Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.08.2019 o 22:08, Patryk-1980 napisał:

Po wielu, wielu latach z produktami Studio 16 Hertz czas na zmiany ?

Przecież Ty odchodzisz po raz kolejny z klubu ,więc serdecznie dziękujemy za uprzejmości  i życzymy zadowolenia (szczerze) z kolejnych produktów innej firmy ,więc nie potrzeba się rozczulać . Ot po prostu nie trzeba być przywiązanym na siłę do tego klubu .Triode i Rezysław to szanowani powszechnie klubowicze ,z mojej strony to ciesze się że miło wspominają klub i produkt i tym bardziej się ciesze że posiadają zacne produkty które cieszą ucho i oko .O to właśnie chodzi .

 

4 godziny temu, Patryk-1980 napisał:

Tylko że właśnie "stara gwardia" wraz ze mną ta NAJLEPSZA się wykruszyła... Która była dźwigarem i nakręcała ten klub.

Warto było?


Wiem pisałeś na FB 
...Kolumny w relacji cena/jakość - wyśmienita porównując do innych marek. Miałem możliwość słyszeć wiele produktów tego producenta i wiele modeli w posiadaniu. Z czystym sumieniem POLECAM ? Co ważne to Nasza Polska manufaktura ?
15 czerwca...

Nie musisz być ani dźwigarem ani ciężarem ,po prostu żyj w  szczęściu ,nikt Ci życzył źle nie będzie , to nie ten klub .
 

 

1 godzinę temu, Rezyslaw napisał:

Na wystawie będę w niedzielę , do zobaczenia

Ja też wybieram się na zwiedzanie w niedzielę .Do zobaczenia.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, japs napisał:

Na mapce targów w Sobieskim jest pokój 216 - Studio 16Hz/Valvencore/Cayin Polska. Czy mam rozumieć, że będzie można przyjść i czegoś posłuchać?

Pokój 216 to Lucarto Audio - na Mapce Wystawy,

Z kolei na Liście Wystawców w pokoju nr 216 jest m.in. CAYIN Polska.

Firmy Studio 16Hz - ja nigdzie nie widzę na stronce AVS 2019 ........ a szkoda bo już myślałem że chociaż zobaczę Ethos Arctico Signature za 200tys zł

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku 2006 Studio 16 Hertz prezentowało swoje produkty na wystawie Audio Video Show w Warszawie  10 razy .

W tym roku nie wystawiamy się .

Przez  ten czas wystaw spotkałem się z wieloma userami tego forum ,nie tylko z klubowiczami , bardzo miło ich wszystkich wspominam.

Niestety mimo stażu forumowego nigdy nie spotkałem się z babatularem , ubolewam z tego powodu.

Ethosy Arctico będą prezentowane na terenie Polski ,powstaje obecnie trzecia para (każda w innym wykończeniu) informuję iż zawiadomię  babatulara  ,a jak pokaże i zaprosi na odsłuch swoich  dwóch  par  Sonus Fabera o których pisał oraz wzmacniacz Gryphona dostanie plakat  Ethosów Arctico gratis, chyba że pokaże plakat Sonus Fabera to dostanie tylko ulotkę reklamową .


Tymczasem w Kutnie :




 

Studiofront-e1568818800260.jpg

Audioland-studio-sciana.jpg

Audioland-studio-sufit.jpg

 

STUDIO__KUTNO_sciana.jpg

STUDIO__KUTNO_systemy_audio.jpg

STUDIO__KUTNO4.jpg

I jeszcze cztery fotki :

7.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Drogi Grzegorzu ( mam nadzieję że nie pogniewasz się za tę poufałość) - miło że o mnie myślisz i ubolewasz że się nie poznaliśmy - może kiedyś........

 Co do moich Sonusów to niestety nie mam dwóch par - ale widzę że jesteś dosyć dobrze zorientowany w moim systemie. To dobrze -  bo świadczy tylko o tym, że z uwagą śledzisz moje wpisy. To mi nawet schlebia.

      Piękny pokój - a i towarzystwo dla kolumn S16Hz wielce zacne. Super i gratuluję. Aczkolwiek na głównym zdjęciu widzę Wilsony ( chyba z tą "skaszanioną kopułką") zamiast Arctico Signature. 

       Jakieś modele S16hz stoją smutno pod ścianą. Chyba to miał być pokój referencyjny Studio 16Hz, a na razie to przewaga AudioFastu.

 

Gregory - specjalnie FOR YOU - to nie moje ale wiem, że poznasz te oldtimery Sonusa i może dostane ulotkę reklamową Arctico Signature

obraz.png.bfeb7fdf3ab3e5c165a8d7dfd7e0087b.png

 

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,pamiętam tylko częściowo ,zawsze trzeba zerknąć na forum.

.............
babatular

...Oczywiście ze w swoim. Mam i Guarneri i Caldery ?Co do systemu na jakim słucham - odsyłam do mojego profilu.Kompromisy - tansze glosniki i obudowa niz w innych Sonusach. Zrobil to Serblin by obniżyć cene i jeszcze zwiększyć sprzedaż.

