Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę zaśmiecał. Poza tym jestem na telefonie, a w tel mam zdjęcia tylko w trakcie remontu.

Obecnie: Roksan Caspian MKII + CD Caspian M1 + S16Hertz Canto Grand. Kable: Audionova StarLight RS, Audionova euphoria RS, Supra Trico. Rapture AMP, Fostex TH-X00, Shure SRH 1540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morfeusz_, chyba tylko mobilny panel jest rozsądnym rozwiązaniem, grzejnika pozbyć się raczej nie chcesz, od ciepła izolować też nie , więc nie pozostaje nic innego jak zasłanianie go na czas słuchania.

Ja u siebie jeden grzejnik wywaliłem, lampa w klasie A nadrabia braki ciepła, to też jakieś rozwiązanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brzmienia to grały Minasy. Dobrze mi znane. Było dobrze, ale chyba u mnie grają lepiej. Wiadomo w hotelu trochę przypadkowe warunki. Albo zagra albo nie. Trochę basu brakowało (chociaż zależało od kawałku jaki leciał i od miejsca w jakim się siedziało) , ale wolę w tą stronę niż dudnienie. Barwa fajna, góra mi się podobała. Myślę że wersja z elitem może fajnie się komponować z lampowym dac-iem McGyver-a. Ciekawe jakby zabrzmiało z tranzystorem Cayin-a.

 

PS. Udało się poznać w końcu osobiście McGyver-a.

 

Monitory.jpg

 

Minas-IVsyg.jpg

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Udało się poznać w końcu osobiście McGyver-a.

 

:)

Myślałem że będzie gorzej :)), wbrew pozorom bardzo przyjemny człowiek.

Minasy mie oczarowaly i napewno dołu nie brakowało. Różnicowanie, wypełnienie. W większym pomieszczeniu to by dopiero zagrało.

 

Najleprza prezentacja wystawy.

 

ps, czekamy na relacje z monitorków na nacinanym rewelatorze ;)

Pozdrówka

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio 16 Hertz jak zawsze trzyma poziom, tu można było posłuchać muzyki a nie tylko dźwięków. Dodatkowo zawsze można zamienić słówko z Grzegorzem i Adamem co jest wartością dodaną do samego odsłuchu. Minasy zagrały bardzo dobrze w tak niekorzystnych warunkach jakimi są nieduże i niskie pokoje hotelowe w Sobieskim. Bas się nie wzbudzał, połączenie czaru lampy i głośników " buraczków", choć już teraz w nowej czarnej odsłonie powodowało to że głosy wokalistek brzmiały tak namacalnie. Morel w wersji Elite pokazywał klasę gdy muzyka wymagała odtworzenia wyższych rejestrów.

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych na tegorocznej wystawie zapaleńców audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom bardzo przyjemny człowiek.

 

Dokładnie tak.

 

Minasy mie oczarowaly i napewno dołu nie brakowało. Różnicowanie, wypełnienie. W większym pomieszczeniu to by dopiero zagrało.

 

Wiesz ja nie mogę za bardzo wychwalać bo mam Minasy i mogłoby to zabrzmieć tak , że chwale swoje :)

 

Przede wszystkim jak napisał Malwas.pl była muzyka. Dla mnie brzmienie było spójne można było usiąść i się zrelaksować. Nie jest łatwo to osiągnąć na takich targach/wystawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

Wiesz ja nie mogę za bardzo wychwalać bo mam Minasy i mogłoby to zabrzmieć tak , że chwale swoje :)

 

 

Więc ja napiszę.

Ja już nie mam Minasów i mogę napisać zupełnie neutralnie, że było bardzo dobrze.

W tym pokoju grała muzyka.

Wiele drogich i bardzo drogich systemów tak dobrze nie zagrało.

System choć niezbyt drogi nie miał się czego wstydzić. Gratulacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie omieszkałem zajrzeć na "stare śmieci" i w wejściu pokoju S16Hz trochę niedomagało ale zaraz Grzegorz rozwiał wątpliwości bo na środku wszystko się wyrównało i pokazała się soczystość , oczywiście były pewne braki spowodowane jak to Grzesiek stwierdził wyssaniem energii przez pokój ale w porównaniu do poprzedniego pokoju z poprzednich lat na 7ym piętrze bas był bardzo dobrze zdefiniowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za taborety pod elektroniką?

Można to gdzieś kupić?

Taborety zostały użyte celowo, i jak można było się przekonać ,nie zakłóciły one przekazu muzycznego, choć trzeba przyznać że warunki w Sobieskim są spartańskie.

Miałem Minasy ,i moim zdaniem w tych warunkach ,pokazały 60 - 70% swoich możliwości.

 

Nieoficjalnie dowiedziałem się ,że taborety nabyto na jakiejś licytacji komorniczej.:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wysoko oceniam prezentację z AS, wczoraj na sam koniec miałem okazję posłuchać kilku znanych mi utworów.

