Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Patryk-1980 napisał:

Ja zgłosiłem bo wpis nie wnosi nic.

Subiektywne komentarze wydarzeń czy faktów są wyrażaniem własnych przemyśleń a na tym polega dyskusja, dla Ciebie wpis nie wnosił nic dla kogos innego mógł być ciekawy, proponowałbym wstrzymać się z pochopnymi zgłoszeniami, bo jak widac moga one być żle rozumiane

 

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
9 minut temu, slawek.xm napisał:

Subiektywne komentarze wydarzeń czy faktów są wyrażaniem własnych przemyśleń a na tym polega dyskusja, dla Ciebie wpis nie wnosił nic dla kogos innego mógł być ciekawy, proponowałbym wstrzymać się z pochopnymi zgłoszeniami, bo jak widac moga one być żle rozumiane

Jeszcze dochodzi temat klubu i zalecenia prowadzącego, by trzymać się tematu klubu - czyli kolumn 16hz. 

Nikt nie twierdzi, że to informacja nie była ciekawa dla jakiejś grupy odbiorców - ale na pewno nie powinna znaleźć się w tym miejscu. Druga sprawa pisanie tego jako pewnik, bez posiadania żadnego potwierdzenia tych faktów plus zaprzeczenie zainteresowanego, więc taki wpis nie powinien się pojawić w takim tonie skoro infomracje nie zostały zweryfikowane. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dzięki uprzejmości Audiowita testuje kabelki głośnikowe.
Na pierwszy ogień M&B Cable Hybrid i jak ją tego audio nienawidzę , bo tu każde voo doo staje się prawdą.
Arcady jeszcze lepiej separują instrumenty dźwięk nabrał kultury i jakości, lepszy bas i dynamika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucając tą ulotkę chciałem dobrze , a zrobiła się z tego jakaś zadyma. To miał być news dla fanów matki. Widzę , że trzeba 3 razy pomyśleć zanim się coś zrobi. Nawet się nie zastanawiałem kto będzie właścicielem salonu. Ważne , że będzie gdzie posłuchać. 

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Roxi napisał:

A Szymon powinien mieć salon audio. Ma ogromną wiedzy.

Bardzo mi się podoba ten pomysł, poproszę tylko na emeryturze. Wcześniej wolnego nie przewiduję :)

Czy hostessy w bikini mogą podawać pilota?

 

4 godziny temu, maciek36 napisał:

Naturalne było dla mnie, że Szymon może otworzyć taki salon

Panowie bo siem zawstydzę :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czy na pomorzu można gdzieś odsłuchać arcady 3.5 lub ethosów? 
Albo warto poczekać na salon w Kutnie i mieć możliwość posłuchania kilku konstrukcji w jednym miejscu. Wiadomo dokładnie kiedy będzie otwarcie może przed wakacjami :-).
 
W kuj pom 2,5 Signature
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, zibii napisał:

2.5 to jest na 1 basie a na górze dynki? Nawet mógłbym wziąść swoje cyfrowe monobloki bo są lekkie :-).

zibii pojedź posłuchaj ich , to 2,5 drożna konstrukcja .Właściciel zaprezentuje Ci swój zestaw z lampą 845 i DAC-iem  R2R .

A1 masz szybki dojazd do Torunia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.12.2018 o 16:26, MrSalieri napisał:

który został zniszczony przez troli i audio gołębi

...kto to jest audio gołąb ? :-)))))

W dniu 20.12.2018 o 10:13, MrSalieri napisał:

Zastanawiałem się kiedyś czy we współczesnych czasach jest możliwe stworzenie miejsca w którym na pierwszym miejscu jest jakość. Gdzie nie najważniejszy jest biznes, marża, zysk,  handel. Gdzie cena idzie w parze z jakością. Gdzie produkty oferują świetne brzmienie. Gdzie liczy się pasja.Czy jest możliwe przetrwanie takiego miejsca ze względów ekonomicznych.

Odniosę się do tematu troszkę z innej strony, ale myślę, że ma to przełożenie na to, o co pytasz. W latach 70-tych i 80-tych pewien Francuz prowadził w Avignon sklep sportowy. Pasjonat. Interes się kręcił. I wszystko było pięknie tak do początku lat 90-tych, kiedy to także we Francji nastąpiła ekspansja "sieciówek". Padł. To mniej więcej jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2018 o 12:07, Roxi napisał:

Wszędzie tam gdzie media sponsorowane są przez reklamodawców trzeba się liczyć, że w jakimś stopniu pomijane są krytyczne opinie.

Lubię eufemizmy w stylu "  w jakimś stopniu pomijane są krytyczne opinie. " :-)))))))

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, McGyver napisał:

Nazwanie tego eufemizmem samo w sobie jest eufemizmem wink.gif

To miał być sarkazm, ale nie wstawiłem cydzysłowu ;-).

