Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
2 godziny temu, glonek1125 napisał:

Pewnie, że się nie kończy ale te magiczne..jeszcze trochę dołożyć;) 

Ja swojego Unison Research 845 kupiłem taniej (a patrząc na obecne ceny Cayina, dużo taniej), a z pełna odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że w kwestii dynamiki, wysterowania dolnych rejestrów, bardzo mocno góruje nad Cayinem. 

Zreszta wystarczy się zastanowić nad jedną kwestią, czemu UR jest prawie 10kg cięższy, czemu ma o 50% większe trafo zasilające, czemu ma 10x większe pojemności kondensatorów w zasilaniu... 

Niestety sam stopień sterujący na 300B wymaga już solidnego zasilania - popatrzcie sobie na chociażby Sun Audio 300B tam zasilanie jest nie dużo uboższe niż całego Cayina 845, a w Sun audio obsługuje ten zasilacz mniej więcej to co w Cayinie ciągnie sam stopień wstępny... W Cayinie może jakiś potencjał sprzętu jest, gdyby miał 3x mocniejszą elektrownię. 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie. Krótko i na temat. Kto zna lepiej grający nowy piec na lampach 845 w cenie nowego Cayina. Pisać śmiało. Pytanie czy można mieć lepszy dźwięk niż ten który oferuje Cayin? Można tylko szacunkowo cena Cayina min. x2. Moim zdaniem w tej kasie to naprawdę fajny wciagający dźwięk i cholerny złodziej wolnego czasu ?.

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
28 minut temu, Silver_85 napisał:

Z tego co pamiętam to kupiłeś używkę i to do tego uszkodzoną więc co tu porównywać ceny do nowego wzmacniacza. 


?  ? ? Jaki uszkodzony? Chyba psychicznie po kontakcie z Hi-Endowym Cayinem.

Uszkodzony nie był i nie jest, jedyne uszkodzenie to wymyślił chyba Grzesiek z kolegami, bo jak wytłumaczyć inaczej,  że ma więcej pary niż Cayin...  Wszystko co staje w szranki z Cayinem nagle się psuje. Litości Panowie...

 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, plastik1989 napisał:

wymyślił chyba Grzesiek z kolegami,

Akurat to Ty mi mówiłeś, ale pewnie już to nie jest aktualne. Nie rozebrałeś go i składałeś od podstaw wymieniając to i owo ?  Hejtuj sobie dalej. Kończę dyskusję z Tobą to po kolejny raz nie ma ona sensu. 

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
39 minut temu, cortes napisał:

Panowie i panie. Krótko i na temat. Kto zna lepiej grający nowy piec na lampach 845 w cenie nowego Cayina. Pisać śmiało. Pytanie czy można mieć lepszy dźwięk niż ten który oferuje Cayin? Można tylko szacunkowo cena Cayina min. x2. Moim zdaniem w tej kasie to naprawdę fajny wciagający dźwięk i cholerny złodziej wolnego czasu ?.

Co do ceny to używki chodzą między 3000-4000E czyli da się go kupić za 50% ceny Cayina nowego. Czyli teoretycznie używany Cayin kosztuje tyle samo. 
Jeśli już ma być nowy i na 845 to ja bym już wolał przyjrzeć LM przynajmniej zasilanie maja porządne. Wygląd dla mnie słaby no i Chińczyk czyli pewna utrata wartości znacznie większa niż przy czymś „metkowym”.  Ale ja zmieniłbym pytanie z jaka 845 w tym budżecie, na jaki wzmaicz w tym budżecie, bo po prostu uważam ze za sprzęt powyżej 20tys ten Cayin jest cienki i już. 
Nic Ci nie chce na siłę wyperswadować, ani do niczego przekonać, ale po prostu podniecanie się tym sprzętem, który po odsłuchach PORÓWNAWCZYCH wiem, że jest słaby i kreowanie go na jakoś best buy mnie śmieszy.

