Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Szymon napisał:

To chyba nie czas na kable, zbieraj na klocki :) 

Też tak uważam. Wiem że korci aby zmienić, kupić coś nowego ale są ważniejsze wydatki. Na tym poziomie kablami bym sobie głowy nie zawracał. 

Ja przynajmniej sobie nie zawracam choć kusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur nie myśl, że Cię zniechęcamy ale jak chciałbyś poznać brzmienie prawdziwej Yamahy to trzeba się cofnąć do lat 80 max początku 90-tych. Gdybyś kupił za te same pieniądze taką AX2000 to nie ma cudów żebyś na niej stracił. Do tego brzmienie to dwa światy. Można się też tanio pobawić końcówkami AX800, AX830, AX1000 itd. Kilka nowych modeli miałem okazję przesłuchać i z dawnej świetności niewiele zostało. Szkoda bo wykonanie naprawdę na bardzo dobrym poziomie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mała foto-relacja z porządków w okablowaniu, optymalizacja podłączenia NAS'a i testy małego aczkolwiek wydaje się, że mocarnego gadżetu. Wkrótce napiszę coś więcej.

Z uporem maniaka dodam, że Arcady to mistrzostwo świata i nie tylko ze względu na ich sexi wygląd :D

k7v7VeL.jpg

 

qRdJT1i.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ! Pasta audiofilska, tworząca super powłokę rozpraszającą. Efekt przekroczył moje oczekiwania. A już miałem sięgać po hajend ;)

A tak serio to po zrobieniu dedykowanej sieci dla Maliny i NAS'a nie wyłapałem różnic. To chyba jeszcze nie ten poziom ucha :) Nie mniej jednak jest bardziej po bożemu i faktycznie, po co sygnał ma latać po routerach. Inna sprawa, że na razie spięte jest to na kablu cat5e.

Większe zmiany zaszły po zaaplikowaniu wspomnianego gadżetu, który w sumie widać już bardzo mgliście na fotkach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Szymon napisał:

Zasilacz liniowy?

Tak, liniowce od Tomanka mam pod NAS'a jak również pod routery w domu. Malina i NAS dodatkowo wpięte w UPS'a. Trochę w domu miałem problemów z prądem a tak Malina jak i dyski w NAS nie lubią za bardzo 15 zaników prądu na dzień.

Edytowane przez h3x_Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę litości  Panowie , Ethos  Arctico Signature – 199.000 PLN/para.

Kibicuję panu Grzegorzowi, ale strasznie słabo to wygląda .

Od roku znamy cenę i jest tylko info, że pan Szymon testuje ....nie jest dystrybutorem , to kim ?

Kolegą , kibicem , recenzentem?

Można wiedzieć kiedy będzie premiera i co zawiera cena i gdzie można posłuchać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepitko, w klubie DCS'a ostrzegasz, że będziesz brał udział w dyskusji jak będzie na poziomie a wchodzisz do klubu S16 Hertz i atakujesz.

W czym jest problem ? Cenie ? Dostępności ? Szymonie ?

Manufaktury mają swoje przywileje i niezależność w doszlifowywaniu produktu do stopnia samozadowolenia. Więc jak Grzegorz będzie zadowolony to na pewno się pochwali. Ty byś nie szukał pomocy przy odsłuchach, testach wśród znajomych gdybyś był na miejscu Grzegorza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, h3x_Lukasz napisał:

Pepitko, w klubie DCS'a ostrzegasz, że będziesz brał udział w dyskusji jak będzie na poziomie a wchodzisz do klubu S16 Hertz i atakujesz.

W czym jest problem ? Cenie ? Dostępności ? Szymonie ?

Manufaktury mają swoje przywileje i niezależność w doszlifowywaniu produktu do stopnia samozadowolenia. Więc jak Grzegorz będzie zadowolony to na pewno się pochwali. Ty byś nie szukał pomocy przy odsłuchach, testach wśród znajomych gdybyś był na miejscu Grzegorza ?

Przepraszam, ale gdzie tutaj atak?

Piszę coś niepochlebnego?

Słyszałem całe mnóstwo kolumn 16Hz i jestem zainteresowany.

