Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma reguły, Grzesiek ma sporo pracy i ciężko się z nim "zgrać". Jakby nie było, jesteśmy rozsiani po całym kraju.

Jednemu się uda wcisnąć jeśli np. jest gdzieś na trasie i znajdzie się jakieś okienko a ktoś inny może pyta akurat w niezbyt dobrym czasie i nie uda mu się wstrzelić.

Mnie się też udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie nie typowe pytanie, jest może ktoś tutaj z okolic Szczecina ( ok.200 km) i posiada głośniki tej firmy,no i może miałby ochotę poświęcić trochę czasu dla mojej skromnej osoby by sobie coś tam posłuchała. Proszę o informację na PW . Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno nie wyklucza drugiego :) Jak już się będzie na AS to warto odwiedzić pokój S16Hz nawet w celach towarzyskich :)

 

Witajcie Panowie ,

 

Otoż to zapraszam serdecznie ,choćby na pogawędkę .W tym roku na prośbę Adama McGyvera uzupełniam jego produkt wystwowy mianowicie DACA Protagonist ,więc wrzucam trochę gratów do pokoju w przesłaniu " mało ale dobrze ".Tak więc będzie lampa i mini monitor ,nowy monitor ,niewielki gabarytem zewnętrznym ale coś tam powinien brzdękać :-)

 

Zapraszam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jak mi czas i zdrowie pozwoli też zawitam
Chopie!!!

Zdrowieć to bydziesz po AVS.

Jo jada z ekipą na 3 dni. Wybierz dzień, w którym domy se graba :)

 

Grzegorz zapewnia szkło, resztę my klubowicze. (jak to mówią po garnuchu).
Dwa razy niy godnej. W piątek niy wylezymy ze pokoju 216 :)

 

Edytowane przez piorasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mam pytanie.

Ale jaja, rym się trafił.

Anor Minas 3s. Czy one grają neutralnie, czy mają swój określony charakter? Czy koloryzują, czy upiększają?

Miałem Kef R300, właściwie byłem zadowolony, ale grały tak zimno, mało angażowały. Wymieniłem na Pylon Diamond 25. Te z kolei upiększają, grają swoim dźwiękiem, jakość basu mi przeszkadza. Czy wymieniając na Anor Minas 3s w końcu będę miał to, czego szukam?

Bo bliski już jestem zakupu Kef r500, ceny spadły, znam to brzmienie, wiem, czego oczekiwać.

Nie lubię w brzmieniu nadmiaru wysokich tonów, lubię, gdy są utemperowane, po prostu uważam, że głośniki mają nic od siebie nie dodawać, złe realizacje słabo grać, dobre- rewelacyjnie.

 

Aha.

Jestem z Poznania. Może ktoś chciałby mi pokazać, jak to gra?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jarrro

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anor Minas 3s. Czy one grają neutralnie, czy mają swój określony charakter? Czy koloryzują, czy upiększają?

Miałem Kef R300, właściwie byłem zadowolony, ale grały tak zimno, mało angażowały. Wymieniłem na Pylon Diamond 25. Te z kolei upiększają, grają swoim dźwiękiem, jakość basu mi przeszkadza. Czy wymieniając na Anor Minas 3s w końcu będę miał to, czego szukam?

 

Minasy na pewno będą miały lepszą barwę niż R300. Nie będą miały tak napompowanego basu. W brzmieniu będzie więcej miękkości. D25 nie miałem okazji posłuchać, ale raczej wszyscy piszą , że są dość ciemne. Górna średnica mocno wycofana. W Minasach średnica będzie pełniejsza, brzmienie będzie szybsze. Oczywiście musiałbyś posłuchać jak to zagra z Twoimi klockami. Czy Minasy dobrze się wpasują w resztę toru.

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o bas i jego zróżnicowane to w Minasach nie będzie problemu. Dużo zależy od reszty toru ale Minasy to brzmieniowa klasa wyżej. O ciepłej barwie nie wspomnę . U mnie Minasy i R300 miały ten sam poziom basu pod względem ilościowym. Jakościowo było lepiej o reszcie nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po sporej przerwie.

Powinienem napisać w dziale akustyka, ale z racji posiadania CG i przynależności do klubu zwrócę się do was i być może usłyszę jakieś sensowne rozwiązanie. Szykuję pokój odsłuchowy dla CG na czele. Sporo już za mną, aktualnie czekam na wykonanie dyfuzorów na ściany jako wisienke na torcie, oprócz sufitu bo ten cały w binarkach, więc temat z głowy. Chodzi mi o to, jak u was rozwiązany jest problem grzejników? Ja, po wstępnym zamontowaniu aluminiowych jestem załamany i szukam innego rozwiązania. Owe grzejniki na przodzie są puste(radiatory) i każdy dzwięk w pomieszczeniu strasznie sie przez nie rozprzestrzenia . Dodam, że ogrzewanie podłogowe nie wchodzi w grę, ponieważ podłoga też jest już akustycznie wykonana. Myślałem nad maskownicami, ale te nie do końca mogą przynieść zadowalające rezultaty. Prośba do was klubowiczów, co można w tym temacie poradzić, jakie u was są rozwiązania? Aby nie zasmiecac tematu proszę o pw.

Edytowane przez morfeusz_

Obecnie: Roksan Caspian MKII + CD Caspian M1 + S16Hertz Canto Grand. Kable: Audionova StarLight RS, Audionova euphoria RS, Supra Trico. Rapture AMP, Fostex TH-X00, Shure SRH 1540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.