Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

@piorasztrochę nie po męsku, bo pisząc w cudzysłowie insynuacje jakoby grał tylko jeden set, zarzuciłeś, że ktoś (Grzesiek?) naciska, iż z kolumnami S16 Hertz gra tylko Cayin. Tak ja, osoba zupełnie na luzie i obiektywna odczytałem Twoje ostatnie posty.

Po pierwsze, Grzegorz przyjeżdżając do mnie na pierwsze odsłuchy Cayin'nów spędził cały dzień słuchając ich na Audio Academy Rhea. Nie usłyszałem, żadnej krytyki, żadnego nacisku, że to nie gra. Wręcz przeciwnie. Grzesiek jasno podkreślał, że tak grają kolumny kilkukrotnie droższe pod szyldem znanych producentów, z podobnymi przetwornikami itp. Gdyby nie to, że sam napaliłem się na granie Morela Elite, pewnie zostałbym z tymi kolumnami. Przejście na Arcady to było przejście na inny poziom i było to moją prośbą i decyzją. Jak zwykle, Grzesiek nie złożył paczek i mi ich nie sprzedał wysyłając do domu. Poprzedzone było to dniem pracy Grzegorza, czyli przyjazd, odsłuchy, testy dwóch różnych konfiguracji. Trwało to do czasu, pełnego mojego zadowolenia i decyzji "Tak to jest to".

Po drugie, nie wiem czy prowadzisz swój biznes, jeśli nie to go załóż. Podziałaj kilka miesięcy, rok, dwa i wróć do dyskusji o tym co powinno się wytykać, czego nie człowiekowi, który swoją wiedzą, umiejętnościami i chęcią pomocy musi utrzymać siebie i rodzinę.

Po trzecie, Szymon bardzo szybko wymienił przynajmniej kilka klocków, które testował z produktami S16 Hertz i jakoś nie boi się pisać o dobrych zestawieniach innych "grajków". Więc gdzie nadal problem ?

Dla mnie EOT. Wracajmy do meritum tego wątku proszę, bo od kilku stron to polityka i przepychanki.

Edytowane przez h3x_Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, piorasz napisał:

Do Grzegorza mam tylko jeden żal

Piotrek właśnie przez te wieczne żale i rozpamiętywanie jakiś zaszłych pierdół nie możesz w pełni cieszyć się uczestnictwem w wątkach. To nie pierwszy klub gdzie rozrabiasz.

Jak Ci 10 osób pisze żebyś udzielał się merytorycznie to weź sobie do serca te rady. Osobiście  Cię polubiłem, chociaż czasem bywasz męczący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
3 godziny temu, piorasz napisał:

 

Rozumiem Waszą postawę. Każdy ma prawo do kształtowania własnej opinii.
Ja z Klubu odchodzę i postaram się więcej nie zaśmiecac Wam podwórka.
Życzę powodzenia. Niech nam gra muzyka!

Good Bye.

 

<offtop>

Piotr, czyli wszystko już wyjaśnione. 

Mam nadzieję, że nikt już tego tematu poruszał nie będzie i w pokoju wejdziemy w Nowy Rok. 

------

Z kwestii technicznych, jesteś w tym klubie zbanowany. Z racji Twoich zabaw ze zmianami nicka ban chwilowo tu nie działa, ale nie upoważnia Cię to do pisania w tym miejscu. Będąc świadomym tego i pisząc tu, łamiesz ustalenia gospodarza oraz moderacji. Jeżeli dalej będziesz to robił to niestety, ale Twoje posty będą karane punktami. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piorasz napisał:

Życzę powodzenia. Niech nam gra muzyka!

Za dużo Piotrek słuchasz wszystkich tych rockowych "satanistów" :) Więcej musisz muzyki relaksacyjnej i medytacyjnej słuchać. Pod żadnym pozorem nie zabieraj się czasem za Wagnera! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roxi napisał:

Za dużo Piotrek słuchasz wszystkich tych rockowych "satanistów" :) Więcej musisz muzyki relaksacyjnej i medytacyjnej słuchać. Pod żadnym pozorem nie zabieraj się czasem za Wagnera! 

E tam. Ja jak posłucham tego całego relaksacyjnego smędzenia, to dopiero jestem wkurzony! 

Za to jak się nasłucham Rammsteina itp. to mi się natychmiast humor poprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, McGyver napisał:

Za to jak się nasłucham Rammsteina itp. to mi się natychmiast humor poprawia.