Powiedz szczerze z iloma wzmacniaczami na lampie 845 tego Cayina porównałeś i czy w ogóle wzmacniaczami z tego pułapu cenowego? Słuchałeś go faktycznie z tym Mastersound czy opierasz się tylko na opinii Grzeska? 
Nie chce Ci odebrać zadowolenia ze sprzętu, czy udowodnić na siłę, że coś innego jest lepsze - ale po prostu nie podejmuj się oceny tego wzmaicza skoro (jak sądzę) z niczym innym w tym budżecie, ani na tej lampie go nie porównałeś. 

16 minut temu, Silver_85 napisał:

Akurat to Ty mi mówiłeś, ale pewnie już to nie jest aktualne. Nie rozebrałeś go i składałeś od podstaw wymieniając to i owo ?  Hejtuj sobie dalej. Kończę dyskusję z Tobą to po kolejny raz nie ma ona sensu. 

A tak, faktycznie powiedziałem Ci ze odkręciłem pokrywę, powierzyłem napięcia, prewencyjnie poprawiłem luty i wymieniłem kondensatory sygnałowe (by poprawić dźwięk, a nie bo były zepsute). Ale Ty to nie zapamiętałeś jako serwis, a tego słowa użyłem, tylko jako zepsuty. Czyli jak kupię używane auto i pojadę na przegląd to znaczy ze kupiłem zepsuty. OK, jasne - pogadajmy o hejcie. 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, plastik1989 napisał:

Co do ceny to używki chodzą między 3000-4000E czyli da się go kupić za 50% ceny Cayina nowego. Czyli teoretycznie używany Cayin kosztuje tyle samo. 

To ile teraz Cayin kosztuje ? chyba zakodowałem zupełnie inną kwotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  Hejtuj sobie dalej. Kończę dyskusję z Tobą to po kolejny raz nie ma ona sensu. 



Tu nie chodzi o żadnej hejt.
Prawda jest taka, że od samego paczątku cena tego Cain 845 budziła wiele wątpliwości.
2 lata temu sprzedałem wzmacniacz Mingda na lampach 845. Nowy kosztował 1/4 ceny tego Caina. Ważył 37 kg i grał naprawdę dobrze. A jeśli wziąść pod uwagę cena/jakość to był best buy.
Czy grał lepiej niż Cain? Nie wiem. Nie słuchałem. Wiem, że Mingda była dość dobrze wykonana. Gdzieś mam jeszcze fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
6 minut temu, Emdester napisał:

To ile teraz Cayin kosztuje ? chyba zakodowałem zupełnie inną kwotę. 

22,900 zł. Tyle w Cenniku Cayin Polska. 

39,900 zł wersja limitowana... 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, piorasz napisał:

Tu nie chodzi o żadnej hejt.
Prawda jest taka, że od samego paczątku cena tego Cain 845 budziła wiele wątpliwości.
2 lata temu sprzedałem wzmacniacz Mingda na lampach 845. Nowy kosztował 1/4 ceny tego Caina. Ważył 37 kg i grał naprawdę dobrze. A jeśli wziąść pod uwagę cena/jakość to był best buy.
Czy grał lepiej niż Cain? Nie wiem. Nie słuchałem. Wiem, że Mingda była dość dobrze wykonana. Gdzieś mam jeszcze fotki.

Ceny są jakie są. Nie mam rozeznania we wzmacniaczach na lampach 845 aktualnie dostępnych nowych. Nie rozumiem tylko dlatego pewien osobnik próbuje posiadaczom byłym bądź obecnym wmawiać to słaby wzmacniacz. Jak widać większość ma inne zdanie. Każdy na swój rozum i niech kupuje co mu się podoba.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są jakie są. Nie mam rozeznania we wzmacniaczach na lampach 845 aktualnie dostępnych nowych. Nie rozumiem tylko dlatego pewien osobnik próbuje posiadaczom byłym bądź obecnym wmawiać to słaby wzmacniacz. Jak widać większość ma inne zdanie. Każdy na swój rozum i niech kupuje co mu się podoba.  
Tu chodzi o zupełnie coś innego. Ja już to dawno mam za sobą. Ale masz rację. Każdy ma swój rozum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
2 minuty temu, Silver_85 napisał:

Ceny są jakie są. Nie mam rozeznania we wzmacniaczach na lampach 845 aktualnie dostępnych nowych. Nie rozumiem tylko dlatego pewien osobnik próbuje posiadaczom byłym bądź obecnym wmawiać to słaby wzmacniacz. Jak widać większość ma inne zdanie. Każdy na swój rozum i niech kupuje co mu się podoba.  

