Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miało miejsce bardzo ciekawe spotkanie :)

 

Coraz fajniej to zaczyna u Ciebie wyglądać. Tylko ten stolik pod Cayina trochę lichy ;)

 

A graliście też z cedeka Atolla ?

 

Jest to klub miłośników, więc członkowie spotykają się aby posłuchać udanych zestawień w konkretnych pomieszczeniach.

 

To dużo lepsze niż klepanie w klawiaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz fajniej to zaczyna u Ciebie wyglądać. Tylko ten stolik pod Cayina trochę lichy ;)

 

A graliście też z cedeka Atolla ?

 

Dzięki, chociaż docelowo z tego wszystkiego zostaną tylko te 4 dyfuzory 2D. Te białe hybrydy są na sufit. Stolik tymczasowy ponieważ CS nie mieści się na stoliku z resztą sprzętu ;) Prowizorka.

Tu można zerknąć na jakiś tam amatorski pogląd wersji docelowej (bez adaptacji skosu, drzwi i absorbery wyrenderowały się na fioletowo zamiast czarno) https://streamable.com/3n9lg

 

Na CD ostatecznie nie zagraliśmy, robi on teraz tylko za transport. Porównywałem kiedyś intensywnie z graniem z plików i różnicy nie stwierdziłem. Z Arcadami ponowie testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu można zerknąć na jakiś tam amatorski pogląd wersji docelowej (bez adaptacji skosu, drzwi i absorbery wyrenderowały się na fioletowo zamiast czarno) https://streamable.com/3n9lg

Wygląda super. Jestem ciekawy jak dziecko jak to wszystko zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Postęp jest wciąż, kolumn przybywa a wraz z nimi udanych zestawień, a są tu też Konstruktorzy elektroniki towarzyszącej, która z rzeczonymi kolumnami dogaduje się świetnie.

Jest to klub miłośników, więc członkowie spotykają się aby posłuchać udanych zestawień w konkretnych pomieszczeniach.

Co Ci w tym przeszkadza? To, że trochę rozciągnąłem wypowiedź dotyczącą chęci spotkania się, w tym z ludźmi, których darzę sporym szacunkiem chociażby za poziom ich wiedzy?

To nie jest suchy wątek z samymi parametrami i pomiarami i służy też do wymiany doświadczeń, kontaktów, umawiania się na spotkania i odsłuchy a te ostatnie mają największą wartość poznawczą.

Nie przeszkadza mi, nie miałem na celu cię urazić. Ogólnie pisałem. Przeglądając ten klub i analizując proces technologiczny kolumn jak i zestawienia zauważyłem, że 1/3 postów nadaje sie do usunięcia. Ten klub jest dla mnie powiązany z klubem Cayin gdzie sytuacja wygląda podobnie. Po mimo to uważam S16hz za duże logo w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi, nie miałem na celu cię urazić. Ogólnie pisałem. Przeglądając ten klub i analizując proces technologiczny kolumn jak i zestawienia zauważyłem, że 1/3 postów nadaje sie do usunięcia. Ten klub jest dla mnie powiązany z klubem Cayin gdzie sytuacja wygląda podobnie. Po mimo to uważam S16hz za duże logo w naszym kraju.

Luz, nie poczułem się urażony przecież.

A kluby mają to do siebie, że ludzie piszą w nich często o sprawach pośrednio związanych z daną marką.

Czy to udane zestawienia i sprzęt towarzyszący, czy tematy związane ze spotkaniami, czy ciekawa muzyka, cokolwiek.

 

Zadowolonych użytkowników ciągle przybywa (mimo braku nachalnego marketingu, którym tak często muszą się posiłkować inne marki, zwłaszcza te "z metkami", którym często po czasach dawnej świetności nie pozostało nic innego niż te metki) i jest nas tu bardzo wielu a to najpopularniejszy klub na forum, znaleźć można w tym wątku sporo podtematów i rozmów, może czasem schodzących na dalsze plany, ale kto zechce, wyłowi tu interesujące informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Co to się dzieje?