Nie podoba mi się tylko dziwna polityka podawania cen bez prezentacji produktu co zupełnie nie pasuje do tak solidnej firmy jak Studio 16Hz.

Jak ktoś miałby ochotę to mogę opisać taką zasadę sprzedaży bazującej na  marketingowej budowie potrzeb rynku.

Tylko nie bardzo pasuje do rzetelności Grzegorza.

Wybaczcie jak zabrzmiało to jakoś dziwnie.

 

 

Edytowane przez Pepitko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Pepitko napisał:

Nie podoba mi się tylko dziwna polityka podawania cen bez prezentacji produktu co zupełnie nie pasuje do tak solidnej firmy jak Studio 16Hz.

A co w tym jest dziwnego ? Przecież może napisać tam cokolwiek, że ma jakiś pomysł, zapowiedź, chce sprawdzić reakcje itd. A może tylko zobaczyć komu podniesie się ciśnienie na samą myśl, że powstanie taki produkt i powstanie larmo? Jest to prywatna strona i może tam sobie publikować na co ma ochotę. Osobiście jeszcze bardziej bym się cieszył z publikacji większej i ilości różnych przemyśleń i pomysłów. Nawet takich które nie wejdą do realizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Roxi napisał:

A co w tym jest dziwnego ? Przecież może napisać tam cokolwiek, że ma jakiś pomysł, zapowiedź, chce sprawdzić reakcje itd. A może tylko zobaczyć komu podniesie się ciśnienie na samą myśl, że powstanie taki produkt i powstanie larmo? Jest to prywatna strona i może tam sobie publikować na co ma ochotę. Osobiście jeszcze bardziej bym się cieszył z publikacji większej i ilości różnych przemyśleń i pomysłów. Nawet takich które nie wejdą do realizacji :)

Skoro to jest prywatna strona to już zupełnie nic tego nie rozumiem.

Ok. Było badanie rynku , nie wypaliło. Brak zainteresowania rynku , tak bywa.

Szkoda.

Teraz, Pepitko napisał:

Skoro to jest prywatna strona to już zupełnie nic z tego nie rozumiem.

Ok. Było badanie rynku , nie wypaliło. Brak zainteresowania rynku , tak bywa.

Szkoda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 godzinę temu, Pepitko napisał:

Nie podoba mi się tylko dziwna polityka

Nie tylko Tobie jak mniemam nie podoba się "dziwna polityka". Mi na przykład nie podoba się dziwna polityka hucznego pożegnania się z forum, a następnie pisanie "anonimowo" z nowo założonego konta... Skoro Grzegorza znasz i jesteś zainteresowany produktem, mógłbyś zadzwonić - tyle tylko, że wtedy trzeba się przedstawić - dla niektórych to wielki problem... :-(

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie 

1 godzinę temu, Pepitko napisał:

Naprawdę litości  Panowie , Ethos  Arctico Signature – 199.000 PLN/para

Widzę, że bardzo nurtuje Cię ta cena. Może to świadczyć wyłącznie o jednym :)

1 godzinę temu, Pepitko napisał:

...nie jest dystrybutorem , to kim ?

Twoim koszmarem. Miłych snów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Szymon napisał:

Twoim koszmarem. Miłych snów.

Umarłem. Jak jestem neutralny to Szymon +1

Do Moderacji ew. gospodarza klubu apel i prośba o oczyszczenie wątku o wszystkie posty od wpisu Pepitko. Nic to nie wnosi do klubu a jest ewidentną zaczepką konkurencji.

Edytowane przez h3x_Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 minuty temu, h3x_Lukasz napisał:

Do Moderacji ew. gospodarza klubu apel i prośba o oczyszczenie wątku o wszystkie posty od wpisu Pepitko. Nic to nie wnosi do klubu a jest ewidentną zaczepką konkurencji.

Taka prośba musi wyjść od gospodarza. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
14 minut temu, McGyver napisał:

A w którym punkcie regulaminu jest tak napisane?

Odwrócę pytanie, a z którym punktem regulaminu to koliduje?

