Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, artur 1984 waw said:

Niestety nie mam :( to pokój dzienny (dzieci...). Stoją 45 cm od ściany. By nie narażać kolumn więcej nie dam rady odstawić.

To chociaż na czas odsłuchów. Sporo tracisz w takim ustawieniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, artur 1984 waw said:

Niestety nie mam :( to pokój dzienny (dzieci...). Stoją 45 cm od ściany. By nie narażać kolumn więcej nie dam rady odstawić.

Rozumiem Cię doskonale. Mam  podobnie. Rozwiązałem to tak , że kolumny mam bez kolców postawione na granicie podklejonym filce. Jak ma chęć to wysuwam do przodu.  Minasy nie mają podbitego basu i dość dobrze znoszą bliskość tylnej ściany. Wiadomość głębia na tym traci , ale wszystkiego mieć nie można w pokojach codziennych. Jak się trochę osłuchasz to daj znać jak grają z Yamaszką. Z czego się przesiadłeś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MrSalieri napisał:

I jak wrażenia w stosunku do R300? 

Zmiana jest bardzo duża, wręcz fundamentalna. Słyszą ją nawet osoby, nazwijmy to nieosłuchane (żona...), dla których wystarczy, że sprzęt wydaje dźwięki, a nie "gra". Przede wszystkim zmiana poszła w kierunku dużego dźwięku, R300 to jednak monitor (grający jak podłogówka, ale jednak "jak"). Zniknął mi problem z basem, z tym dudnieniem dzięki przedniemu otworowi bass reflex, generalnie kolumny łatwiej jest ustawić. Udało mi się przekonać żonę o lekkiej adaptacji akustycznej pomieszczenia (jakieś dodatkowe panele akustyczne, obrazki itp.), tak żeby zniknęły te gołe ściany. Pojawiła się prawdziwa średnica. Góra nie jest drażniąca, ale wyraźna. To detaliczność Yamahy. Muszę jednak przyznać, że obecnie mam "kłopot" z niektórymi realizacjami, co było już odczuwalne na R300, ale nie aż tak. Tzn., jeśli płyta jest gorzej nagrana to do dużo bardziej "wychodzi" niż wcześniej.
Lepiej (czy też spokojniej) gra też gramofon (choć to stary Luxman PD 282)  niż moje obecne źródło cyfrowe (Marantz 7001 KI Signature + Audionemesis DC upgrade DAC) - tzn. jest bardziej miękko, spokojnie, przy jednoczesnym zachowaniu detaliczności. Muszę chyba popracować nad tym źródłem cyfrowym. 
Nie wiem, czy Pan Grzegorz poleciłby zestawienie Minasów z Yamaha AS 1100... pewno nie do końca, ale ja jestem zadowolony.
Jest jeszcze jedna, śmieszna sprawa. Gigantyczną wręcz poprawę słychać... w Kinie Domowym :) Pierwotne fronty był jakby trochę zmulone, zdecydowanie mniej szczegółowe. Obecnie przejście na dużą podłogówkę robi kolosalne wrażenie (pomimo zachowania teoretycznie niepasującej do zestawu kolumny centralnej KEF IQ 60c). Wprawdzie z KD korzystamy mało, ale jak odpaliłem MAD MAXa na drodze gniewu to po prostu urywało głowę - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. 
Bawię się dalej, kolumny wyglądają kozacko, są duże, a dzięki bieli wtapiają się w pomieszczenie. Jest OK.

20181211_142938.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, artur 1984 waw napisał:

Nie wiem, czy Pan Grzegorz poleciłby zestawienie Minasów z Yamaha AS 1100... pewno nie do końca, ale ja jestem zadowolony.

Dorzucę kilka zdań od siebie.

