Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, rafal735r napisał:

Z tego co pamiętam kiedyś S16Hz zawsze wypadło korzystniej na tle komercyjnej konkurencji. Dziś już nie koniecznie. To ciekawa alternatywa dla znanych marek, która warto odsłuchać przy zakupie. S16 właśnie przeksztalcilo się w taką komercje. M. In dzięki forum. Ale jak to się mówi trzeba korzystać póki można. Każdy to chyba rozumie. Cham też. 

Czyli biorąc pod uwagę Twój wpis - kolumny BMN to "komercja do kwadratu"

Bo na forum i w czasopismach.

 

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się samemu zakłada wątek promocyjny to jest ok, ale inni to już komercja. Jeszcze pewnie nie jedna wiadomość wysyłana na priv oczywiście bezinteresowna. 

Ludzie jeśli komuś S16hz jest za drogie to kupujcie gdzie indziej. Stosunek jakość brzmienia, wykonania i obsługi klienta do ceny jest moim zdaniem korzystny. Proszę mi tu nie wyskakiwać, że można kupić taniej na super przetwornikach bo to są zapewne projekty diy kupowane w ciemno bez wcześniejszego odsłuchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktoś chce podważyć merytorycznie (jakość-cena ) dowolny produkt S16hz, zapraszam do mnie .  Jestem w stanie przygotować prezentację modeli tej manufaktury do modelu Ethos Ultimo. Oczywiście porównany je do dowolnej konstrukcji w danym przedziale cenowym,a nawet wyższym. Chętnych ze swoimi paczuszkami zapraszamy na pw.

Więc do dzieła panowie malkontenci.

Ps.

Pieprzyć można dużo, natomiast konfrontacja pozwoli nam oddzielić ziarno od plew.

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych konfrontacji chyba nie wiele wyszło, bo twój wątek wyparowal po tym jak jeden user napisał że mu nie zagralo. Z tego co pamiętam to suchej nitki na nim nie zostawiliscie. W takim wypadku wątpię by ktoś by chciał z toba konfrontowac chociażby altusy. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rafal735r napisał:

Z tych konfrontacji chyba nie wiele wyszło, bo twój wątek wyparowal po tym jak jeden user napisał że mu nie zagralo. Z tego co pamiętam to suchej nitki na nim nie zostawiliscie. W takim wypadku wątpię by ktoś by chciał z toba konfrontowac chociażby altusy. 

Ten kolega (pewnie Twój skoro go tak tytułujesz ) ośmieszył się niemiłosiernie. Poza tym to był obraz typowego audio-gołębia. Nie były robione porównania . Więc piszesz nie na temat. Tego też się spodziewałem ,że będziesz gdakał do domentu jak padnie hasło,, sprawdzam". Więc zabieraj zabawki i sprzątaj swoją piaskownice w klubie BMN.

 

Na 

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zoromoto napisał:

Wystarczy sprawdzić jakie komponenty i za jakie pieniądze siedzą w kolumnach "renomowanych" firm i porównać na ucho, a szybko się okaże że S16H ma wręcz okazyjnie wycenione paczki. Tutaj nawet nie ma co dyskutować... Pełne poparcie Panie Grzegorzu!

Komponenty mają jakieś znacznie dla efektu końcowego.

Na pewno, niemniej nie przesądzają o sukcesie.

Jak mawiał Matti Otala - "Nie ważne kiedy, nie ważne jak, ważne żeby zrobił to facet, który ma czuja."

Jeżeli tego ostatniego elementu brak - to komponenty mogą służyć najwyżej brandzlowaniu się przez forumowych "znafcóf" w pustych audiofilskich pyskówkach.

