Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.08.2019 o 22:08, Patryk-1980 napisał:

Po wielu, wielu latach z produktami Studio 16 Hertz czas na zmiany ?

Przecież Ty odchodzisz po raz kolejny z klubu ,więc serdecznie dziękujemy za uprzejmości  i życzymy zadowolenia (szczerze) z kolejnych produktów innej firmy ,więc nie potrzeba się rozczulać . Ot po prostu nie trzeba być przywiązanym na siłę do tego klubu .Triode i Rezysław to szanowani powszechnie klubowicze ,z mojej strony to ciesze się że miło wspominają klub i produkt i tym bardziej się ciesze że posiadają zacne produkty które cieszą ucho i oko .O to właśnie chodzi .

 

4 godziny temu, Patryk-1980 napisał:

Tylko że właśnie "stara gwardia" wraz ze mną ta NAJLEPSZA się wykruszyła... Która była dźwigarem i nakręcała ten klub.

Warto było?


Wiem pisałeś na FB 
...Kolumny w relacji cena/jakość - wyśmienita porównując do innych marek. Miałem możliwość słyszeć wiele produktów tego producenta i wiele modeli w posiadaniu. Z czystym sumieniem POLECAM ? Co ważne to Nasza Polska manufaktura ?
15 czerwca...

Nie musisz być ani dźwigarem ani ciężarem ,po prostu żyj w  szczęściu ,nikt Ci życzył źle nie będzie , to nie ten klub .
 

 

1 godzinę temu, Rezyslaw napisał:

Na wystawie będę w niedzielę , do zobaczenia

Ja też wybieram się na zwiedzanie w niedzielę .Do zobaczenia.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, japs napisał:

Na mapce targów w Sobieskim jest pokój 216 - Studio 16Hz/Valvencore/Cayin Polska. Czy mam rozumieć, że będzie można przyjść i czegoś posłuchać?

Pokój 216 to Lucarto Audio - na Mapce Wystawy,

Z kolei na Liście Wystawców w pokoju nr 216 jest m.in. CAYIN Polska.

Firmy Studio 16Hz - ja nigdzie nie widzę na stronce AVS 2019 ........ a szkoda bo już myślałem że chociaż zobaczę Ethos Arctico Signature za 200tys zł

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku 2006 Studio 16 Hertz prezentowało swoje produkty na wystawie Audio Video Show w Warszawie  10 razy .

W tym roku nie wystawiamy się .

Przez  ten czas wystaw spotkałem się z wieloma userami tego forum ,nie tylko z klubowiczami , bardzo miło ich wszystkich wspominam.

Niestety mimo stażu forumowego nigdy nie spotkałem się z babatularem , ubolewam z tego powodu.

Ethosy Arctico będą prezentowane na terenie Polski ,powstaje obecnie trzecia para (każda w innym wykończeniu) informuję iż zawiadomię  babatulara  ,a jak pokaże i zaprosi na odsłuch swoich  dwóch  par  Sonus Fabera o których pisał oraz wzmacniacz Gryphona dostanie plakat  Ethosów Arctico gratis, chyba że pokaże plakat Sonus Fabera to dostanie tylko ulotkę reklamową .


Tymczasem w Kutnie :




 

Studiofront-e1568818800260.jpg

Audioland-studio-sciana.jpg

Audioland-studio-sufit.jpg

 

STUDIO__KUTNO_sciana.jpg

STUDIO__KUTNO_systemy_audio.jpg

STUDIO__KUTNO4.jpg

I jeszcze cztery fotki :

7.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Drogi Grzegorzu ( mam nadzieję że nie pogniewasz się za tę poufałość) - miło że o mnie myślisz i ubolewasz że się nie poznaliśmy - może kiedyś........

 Co do moich Sonusów to niestety nie mam dwóch par - ale widzę że jesteś dosyć dobrze zorientowany w moim systemie. To dobrze -  bo świadczy tylko o tym, że z uwagą śledzisz moje wpisy. To mi nawet schlebia.

      Piękny pokój - a i towarzystwo dla kolumn S16Hz wielce zacne. Super i gratuluję. Aczkolwiek na głównym zdjęciu widzę Wilsony ( chyba z tą "skaszanioną kopułką") zamiast Arctico Signature. 

       Jakieś modele S16hz stoją smutno pod ścianą. Chyba to miał być pokój referencyjny Studio 16Hz, a na razie to przewaga AudioFastu.

 

Gregory - specjalnie FOR YOU - to nie moje ale wiem, że poznasz te oldtimery Sonusa i może dostane ulotkę reklamową Arctico Signature

obraz.png.bfeb7fdf3ab3e5c165a8d7dfd7e0087b.png

 

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,pamiętam tylko częściowo ,zawsze trzeba zerknąć na forum.

.............
babatular

...Oczywiście ze w swoim. Mam i Guarneri i Caldery ?Co do systemu na jakim słucham - odsyłam do mojego profilu.Kompromisy - tansze glosniki i obudowa niz w innych Sonusach. Zrobil to Serblin by obniżyć cene i jeszcze zwiększyć sprzedaż.