Trzeba znać swój układ nerwowy i jego reaktywność :) Człowieka może też zresztą wykończyć dowolna teoria i przekonania. Można się też na różne rzeczy zafiksować np. na moderację :) Po kilku akcjach usuwania postów może się to np. skończyć dla sfrustrowanego usera tym, że przez kilka dni nie będzie karmił swoich piesków tylko dlatego, że Plastik ma takiego avatara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W środku WBA to delikatnie mówiąc szału nie ma (moim zdaniem). Ja gdybym miał szukać już koniecznie czegoś polskiego to chyba celowałbym w Haiku, wykonanie bardzo porządne ale dźwiękowo różnie bardzo, od udanych konstrukcji po mniej udane...  

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, McGyver napisał:

Powiedz lepiej jaki budżet przewidujesz na zmianę, bo obawiam się że WBA mało kto zna.

Jak podam budżet to zaraz dostanę 30 propozycji. Pytałem czy ktoś zna wzmacniacze WBA. Może inaczej, czy ktoś ma kolumny Aurum i poleca jakiś wzmacniacz lampowy do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Corvin74 napisał:

Jak podam budżet to zaraz dostanę 30 propozycji. Pytałem czy ktoś zna wzmacniacze WBA. Może inaczej, czy ktoś ma kolumny Aurum i poleca jakiś wzmacniacz lampowy do nich?

Nie wiem czy nadal pisze aqs ale on mial wypożyczone bodaj monobloki na KT88 WBA kilka miesięcy temu więc mógłby publicznie coś o nich napisać .Starał się nimi zasilić Credo R150 . Dzwonił do mnie te kilka miesięcy temu pamiętam.

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corvin zadaj pytanie w klubie WBA to dostaniesz napewno odpowiedź. Audiowit posiada monobloki na 2x211 na stronę 40W w klasie A więc możliwe, że sobie poradzą. Można pewnie też zamówić wersję tych monobloków w PP w klasie AB i wtedy już do dyspozycji będzie 100W.

Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MrSalieri napisał:

Co to za model bo nie znam? 

To kolumny: AURUM III Signature

cytat za Panem Grzegorzem: "Signature posiadają droższy, lepszy głośnik wysokotonowy Scan Speaka Revelator, brzmi w sposób bardziej nieobecny lecz z lepszą przestrzenią. Zwrotnica jest dopasowana pod jego parametry." Pewnie Pan Grzegorz może coś więcej napisać - swego czasu był to najwyższy model monitorów od Studio 16Hz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2019 o 01:00, Corvin74 napisał:

Jak podam budżet to zaraz dostanę 30 propozycji. Pytałem czy ktoś zna wzmacniacze WBA. Może inaczej, czy ktoś ma kolumny Aurum i poleca jakiś wzmacniacz lampowy do nich?

Witam, przerobiłełm temat doboru lepszego wzmacniacza do moich kolumn Mimo, jeżeli chodzi o konstrukcje Aurum to znam i wielokrotnie słuchałem tyle że z zwykłym morelem. Wzmacniaczy tranzystorowych przerobiłem może z 10 różnych i szczerze powiem że  z żadnym tranzystorem  Mimo oraz Aurum nie zagrało tak jak z lampą Cayina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marianus napisał:

Witam, przerobiłełm temat doboru lepszego wzmacniacza do moich kolumn Mimo, jeżeli chodzi o konstrukcje Aurum to znam i wielokrotnie słuchałem tyle że z zwykłym morelem. Wzmacniaczy tranzystorowych przerobiłem może z 10 różnych i szczerze powiem że  z żadnym tranzystorem  Mimo oraz Aurum nie zagrało tak jak z lampą Cayina. 

A jaki wzmacniacz Cayina i na jakich lampach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Corvin74 napisał:

A jaki wzmacniacz Cayina i na jakich lampach?

U mnie od  2 tygodni z kolumnami Mimo gra Cayin a 55 tp , uważam że to świetny stosunek jakości do ceny. Jeżeli chodzi o lampy to są oryginalne i jest super, w przyszłości może wymienię sterujące ale póki co cieszę się tym brzmieniem które mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Marianus napisał:

U mnie od  2 tygodni z kolumnami Mimo gra Cayin a 55 tp , uważam że to świetny stosunek jakości do ceny. Jeżeli chodzi o lampy to są oryginalne i jest super, w przyszłości może wymienię sterujące ale póki co cieszę się tym brzmieniem które mam. 

Od dawna masz Mimo? To chyba dość leciwy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szymon napisał:

Od dawna masz Mimo? To chyba dość leciwy model.

Witam kolumny Mimo grają u mnie już od 2010 r. i w zasadzie jest tak  jak piszesz że to leciwy model lecz brzmieniowo a szczególnie z Cayinem mogą bardzo ,bardzo zaskoczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marianus napisał:

Witam kolumny Mimo grają u mnie już od 2010 r. i w zasadzie jest tak  jak piszesz że to leciwy model lecz brzmieniowo a szczególnie z Cayinem mogą bardzo ,bardzo zaskoczyć .

Wrzucisz jakieś zdjęcia nowego nabytku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.