...Wykrawiłem się na Gryfa i Evolution. Sprzedałem nerke. Ale tez trafiła się okazja. Cieszę się jak głupi blaszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Studio16Hertz napisał:

Tak ,pamiętam tylko częściowo ,zawsze trzeba zerknąć na forum.

.............
babatular

...Oczywiście ze w swoim. Mam i Guarneri i Caldery ?Co do systemu na jakim słucham - odsyłam do mojego profilu.Kompromisy - tansze glosniki i obudowa niz w innych Sonusach. Zrobil to Serblin by obniżyć cene i jeszcze zwiększyć sprzedaż.

...Wykrawiłem się na Gryfa i Evolution. Sprzedałem nerke. Ale tez trafiła się okazja. Cieszę się jak głupi blaszką.

Grześ - jak Ty mi zaimponowałeś. Ale Szymek stwierdził że chodzi o plakaty. A wiadomo że jak Szymek coś/kogoś zrecenzuje to jest obiektywna prawda.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Studio16Hertz napisał:

Od roku 2006 Studio 16 Hertz prezentowało swoje produkty na wystawie Audio Video Show w Warszawie  10 razy .

W tym roku nie wystawiamy się .

Przez  ten czas wystaw spotkałem się z wieloma userami tego forum ,nie tylko z klubowiczami , bardzo miło ich wszystkich wspominam.

Niestety mimo stażu forumowego nigdy nie spotkałem się z babatularem , ubolewam z tego powodu.

Ethosy Arctico będą prezentowane na terenie Polski ,powstaje obecnie trzecia para (każda w innym wykończeniu) informuję iż zawiadomię  babatulara  ,a jak pokaże i zaprosi na odsłuch swoich  dwóch  par  Sonus Fabera o których pisał oraz wzmacniacz Gryphona dostanie plakat  Ethosów Arctico gratis, chyba że pokaże plakat Sonus Fabera to dostanie tylko ulotkę reklamową .


Tymczasem w Kutnie :




 

Studiofront-e1568818800260.jpg

Audioland-studio-sciana.jpg

Audioland-studio-sufit.jpg

 

STUDIO__KUTNO_sciana.jpg

STUDIO__KUTNO_systemy_audio.jpg

STUDIO__KUTNO4.jpg

I jeszcze cztery fotki :

7.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

Z tym plakatem pocisk roku ?
A do Kutna widzę muszę się wybrać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się "napatrzyć" na ten piękny pokój. To jest jakiś sklep-sala odsłuchowa ?  To jest Salon Firmowy Audio Fastu czy Studia 16Hz ?

W każdym razie widać tam "rękę" Szymona.  Bardzo mi się podoba ta sala odsłuchowa i sprzęt jaki tam "stoi"

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, babatular napisał:

To jest Salon Firmowy Audio Fastu czy Studia 16Hz ?

Jak już będzie otwarty to wpadniesz poznasz właściciela i się wszystkiego dowiesz. Jest to miejsce komercyjne więc nie będziesz się czuł skrępowany.

 

Dobrze , że powstaje takie miejsce w centralnej Polsce . Łatwo będzie można dojechać. Na pewno odwiedzę salon. Mam nadzieje , że systematyczne różnych ciekawych marek będzie przybywało. Już widać , że będzie czego posłuchać. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2019 o 22:59, Studio16Hertz napisał:

Adam rok 2007 byliśmy razem na wystawie + Bodnar +Jurij Nieczunajew , pamiętasz ?

fp.jpg

925138_1.jpg

926149_1.jpg

Tyska firma 16 Hz to żywy, dźwięczny, pozbawiony kompresji dźwięk. Jego częścią były produkowane w Polsce wzmacniacze lampowe oraz wzmacniacze ukraińskiej firmy N-audio.jpg

Witam. Na wszystkich zdjęciach z 2007 roku na pierwszym planie widoczne są kolumny Mimo które grają u mnie już prawie 10 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://audiolandstudio.com/

To chyba raczej nie jest sklep firmowy Studia 16Hz. To sklep komercyjny z dużą ofertą AudioFastu.  Tyle tylko, że gdzie jak gdzie ale w Kutnie (z  całą sympatią do tego miasta i jego mieszkańców) nie wróżę temu przedsięwzięciu długiego żywota. Obym nie miał racji.

Szkoda bo sala odsłuchowa - piękna. Jeszcze coś z tą tylną ścianą by się przydało zrobić - bo nie pasuje do całości :)

W każdym razie życzę właścicielowi  powodzenia i sukcesu.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, babatular napisał:

Tyle tylko, że gdzie jak gdzie ale w Kutnie (z  całą sympatią do tego miasta i jego mieszkańców) nie wróżę temu przedsięwzięciu długiego żywota.