Osobniku Silver, może i większość woli Caiyna, ale zdecydowana większość z tej większości nie słyszała niczego innego prócz Cayin845 oraz opowieści Grzeska o popsutych wzmacniaczach, braku basu Mastersounda i usterkach wielu innych sprzętów.  Sam długo w te bajeczki wierzyłem, a dziwnym trafem jak porównałem OSOBIŚCIE te ponoć takie słabe sprzęty, to jedyne co mogę powiedzieć, że byłem w błędzie. A teraz jedynie mogę polecić Większości, by w większym stopniu polegała na własnych uszach, a mniej na opinii osoby handlujacej tym Caiynem. 

Bye.  

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
2 minuty temu, Silver_85 napisał:

Po przykre , że jesteś taki poddany na innych. Jak chorągiewka ?

Jak kogoś traktuje jak kolegę, to zwykle wierzysz w rzeczy jakie mówi.

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobniku Silver, może i większość woli Caiyna, ale zdecydowana większość z tej większości nie słyszała niczego innego prócz Cayin845 oraz opowieści Grzeska o popsutych wzmacniaczach, braku basu Mastersounda i usterkach wielu innych sprzętów.  Sam długo w te bajeczki wierzyłem, a dziwnym trafem jak porównałem OSOBIŚCIE te ponoć takie słabe sprzęty, to jedyne co mogę powiedzieć, że byłem w błędzie. A teraz jedynie mogę polecić Większości, by w większym stopniu polegała na własnych uszach, a mniej na opinii osoby handlujacej tym Caiynem. 

Bye.  

O to to :)

Pieknie i dyplomatyczne to ująłeś :)

Gdybym chciał to zrobić ja swoimi słowami - dostał bym bana :)

Po przykre , że jesteś taki poddany na innych. Jak chorągiewka 

Nie. Przejżał tylko na oczy. Przyjdzie kiedyś i na Ciebie pora :)

Ilu Was tu jeszcze zostało 5, 6?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, plastik1989 napisał:

Osobniku Silver, może i większość woli Caiyna, ale zdecydowana większość z tej większości nie słyszała niczego innego prócz Cayin845 oraz opowieści Grzeska o popsutych wzmacniaczach, braku basu Mastersounda i usterkach wielu innych sprzętów.  Sam długo w te bajeczki wierzyłem, a dziwnym trafem jak porównałem OSOBIŚCIE te ponoć takie słabe sprzęty, to jedyne co mogę powiedzieć, że byłem w błędzie. A teraz jedynie mogę polecić Większości, by w większym stopniu polegała na własnych uszach, a mniej na opinii osoby handlujacej tym Caiynem. 

 

Plastik, pomijając sprawę czy tem wzmacniacz jest warty swojej ceny lub nie, to zadajmy sobie pytanie jaki ta dyskusja ma sens i jakie intencje. Nie wiem jak wygląda sprawa aktualnie, ale dotychczas usuwałeś tutaj niewygodne posty, a dyskutantom dawałeś punkty karne lub dawałeś bana. Teraz pojawiasz się i twierdzisz, że masz rozeznanie na całym rynku i ten wzmacniacz jest najgorszy. To wszystko pod przykrywką życzliwości i kreowania się jako obiektywnego audiofila. Umówmy się, że większość osób już tutaj pisała nic pozytywnego nie będzie w obawie przed banem i punktami karnymi. 

Więc jaki sens dyskusji tej dyskusji? Akcje na forum już były różne jeśli chodzi o moderacje, ale aby tak celowo "ukryty moderator" wchodził gdzieś do wątku i prowadził atak na produkty innej firmy? Ja rozumie na jakimś lokalnym blogu, ale na publicznym forum, to chyba przesada trochę. Ja punktów nie otrzymałem, ale usunąłeś wiele moich postów tutaj, atak więc pisanie czegokolwiek sensu większego nie ma. Taki chyba był cel.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy


Roxy - nigdy nikomu nie dałem punktów w klubie S16hz. 