Pierwszy wniosek to taki, że zestaw grał lepiej w Niedzielę jak w Piątek.

 

Wpływa być może na to wiele czynników, ale coś w tym jest.

Gdy przewożę czasem zwinięte kable, zimny sprzęt, potrzebuje on naprawdę więcej czasu na ułożenie się i rozgrzewkę:)

Oczywiście nie jest to wyjątek, bo dotyczy to każdego wystawcy.

 

Osobiście lubię nieco więcej podstawy, ale przy tym co można było zastac w innych pokojach to dźwięk był rewelacyjny.

Można było nawet pokusić się wstawić małe Arcady.

Akustyka tych pokoi jest słaba, ale też inna w zależności od piętra.

 

W niedzielę usiadłem już na spokojnie i słuchałem, grała muzyka, nie dźwięki.

Kończyła się wystawa i trzeba było pakować sprzęt, ale przy tym dźwięku z chęcią człowiek posiedziałby dłużej.

Dzięki za spotkanie.

 

 

Miałem Minasy ,i moim zdaniem w tych warunkach ,pokazały 60 - 70% swoich możliwości.

 

Z tzm się zgodzę, można lepiej, pomimo to dźwięk i tak wysokiej próby.

U kolegi Silver_85 byłem pod wrażeniem basu z Minasów, tutaj deczko mogło być lepiej.

 

Rafał, byłeś może w Tulipie z dzieckiem?

Byłem na odpoczynku w barze i śmignął mi ktoś podobny, z dzieckiem na rękach wsiadał do windy.

Poszedłem zaraz na górę, aby to zweryfikować i przywitać się, ale już nie odnalazłem Ciebie, lub twojego sobowtóra;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszałem Minasy tak grajace

góra pasma świetna jak zwykle ładny środek

to cecha Minasow A L E bas byl taki jakiego

nigdy z Minasow nie słyszalem i sie nie

spodziewałem brawo!!!

Piękne brzmienie.

 

Też mi się podobało . Bardzo fajna barwa w połączeniu z 845 , fajna przestrzeń i jak na warunki w Sobieskim dobry bas. Gratuluję zestawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w swoim imieniu i Adama - McGyvera za przybycie .wróciłem nad ranem więc wrzucę tutaj fotki kolegi Plastika 89 -Rafała.

 

Napisał mi że mogły wyjść lepsze - no co Ty Rafał są genialne !

 

 

Też mi się podobało . Bardzo fajna barwa w połączeniu z 845 , fajna przestrzeń i jak na warunki w Sobieskim dobry bas. Gratuluję zestawienia.

 

Ciesze się że pogadaliśmy trochę z Marcinem -nautilus81, pochodziliśmy też razem po Sobieskim .

 

Marcin i tu vice versa o czym Ci mówiłem zresztą .Wszedłem do pokoju Aida Acoustic i grał jak się nie mylę Monteverdi Michel Godard a znam tą płytę gdyż kolega Koobal mnie nią zaraził,krótko świetne brzmienie ! prawdziwe energetyczne żywe .Gratulacje !

 

Jak zwykle wszystko w pośpiechu ,ulotki dzień przed wystawą zlecone i odebrane ,a w dniu wystawy kurier dowiózł szarfę dla Pani Hostessy aby było wiadomo że Pani nasza firmowa :-)

post-15230-0-80222600-1542623323_thumb.jpg

post-15230-0-93533200-1542623331_thumb.jpg

post-15230-0-59672000-1542623338_thumb.jpg

post-15230-0-15562900-1542623346_thumb.jpg

post-15230-0-65008500-1542623353_thumb.jpg

post-15230-0-46463600-1542623359_thumb.jpg

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zostało powiedziane, więc nie będe oryginalny pewnie.

Mimo zawsze kulejącej akustyki na wystawach AS był to jeden z niewielu pokoi gdzie dzwięk był poprawnie skrojony, bas niepodbarwiony co niestety miało miejsce w wielu innych pokojach.

Ludzie przychodzili i zostawali na dłużej, ciężko było sie 'dopchac' do krzesła i posłuchać:(

 

Pozdr

Edytowane przez Kantonr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam co to za twoje cudenka były na piedestale.

Bo widzę 4 urządzenia, proszę o opis. Resztę znam

I bardzo urocza Pani Hostessa, przyznać który z Panów wracał z nią do domu

Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam co to za twoje cudenka były na piedestale.

Bo widzę 4 urządzenia, proszę o opis. Resztę znam

Tam jest DAC The Protagonist Mk2 Reference (czarny), DAC The Protagonist Mk2 Signature (srebrny), przedwzmacniacz liniowy na lampach 12AT7, i lampowy phonostage na lampach 2x12AX7 i 1x12AT7. Dodaję foto z bliska.

post-3550-0-92735300-1542791609_thumb.jpg

 

I bardzo urocza Pani Hostessa, przyznać który z Panów wracał z nią do domu

Do czyjego domu? ')
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.