Przypomniał mi się taki kawał :

... jedzie lekarz na poród ,rodzi się dziecko a ten pyta mamy , kto jest ojcem dziecka ,ona odpowiada - Baca .Ten sam lekarz jedzie do drugiej wsi ta sama sytuacja poród ,lekarz pyta ,kto jest ojcem dziecka , znowu pada Baca i tak 10 razy .Lekarz nie dowierza i jedzie do Bacy i pyta go mówiąc to jest przecież niemożliwe ,a to Baca - panie doktorze ja mam rower .

Tu się tylko zmieniło to że ludzie mają dziś samochody ,dojadą ,salon mieści się kilka kilometrów ze zjazdu z autostrady A1 ,a owa autostrada jak obserwujecie ma łączyć południe Polski z Północą w całości ,a z niej do A2 połączenie też bardzo dobre .

Co do asortymentu to sprzęt jest różny i będzie go przybywać ,oferta Audio Fastu także tam jest i będzie ,sprzęt innych dystrybutorów także jest i będzie go coraz więcej ,tyle wiem od właściciela. Salon jest w pełni niezależny ,nie powiązany z jednym dystrybutorem ,czy firmą ,to chyba z punktu klienta najlepsze ,to klient decyduje czym się zainteresuje i co mu się podoba ,sam będzie przecież tego słuchał.


Sens tworzenia salonu z jedną marką ma rację bytu  ale tylko u producenta ,bądź dystrybutora tej marki .

Ethos Arctico - to creme de la creme zatem one z czasem się w tym salonie pokażą bo brzmieniowo są wisienką na torcie tego sprzętu który tam stoi  , Ethosy Ultimo brzmią tam już wybornie .

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MrSalieri napisał:

Specjalnie na twój przyjazd zostanie tam powieszony wielki plakat Ethos Arctico ?

I mam nadzieję, że Ty mnie w drzwiach powitasz. To byłby dla mnie zaszczyt  - w końcu masz kolumny,  które zmasakrowały Magico za 150tys zł.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Grzegorz pokazać zwrotnicę kolumn Ethos Arctico Signature, które są przecież w ofercie firmy ? Czy to też wielka tajemnica ?

A jeśli to byłby taki problem to przynajmniej zwrotkę z Ethos Ultimo chętnie bym zobaczył.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem moje Aries Reference i już do mnie nie wróciły ? Grają teraz na 9tym piętrze apartamentowca w najekskluzywniejszej dzielnicy Oslo - Aker Brygge ? Nowy właściciel jest zachwycony, a ja wróciłem do Canto Grand Signature, które do mojej lampki i pomieszczenia spasowały się najlepiej ...

Pozdrwaiam ?

 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słyszał aries plus z amplifon set 42 ? Korci mnie lampa a kolumn nie bardzo chcę się pozbywać . a może z mono blokami  Manley snapper ktoś słuchał . Co powiecie o takim połączeniu , wysterują ariesy czy lipa będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2019 o 07:59, babatular napisał:

A może Grzegorz pokazać zwrotnicę kolumn Ethos Arctico Signature, które są przecież w ofercie firmy ? Czy to też wielka tajemnica ?

Zaczyna się od pokazywania, a później na pewno będziesz chciał potrzymać... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Roxi napisał:

Zaczyna się od pokazywania, a później na pewno będziesz chciał potrzymać... ?

Potrzymać to nie - kiepski kręgosłup a waga zapewne gruba. Ale pomacać to czemu nie

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2019 o 14:38, zoromoto napisał:

Grają teraz na 9tym piętrze apartamentowca w najekskluzywniejszej dzielnicy Oslo - Aker Brygge ? 

No to grubo. Wiesz z czym są połączone ? 

W dniu 29.10.2019 o 22:59, ankos44 napisał:

Czy ktoś słyszał aries plus z amplifon set 42

Myślę, że to nie będzie dobre połączenie. Nie sądzę żeby set42 wysterował optymalnie Ariesy Plusy. To wzmacniacz do Arcady 2,5 i może do 3,5 które są łatwiejsze do napędzenia.  

Z czym grasz obecnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Silver_85 napisał:
W dniu 27.10.2019 o 14:38, zoromoto napisał:

Grają teraz na 9tym piętrze apartamentowca w najekskluzywniejszej dzielnicy Oslo - Aker Brygge ? 

No to grubo. Wiesz z czym są połączone ? 

Tak. Z Heglem H360 którego też mu pogoniłem. Źródło to CD od Linn-a i streamer Blue Sound Node 2i. Nawet fajnie to hula. Gość  słucha sporo starego rocka i klimatycznych koncertów unplugged...

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Silver_85 napisał:

No to grubo. Wiesz z czym są połączone ? 

Myślę, że to nie będzie dobre połączenie. Nie sądzę żeby set42 wysterował optymalnie Ariesy Plusy. To wzmacniacz do Arcady 2,5 i może do 3,5 które są łatwiejsze do napędzenia.  

Z czym grasz obecnie ? 

Obecnie Krell 500i . Myślałem też o końcówce Krell lub Mac. plus pre ,może lampowe . ten Manley ma 100w na kanał więc myślałem że mógłby dać radę . Waty z lampy to jakieś solidniejsze są niż z trana ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.