Bany, zgodnie z zasadami ustalonymi przez moderację 2-3 lata temu dawane były przez polecenie lidera klubu (kiedyś G. Rogala, obecnie CIR) i poza banami z ICH polecenia nikt inny bana tu nie dostał. 

Lista obecnych moderatorów na forum jest widoczna. Co w tym ukrytego? To, że jakiś czas temu na ok 2 miesiące zrezygnowalem z moderowania, a później wróciłem, dużo tu nie zmienia. A kto ukrywa posty i czy robię to ja, to już doskonale kolega CIR widzi, bo tylko On tutaj w tym wątku działa.  

Czemu tu piszę i jakie intencję? Mogę obrócić to pytanie i zadać je Tobie. Ale po co? Każdy piszę, bo chce. Ja akurat widzę rozmowę na temat wzmacniacza którego znam i słuchałem, a także porównywałem z innymi - więc czemu miałbym nie zabrać zdania? Bo jest nie po linii partii? Ponoć audio bez cenzury miało być... 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, plastik1989 napisał:

22,900 zł. Tyle w Cenniku Cayin Polska. 

39,900 zł wersja limitowana... 

Ok, tanio nie jest. Ja chyba zostałem na innym pułapie cenowym lub coś pomieszałem. Nieistotne.

Ja nie pisałem na forum bardzo długi czas, w sumie niepotrzebnie się odezwałem. 
W żadnej burzy nigdy nie uczestniczyłem i nie będę. Jak jest pięknie kiedy człowiek tylko słucha muzykę.
Na aktywne uczestnictwo na forum trzeba mieć naprawdę dużo zdrowia, siły, czasu i chyba stalowe nerwy:)
Pozdrawiam. 

Edytowane przez Emdester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, plastik1989 napisał:

Bo jest nie po linii partii? Ponoć audio bez cenzury miało być... 

Dyskutować można z użytkownikami, którzy mają takie same uprawnienia, a nie którzy usuwają posty i przyznają bany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To nie dyskutuj z CIRem, bo tylko On tu bany daje. BTW po co się wygłupiasz jak sam punktów nie dostałeś i żaden z orędowników klubu S16 jakoś problemów z punktami nie ma? Zresztą nie chcesz dyskutować, bo się boisz wydumanej represji z mojej strony, to po co zaczynasz dyskusję. Zresztą nie ważne - ja już ją kończę. Bye bye. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, plastik1989 napisał:

Zresztą nie chcesz dyskutować, bo się boisz wydumanej represji z mojej strony, to po co zaczynasz dyskusję.

Z prostego powodu. Bo miałem wiele wzmacniaczy Cayina i z większości byłem zadowolony. Monobloki jakie miałem CAYIN 9085D i grałem na nich dwa lata uważam za dźwięk jeden z najlepszych jakie słyszałem. O modelach A-100t, A-70, to nie wspominam... Pisanie, że Cayin jest jedynie dobry w tanich lampkach, to może napisać tylko ktoś, kto nie ma najmniejszego pojęcia o czym mowa. 

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prostego powodu. Bo miałem wiele wzmacniaczy Cayina i z większości byłem zadowolony. Monobloki jakie miałem CAYIN 9085D i grałem na nich dwa lata uważam za dźwięk jeden z najlepszych jakie słyszałem. O modelach A-100t, A-70, to nie wspominam... Pisanie, że Cayin jest jedynie dobry w tanich lampkach, to może napisać tylko ktoś, kto nie ma najmniejszego pojęcia o czym mowa. 
Roxi ale tu jest mowa o 845 za 22 tys. On pewnie gra dobrze ale czy gra jak szelest 220-stu stówek? Co Ty porownujesz jakieś A70 za mniej niż 10 tys, który gra zresztą bardzo dobrze za te pieniądze.
Tak sobie myślę, że gdyby 845 przynajmniej grał lepiej o 50% niż moja dawna Mingda (bardzo w to wątpię) to cenowo dalej mu bardzo daleko do Mingdy. Dalej. Za 22 tys. kupisz też wzmacniacz, który będzie zamiatał że każdym kolumnami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, plastik1989 napisał:

To nie dyskutuj z CIRem, bo tylko On tu bany daje. BTW po co się wygłupiasz jak sam punktów nie dostałeś i żaden z orędowników klubu S16 jakoś problemów z punktami nie ma? Zresztą nie chcesz dyskutować, bo się boisz wydumanej represji z mojej strony, to po co zaczynasz dyskusję. Zresztą nie ważne - ja już ją kończę. Bye bye. 

bany w klubie pojawiaja sie sporadycznie tylko w przypadku powtarzającego sie złośliwego trollingu i kazdy jest zgłaszany do admina portalu i z nim uzgadniany aby uniknac podobnych pomówien

wszystko jest "na widno "

nikt z dyskutujących ze mna w tym klubie bana nie dostał , ty równiez nie dostaniesz   i proponuje abys sobie wiecej niczego mna nie wycierał

Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze spojrzałem wstecz i banów było 2 razy więcej , jak równiez postów pousuwanych jest całkiem sporo -nieporównywalnie z obecnym stanem

aktualnie  jest spokój i pisanie ludzi zainteresowanych tematem klubu 16 hz a nie kolejnymi prowokacjami

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może czyszczenie bo wątek S16 a tu bitwa o Cayina.

Plastik troszkę śmieszny jesteś , sam mi kiedyś dałeś bana bo zadałem nie wygodne pytanie tobie, a teraz jesteś Faryzeusz i pierwszy rzucasz kamieniem.
Ciekawi mnie co chciałeś od Grzegorza albo inaczej w jakim aspekcie czegoś nie dostałeś że nagle tak zmieniłeś zdanie.
Co do Studio 16 Hertz i Cayina 845 aby off topu nie było.
Z Arcadami 2,5 Cayina 845 radzi sobie co najmniej dobrze, jednak z Arcadami 3,5 już chyba sobie nie wyobrażam takiego połączenia, tam faktycznie może być za mało prądu, choć nie mam porównania nie słuchałem.
Cayin 845 ma największa zaletę w postaci dźwięku bardzo angażującego bardzo absorbującego , jest coś takiego że potrafi całkowicie oderwać od rzeczy które się robi a skupić na muzyce.
Która nie przeszkadza nie męczy a to jak dla mnie podstawa.
Byłem na tym AS w Warszawie i na tyle systemów za pierdylion złotych tylko dwa systemy spowodowały że poczułem to coś. Reszta niech będzie milczeniem

Tam jakoś nie rozliczał dlaczego system wartości pięknego domu walił taką kaszanką że uszy bolały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Miałem Credo R150, a że jestem z tych co jak jest dobrze to szukają lepiej :) sprzedałem R150, przesłuchałem całe mnóstwo kolumn do 100tyś nowe, czy znalazłem coś lepszego, nie, znalazłem tylko coś 10x droższego które nie grają lepiej a inaczej. 

S16hz to świetne granie, jak macie dobrze to nie kombinujcie. 

aqs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jonny napisał:

Miałem Credo R150, a że jestem z tych co jak jest dobrze to szukają lepiej ? sprzedałem R150, przesłuchałem całe mnóstwo kolumn do 100tyś nowe, czy znalazłem coś lepszego, nie, znalazłem tylko coś 10x droższego które nie grają lepiej a inaczej. 

S16hz to świetne granie, jak macie dobrze to nie kombinujcie. 

aqs

Witam. Moim skromnym zdaniem to świetne motto dla wielu - Jak Macie dobrze to nie kombinujcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Silver_85 napisał:

Nie rozumiem tylko dlatego pewien osobnik próbuje posiadaczom byłym bądź obecnym wmawiać to słaby wzmacniacz.

Nic nie wmawia tylko swoją opinią się podzielił co w tym złego?

Ja też się podziele swoją opinią jak to Pan Rogala straszy mnie sądami każe płącić za coś gdzie była inna umowa! I też napiszesz że kłamię/wmawiam nieprawdę?

Tylko kolega CIR jak to zawsze bywa na polecenie Pana Rogali nie może znowu usuwać z forum "prawdy i tylko prawdy" 

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.