Znikły wpisy, znikł priv.

Jedyny plus to kluby przywrócono do wersji pierwotnej.

Tylko gdzie reszta zakładek z klubów?

Tym razem to jest po prostu wypadek przy pracy. To skutki nieudanej migracji na nową wersję silnika forum. Zrobiono to źle, ale nie ma tu niczyjej złej woli.

A pozostałe wątki gdzieś na pewno są, tylko że teraz kluby są ułożone chronologicznie wg. daty ostatniego wpisu, więc musiały spaść gdzieś niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posty znikną czy nie czas spróbować oficjalnie wpisać się do klubu. Mikołaj dotarł, wszedł bez zawahania i postawił w pokoju dwie skromne paczuszki. Nie będę się dziś już rozwodził nad brzmieniem., muszę ochłonąć. Siedziałem przy nich do 1:00 w nocy mimo tego, że spałem poprzedniej nocy nie całe 4h. To jest magia co wydobywa się z tych jeszcze nie wygrzanych Arcad 2,5 Signature Custom. Wrzucam fotkę wpisową. To najmocniejsza, najbardziej wypasiona wersja Arcad'y 2,5 spod ręki Grzegorza. Grzegorz zapewne pochwali się tą wersją i zagości ona z tego co wiem na stałe w ofercie.

 

Jak tylko pogram kilka dni, chętnie ugoszczę osoby, które do mnie pisały w sprawie odwiedzin.

 

R1BNvhw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję posłuchać tych paczek w niedzielę, świetna wersja za dumpingową cenę :) Na żywo wyglądają bardzo smukło a są naprawdę ciężkie. Myślę, że w Twoim pomieszczeniu mogą to być paczki docelowe. Na ich bazie można rozwijać system, a możliwości mają ogromne. Uważaj na akustykę bo 9700 nie wybacza błędów. Czy możesz opisać jak wypada ich granie na tle poprzednich paczek?

Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czy posty znikną czy nie czas spróbować oficjalnie wpisać się do klubu. Mikołaj dotarł, wszedł bez zawahania i postawił w pokoju dwie skromne paczuszki. Nie będę się dziś już rozwodził nad brzmieniem., muszę ochłonąć. Siedziałem przy nich do 1:00 w nocy mimo tego, że spałem poprzedniej nocy nie całe 4h. To jest magia co wydobywa się z tych jeszcze nie wygrzanych Arcad 2,5 Signature Custom. Wrzucam fotkę wpisową. To najmocniejsza, najbardziej wypasiona wersja Arcad'y 2,5 spod ręki Grzegorza. Grzegorz zapewne pochwali się tą wersją i zagości ona z tego co wiem na stałe w ofercie.

 

Jak tylko pogram kilka dni, chętnie ugoszczę osoby, które do mnie pisały w sprawie odwiedzin.

 

R1BNvhw.jpg

Nie wiem co w środku ale to wydaje mi się że to ta sama wersja co.moja.

Czy Grzegorz może to potwierdzić?

Ss9700 na górze zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h3x_Lukasz - GRATULUJĘ fantastycznych Mikołajek !

Arcady prezentują się kapitalnie, lubię takie klasyczne kształty w drewnianych okleinach.

Z tego co się orientuję w krótkim czasie przeszedłeś drogę z Hyperionów poprzez Rheę do tychże Arcadów. Opisz trochę o różnicach między Rheą a Arcadami.

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję posłuchać tych paczek w niedzielę, świetna wersja za dumpingową cenę :) Na żywo wyglądają bardzo smukło a są naprawdę ciężkie. Myślę, że w Twoim pomieszczeniu mogą to być paczki docelowe. Na ich bazie można rozwijać system, a możliwości mają ogromne. Uważaj na akustykę bo 9700 nie wybacza błędów. Czy możesz opisać jak wypada ich granie na tle poprzednich paczek?

