Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

Gato grało a było na SB Acoustic .

 

Grzegorz, powoli zmieniam zdanie na temat lamp :)

 

Na AVS grało audio note (zarówno te z UK) z gramiakiem i grało to zacnie.

 

Jak będziesz miał już Seta w Tychach i będziesz organizował jakieś spotkanie to daj znać proszę

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, powoli zmieniam zdanie na temat lamp :)

 

Na AVS grało audio note (zarówno te z UK) z gramiakiem i grało to zacnie.

 

Jak będziesz miał już Seta w Tychach i będziesz organizował jakieś spotkanie to daj znać proszę

 

Świat lamp jest naprawdę przebogaty . Tutaj można znaleźć każde brzmienie i miękkie muzykalne i szybkie do ciężkiej muzyki .

 

SET-a 140 sprowadzę do nowego 30m pomieszczenia na wiosnę 2018 roku

 

Ja w tym roku byłem jako zwiedzający w sobotę ,niejako jadąc od klienta zajrzałem na wystawę AVS.

Trzeba przyznać że jej rozmach i zasięg spory .Rozwinęła się niebywale.

 

Trzeba pogratulować organizatorowi za tak przygotowaną z rozmachem imprezę.

 

Przybyłem na godz. 13.00 i ledwo i z trudem zaliczyłem ją w całości ,oczywiście w przyspieszonym tempie no i odpuściłem sprzęt przenośny ,słuchawki i instalacje na Narodowym bo zwiedzałem do samego końca blisko godziny zamknięcia .

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat lamp jest naprawdę przebogaty . Tutaj można znaleźć każde brzmienie i miękkie muzykalne i szybkie do ciężkiej muzyki .

 

SET-a 140 sprowadzę do nowego 30m pomieszczenia na wiosnę 2018 roku

 

Ja w tym roku byłem jako zwiedzający w sobotę ,niejako jadąc od klienta zajrzałem na wystawę AVS.

Trzeba przyznać że jej rozmach i zasięg spory .Rozwinęła się niebywale.

 

Trzeba pogratulować organizatorowi za tak przygotowaną z rozmachem imprezę.

 

Przybyłem na godz. 13.00 i ledwo i z trudem zaliczyłem ją w całości ,oczywiście w przyspieszonym tempie no i odpuściłem sprzęt przenośny ,słuchawki i instalacje na Narodowym bo zwiedzałem do samego końca blisko godziny zamknięcia .

 

Ten trochę drogi ale Set42 może być już na prawdę super. Jakaś kolumna na lekkich membranach na basie i to może być to :)

 

Jaki przetwornik audionote używa w zakresie średnio-nisko, że 8W grał z takim wygarem?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem na godz. 13.00 i ledwo i z trudem zaliczyłem ją w całości ,oczywiście w przyspieszonym tempie no i odpuściłem sprzęt przenośny ,słuchawki i instalacje na Narodowym bo zwiedzałem do samego końca blisko godziny zamknięcia .

 

Właśnie, chyba Ciebie widziałem w Tulipie w sobotę wieczorem, ale gnałeś tak, że strach było zatrzymać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, chyba Ciebie widziałem w Tulipie w sobotę wieczorem, ale gnałeś tak, że strach było zatrzymać :).

 

Darek miło byłoby się z Tobą przywitać ,trzeba mnie było zaczepić .Moja gęba jest charakterystyczna :-)

 

W Tulipie akustyka lepsza stąd na koniec zostawiłem sobie odsłuchy każdej z sal tegoż hotelu .

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak on gra Scan-Speak D3404/552000 seria ELLIPTICOR ? 2480 zł sztuka !

 

Grzegorz trzeba kupić i sprawdzić . Kupujesz ?

 

Grały na AVS monitory na dwóch Elipticorach ,jak ja wszedłem do pokoju to grały dobrze ,dał bym inną elektronike ale grały ,ale czy wysokotonowy gra lepiej od Twojego R3004/6620 ? to bym miał wątpliwości . Mnie bardziej do zabawy ciekawi midwoofer Elipticora ,tego bym sprawdził w roli średniaka .Przyglądałem się średniakowi z Aidy 2 Sonus Fabera i tam ta membrana nieco przypomina w budowie coś co jest połączeniem węglowca + włókna szklane w bardziej płaskim profilu celulozy . Dlatego tego Elipticora bym sprawdził, jako podobnego , kopułkę to przy okazji acz niekoniecznie ,ale grała trzeba przyznać .

Silniki dziś są przeróżne w głośnikach ,ale to wszystko do czego ma głośnik posłużyć i jaka efektywność ma wyznaczać zestaw kolumnowy .

Szukam brzmienia w membranie :-)

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Moje Minaski wystawione na sprzedaż. Myślę że dogadam się jak znajdzie się jakiś zainteresowany

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Szykuję sie prezencik na święta, na literę A ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Ale zgadza się stajnia ta sama tylko produkt A jakiś tam

 

Stajnia najlepsza, wszystkie produkty w swojej klasie to top, zamówień dużo to i trzeba swoje odczekać, ja czekałem dłuuugie cztery miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która kolumna zagra lepiej i jaki to będzie dźwięk, z końcówką mocy 2x500W 4 ohm trafo 2KW Ethos Vertigo czy Credo D400 ?

