Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam wzmacniacz Primaluna Prolog Premium z lampami KT120 i KT34 , odtwarzacz Oppo105.

Jakie kolumny Studia 16hz będą optymalne? O dacu też myślę :-)

Słuchałem Minas Anor w wersji podstawowej na wzmacniaczu Cayina A70 i było wyśmienicie ale na chwilę obecną musi wystarczyć to co mam.Proszę o sugestie. Oczywiście ostateczny odsłuch u mnie. Głównie chodzi mi o to ile muszę odłożyć na nowe kolumny.

Gdzie mieszkasz? Jak blisko, to zapraszam do mnie posłuchać S16H Tirion. Jest też DAC The Protagonist Mk2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mieszkasz? Jak blisko, to zapraszam do mnie posłuchać S16H Tirion. Jest też DAC The Protagonist Mk2.

Jak będzie czas zakupu DACA to na pewno będę chciał posłuchać Protagonista. Na razie skupię się na kolumnach.Będę chciał mieć je najpóźniej w grudniu. Umówię się w Tychach i jak będzie możliwość to posłucham z Daciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam o rzut beretem od Tychów. Gdy będziesz się wybiera do Grzegorza, to i ja zapraszam na kawę i pogawędkę

 

Mieszkam w Zabrzu , jak będę się wybierał do Tych to dam znać i z przyjemnością skorzystam z zaproszenia. Najprawdopodobniej będę z kolegą bo ja jestem niezmotoryzowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Posiadam wzmacniacz Primaluna Prolog Premium z lampami KT120 i KT34 , odtwarzacz Oppo105.

Jakie kolumny Studia 16hz będą optymalne? O dacu też myślę :-)

Słuchałem Minas Anor w wersji podstawowej na wzmacniaczu Cayina A70 i było wyśmienicie ale na chwilę obecną musi wystarczyć to co mam.Proszę o sugestie. Oczywiście ostateczny odsłuch u mnie. Głównie chodzi mi o to ile muszę odłożyć na nowe kolumny.

 

Gdybyś był zainteresowany używanymi kolumnami Minas Anor Premium to ja mam na sprzedaż. Mieszkam w Katowicach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mieszkam w Zabrzu , jak będę się wybierał do Tych to dam znać i z przyjemnością skorzystam z zaproszenia. Najprawdopodobniej będę z kolegą bo ja jestem niezmotoryzowany :)

Spooko, a kolega też zainteresowany tematem audio? Bo jak nie, to się będzie nudził z nami. Powiedz mu na zachętę że częstuję przepysznym kawiszczem default_smile.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apisano 27.07.2017 - 19:31

Użytkownik venom200 dnia 20.07.2017 - 01:14 napisał

Ps powiem Wam ludziska że jestem w szoku w sensie mojego DACa XiangSheng DAC 05.

To już nawet nie w tych pieniądzach ale ogólnie wymiata. Double PCM 1794 ma taką barwę że aż się nie chce muzyki wyłączać. McGyver ma rację kość jest niesamowita

 

Grzegorz to bardzo cenna informacja ,miałeś trochę DAC-ów do porównań.

Po Twoim opisie można taki DAC wziąć za pewniaka przy identycznej konfiguracji : A70TMK2+Minasy III s 2,5R . Poznałem Twoje preferencje słuchowe ,są bardzo podobne do moich.

W innych zestawieniach doradzam jak zwykle posłuchać każdego z tych urządzeń w swoich warunkach z konkretnym modelem kolumn , wzmacniacza. Zmiennych potrafi być wiele

 

Potwierdzam , ten DAC to jest petarda, z CG w wersji podstawowej gra to rewelacyjnie , jestem w szoku że źródło potrafi na tyle poprawić brzmienie

Edytowane przez progetheus

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spooko, a kolega też zainteresowany tematem audio? Bo jak nie, to się będzie nudził z nami. Powiedz mu na zachętę że częstuję przepysznym kawiszczem default_smile.png

Kolega też słucha muzyki i już posiada Minas Anor :)

Czekam na możliwość odsłuchu jego kolumn u mnie.

