Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nijak się mają. Robiłem osobiste porównania na różnych DACach typu dCS Debussy, AN DAC4, Mytek Manhattan i Mytek 192 Stereo DSD, Weiss Engineering Minerva w obudowie WLM i ... dCS NB łoi wszystkie Luminy i LINNy.

Jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić Malinę ... zapraszam.

 

To najlepszy stosunek jakości do ceny jaki znam. Choć patrzac na cenę byc moźe Malina wyjdzie lepiej. Bo na jakość to nie sądzę.

Jeszcze lepiej z zewnętrznym, dobrym zegarem.

 

Pozdro

 

BTW. Grzegorz ... Wesołych Świąt i najlepszego w Nowym 2018 roku. Nowych konstrukcji i otwarcia siedziby i studio.

Czyli Ty również polecasz Maline?

 

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BTW. Grzegorz ... Wesołych Świąt i najlepszego w Nowym 2018 roku. Nowych konstrukcji i otwarcia siedziby i studio.

 

Jak to Grzegorz... ?

A My Klubowicze to co ?

Baranki w stajence ?

 

Wszystkiego Dobrego Wszystkim !!

Zdrowych, pogodnych i wesołych świąt !!!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba, że planujesz tworzyć ńowe konstrukcje Studio 16 Hz.

 

Ja nie. Ale już dawno Grześkowi mówiłem co by mnie zatrudnił to ludziska nie musieli by tak długo czekać na jego produkty :) hehe.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

He, he ...

Właśnie słucham nowej taśmy ... Double Fantasy.

Grzegorz lubi słuchać u mńie analogu. Ta brzmi zajebiscie. Grzegorz ... zapraszam po raz kolejny.

 

A jak się ma NB + Debussy do analogu (taśma, gramiak) ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nijak się mają. Robiłem osobiste porównania na różnych DACach typu dCS Debussy, AN DAC4, Mytek Manhattan i Mytek 192 Stereo DSD, Weiss Engineering Minerva w obudowie WLM i ... dCS NB łoi wszystkie Luminy i LINNy. Wszystkie, nawet te topowe.

Jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić Malinę ... zapraszam.

 

 

Otóż to ,Maciek pytał mnie czy można system przyspieszyć ,nie rozjaśnić a wydobyć więcej oddechu mikro detali . Po wpięciu DCS-a NB kopara nam obu opadła :-) co tam w środku jest ?

 

Grzegorz lubi słuchać u mńie analogu. Ta brzmi zajebiscie. Grzegorz ... zapraszam po raz kolejny.

 

Piotr nie kuś mnie ,wiesz że ja bym tam i u Ciebie z tydzień tych taśm słuchał ,zakładając kolejną taśmę zarówno na te dwa leżące magnetofony z taśmami 12 cali jak i na dwa stojące 10 calowe krążki .

 

A wszystkie na 38cm2/sek przesuwu taśmy .Piękne granie ,płyta ( taśma ) Love Over Gold 1982 zwaliła mnie z nóg ,tu nie ma co się rozpisywać jak brzmiały mikro detale ,jaka była dynamika .Wierzcie mam trochę winylowych wydań tej płyty ,CD pomijam tej płyty , Przyjemność z obcowania muzyki z tej płyty niebywała. Słuchałem też cyfrowej realizacji studyjnej Brother In Arms 1985 i to mimo ze w studio nagrana została cyfrowo gra korzystniej . Kenny G z 1991 także cyfra grana na szpulowcu grała dobrze ,choć cyfrowe realizatory słychać .Cyfrowe realizatory słychać także w pierwszej cyfrowo nagranej płycie Donald Fagen The Nighfly 1982 choć na okładce gramofon ,wiadomo tutaj z cyfry odtwarzanej na analogu pełny analog być nie będzie .

 

Big bandy Piotra to coś co gra chyba najlepiej na jego systemie . Ale Pink Floyd nie pamiętam z której płyty podobał mi się bardzo .

 

Door'sów bym posłuchał chętnie z taśmy szpulowca .

 

Ja nie. Ale już dawno Grześkowi mówiłem co by mnie zatrudnił to ludziska nie musieli by tak długo czekać na jego produkty :) hehe.

 

 

Piotr sam wiesz teraz będzie trudniej z Twoją nogą ,no chyba że będziesz lutował zwrotnice przy biurku z lampą siedząc to fakt unieruchomiona noga przeszkodą nie będzie :-) a to zawsze czas zaoszczędzony .