 

Wiesz co to w gruncie rzeczy podobne brzmienie ,Ethosy Vertigo grają na Krellu 400cx+ pre KCT+ CD Audio Research u Tybero ,a CREDO D400 na monoblokach Cayina 860 (8x 6550 tungsola) +pre SC 6L+ CD MBL-a u Lorda . Obie kolumny to mocne dynamiczne brzmienie ,musiałbyś posłuchać aby się wypowiedzieć .Akustyka pomieszczeń jest rożna ,w pierwszym przypadku dom z bali ,a w drugim dom powojenny czyli bardzo dobra akustyka .Pierwszy salon duży ,drugi mniejszy .

 

Wrażenie brzmieniowe jest w obu przypadkach ,napewno dynamika obu systemów spora .Naturalność i przestrzeń świetna zarówno techniki iluminatora na średnicy pasma jak i techniki węglówki .

 

Mogę Ci powiedzieć że oderwać się trudno od obu prezentacji .U Tybero Krella KAV 500i zastąpił zestaw dzielony Krella 400cx+KCT ,u Lorda cholernie szybkie monobloki sterują tym basem w niewiarygodny sposób , chyba nikt by nie uwierzył że lampy sterują tym basem ,a nośność tego dźwięku niesłychana .

 

Jak znajdziesz czas Lord zaprasza ,okolice Rzeszowa.

post-15230-0-15635900-1512729520_thumb.jpg

post-15230-0-43634300-1512729530_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Minaski wystawione na sprzedaż. Myślę że dogadam się jak znajdzie się jakiś zainteresowany

No i się znalazł ;) Minasy długo za mną "chodziły" i w końcu się udało. Caiyn A-55 TP zamówiony. Więc w klubie już nie tylko jako "czytacz" mogę być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się znalazł ;) Minasy długo za mną "chodziły" i w końcu się udało. Caiyn A-55 TP zamówiony. Więc w klubie już nie tylko jako "czytacz" mogę być ;)

Artur niech Ci "moje Minaski " pięknie grają. Cieszę się że znalazły właściciela który je doceni i uszanuje. Bo z tym akurat różnie bywa. Tak samo jak ostatnio sprzedałem samochód również trafił do konesera marki.

Pozdrawiam i witamy w klubie.

Ps masz jedne z najbardziej popularnych medialnie Minasów hehehe.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się trochę spóźniłem, ale może jeszcze znajdzie się ktoś kto będzie upgradowal swój system bo chętnie przygarnął bym jakąś parę Minasów ;)

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Mogę Ci powiedzieć że oderwać się trudno od obu prezentacji .U Tybero Krella KAV 500i zastąpił zestaw dzielony Krella 400cx+KCT ,u Lorda cholernie szybkie monobloki sterują tym basem w niewiarygodny sposób , chyba nikt by nie uwierzył że lampy sterują tym basem ,a nośność tego dźwięku niesłychana .

 

Oba modele prezentują się bardzo dostojnie, podoba mi się fornir dąb, palisander już mam, ale widział bym u siebie Credo D400 w tym jasnym wykonaniu, dźwięk Vertigo pewnie jest porównywalny do moich Credo R150, D400 z tymi węglowymi SS zapewne będzie inny, pamiętam jeszcze węglówkę z Usherów, Lord Vader mówił mi już jakiś czas temu że ta węglówka z SS jest lepsza (ciekawe czy słuchał tej z Ushera :) pozdrawiam Lord) Oczywiście Credo R150 zostają ze mną jeszcze długo długo. Lubię sobie pomarzyć :))

 

Jak znajdziesz czas Lord zaprasza ,okolice Rzeszowa.

 

 

Muszę kiedyś zawitać, czas mam już zmierzony Kraków-Rzeszów 1.30 h

 

Więc w klubie już nie tylko jako "czytacz" mogę być ;)

 

Gratulacje, na tych filmikach z YT pięknie grają te Twoje Minaski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z przyjemnością posluchalbym D400 z tymi monoblokami u Lorda i porównał ze starymi Credo, których słucham w domu i które uaielbiam :) nie to żebym się wpraszał ;), z drugiej strony Rzeszów kawałek drogi a i 4 miesięczny drugi syn nie pomaga w wyrwaniu się z domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Minaski wystawione na sprzedaż. Myślę że dogadam się jak znajdzie się jakiś zainteresowany

Która kolumna zagra lepiej i jaki to będzie dźwięk, z końcówką mocy 2x500W 4 ohm trafo 2KW Ethos Vertigo czy Credo D400 ?

Widzę że tu i ówdzie szykują się zmiany...więc i ja daje swoje pod młotek by nadążyć za wami http://allegro.pl/show_item.php?item=7083358827#thumb/4

Edytowane przez Aleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Aqs,

Jeżeli zaproszenie od Lorda Vadera obejmowałoby i mnie, to przy sprzyjających wiatrach (czas) zabrałbym sie i ja na odsłuchanie D400. Może nawet wziąłbym mój D220?

 

Dam znać

 

Ja z przyjemnością posluchalbym D400 z tymi monoblokami u Lorda i porównał ze starymi Credo, których słucham w domu i które uaielbiam :) nie to żebym się wpraszał ;), z drugiej strony Rzeszów kawałek drogi a i 4 miesięczny drugi syn nie pomaga w wyrwaniu się z domu :)

 

Fajnie byłoby się spotkać w jednym czasie i porównać kolumienki :) gratulacje powiększenia rodzinki.

 

Widzę że tu i ówdzie szykują się zmiany...więc i ja daje swoje pod młotek by nadążyć za wami

 

Ja nie planuję, ale jak zmienię lokum to mi palisander nie będzie pasował do reszty :)

Na co zmieniasz Minasy Plus

 

A tak przy okazji, czy w Twoim aucie nie zostały przypadkiem moje ciemne okulary?

 

 

McG co ty piłeś w tedy :))

Edytowane przez aqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.