Ja osobiście jeśli wzmacniacz da radę to wolał bym IV z Morelem Elit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W moich Tiroinach gra właśnie Morel Elite, i na nic bym go nie chciał zamienić. Chyba że Morel kiedyś wypuści beryla, to się wtedy skuszę żeby wypróbować.

 

A dlaczego akurat Morel berylowy ? Są beryle innych marek. No chyba, że lubisz morele :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Potwierdzam , ten DAC to jest petarda, z CG w wersji podstawowej gra to rewelacyjnie , jestem w szoku że źródło potrafi na tyle poprawić brzmienie

Kolejny użytkownik XiangSheng. Wiecie z mojego polecenia ile forumowiczów już ma tego DACa. Pw otrzymałem kilka.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego akurat Morel berylowy ? Są beryle innych marek. No chyba, że lubisz morele :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Względy praktyczne. Teraz mam Morela, ewentualny Morel berylowy będzie pewnie miał takie same wymiary frontu i rozstaw śrubek, więc na próbę mogę wkręcić sztuka za sztukę, pozostaje tyko zrobić nowe zwrotnice i można testować bezinwazyjnie z moożliwścią powrotu d tego co było bez zostawiania śladów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny użytkownik XiangSheng. Wiecie z mojego polecenia ile forumowiczów już ma tego DACa.

Między innymi i ja, potwierdzam niezły DAC, głęboki bas, duża przestrzeń, dynamika. Taki energiczny przekaz do rockowych live-ów. Ze średnicą trochę gorzej i tu przy mniejszych składach, subtelniejszej muzyce korzystam jednak z przetwornika na lampkach. Xiang za te pieniądze to best buy, idealny na początek zabawy w audio i dobry wstęp przed poważniejszymi konstrukcjami McGivera, LKSa, itp. Edytowane przez Aleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Względy praktyczne. Teraz mam Morela, ewentualny Morel berylowy będzie pewnie miał takie same wymiary frontu i rozstaw śrubek, więc na próbę mogę wkręcić sztuka za sztukę, pozostaje tyko zrobić nowe zwrotnice i można testować bezinwazyjnie z moożliwścią powrotu d tego co było bez zostawiania śladów.

 

Ebay sunny audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny użytkownik XiangSheng. Wiecie z mojego polecenia ile forumowiczów już ma tego DACa. Pw otrzymałem kilka.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Myślałem że przesadzasz w tych swoich zachwytach nad tym DACiem ale akurat sam czegoś szukałem i myślę czemu nie , chętnie porównałbym z innymi DACami bo jest się czym zachwycać

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że przesadzasz w tych swoich zachwytach nad tym DACiem ale akurat sam czegoś szukałem i myślę czemu nie , chętnie porównałbym z innymi DACami bo jest się czym zachwycać

Zapraszam do mnie. Zachodnia Małopolska (Zagłębie). Edytowane przez McGyver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do mnie. Zachodnia Małopolska (Zagłębie).
MC co ty chcesz porównywać. Przecież ja pisałem że to inna liga. Ale w tej cenie to jest całkiem spora namiastka dobrego grania. Uważam że w zestawach do 20 tyś to i tak nie potrzeba niczego innego. Bo po co armata na muchę. Ja już kombinuję co możesz z niego jeszcze wycisnąć. Z resztą już rozmawialiśmy o tym

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny użytkownik XiangSheng. Wiecie z mojego polecenia ile forumowiczów już ma tego DACa. Pw otrzymałem kilka.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Ja też wyjdę z cienia :-)

DAC wart każdej wydanej złotówki.

Jeżeli ktoś kupuje kolumny S16H do tego wzmacniacz i brakuje kasy na źródło, jest to dobra propozycja.

Pewnie że DAC nie jest idealny i mozna lepiej, ale nie w tej cenie.

 

Polecam do kolumn S16H i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.