...Wykrawiłem się na Gryfa i Evolution. Sprzedałem nerke. Ale tez trafiła się okazja. Cieszę się jak głupi blaszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Studio16Hertz napisał:

Tak ,pamiętam tylko częściowo ,zawsze trzeba zerknąć na forum.

.............
babatular

...Oczywiście ze w swoim. Mam i Guarneri i Caldery ?Co do systemu na jakim słucham - odsyłam do mojego profilu.Kompromisy - tansze glosniki i obudowa niz w innych Sonusach. Zrobil to Serblin by obniżyć cene i jeszcze zwiększyć sprzedaż.

...Wykrawiłem się na Gryfa i Evolution. Sprzedałem nerke. Ale tez trafiła się okazja. Cieszę się jak głupi blaszką.

Grześ - jak Ty mi zaimponowałeś. Ale Szymek stwierdził że chodzi o plakaty. A wiadomo że jak Szymek coś/kogoś zrecenzuje to jest obiektywna prawda.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Studio16Hertz napisał:

Od roku 2006 Studio 16 Hertz prezentowało swoje produkty na wystawie Audio Video Show w Warszawie  10 razy .

W tym roku nie wystawiamy się .

Przez  ten czas wystaw spotkałem się z wieloma userami tego forum ,nie tylko z klubowiczami , bardzo miło ich wszystkich wspominam.

Niestety mimo stażu forumowego nigdy nie spotkałem się z babatularem , ubolewam z tego powodu.

Ethosy Arctico będą prezentowane na terenie Polski ,powstaje obecnie trzecia para (każda w innym wykończeniu) informuję iż zawiadomię  babatulara  ,a jak pokaże i zaprosi na odsłuch swoich  dwóch  par  Sonus Fabera o których pisał oraz wzmacniacz Gryphona dostanie plakat  Ethosów Arctico gratis, chyba że pokaże plakat Sonus Fabera to dostanie tylko ulotkę reklamową .


Tymczasem w Kutnie :




 

Studiofront-e1568818800260.jpg

Audioland-studio-sciana.jpg

Audioland-studio-sufit.jpg

 

STUDIO__KUTNO_sciana.jpg

STUDIO__KUTNO_systemy_audio.jpg

STUDIO__KUTNO4.jpg

I jeszcze cztery fotki :

7.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

Z tym plakatem pocisk roku ?
A do Kutna widzę muszę się wybrać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się "napatrzyć" na ten piękny pokój. To jest jakiś sklep-sala odsłuchowa ?  To jest Salon Firmowy Audio Fastu czy Studia 16Hz ?

W każdym razie widać tam "rękę" Szymona.  Bardzo mi się podoba ta sala odsłuchowa i sprzęt jaki tam "stoi"

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, babatular napisał:

To jest Salon Firmowy Audio Fastu czy Studia 16Hz ?

Jak już będzie otwarty to wpadniesz poznasz właściciela i się wszystkiego dowiesz. Jest to miejsce komercyjne więc nie będziesz się czuł skrępowany.

 

Dobrze , że powstaje takie miejsce w centralnej Polsce . Łatwo będzie można dojechać. Na pewno odwiedzę salon. Mam nadzieje , że systematyczne różnych ciekawych marek będzie przybywało. Już widać , że będzie czego posłuchać. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2019 o 22:59, Studio16Hertz napisał:

Adam rok 2007 byliśmy razem na wystawie + Bodnar +Jurij Nieczunajew , pamiętasz ?

fp.jpg

925138_1.jpg

926149_1.jpg

Tyska firma 16 Hz to żywy, dźwięczny, pozbawiony kompresji dźwięk. Jego częścią były produkowane w Polsce wzmacniacze lampowe oraz wzmacniacze ukraińskiej firmy N-audio.jpg

Witam. Na wszystkich zdjęciach z 2007 roku na pierwszym planie widoczne są kolumny Mimo które grają u mnie już prawie 10 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://audiolandstudio.com/

To chyba raczej nie jest sklep firmowy Studia 16Hz. To sklep komercyjny z dużą ofertą AudioFastu.  Tyle tylko, że gdzie jak gdzie ale w Kutnie (z  całą sympatią do tego miasta i jego mieszkańców) nie wróżę temu przedsięwzięciu długiego żywota. Obym nie miał racji.

Szkoda bo sala odsłuchowa - piękna. Jeszcze coś z tą tylną ścianą by się przydało zrobić - bo nie pasuje do całości :)

W każdym razie życzę właścicielowi  powodzenia i sukcesu.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, babatular napisał:

Tyle tylko, że gdzie jak gdzie ale w Kutnie (z  całą sympatią do tego miasta i jego mieszkańców) nie wróżę temu przedsięwzięciu długiego żywota.

