplifonem)

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale to poniższe świadczy o tym, że zrobiłeś kolumny nie wiedząc jak grają...

 

Dla mnie osoby która składa systemy klientom system Rafała zmienił wyobrażenie o dźwięku...

 

...i dopiero gdzieś-tam ich słuchając poznałeś ich prawdziwą wartość...

 

System Rafała nie gra jak system za 500 tys a za jego wielokrotną wartość .

 

Przez uprzejmość nie spytam, ile tych systemów za kilka(naście) milionów złotych - w kontrolowanych warunkach - słuchaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale to poniższe świadczy o tym, że zrobiłeś kolumny nie wiedząc jak grają...

 

 

Widzisz polemika z Tobą jest trudna ….. albo powinna odbywać się na innej płaszczyźnie

 

...i dopiero gdzieś-tam ich słuchając poznałeś ich prawdziwą wartość...

 

Faktycznie na moich systemach jakoś grają (DSC Debussy ) a gdzieś tam ( Amplifon WM300, SET140, DCS Vivaldi mogą zagrać lepiej )

 

Ach faktycznie poznałem ich wartość :-)

 

Gdybyś wiedział ile czasu stroiliśmy system ,ile było zmiennych przy ich konstruowaniu .

 

Nie ma to jak włożyć Visatony W170 S albo Beymy do kolumn ,dołożyć jeden kondensatorek i 3 rezystory na pokrętle i uznać się za producenta od hajendu :-)

 

Przez uprzejmość nie spytam, ile tych systemów za kilka(naście) milionów złotych - w kontrolowanych warunkach - słuchaliście.

 

Nie takich nie słuchaliśmy ,pomijam wystawy ,bo te nie są do słuchania i oceny .Jest wiele świetnych produktów wytwarzanych na świecie z ciekawym brzmieniem ,oglądaliśmy ciekawe kolumny produkowane we Francji ,świat to nie tylko napompowane Magico ,czy Wilsony ,pomysłów na dobre granie trochę jednak jest zwłaszcza z tubkami na górze pasma ,chcę tylko podkreślić że Polacy nie gęsi.....i nie pisze tylko o sobie czy Amplifonie .

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wiedział ile czasu stroiliśmy system ,ile było zmiennych przy ich konstruowaniu .

 

Ale to jest chyba właśnie miejsce, gdzie można o tym ciekawie napisać. Nieprawdaż?

 

Pamiętaj też proszę, że niektórzy producenci weszli na rynek z przemyślaną, topową konstrukcją, a dopiero później schodzili w dół cennika.

Na prośbę klientów lub odpowiadając na zapotrzebowanie dystrybutorów. Wspomniany głośnik Visatona pojawił się właśnie w takim cyklu produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty masz i siedzisz w tym klubie :-)))

 

Ów Niemcy po przesłuchaniu SET-a 140 powiedzieli że jest jeden problem tego urządzenia : jest za tani (50tyś Euro)

 

Dziwna logika, bo za niską ceną sprzedaży powinna martwić się konkurencja, a nie ten co ma klientów bez wysiłku.

Na pewno powiedzieli, że to co sprzedają jest za tanie? Jak nie wiedzą jak się podnosi cenę, to im podpowiem :-)

Edytowane przez Wuelem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mi wizyta u Rafała kompletnie przebudowala wyobrażenie o tym co to jest dobre granie, a szukałem długo i sporo eksperymentowałem... A widzę że Kazik (z pełnym szacunkiem) masz to jeszcze przed sobą.

Z drugiej strony - wizyta u Rafala może być dla Ciebie bolesna...

 

Nie tylko Tobie Marcinie. Nie tylko Tobie. Ja patrzę na to z innej strony. Chociaż wiem doskonale, że nigdy nie będzie mnie stać na taki system to jestem ogromnie dumny, że miałem okazję go posłuchać i to nie raz. Super system u mega fajnego właściciela to jest coś.

Wiem, że zawsze mogę się umówić i przyjechać do Rafała posłuchać, pogadać bez żadnych "napinek".

Oczywiście trochę "zazdroszczę ", że nie mam tego u siebie ale nie jest to żadna obsesja ani dziwna choroba. Cieszę się poprostu tak samo jak właściciel.

Rafał jest bardzo otwartą osobą. Każdego "mocno zakręconego" przyjemnie, nakarmi i chętnie porozmawia o muzyce, sprzęcie, ludziach którzy ten sprzęt robią i o nikim złego słowa nie powie.

 

Dlatego Panowie i Panie - więcej dystansu do samych siebie.

Tu nikt nie chce niecnego udowadniać.

My - ludzie, którzy byłyśmy u Rafała (kiedyś sceptycznie nastawieni) teraz widzimy audio w zupełnie inny sposób. Nie znam osoby, która by po styczności z tym systemem kręciła nosem ( chyba, że trochę ja- ale ja już tak mam).

 

Dlatego apeluję po raz któryś do Wszystkich hejterów:

Nie krzywdźcie człowieka, który ma coś czego Wy nie macie.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcecie skorzystać z zaproszenia Rafała to ja to rozumiem. Ale na Boga nie piszcie o tym czego nigdy nie słyszeliście !!!

Jeśli czujecie zadowolenie z Waszych systemów to chwała Wam za to. Ja też jestem ze swojego zadowolony.

Z drugiej jednak strony jeśli jednak czytujecie to forum to dowód, że jednak szukacie czegoś więcej. Może potwierdzenia tego "że Wasz system jest najlepszy" ?

 

Uff. Rozpisałem się pewnie nieco chaotycznie ale czas mi ucieka bo słucham muzy.