 

Na żywo Arcady wyglądają przynajmniej 50% skromniej w odniesieniu do tego co potrafią z siebie wydobyć w tym małym pokoiku. Szymon, po decyzji zaaplikowania w moich Arcadach kopułki SS 9700 podchodzę do niej z wielką pokorą. To świetna kopułka ale tak jak mówisz, wymaga bardzo dużej uwagi przy tym co wstawia się do pokoju jak i gdzie ustawia się kolumnę. Sporo poczytałem o niej czekając na wykonanie kolumn. W chwili obecnej wąskim gardłem dla nich u mnie jest na pewno metraż pokoiku. Jestem przekonany, że przy większej przestrzeni te kolumny mogą wykręcić dużo głębsze plany na scenie. Co nie znaczy, że teraz ich nie ma.

 

Porównanie do poprzednich paczek Rhea trochę jest trudne, porównujemy produkty z różnych przedziałów cenowych. Mimo tego, zgodnie potwierdziliśmy, że Rhea żadnego wstydu ze swoim brzmieniem nie zaprezentowały. Przy całkiem sensownym basie, prezentują 30-40% mniejszy przekaz szczegółów, akcentów i smaczków. Arcada to inna klasa prezentacji dźwięku. Wygrywa w każdym paśmie, prezentując dźwięk z niewiarygodnie trójwymiarową górą, detaliczną, konturową. Wszystkie utwory przykuwają cztery razy większą uwagę przy detalach i szczegółowości wybrzmień instrumentów po czym nagle, wsłuchani w detale dostajemy dawkę niespodziewanego zejścia na basie, kopnięcia tudzież miłego pomrukiwania w średnio niskim basie, którego wcześniej nie dostrzegłem. Wczoraj w nocy, wróciłem do znanego w tej grupie utworu Jazz Variants The O-zone Percussion i zamarłem. Pojawiła się dynamika nie tylko w tych najcięższych partiach. Zresztą losowo puszczony utwór z wiodącą perkusją (nie przytoczę teraz tytułu) wczoraj przy wizycie Mikołaja, podsumował nam generalnie, że cel został osiągnięty. Utwór live, zagrał i praktycznie na koniec chciało się bić brawo wraz z nagranym aplauzem :D

Po tygodniu, dwóch postaram się napisać szczegółowszą może bardziej obiektywną pozbawioną mojego podniecenia recenzję :)

 

Wyzwaniem jest teraz akustyka, która na razie na zdjęciach może budzić kontrowersję. Wybór SS’a 9700 wymusza inne podejście i większa rozwagę do aplikacji elementów. Tak jak Pisze Szymon aplikacja tej kopułki nie wybacza błędów i łatwo tu chociażby o piankowe zbyt duże przytłumienie pomieszczenia. Na szczęście uda mi się dostać trochę więcej gadżetów na testy. Adaptacja zapewne potrwa dłużej niż zakładałem.

Edytowane przez h3x_Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć aniołku

Ma akustykę zrobioną ;)

Cześć <zaczepka>, raczej jeszcze nie ma :) Przeczytaj co Łukasz napisał.

 

Na żywo Arcady wyglądają przynajmniej 50% skromniej w odniesieniu do tego co potrafią z siebie wydobyć w tym małym pokoiku. Szymon, po decyzji zaaplikowania w moich Arcadach kopułki SS 9700 podchodzę do niej z wielką pokorą. To świetna kopułka ale tak jak mówisz, wymaga bardzo dużej uwagi przy tym co wstawia się do pokoju jak i gdzie ustawia się kolumnę. Sporo poczytałem o niej czekając na wykonanie kolumn. W chwili obecnej wąskim gardłem dla nich u mnie jest na pewno metraż pokoiku. Jestem przekonany, że przy większej przestrzeni te kolumny mogą wykręcić dużo głębsze plany na scenie. Co nie znaczy, że teraz ich nie ma.