 

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niezłą pyskówka zrobiła się na forum , to może zrobimy porównanie monitorów , 16hz i BNM i się okaże co lepsze służę pomocą bo i tak musze sobię kupić jakieś głośniki 

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Studio16Hertz napisał:

Podjąłeś decyzję o zbudowaniu kolumny i ja bardzo się cieszę z tego powodu i życzę Ci i nie ma tu żadnej uszczypliwości aby brzmiala najlepiej ,pamiętaj możesz ją porównać i możesz zabrać zibiego nawet ze swoimi kolumnami 3 way na Etonie i Accutonach do porównań ,po prostu realnie ocenicie kolumny 16Hz i swoje (bez podtekstów) bo szczypaniem po kostkach nic nie udowodnicie (obaj) 

Grzesiek mi się nie chcę nigdzie jeździć z kolumnami bo są za ciężkie a głośniki delikatne (accutony). Poczekam na otwarcie salonu w Kutnie to podjadę posłuchać ethosów i ultimo z czystej ciekawości jak to gra. Chciałbym też porównać yb audio np.huracan do ethosów lub arcad bo są na podobnych głośnikach bo moje accutony to przeciwległy biegun jeśli chodzi o brzmienie w porównaniu do papieraków. Jeśli chodzi o yb to jestem w stanie je wypożyczyć za całą sumę (15kzł)ale już twoje to niestety nie bo nie dysponuję kwotą 50kzł gdzie w realiach kpl głośników kosztuje ok 6.5kzł. Ja się nie dziwię tym wszystkim polskim i zagranicznym marką, każdy chcę zarobić i godnie żyć i jeśli potrafisz sprzedać takie np.duke za ponad pół bańki to ok. Z racji tego, że nie posiadam takiego budżetu na sprzęt to zdecydowałem się na kolumny na jednych z najlepszych dostępnych głośnikach na świecie, zaprojektowane i zbudowane u chłopaków z yb audio. Na prawie identycznych głośnikach są zbudowane avalony isis, marteny, tidale i kharmy i sam zobacz jak je wyceniają w okolicach 300kzł czy są tyle warte to już każdy musi sobie sam odpowiedzieć ja mam to za ułamek ceny i to mnie cieszy czy grają identycznie, pewnie nie bo są inaczej strojone. Mi nie zależy na kopiowaniu czegokolwiek bo po co.

Życzę wszystkim miłych odsłuchów i zadowolenia z swoich paczek różnych firm bo ja jestem i słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, rochu napisał:

Komponenty mają jakieś znacznie dla efektu końcowego.

Na pewno, niemniej nie przesądzają o sukcesie.

Jak mawiał Matti Otala - "Nie ważne kiedy, nie ważne jak, ważne żeby zrobił to facet, który ma czuja."

Jeżeli tego ostatniego elementu brak - to komponenty mogą służyć najwyżej brandzlowaniu się przez forumowych "znafcóf" w pustych audiofilskich pyskówkach.

 

Jak myślisz Rochu.

Grzesiek ma czuja.

 

A co do końcowego zdania Twojego postu.

To ostatnimi czasy, jesteś żywym tego przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
21 minut temu, Studio16Hertz napisał:

paul klacska
Napisano 7 Maja
Ja w planach jeszcze na ten rok mam jeszcze głośnik centralny i może Hegel H360. 
Strasznie mi się podoba połączenie Scanów z Heglem. Mam H190 i CG Signature, u kolegi @zoromoto słuchałem S16HZ z H300 . Jak dla mnie rewelka.

-------------------------------

paul klacska
Napisano 28 Kwietnia
Zrobiłem tak, przesłuchałem bardzo dużo zestawów opartych na scan spekach. 

Jedne paczki nawet mam w drugim mieszkaniu, nie ważne jakie to były przetworniki scana wszystkie mi się podobały.

Największe wrażenie zrobiły na mnie kolumny S16HZ Credo d400, byłem u kolegi pod Rzeszowem by ich posłuchać.

Kolumienki super aczkolwiek według mnie za drogie względem użytych przetworników. Dlatego zamiast wydać 40 tys na Credo 
zdecydowałem z kolegą @Zibi by wydać tą kasę na nowy projekt na Ellipticorach. Zobaczymy co z tego będzie, planowany odbiór jest na lipiec. 

-----------------------------------
Dziękuję .

A czy na odsłuchy to mam się zgłosić do Torunia ,Sochaczewa, Złochowic czy do Organisty ?

Pan chyba mnie nie rozumie, brzmienie skanów mi się podoba , tylko cena mi nie pasuje. Dokonałem wyboru , trochę zaryzykowałem i zobaczymy. Proszę wybaczyć ale nie tylko pan buduje budy na tych przetwornikach.  