Mimo tego mój przekaz powinien być czytelny.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

...i dopiero gdzieś-tam ich słuchając poznałeś ich prawdziwą wartość...

 

To akurat każdy facet powinien zrozumieć. Jak do auta wlejesz lepszego paliwa to silnik daje lepsze wyniki pod każdym względem. Tak samo jak tor wyścigowy. Po dziurawym najlepszy bolid nie osiągnie wyników na maxa.

Grzesiek wcześniej nie musiał znać tych lepszych paliw, super torów.

Robił swoje a inni Panowie zbudowali dla jego bolidu tor.

Tak to działa.

 

 

 

.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to jednak świadczy o Twoim braku doświadczenia, nie słyszałeś ale oczywiście wiesz jak gra, jak sama nazwa "doświadczenie" sugeruje aby je mieć trzeba czegoś doświadczyć..... System Rafała wyciąga to co najlepsze z każdego nagrania, wiadomo im lepsza realizacja tym lepsza prezentacja. Proponuje zabrać płytkę która nie sprawia przyjemności w odsłuchu na swoim sprzęcie i wybrać się do Łodzi i posłuchać jak "uśrednia" ją "słaby" system audio.

Widzisz ja mam to szczęście, że u mnie każdy materiał gra tak, że sprawia przyjemność w odsłuchu.

A sugerowanie o braku doświadczenia, świadczy raczej o Twoim podejściu do ludzi słuchających muzyki.

Jeśli człek rozsądny, osłuchany czyta wypowiedź, że system wiele przeciętnych realizacji reanimuje, to jak mam to rozumieć?

System ma wiernie odtworzyć materiał muzyczny, jeśli gra wybitnie to ludzie wypisują powyższe głupoty i wyrządzają krzywdę producentom sprzętu.

 

Ale branża jest czujna i raczej nie normalnie reaguje na wpis broniący systemu.

Proponuję czytać niektóre wpisy bez napinki i ze zrozumieniem.

 

Przeczytaj wyraźnie mój post słowo po słowie . Przeanalizuj go i zrozumiesz .

 

To samo tyczy się mojego posta.

 

 

Edytowane przez Kazik II

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zabrać płytkę która nie sprawia przyjemności w odsłuchu na swoim sprzęcie i wybrać się do Łodzi i posłuchać jak "uśrednia" ją "słaby" system audio.

 

A Ty kolego jakie masz płyty takie j.w.? Może akurat mam, to posłucham.

 

Uff. Rozpisałem się pewnie nieco chaotycznie ale czas mi ucieka bo słucham muzy.

 

A czego słuchasz?

 

////////////////////////////////////////////////////////

Moderacja

kolejne konto ziko369

takie zabawy wyłącznie niszczą wątki klubowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

 

 

A Ty kolego jakie masz płyty takie j.w.? Może akurat mam, to posłucham.

 

 

 

A czego słuchasz?

Agnieszko, tak sie składa ze dzień Twojej rejestracji czyli 16-08 wypada w dzień moich urodzin, tym bardziej sie cieszę ze moge odpisać na Twojego pierwszego posta ;-)

Napisz cos o sobie, przywitaj sie w klubie, napisz jak z calego as akurat tu trafiłaś i napisałaś pierwszego posta - miałaś jakies doświadczenia z kolumnami s16?

 

 

Z innej beczki, nie wiem co myśli o tym reszta osób tu pisząca, ale wg. Mnie lepiej by ten klub działał gdyby wulem byl jednak wykluczony banem... Ciężka z nim polemika, każda odpowiedz traktuje jak atak, a w zasadzie nie wiadomo po co tu siedzi skoro jest takim przeciwnikiem po co siedzieć w klubie MIŁOŚNIKÓW?

 

 

 

////////////////////////////////////////////////////////

Moderacja

kolejne konto ziko369

takie zabawy wyłącznie niszczą wątki klubowe

:-( :-( :-(

Kurde, a juz myślałem, że uda mi sie poderwać...

Barjekę z datą urodzenie mialem dobrą..

No nic, życie...

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wiele osób szuka dziury w całym i łapie za słówka. Jak było wcześniej napisane, że dźwięki były zawieszone w przestrzeni to były zarzuty, że system Rafała ma skopaną, nienaturalną scenę, a wiadomo, że chodziło o konkretne realizacje które tak zostały nagrane. Jak teraz ktoś napisał, że reanimuje gorsze realizacje to są zarzuty, że system uśrednia, nie różnicuje nagrań itp. A ja to rozumiem (może dlatego, że byłem i słuchałem) tak ,że wiele płyt, których ciężko się słucha u przeciętnego Kowalskiego (do którego ja też się zaliczam) u Rafała brzmią lepiej czy nawet świetnie. Wynika to z tego, że u Rafała nie ma skopanej akustyki, niedomagających kolumn czy elektroniki. Jak ktoś napiszę zaraz, że był i słuchał u Rafała i bas wgniatał w fotel to zaraz będzie, że to pewnie system do robienia dyskotek i będzie dalej tłumaczenie. Ciężko jest czasem opisać to co słyszymy. Zresztą zastanawia mnie czy wszyscy krytykujący znają wierne brzmienie wszystkich instrumentów czy też siedzą w głowach artystów oraz osób odpowiedzialnych za mastering i wiedzą jak oni by chcieli żeby u nas w domu brzmiała ich płyta. Nie wiem z czego wynika ta krytyka. Trzeba się pogodzić, że polska manufaktura też może zrobić dobre kolumny. Niekoniecznie dla wszystkich. Jest wolny rynek. Słuchałem, nie podobało się, to kupuję co innego.

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.