 

Porównanie do poprzednich paczek Rhea trochę jest trudne, porównujemy produkty z różnych przedziałów cenowych. Mimo tego, zgodnie potwierdziliśmy, że Rhea żadnego wstydu ze swoim brzmieniem nie zaprezentowały. Przy całkiem sensownym basie, prezentują 30-40% mniejszy przekaz szczegółów, akcentów i smaczków. Arcada to inna klasa prezentacji dźwięku. Wygrywa w każdym paśmie, prezentując dźwięk z niewiarygodnie trójwymiarową górą, detaliczną, konturową. Wszystkie utwory przykuwają cztery razy większą uwagę przy detalach i szczegółowości wybrzmień instrumentów po czym nagle, wsłuchani w detale dostajemy dawkę niespodziewanego zejścia na basie, kopnięcia tudzież miłego pomrukiwania w średnio niskim basie, którego wcześniej nie dostrzegłem. Wczoraj w nocy, wróciłem do znanego w tej grupie utworu Jazz Variants The O-zone Percussion i zamarłem. Pojawiła się dynamika nie tylko w tych najcięższych partiach. Zresztą losowo puszczony utwór z wiodącą perkusją (nie przytoczę teraz tytułu) wczoraj przy wizycie Mikołaja, podsumował nam generalnie, że cel został osiągnięty. Utwór live, zagrał i praktycznie na koniec chciało się bić brawo wraz z nagranym aplauzem :D

Po tygodniu, dwóch postaram się napisać szczegółowszą może bardziej obiektywną pozbawioną mojego podniecenia recenzję :)

 

Wyzwaniem jest teraz akustyka, która na razie na zdjęciach może budzić kontrowersję. Wybór SS’a 9700 wymusza inne podejście i większa rozwagę do aplikacji elementów. Tak jak Pisze Szymon aplikacja tej kopułki nie wybacza błędów i łatwo tu chociażby o piankowe zbyt duże przytłumienie pomieszczenia. Na szczęście uda mi się dostać trochę więcej gadżetów na testy. Adaptacja zapewne potrwa dłużej niż zakładałem.

Miło przeczytać, że jest znaczący progres. Gratuluję dużego postępu w krótkim czasie, mam nadzieję że wizyta u Rafała była radosną inspiracją. Pokój ciasny ale własny, to czasem ważniejsze niż wielki salon bez możliwości ingerencji bo zupa była za słona :) U Tomka w 14m2 grają Ethosy więc jak widać można. W przyszłym roku myślę, że będzie okazja bliżej poznać Grześka topowe maluszki-paczuszki, które u mnie radośnie "plumkają". Edytowane przez plastik1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam, jest czysto teoretycznym podejściem i osobistą nauką wpływu elementów akustyki na małe pomieszczenie. Na pewno trzeba przyłożyć się do tego lepiej, gdyż szkoda skrzywdzić ten system błędem w akustyce. Plus taki, że nie identyfikuję w żadnym paśmie szczególnych problemów, więc zabawa faktycznie musi mieć charakter tylko progresu w jeszcze lepszym brzmieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam, jest czysto teoretycznym podejściem i osobistą nauką wpływu elementów akustyki na małe pomieszczenie. Na pewno trzeba przyłożyć się do tego lepiej, gdyż szkoda skrzywdzić ten system błędem w akustyce. Plus taki, że nie identyfikuję w żadnym paśmie szczególnych problemów, więc zabawa faktycznie musi mieć charakter tylko progresu w jeszcze lepszym brzmieniu.

Baw się dobrze i uważaj na wszelkiego typu wełniaki i gąbasy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że przy większej przestrzeni te kolumny mogą wykręcić dużo głębsze plany na scenie. Co nie znaczy, że teraz ich nie ma

 

Na wstępie gratulacje, piękne i świetnie brzmiące kolumny na lata. Co do planów i głębokości sceny, to właśnie poprawą akustyki wydobędziesz z tych kolumn jeszcze więcej w tym aspekcie. Oczywiście większy metraż byłby jeszcze lepszy, ale to rodzi również kolejne problemy z adaptacją. Ja poprzez właśnie poprawę akustyki w moich 14m2 wyciągnąłem z Ethosów to co najlepsze w zakresie przestrzeni gradacji planów oraz lokalizacji źródeł pozornych.