Proszę się nie denerwować, jak kolumny będą gotowe to wyślę panu informacje gdzie można ich posłuchać.

Proszę by nie wytykał mi pan uwag jakie miałem do osób u których byłem. Cenię obie te osoby za poświęcony mi czas, zdobyte informacje itp. 

To że byłem nie znaczy , że odrazu mam zamawiać. Zresztą o swoich odczuciach rozmawiałem z panem i w większości przyznał pan mi rację. 

Wybrałem inną drogą,mam nadzieję że tą właściwą. 

Oczywiście plan jest taki, budowa zestawu 5.0 na Ellipticorach, możliwe że wymienię jeszcze CG Signature na monitory też Ellipticorach. Na koniec może jeszcze sub na revelatorze który dopiero będzie w sprzedaży ( nie mam pojęcia kiedy). 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę jeszcze raz, kolumny 16hz bronią się dźwiękiem, podajcie mi jakieś inne kolumny do powiedzmy 7tys. które grając podobną sygnaturą dźwiękową zagrają lepiej, 

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej czy ten wątek to szalet publiczny?  Czy tu każdy może wejść, nasrać i wyjść?  To jest wątek miłośników marki.  Nie podoba się nie pisać. Mnie się nie podobały kolumny BMN.  Sram u was w wątku @rafal735r???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MrSalieri napisał:

Przepraszam najmocniej czy ten wątek to szalet publiczny?

Temat przerabiany od lat. Tym razem dołączyli do tego posiadacze kolumny YB. Co raz to wbijają szpilę w S16Hz. 

58 minut temu, cichom napisał:

dużym doświadczeniem w tym co robią.

A jakie mają doświadczenie , osłuchanie jako audiofile ? Jak patrze na referencyjny zestaw do odsłuchu czyli Marantz PM-15SA + AS-15S2 to śmiem twierdzić , że jeszcze nie wiedzą jak mogą zagrać ich kolumny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MrSalieri napisał:

Przepraszam najmocniej czy ten wątek to szalet publiczny?  Czy tu każdy może wejść, nasrać i wyjść?  To jest wątek miłośników marki.  Nie podoba się nie pisać. Mnie się nie podobały kolumny BMN.  Sram u was w wątku @rafal735r???

Olo ja np. śledzę klub miłośników Dynaudio ? Bądź fair w tym co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rochu napisał:

Albo np. dymanie wątków o tym,  że DIY zabija wszystko co wyprodukowano w jakiejkolwiek fabryce na świecie.

Większość firm zaczynało jako diy więc uważał bym z takim stwierdzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Większość firm zaczynało jako diy więc uważał bym z takim stwierdzeniem.
To kiedy DIY staje się marką? Zgłoszenie działalności wystarcza?

Czy dopiero jak wystawia kolumny za 50 czy 200 tys zł? I czy to wtedy nie jest już tzw. metka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje klubowiczom nie reagować na opinie na temat tego z czym te kolumny nie grają lub ile kosztują komponenty. Ma przecież kolega prawo do swojego zdania. Można przecież go uszanować. Większość osób jest zadowolona z rekomendowanej konfiguracji, ale przecież może zawsze być ktoś, to ma inna zdanie w temacie. Nie ma, co kogo nigdy na siłę uszczęśliwiać. Ceny komponentów nie są tajne, każdy ma prawo stwierdzić, czy mu to odpowiada czy nie. Jedynym sensownym zachowaniem jest zawsze okazanie serdeczności forumowemu koledze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Patryk-1980 napisał:

Dlatego moim zdaniem w tej kwestii nie trafione wpisy. W każdym klubie trzeba by pisać i jak podliczyć to ... wyjdzie że TYLKO samemu w domu sobie składać kolumny, wzmaki, okablowanie itd.

To jest powierzchowny wniosek dla początkującego audiofila. Kolumny Grzegorza są już na tyle dobre, że nie ma potrzeby prowadzenia takich elementarnych dyskusji. Arcady i Ethosy, to udane konstrukcje, co potwierdza fakt, że są osoby, które rezygnują z droższych kolumn i zmieniają na Studio 16 Hertz. Jak komuś nie pasuje cena, nazwa czy coś innego, to niech kupuje inne marki. Po co na sile zmieniać komuś opinie, niech sobie ja zachowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Studio16Hertz napisał:

 

możesz sam ocenić i porównać ,daję Ci taką możliwość porównać Twoje kolumny na Elipticorach gdy zostaną wykonane z naszymi na tańszych ScanSpeakach ,takiej okazji nie możesz przepuścić 
Twoje są wyraźnie drożej wycenione więc powinny być najlepsze ,są najdroższe w zakupie ,czy przyjmujesz propozycję porównania ?