Mam te Minasy od 2,5 roku. W miedzy czasie pokój, w którym grają przeszły 3 metamorfozy umeblowania (też pokój dzienny): zagracenie, oczyszczenie całkowite z mebli, obecne umeblowanie (z wariantami: dywan i bez, zasłonki vs żaluzje). Odczucie jest takie: Akustyka ma znaczenie, ale nie deprymujące, i o dziwo dla mnie kolumny grały najlepiej jak pokój był pusty (no ale nie praktyczny). Teraz gra w baaardzo podobnym ustawieniu jak u ciebie. Jest dobrze, ale z braku odstawienia od ścian nie łapie tyle powietrza co przy pustym pokoju.

Będąc w Planacie Dżwięku podczas poszukiwania "tego czegoś" (czytaj : lepszy wzmacniacz) przerzuciłem parę fajnych piecyków. I tak jak piszesz "Pan Grzegorz nie poleciłby zestawienia z YAS1100" - nie dla tego, że to zły wzmacniacz ale to że kolumny mają trochę inną filozofię dźwięku i aby ją uzyskać trzeba podpiąć coś bardziej analogowego. Słuchałem świetnych wzmacniaczy w tym przecudną lampę (i wizualnie i mięsiście), ale była prze słodka. Ponieważ założyłem jakąś granicę cenową - ograniczyłem się do wzmacniaczy realnie dla mnie dostępnych. Ku mojemu zaskoczeniu dopiero gdy podłączony został Audio Analogue Puccini Anniversary - które nieco przekraczały ten budżet - zrozumiałem z jakimi kolumnami mam do czynienia... To co wydobyło się z kolumn to opary Hi-Endu niemal otaczające mnie woków ilość dźwięków i ich rozmieszczenie było niemal namacalne. 

Gratuluje wiec wyboru kolumn. I jak nacieszysz się dźwiękiem z Yamahy (nie dziwie się że Kino domowe - walnęło:) ) - radzę spróbować ze śmielszym zestawieniem. Dzieci podrosną, będą bardziej ostrożne a wtedy może się okazać, że wszystko dojrzewa, sprzęt ewoluuje, a kolumny stoją dalej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że wzmak zmienię, ale jednak nie teraz. Kolumny traktuję jako rozwojowe. Pogram z AS1100 do czasu spłaty pieca "na raty" a potem (next year) się zobaczy. AS 1100 był dla mnie świetny cenowo i oferował wszystko, czego szukałem. To nie jest złe połączenie, ale tak jak piszesz wynika chyba z filozofii dźwięku. Z drugiej strony mówimy o wzmacniaczu ponad dwukrotnie droższym ! Na dzień dzisiejszy gram z tym co jest. Już wiemy jednak z żoną, że nic nie męczy, jest detalicznie, ale nie ostro. Piekna średnica. Spróbuje jeszcze coś pokombinować ze źródłem i kabelkami. Nie rozumiem tego hejtu w sieci na S16. Nie powiem, do zakupu podchodziłem przez to baaaardzo ostrożnie, ale nie chciałem się zamykać w utartych schematach i wiedziałem, że te kolumny to trochę taka inwestycja na lata. Jest OK. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, qot napisał:

Audio Analogue Puccini Anniversary

Piękny wzmacniacz. Podoba mi się taki trochę surowy design. 

 

14 minut temu, artur 1984 waw napisał:

Nie rozumiem tego hejtu w sieci na S16

 

Zazdrośnikami się nie przejmuj :) 

 

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2018 o 12:49, artur 1984 waw napisał:

Szukam teraz kabli. Gram na Tellurium Blue.

Ja też mam te kable - nie wiem czy jest sens szukać lepszych przy obecnej konfiguracji - ja obecnie gram na ATOLL-u in 100SE - dobrze się to zgrywa. Jednak w/g mnie kable to szlif: docieplenie, podbicie tego czy tam tego.  Dzwięk to jednak wzmacniacz i źródło. Teraz "choruję" na tego Analoga Puccini - jak będą sprzyjające warunki finansowe to zdecydowanie dla mnie faworyt wzmaczniaczowy. 

Dla chętnych zmianą kabli polecam p. Brożka - jest trochę w internecie na temat jego rękodzieła - ja potwierdzam (posiadam IC i USB od niego): https://mbaudiocable.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny na pewno zasługują na lepsze źródło i wzmacniacz. Jak trochę pograsz i się już osłuchasz spróbuj posłuchać ich z lampką typu Cayin A55TP i z jakimś lepszym źródłem.