W każdym miejscu forum moderacja moderuje wg. wg zasad "ogólnych" netykieta, ogólnie przyjęte zasady kultury itd. W klubach również. Jednak, dodatkowo (było to ogłaszane przez moderację oraz admina) Gospodarz klubu może dowolnie zgłaszać wpisy do kasowania bez podania przyczyny, oraz wyłączać z rozmowy osób których w swoim klubie nie chcą. 

 

Powyższe wpisy zgłosił do usunięcia forumowicz, który gospodarzem nie jest, nie łamią one regulaminu więc moderator sam z siebie ich nie usunie, natomiast jeśli poprosi o to gospodarz to takie rozwiązanie jest uznane. W miejscu gdzie regulamin nie precyzuje jasno swego zakresu, należy interpretacji oczekiwać u Administratora - który tak właśnie to widzi. Wkrótce do regulaminu wejdzie kilka innych zmian i chcemy przedstawić kompletną wersję, zamiast łatać na raty. Do tego momentu trzymamy się opini i woli Admina. 

 

P.S. Jak już rozmowa ochłonie, przeniosę wszystkie wpisy offtope (w tym mój) w bardziej odpowiednie miejsce na forum. 

10 minut temu, Pepitko napisał:

Mam publicznie zgłaszać swoje dane?

Raczysz, żartować? Może znasz ustawę RODO?

Gdzie napisałem publicznie? 

Prosiłem o podanie moderacji Twojego wcześniejszego nicka, by móc scalić konta i posty. Sam taką chęć wyraziłeś (podania tych danych): 

20 minut temu, Pepitko napisał:

Na próśbę moderacji mogę udostępnić dane.

Żadnych innych danych oprócz nicka wcześniejszego konta nikt od Ciebie nie żąda (a w zasadzie prosi).  

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, plastik1989 napisał:

było to ogłaszane przez moderację oraz admina

Widziałem że były moderator Vlado coś takiego napisał, ale nigdy nie widziałem by administracja to potwierdziła. Tak poważne odstępstwo od zasad ogólnych IMHO powinno stanowczo zostac ujęte w regulaminie, dopiero wtedy nie będzie budzić żadnych kontrowersji ani nie będzie ustawicznie generować wątpliwości i pytań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.09.2018 o 08:16, Studio16Hertz napisał:

To produkt nie do promowania za pośrednictwem forum .Powstał jeden komplet jak dotąd ,mamy

do porównań kilka światowych marek w cenach sporo wyższych od tego produktu.

Być może jako ciekawostkę w przyszłym roku pokażę tutaj ale wyłącznie w temacie sponsorowanym.

 

W tematach sponsorowanych będą takze inne ciekawe wydarzenia związane z marką 16Hz.

Poczekajcie.

 

Przypomnę wypowiedź Grzegorza na temat tych kolumn. Proponuje poczekać cierpliwie. Jak widać dobrym posunięciem było wrzucenie na stronę www info o nowych topowych kolumnach bo jeszcze ich nie ma , a już o nich mówią :) 

 

 

 

 

W dniu 25.12.2018 o 23:23, MrSalieri napisał:

Dziś udało się odwiedzić kolegę @h3x_Lukasz i posłuchać kolejny raz jego systemu.

Weź kiedyś ze Sobą  A55TP. Ciekawe jak z Arcadami zagra. 

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie nie mam zamiaru dyskredytować pracy Grzegorza.

Postaram się jutro napisać merytorycznie o głośnikach, które osobiście bardzo cenię.

PS. Proszę też moderację o nie usuwanie wpisów dotyczących braku jej kompetecji w zakresie ustawy RODO oraz regulaminu forum.

-------

////moderacja:

OK, dokleję do Twojego wpisu, też Twoją deklarację by nie było wątpliwości o co chodzi:

3 godziny temu, Pepitko napisał:

Nie jestem, żadną konkurecją.

Na próśbę moderacji mogę udostępnić dane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze powyzszy wpis Pepitko ostudzi niepotrzebne emocje 

dobrym zwyczajem osoby powracające na forum podawały w stopce poprzednie konto inaczej zawsze pojawiały sie podejrzenia o złe intencje ale przymusu oczywiscie nie ma a i sam regulamin o ponownie zakładanych kontach milczy

EOT

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.