 

Panie Grzegorzu. Jak już poruszył Pan temat Elipticorów.

Bardzo ciekaw jestem Pana zdania. Na temat tej serii Skan-Speak. Z tego co czytam miał Pan w swoich rękach wiele głośników w przeróżnych opcjach osłuchanych. Czasem jest Pan tak miły, że o różnych coś ciekawego napisze. Lubię czytać Pana techniczne anegdoty :) Między innymi zaglądam do tego klubu w oczekiwaniu na takie smaczki :)

Jako, że głośniki już są od dłuższego czasu dostępne na rynku zakładam, ze nawet z ciekawości Pan je odsłuchiwał ?

Jak się ma najwyżej pozycjonowana seria przez inżynierów Skana ? Jak to brzmi wg. Pana ? Dość rzadko widać tą serię w jakichkolwiek kolumnach. 

Może podzieli się Pan wiedzą na temat tych głośników ? Bo z tego co widzę, to prawie nikt nie widział ani słyszał o nich... Dlaczego nikt ich nie używa w swoich kolumnach ? Teoretycznie najlepsze ? Glośniki Skana.... Co jest z nimi nie tak ???

 

Może ktoś, coś wie ?

 

Ja dodam, że osobiście, cieszy mnie fakt, zaangażowania każdej naszej krajowej inwencji, myśli technicznej w tworzenie naszych produktów, którym udało się trafić w szerszy gust słuchaczy. Czego dobrym przykładem są choćby kolumny Pana Grzegorza, Polska elektronika, kable... tego nam w kraju brakuje. Technologii i patentów. 

Edytowane przez Jager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zibii napisał:

Dziwisz się, posiadaczy kolumn yb audio jest coraz więcej a cena 3 x mniejsza wykończenie yb audio piękne widać tutaj większą fantazję we wzorach forniru i różnorodności gdzie w s16hz tego brakuje przewija się w większości palisander, który jest już oklepany. Jeśli chodzi o brzmienie to napewno jest inne, nie koniecznie lepsze czy gorsze, każdy ma pomysł na strojenie. 

Dobrze, że kolega ma poczucie humoru w temacie kolorów jak i cen, bo już miałem wrażenie, że potraficie reagować tylko jak Ojciec Tadeusz na film Sekielskiego, że to atak na kościół katolicki ?

A tak na poważnie, to nie ma w graniu jakiejś szczególnej magii. Jak ktoś zna kolumny Grzegorza, to wie, że wiele lat klub słynął z Minas Anorów. W zasadzie firma wyrosła na tych produktach. Kolejne kolumny, to było naturalna ewolucja tego grania i ciągły rozwój. Dzięki temu udało się zachować pomysł na określoną, spójną szkołę dźwięku w której baza oparta jest na średnicy i wokół niej tworzy się dźwięk całościowy, można powiedzieć kompletny. Same głośniki stanowią jedynie składniki do realizacji określonego pomysłu. Jak ktoś śledzi historię, to pamięta czasy Zollera i jego podejście do budowy kolumn. Opartych na doskonały, zmodyfikowany głośnik Focala. Podobnie tutaj. Po latach rozwoju, zdobywania kolejnych doświadczeń udało się stworzyć kilka projektów, które doskonale realizują tą koncepcję, dlatego pomysły na konfrontacje kolumn zrobionych z tańszych vs droższych głośników. Tym często różni sie zlepek DIY nawet z najlepszych głośników od dojrzałego projektu. Nie dotyczy to zresztą tylko kolumn. Podobnie jest z CD, DAC i wzmacniaczami. Dlatego nie chodzi o jakąś magię, ale o wieloletnią, konsekwentną realizacę i rozwój określonego pomysłu. Dlatego te wyliczanie tych cen kabli, kondensatorów cz nawet głośników są dosyć śmieszne ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxi

Pewnie, że mam poczucie humory a po co mam się spinać i udowadniać co gra lepiej.