To bardzo dobre kolumny.  Mogą zagrać tak jak opisujesz z japońską elektroniką ale mogą też zagrać bardzo barwnie. Wszystko zależy z czym się je połączy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szymon napisał:

Artur możesz u Siebie zastosować lampę czy dzieciaki są za małe?

U siebie zdołałem nakłonić niemowlę do nietykania monobloków lampowych.  Później zdołałem nakłonić koty do nietykania monobloków lampowych. Niestety nie zdołałem nakłonić kotów do nie spania na przedwzmacniaczach lampowych 

bestia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest on. Kot, a nie kicia. Zniszczył cztery drewniane krzesła i zdemolował dwie pufy, ale sprzętu audio nie niszczy, co najwyżej zostawia odbite łapki i gubi sierść. Uwielbia sypiać na preampach, przetwornikach i kolumnach, oczywiście od S16H.

Mój kotek się nudzi.jpg

Edytowane przez McGyver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szymon napisał:

Artur możesz u Siebie zastosować lampę czy dzieciaki są za małe?

Teoretycznie tak. Dzieciaki są nauczone by niczego nieruszać. Ale na razie po prostu zakup dodatkowego sprzetu nie wchodzi w grę. Dodatkowo, stereo jest częścią KD; nie mam już jak dostawić drugiego wzmacniacza (lampowego). Wzmak musi mieć też wejście na końcówkę mocy.

A... i jeszcze jedna sprawa, za waszymi sugestiami wystawiłem jeszcze trochę (dosłownie o parę cm) kolumny do przodu. Jerst lepiej ! Bez dwóch zdań !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2018 o 07:13, artur 1984 waw napisał:

Nie wiem, czy Pan Grzegorz poleciłby zestawienie Minasów z Yamaha AS 1100... pewno nie do końca, ale ja jestem zadowolony.

Najważniejsze że brzmienie się podoba ,a jak wiadomo gra cały zestaw wraz z akustyką pokoju .Przychylam się zawsze do zadowolenia użytkownika takiego systemu ,a jako że zagościły Minasy IV w ślicznym bialym high glossie popieram taki fajny zestaw .No i ładnie w pokoju całość się prezentuje :-)

 

20 godzin temu, qot napisał:

Mam te Minasy od 2,5 roku. W miedzy czasie pokój, w którym grają przeszły 3 metamorfozy umeblowania (też pokój dzienny): zagracenie, oczyszczenie całkowite z mebli, obecne umeblowanie (z wariantami: dywan i bez, zasłonki vs żaluzje). Odczucie jest takie: Akustyka ma znaczenie, ale nie deprymujące, i o dziwo dla mnie kolumny grały najlepiej jak pokój był pusty (no ale nie praktyczny). Teraz gra w baaardzo podobnym ustawieniu jak u ciebie. Jest dobrze, ale z braku odstawienia od ścian nie łapie tyle powietrza co przy pustym pokoju.

Będąc w Planacie Dżwięku podczas poszukiwania "tego czegoś" (czytaj : lepszy wzmacniacz) przerzuciłem parę fajnych piecyków. I tak jak piszesz "Pan Grzegorz nie poleciłby zestawienia z YAS1100" - nie dla tego, że to zły wzmacniacz ale to że kolumny mają trochę inną filozofię dźwięku i aby ją uzyskać trzeba podpiąć coś bardziej analogowego. Słuchałem świetnych wzmacniaczy w tym przecudną lampę (i wizualnie i mięsiście), ale była prze słodka. Ponieważ założyłem jakąś granicę cenową - ograniczyłem się do wzmacniaczy realnie dla mnie dostępnych. Ku mojemu zaskoczeniu dopiero gdy podłączony został Audio Analogue Puccini Anniversary - które nieco przekraczały ten budżet - zrozumiałem z jakimi kolumnami mam do czynienia... To co wydobyło się z kolumn to opary Hi-Endu niemal otaczające mnie woków ilość dźwięków i ich rozmieszczenie było niemal namacalne. 