 

A jak się ma NB + Debussy do analogu (taśma, gramiak) ?

 

Ja dawno już przestałem porównywać oba nośniki :analogowy i cyfrowy ,bo to dwie różne wizje i style brzmienia .W dobrym analogu jest piękno całości nasycenie środka ,płynne przejście środka i góry .Cyfra potrafi być dokładniejsza ,bardziej precyzyjna dla nowoczesnych realizacji polecana .

 

Lata 60,70 i I połowa lat 80 tych wolę z analogu ,nowoczesne realizacje zwykle są zapisane i tak na magnetofonach cyfrowych zwykle więc dobre źródło cyfrowe ma tu sens.

Napomnę że dobry sprzęt analogowy jak i cyfrowy tani nie jest .

 

BTW. Grzegorz ... Wesołych Świąt i najlepszego w Nowym 2018 roku. Nowych konstrukcji i otwarcia siedziby i studio.

 

Dziękuję .Wszystkiego Najlepszego z okazji Nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia dla klubowiczów jak i całego forum audio stereo ,spokoju ,odpoczynku i dobrej muzyki !

 

Rysiek Riedel ostatni hipis Europy ale i Świata już był,choć jak słucham List do M z Rawy Blues 91 rok zniewala ,śpiew z duszy

https://www.youtube.com/watch?v=3eqWS-B0KU8

 

Ale radośniej bo Święta Bożego Narodzenia nadchodzą ,piękna Pani Ania :-) jak ona to robi 30-tki i 40-tki mogą jej pozazdrościć wdzięku i urody :-) , jej muzyka pisana przez Krzesimira Dębskiego i teksty Jacka Cygana przeze mnie słuchana była zawsze.

 

Posłuchajcie w jakiej oprawie ta muzyka .

 

hejkum -kejkum kumotrze Szyszkowniku :-)

 

https://www.youtube.com/watch?v=4GoSRw5sXAU

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Canto Grand czy pasuje do nad356 po modzie z dac. Pokój 20metrow. Zagra to Pany? Myślę też o Kef r300

 

Pasuje ,do tego zestawu polecam precyzyjny CD jak Exposure lub inne precyzyjnie brzmiące źródło.

 

Panowie nie wiem czy wiecie bo ja od osób trzecich ale ...

Wszystkiego Najlepszego dla nowego klubowicza który się narodził ok.dwóch tygodni temu naszemu założycielowi klubu .Dotychczas jego stan posiadania to dwie córki i żona a teraz syn . Zapewne słuchacz dobrej muzyki jak to przy tacie słucha sobie pewnie kolęd jak to w święta ,ale po świętach nasza dobra muzyka krajowa i zagraniczna będzie mu umilała życie :-).

 

I nie pochwalił się nam :-)

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pasuje ,do tego zestawu polecam precyzyjny CD jak Exposure lub inne precyzyjnie brzmiące źródło.

 

Panowie nie wiem czy wiecie bo ja od osób trzecich ale ...

Wszystkiego Najlepszego dla nowego klubowicza który się narodził ok.dwóch tygodni temu naszemu założycielowi klubu .Dotychczas jego stan posiadania to dwie córki i żona a teraz syn . Zapewne słuchacz dobrej muzyki jak to przy tacie słucha sobie pewnie kolęd jak to w święta ,ale po świętach nasza dobra muzyka krajowa i zagraniczna będzie mu umilała życie :-).

 

I nie pochwalił się nam :-)

narazie źródło to Malinka i dysk. Cd trzeba dobierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych Radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich klubowiczów i miłośników konstrukcji Grzegorza.

A przy okazji zaproponuję świetny składak hitów świątecznych VA - KuschelRock Christmas (2017)

post-63276-0-17995000-1514200200_thumb.jpg

 

 

Pozdrawiają serdecznie Rafał z żoną :-)

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.W istocie jak wspomniał Grześ mały Mikołaj ma już 4 tygodnie.od najmłodszych lat będzie karmiony muzyką. Z braku czasu nie miałem możliwości poinformowania o fakcie.

Poza tym widać że świetnie sobie chłopaki radzicie ������nic tylko się cieszyć. Spóźnione ale szczere życzenia bozonarodzeniowe przyjmnijcie chlopaki ������������������������������

Edytowane przez terror twins

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.