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie arcady w wersji z morelem et338 elite. Ma ktos jeszcze takie polaczenie?
Ten tweeter strasznie mi podpasowal już w aries dlatego też w arcadach chętnie go przygarnalem:)
Cieszy do dziś, barwa, detal i nienachalna prezentacja:)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, stecko napisał:

A u mnie arcady w wersji z morelem et338 elite. Ma ktos jeszcze takie polaczenie?
Ten tweeter strasznie mi podpasowal już w aries dlatego też w arcadach chętnie go przygarnalem:)

 

Ja mam Morelka aktualnie u siebie.
Aktualnie bo czasem wsadzam też Esoteca dynaudiowskiego, jak sobie chcę odmienić.
Przyjdzie i czas na spróbowanie 9700tki pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, stecko napisał:

A u mnie arcady w wersji z morelem et338 elite. Ma ktos jeszcze takie polaczenie?

Można powiedzieć, że otarłem się o tą wersję :) Zauroczony ET338 głównie myślałem o Arcadach w tej konfiguracji. Skończyło się na SS9700 przy zdecydowanej decyzji dla tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć, że otarłem się o tą wersję :) Zauroczony ET338 głównie myślałem o Arcadach w tej konfiguracji. Skończyło się na SS9700 przy zdecydowanej decyzji dla tej wersji.
Jak porownanie wyszlo? Nie sluchalem nigdy scana 9700 a ciekawil mnie bardzo. Nie lubie nachalnego brzmienia. Lubie detal, barwe ale też taki spokój prezentacji i to wg mnie zapewnia elite.

Słuchałem tylko zwyklego morela cat, esotara d330, beryla focala, wstęgę monitor audio i kilka innych. Elite góra:)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stecko napisał:

Jak porownanie wyszlo? Nie sluchalem nigdy scana 9700 a ciekawil mnie bardzo. Nie lubie nachalnego brzmienia. Lubie detal, barwe ale też taki spokój prezentacji i to wg mnie zapewnia elite.

Cofnij się kilka stron do tyłu masz tam opis Lukasza i parę moich słów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, stecko napisał:

Jak porownanie wyszlo? Nie sluchalem nigdy scana 9700 a ciekawil mnie bardzo.

Kilka stron wcześniej, jest krótka relacja z odsłuchów i testów Arcad u mnie w wersji z Elitem i SS9700.

W żołnierskich słowach, Arcada z SS9700 zagrała całościowo spójniej. Poszczególne pasma były jak gdyby precyzyjniejsze, mocniejsze i po prostu był lepszy przekaz w moim systemie. Sama góra, może ciut mniej cukierkowa ale przestrzenna, precyzyjna, delikatna i naturalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Venom 
Dzięki za zaproszenie w Nowym roku napewno się odezwę.
Wziął bym swoje wzmaki i można porównać do lampy.
Wejścia po xlr a może dac ma regulację głośności?
Nie ma regulacji głośności. Jedynie można by programowo w streamerze. Możemy się ugadac aczkolwiek zaznaczam b trudno z dostępnością czasu u mnie. Dziś pograłem troszkę kabelami pożyczonymi od Witka Audiowita. Fajne te M&B. Za długo nie grałem jednak bo dziadek 90 chłop wylądował na intensywnej w stanie bardzo ciężkim. Na raz dostał Zawał Zapalenie Płuc i Udar . Nie wypadało słuchać dłużej . A Arcady fajnie grały w tym zestawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, zibii napisał:

Venom 

Dzięki za zaproszenie w Nowym roku napewno się odezwę.

Wziął bym swoje wzmaki i można porównać do lampy.

Wejścia po xlr a może dac ma regulację głośności?

Zibii czy przypadkiem nie miałeś wpaść do Rafała po odbiorze swoich paczek?

Widać, że taki punkt klubowy by się przydał do integracji użytkowników :)))

12 godzin temu, Marcin_Sz napisał:

Grzesiek masz coś na gotowo z berylem? 

Marcin bracie, wypadałoby się spotkać bo już zapomniałem jak wygląda szczęśliwy "małż".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się Szymonie miałem wpaść i to z moimi kolumnami ale plany się zmieniły i czasowo się to wszystko rozjechało powrót późnym wieczorem :-(. Szkoda bo była świetna okazja. Za pewne u Rafała gra genialnie, aż strach jechać, słuchać bo później ciężko się przestawić do normalnej rzeczywistości związanej chociażby z akustyką pomieszczenia. To już nie jest pokój tylko inny wymiar w którym czas pewnie się zatrzymuje:-).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.