Przypomniał mi się taki kawał :

... jedzie lekarz na poród ,rodzi się dziecko a ten pyta mamy , kto jest ojcem dziecka ,ona odpowiada - Baca .Ten sam lekarz jedzie do drugiej wsi ta sama sytuacja poród ,lekarz pyta ,kto jest ojcem dziecka , znowu pada Baca i tak 10 razy .Lekarz nie dowierza i jedzie do Bacy i pyta go mówiąc to jest przecież niemożliwe ,a to Baca - panie doktorze ja mam rower .

Tu się tylko zmieniło to że ludzie mają dziś samochody ,dojadą ,salon mieści się kilka kilometrów ze zjazdu z autostrady A1 ,a owa autostrada jak obserwujecie ma łączyć południe Polski z Północą w całości ,a z niej do A2 połączenie też bardzo dobre .

Co do asortymentu to sprzęt jest różny i będzie go przybywać ,oferta Audio Fastu także tam jest i będzie ,sprzęt innych dystrybutorów także jest i będzie go coraz więcej ,tyle wiem od właściciela. Salon jest w pełni niezależny ,nie powiązany z jednym dystrybutorem ,czy firmą ,to chyba z punktu klienta najlepsze ,to klient decyduje czym się zainteresuje i co mu się podoba ,sam będzie przecież tego słuchał.


Sens tworzenia salonu z jedną marką ma rację bytu  ale tylko u producenta ,bądź dystrybutora tej marki .

Ethos Arctico - to creme de la creme zatem one z czasem się w tym salonie pokażą bo brzmieniowo są wisienką na torcie tego sprzętu który tam stoi  , Ethosy Ultimo brzmią tam już wybornie .

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, MrSalieri napisał:

Specjalnie na twój przyjazd zostanie tam powieszony wielki plakat Ethos Arctico ?

I mam nadzieję, że Ty mnie w drzwiach powitasz. To byłby dla mnie zaszczyt  - w końcu masz kolumny,  które zmasakrowały Magico za 150tys zł.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Grzegorz pokazać zwrotnicę kolumn Ethos Arctico Signature, które są przecież w ofercie firmy ? Czy to też wielka tajemnica ?

A jeśli to byłby taki problem to przynajmniej zwrotkę z Ethos Ultimo chętnie bym zobaczył.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem moje Aries Reference i już do mnie nie wróciły ? Grają teraz na 9tym piętrze apartamentowca w najekskluzywniejszej dzielnicy Oslo - Aker Brygge ? Nowy właściciel jest zachwycony, a ja wróciłem do Canto Grand Signature, które do mojej lampki i pomieszczenia spasowały się najlepiej ...

Pozdrwaiam ?

 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2019 o 07:59, babatular napisał:

A może Grzegorz pokazać zwrotnicę kolumn Ethos Arctico Signature, które są przecież w ofercie firmy ? Czy to też wielka tajemnica ?

Zaczyna się od pokazywania, a później na pewno będziesz chciał potrzymać... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Roxi napisał:

Zaczyna się od pokazywania, a później na pewno będziesz chciał potrzymać... ?

Potrzymać to nie - kiepski kręgosłup a waga zapewne gruba. Ale pomacać to czemu nie

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2019 o 14:38, zoromoto napisał:

Grają teraz na 9tym piętrze apartamentowca w najekskluzywniejszej dzielnicy Oslo - Aker Brygge ? 

No to grubo. Wiesz z czym są połączone ? 

W dniu 29.10.2019 o 22:59, ankos44 napisał:

Czy ktoś słyszał aries plus z amplifon set 42

Myślę, że to nie będzie dobre połączenie. Nie sądzę żeby set42 wysterował optymalnie Ariesy Plusy. To wzmacniacz do Arcady 2,5 i może do 3,5 które są łatwiejsze do napędzenia.  

Z czym grasz obecnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Silver_85 napisał:
W dniu 27.10.2019 o 14:38, zoromoto napisał:

Grają teraz na 9tym piętrze apartamentowca w najekskluzywniejszej dzielnicy Oslo - Aker Brygge ? 

No to grubo. Wiesz z czym są połączone ? 

Tak. Z Heglem H360 którego też mu pogoniłem. Źródło to CD od Linn-a i streamer Blue Sound Node 2i. Nawet fajnie to hula. Gość  słucha sporo starego rocka i klimatycznych koncertów unplugged...

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Silver_85 napisał:

No to grubo. Wiesz z czym są połączone ? 

Myślę, że to nie będzie dobre połączenie. Nie sądzę żeby set42 wysterował optymalnie Ariesy Plusy. To wzmacniacz do Arcady 2,5 i może do 3,5 które są łatwiejsze do napędzenia.  

Z czym grasz obecnie ? 

Obecnie Krell 500i . Myślałem też o końcówce Krell lub Mac. plus pre ,może lampowe . ten Manley ma 100w na kanał więc myślałem że mógłby dać radę . Waty z lampy to jakieś solidniejsze są niż z trana ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.