No i tu także nie sposob się nie zgodzić z faktem że Minasy IV pokażą klasę z jeszcze lepszą amplifikacją .
Jeden nasz bardzo dobry kolega z okolic Saskiej Kępy posiada Minasy białe high gloss w bogatej wersji na Morellu Elitte a i u niego zagościł ten sam Audio Analogue Puccini i całość zagrała lepiej niż na poprzednich wzmacniaczach .Finalnie stoi lampa obecnie ,ale nie byle jaka 57kg........

A   niejako nawiązując do tematu Saskiej Kępy i parku w stolicy ,a w parku wiosną ptaszki spiewają to pogoniłby za nimi mój nowy audiofilski kotek (Kotka ) siedzi przy laptopie kiedy teraz piszę :-) a znalazłem ją dzień przed wyjazdem na Audio Show 2018 bo musiałem wrócić do starego mieszkania po miernik ,do czegoś się jednak przydała ta wystawa ! godzina 22.00 siedzi kotka szynkretowa sama na przestanku autobusowym 3 miesięczna 1,8 kg .Schemat znam pojawiającyh się tam kotów ,są wyrzucane po tym jak nikt się na nie nie zdecyduje ,mieszkalem przy targowisku (a obowiązuje ustawa o ochronie i zakazie sprzedaży zwierząt), no i jest z nami z dwoma innymi kocurami  w domu  :-)
 

PART_1542453505931.jpeg

PART_1535403256227.jpeg

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kotka znajda tez uwielbia wskakiwać na Minasy, jest to dla niej świetny punkt obserwacyjny. Pan Grzegorz nasącza chyba kolumn swoja dobrocią dla kotów i mruczki to czuja :). Jak był u mnie, to kotka "dochodząca", którą dokarmiam, pierwszą osobą którą postanowiła "skotyfikować" był obcy przecież dla niej pan Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsze wieści z frontu. Udało się jeszcze trochę wysunąć kolumny. Efekt od razu słyszalny. Wczoraj cały wieczór z muzyką. Detaliczność, bez natarczywości, z fajną średnicą. Dzisiaj do Yamki dokupuję Denona 1600 CD, powinno się to wszystko fajnie spinać. Kolumny pewno zostaną na lata ;) dziękuję za porady i miłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, McGyver napisał:

U siebie zdołałem nakłonić niemowlę do nietykania monobloków lampowych.  Później zdołałem nakłonić koty do nietykania monobloków lampowych. Niestety nie zdołałem nakłonić kotów do nie spania na przedwzmacniaczach lampowych 

bestia.jpg

Kot na tym zdjęciu wygląda jakby Ci wychlał całą whisky i prosił o jeszcze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, venom200 napisał:

Hej teraz jak możesz opisz swoje spostrzeżenia w klubie KEF bo jeden koleś kupił R300 i napisał że to najlepsze kolumny jake są. A na temat Minasow powiedział że są strugane.

Ja swojego czasu przeszedłem z R300 na Minasy. R300 są przede wszystkim bardziej wymagające co do wzmacniacza. Do lampy słabej raczej nie pasują. Najlepiej dać im dużo prądu. Bez tego nie pokażą pazura. 

Minasy z lampą 20W radzą sobie bardzo dobrze choć u mnie z mocnym tranzystorem pokazały zupełnie nowe oblicze (xindak A600E). 