 

Baw się dobrze i uważaj na wszelkiego typu wełniaki i gąbasy :)

 

Święte słowa, wełna i gąbki + SS9700 = tragedia...

Edytowane przez tb82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie gratulacje, piękne i świetnie brzmiące kolumny na lata. Co do planów i głębokości sceny, to właśnie poprawą akustyki wydobędziesz z tych kolumn jeszcze więcej w tym aspekcie. Oczywiście większy metraż byłby jeszcze lepszy, ale to rodzi również kolejne problemy z adaptacją. Ja poprzez właśnie poprawę akustyki w moich 14m2 wyciągnąłem z Ethosów to co najlepsze w zakresie przestrzeni gradacji planów oraz lokalizacji źródeł pozornych.

 

 

 

Święte słowa, wełna i gąbki + SS9700 = tragedia...

Wrzuć lepiej fotosy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcady niczym przyczajony tygrys stoją i czekają aby zaatakować. Z pewnością w większej "klatce" pokazały by większe możliwości. Dynamika, barwa, detal, różnicowanie basu niesamowite.

Łukaszowi udało się zestawić świetny zestaw, grający z rozmachem pełnym dźwiękiem w całej rozciągłości. Można spokojnie siadać i słuchać całymi dniami. Każdy utwór przykuwa uwagę, czymś interesuje, zasakuje. Piękna prezentacja.

Kolejny świetny produkt s16Hz. Myślę, że wizyta u Rafała.M była ziarnem które teraz zaczyna wyrastać. Od tej wizyty zaczęły się poważne zmiany u mnie jak i u Łukasza.

 

Nie można oczywiście pominąć wpływu "kuśiciela" Szymona pośrednio na to wszystko :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć <zaczepka>, raczej jeszcze nie ma :) Przeczytaj co Łukasz napisał.

 

Miło przeczytać, że jest znaczący progres. Gratuluję dużego postępu w krótkim czasie, mam nadzieję że wizyta u Rafała była radosną inspiracją. Pokój ciasny ale własny, to czasem ważniejsze niż wielki salon bez możliwości ingerencji bo zupa była za słona :) U Tomka w 14m2 grają Ethosy więc jak widać można. W przyszłym roku myślę, że będzie okazja bliżej poznać Grześka topowe maluszki-paczuszki, które u mnie radośnie "plumkają".

 

Będzie w końcu zdjęcie tych paczuszek :) ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Arcady niczym przyczajony tygrys stoją i czekają aby zaatakować. Z pewnością w większej "klatce" pokazały by większe możliwości. Dynamika, barwa, detal, różnicowanie basu niesamowite.

Łukaszowi udało się zestawić świetny zestaw, grający z rozmachem pełnym dźwiękiem w całej rozciągłości. Można spokojnie siadać i słuchać całymi dniami. Każdy utwór przykuwa uwagę, czymś interesuje, zasakuje. Piękna prezentacja.

Kolejny świetny produkt s16Hz. Myślę, że wizyta u Rafała.M była ziarnem które teraz zaczyna wyrastać. Od tej wizyty zaczęły się poważne zmiany u mnie jak i u Łukasza.

 

Nie można oczywiście pominąć wpływu "kuśiciela" Szymona pośrednio na to wszystko :)

Tu trzeba powiedzieć jasno Arcady są mega kolumnami. Świetnie zestrojone z resztą toru grają wybitnie. Grzegorz to świetny fachowiec na dodatek otacza się ludźmi którzy na sprzęcie i jego strojeniu się znają wybitnie.