Jeśli chodzi o YB audio to chwała im, że można kupić takie kolumny w tak dobrej cenie dlatego zawsze powtarzam trzeba brać póki ceny dobre. S16hz to fajne kolumny i ich nie neguję wiadomo, że w głębi duszy chciałby człowiek kupić je taniej ale jak już się zdobędzie rynek i klientów to można troszkę z ceną powędrować w górę.Tylko z drugiej strony nie popadajmy w skrajności, że za tą kasę nie ma lepszych kolumn ja uważam, że poprawnie zestrojona kolumna powinna zagrać bardzo dobrze z każdym poprawnie zaprojektowanym wzmacniaczem czy to lampą czy tranzystorem. Każda kolumna ma swoje wady i zalety i ważne jest aby nabywca wiedział jakiego brzmienia poszukuję.Jak widzę, że ktoś na siłę próbuje wysterować trudne kolumny słabą lampką to sam się prosi o kłopoty bo bas misiowaty itp.

 

Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zibii napisał:

Jeśli chodzi o YB audio to chwała im, że można kupić takie kolumny w tak dobrej cenie dlatego zawsze powtarzam trzeba brać póki ceny dobre. S16hz to fajne kolumny i ich nie neguję wiadomo, że w głębi duszy chciałby człowiek kupić je taniej ale jak już się zdobędzie rynek i klientów to można troszkę z ceną powędrować w górę.Tylko z drugiej strony nie popadajmy w skrajności, że za tą kasę nie ma lepszych kolumn ja uważam, że poprawnie zestrojona kolumna powinna zagrać bardzo dobrze z każdym poprawnie zaprojektowanym wzmacniaczem czy to lampą czy tranzystorem. Każda kolumna ma swoje wady i zalety i ważne jest aby nabywca wiedział jakiego brzmienia poszukuję.Jak widzę, że ktoś na siłę próbuje wysterować trudne kolumny słabą lampką to sam się prosi o kłopoty bo bas misiowaty itp.

Pytanie jeszcze ile się umoczy przy sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno zasadnicze pytanie do wszystkich osób, które nie ogarniają idei klubu marki - czy zapoznaliście się z pierwwszym postem założyciela z 2009 roku?!

Ten temat obejmuje WYMIANĘ DOŚWIADCZEŃ UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTU Studio16Hz. Rozumiem osobiste animozje wobec konkretnej osoby, z którą wiązana jest ta marka. Czy słusznie - pozostaje kwestią oceny każdego z Was. Ale sama marka S16Hz, jak i klub na Forum nie mają prawa być atakowane tylko z powodu osobistych animozji i zaszłych pretensji. Osobiste pretensje i żale dorośli ludzie załatwiają osobiście, nie na forum w sieci. Nie od tego jest Forum AudioStereo i kluby!

Informacja jasna i czytelna - macie coś do konkretnej osoby - proszę kierować pretensje do niej. Nie użytkujecie sprzętu danej firmy, odpuszczacie sobie klub. Wyliczenia producentowi ile co kosztuje i za ile sprzedaje uważam za nieprzyzwoite zachowanie, by nie napisac wprost - bezczelność. Skoro każdy widzi w tym złoty interes - brać się Panowie do pracy i działać na rzecz "mniejszego zarobku".

Od teraz każda kolejna osoba, która dopuści się w Klubie S16Hz szkalowania tej marki czy jej założyciela - pójdzie na 14 dniowy urlop poza CAŁE FORUM + dożywotnio ban na ten temat/klub.

Skoro nie zgadzamy się na opluwanie przez jednego człowieka innych marek - nie mamy prawa robić dokładnie to samo innym. Zasada równego traktowania wszystkich na AS jeszcze na Forum nie umarła. 

Potraktujcie mój post moderacyjny jako oficjalne ostrzeżenie, kolejnych próśb nie będzie - posypią się za to z automatu bany i ostrzeżenia.

Klub S16Hz zostanie rzecz jasna wyczyszczony z postów nie odnoszących się w żaden sposób do tematu klubu.

mod.

Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.