Ostrożny byłbym z tymi opiniami, gdyż obie pary kolumn to zupełnie inne granie, zupełnie inne wymagania sprzętowe. Myślę, że jedne i drugie kolumny znajdą swoich zwolenników w zależności od preferencji, warunków odsłuchowych i repertuaru muzycznego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, najlepsze pytanko u źródła :-) . Jak wygląda współpraca canto Grand (ogólnie monitorów od 16hz) z atoll 200. Rożnie jest  z rozmową na temat 16hz,mam nadzieję że tu będzie miło. Pozdrawiam Marek

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, dedal75 napisał:

Witam Panowie, najlepsze pytanko u źródła :-) . Jak wygląda współpraca canto Grand (ogólnie monitorów od 16hz) z atoll 200. Rożnie jest  z rozmową na temat 16hz,mam nadzieję że tu będzie miło. Pozdrawiam Marek

Miałem in 100 podpiętego w domu pod CG i wychodzi z tego bardzo barwne granie ale wolne,  jest ciekawy efekt na początku bo gra bardzo potężnym basem ale po jakimś czasie to się nudzi. Maniera in 200 obstawiam, że będzie podobna. Pytanie co sobie cenisz w muzyce.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dedal75 napisał:

Witam Panowie, najlepsze pytanko u źródła :-) . Jak wygląda współpraca canto Grand (ogólnie monitorów od 16hz) z atoll 200. Rożnie jest  z rozmową na temat 16hz,mam nadzieję że tu będzie miło. Pozdrawiam Marek

Jest tu kolega który słyszał takie zestawienie.  Może coś napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jak by niskie były czyste punktowe i dynamiczne, góra wyraźną  choć nie ostra, średnica ciepła barwna. Chyba że ktoś miał do niego 16hz, ale zmienił  i ma teraz lepiej pasujący zestaw głośnikowy właśnie do atolla 200 dodam że to końcówka może po zastosowaniu lepszego pre niż posiadany przeze mnie SM6 np kolumny od 16hz będą się lepiej zgrywac? 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, dedal75 napisał:

Dobrze jak by niskie były czyste punktowe i dynamiczne, góra wyraźną  choć nie ostra, średnica ciepła barwna.

Wszystko to jest w produktach S16hz.

Trzeba tylko dobrze je połączyć z resztą elementów.

Nie ma to jak posłuchać u siebie. Wypożycz i sprawdź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dedal75 napisał:

Dobrze jak by niskie były czyste punktowe i dynamiczne, góra wyraźną  choć nie ostra, średnica ciepła barwna. Chyba że ktoś miał do niego 16hz, ale zmienił  i ma teraz lepiej pasujący zestaw głośnikowy właśnie do atolla 200 dodam że to końcówka może po zastosowaniu lepszego pre niż posiadany przeze mnie SM6 np kolumny od 16hz będą się lepiej zgrywac? 

Atoll nigdy mistrzem dynamiki nie był więc nie oczekiwałbym cudów z jakichkolwiek zestawów. Najprościej wybrać się ze wzmacniaczem do kogoś na odsłuch. Najlepiej jak ma przyzwoity system z 16hz, a takowych nie brakuje. Z jakiej części kraju jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2018 o 19:13, piorasz napisał:

Ja swojego czasu przeszedłem z R300 na Minasy. R300 są przede wszystkim bardziej wymagające co do wzmacniacza. Do lampy słabej raczej nie pasują. Najlepiej dać im dużo prądu. Bez tego nie pokażą pazura. 

Ostrożny byłbym z tymi opiniami, gdyż obie pary kolumn to zupełnie inne granie, zupełnie inne wymagania sprzętowe. Myślę, że jedne i drugie kolumny znajdą swoich zwolenników w zależności od preferencji, warunków odsłuchowych i repertuaru muzycznego. 

 

ja te monitory (r300) dalej mam, nie pozbyłem się, grają w drugim zestawie, w gabinecie i z zatkanym bass reflexem zaskakująco spokojnie grają w mniejszym, aczkolwiek mocno wytłumionym pomieszczeniu (z 10 m2). Słucham cicho, służa jako monitory średniego pola. W swojej kwocie uważam nadal, że to sensowny zakup, szczególnie, iż następca R3 jest pierońsko drogi.

Wracając do Minasów, Panowie, poszedłem za ciosem i podmieniłem transport w torze. Idzie: Denon 1600 DCD - Audionemesis DC1 upgr - AS1100 - Minasy IV. Jest naprawdę rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.