Szymon jest jaki jest poznałem go (Ciebie pozdrawiam) osobiście, ale fachowości nie można mu odmówić. Jego wpływ na kolumny Grzegorza jest ogromny. I chwała Panom za tak świetny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po raz kolejny miałem przyjemność zagościć w domu Łukasza i Jego Piękniejszej Połówki .Jak już wiadomo z poprzednich relacji kawa stale w tym domu smakuje znakomicie ,

ciasto również, a jako że Pani Łukasza wybornie gotuje to nawet nie wyobrażajcie sobie jak smakuje obiad .

 

Ciesze się że kolumny Arcada 2,5 w dopieszczonej wersji Custom Signature sprawiają wiele radości .Tutaj w systemie Łukasza wszystkie klocki pasują w jedną całość

i to sumarycznie decyduje o tak dobrej jakości .Muzyka przy tym zyskuje najwięcej ,a przecież my słuchamy muzyki .Kiedyś marzyliśmy o sprzęcie z Pewexu mając krajowy

spod zrzeszenia Unitry ,potem jak już go posiedliśmy okazało się że muzyki w nim za wiele nie ma ,następnie wielu z nas szukało wśród legend świata audio ,a teraz najwięcej muzyki jest w

lampach i manufakturach krajowych ,bo te tworząc z zamiłowania potrafią ulepić sprzęt do delektowania się muzyką ,wyławiania tego co najlepsze ,a sam przekaz to nie jedna kula dźwięku ,

a świetnie oddana muzyka.

 

Miałem okazję posłuchać tych paczek w niedzielę, świetna wersja za dumpingową cenę :) Na żywo wyglądają bardzo smukło a są naprawdę ciężkie

 

O tak ,waga ciężka ,to kompozyt podwójnych ścianek dwóch płyt ,jedna o dużej sztywności ,druga o dobrym tłumieniu wewnętrznym.

 

Czy możesz opisać jak wypada ich granie na tle poprzednich paczek?

 

Szymon tutaj należy powiedzieć że polskie firmy kolumnowe mają wiele do powiedzenia ,a na pewno większość .Ja bym zapytał co można kupić w sklepie w cenie Rhea ? a znam

sporo kolumn aktualnie sprzedawanych i odpowiem w tym samym zdaniu -niewiele.

Większość aktualnej produkcji to wysokomarżowe produkty koncernów które nie brzmią ,a zbudowane są często z bardzo tanich podzespołów ,kiepskich obudów etc. Więc na tym tle

w/w kolumna ma się bardzo dobrze . Mogę Wam tylko napisać że ostatnio słuchane przeze mnie PMC BB5 A-SE za 100 tyś PLN oparte są o tą samą kopułkę wysokotonową Seas 27TFFC, znawcom nie będę dopowiadał.

Mimo dobrej aplikacji brzmienie góry pasma i sama scena na poziomie Rhea.

 

Po weekendzie, Mikołaj niestety dopiero w sobotę dojedzie ;)

 

Cześć Tomek ,

 

Pamiętaj że Twój Manley Chinook wciąż jest u mnie ,a co do preampów gramofonowych są na horyzoncie lepiej brzmiące ,ale o tym innym razem .

To tak jak Debussego porównywaliśmy z Vivaldim -pamiętasz ? nie zapomniane takie zabawy dużych chłopców :-)

Pochwal się nową zabawką ,o ile staną już u Ciebie te kolosy triodowe. Mikołaj do Ciebie to chyba nie saniami pojedzie bo jak by mu skrzynie spadły to by było ......

 

A ja Wam napiszę co Mikołaj przyniósł mojemu synowi ,oczywiście namalował precyzyjnie co to ma być z nr domu aby ten się nie pomylił nosząc paczki dzieciom.

Zafascynował się żółtym wózkiem widłowym ,spalinowym z sąsiada posesji ,firmy produkującej pieczarki ,a fakt że tylne koła są skrętne podobało mu się bardzo .No i Mikołaj przyniosł taki ,wprawdzie nie spalinowy ,zdecydowanie mniejszy ,ale żółty tyle że .....z klocków Lego :-)

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla nowego uzytkownika Arcady. Widać że rośniemy w siłę i wyprzedzamy Credo-użytkowników :)

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.